Absurdistán všude, kam se podíváte. Ve Lvovu je pomník Stepana Bandery, osvětlení s izraelskými vlajkami. Stepan Bandera spáchal masovou genocidu na Židech ve druhé světové válce.

=====

Propagandistický článek v deníku Metro 15.10. o ukro-nacistovi Banderovi.

=====

Z odtajněných dokumentů vyplývá, že prezident John F. Kennedy v roce 1963 varoval izraelského premiéra Leviho Eškola, že podpora USA mladé zemi bude „vážně ohrožena“, pokud Izrael neumožní Spojeným státům pravidelné inspekce izraelského jaderného reaktoru.

Později téhož roku, 22. listopadu 1963, byl John F. Kennedy zavražděn (údajně).

=====

Basketbalové utkání Srbsko vs. Ukrajina 🙂

=====

V iráckém hlavním městě Bagdádu se shromáždili lidé požadující ukončení izraelského bombardování pásma Gazy.

=====

Ukrajinská protiofenzíva selhala, přestože Kyjev připravuje nové útoky v některých oblastech, uvedl ruský prezident Vladimir Putin v rozhovoru pro televizní pořad „Moskva. Kreml. Putin.“

=====

Maria Zacharovová – mluvčí Ministerstva zahraničí RF: Vše, co bylo dodáno důkladně zkorumpovanému kyjevskému režimu jeho západními pány, se nekontrolovatelně šíří po celém světě.

=====

Vztahy mezi Ruskem a Čínou nejsou výsledkem krátkodobého politického oportunismu. Rusko-čínské vazby hrají důležitou roli při zajišťování stability ve světě.

=====

Palestina bude svobodná, lidé skandují:

=====

Krátce před tím, než měla Izraelská armáda vniknout do pásma Gazy, postihly Izrael povodně.

=====

Rozprava v Radě OSN pro lidská práva o situaci v Palestině dne 25.9.2017 byla pro mnohé zástupce velmi překvapivá. V rozpravě vystoupil mimo jiných i Mossad Hassan Youssef a „odpálil bombu“. (Přepis videa níže)

Zástupce Organizace pro osvobození Palestiny: Izrael, okupační mocnost, pokračuje ve své koloniální politice a každodenní agresivitě. Nadále týrá a svévolně zadržuje obyvatele k provádění etnických čistek. Krade půdu, přírodní zdroje, peníze. Vyvrací stromy z kořenů.

Zástupce Sýrie: Izraelská činnost směřuje k judaizaci Jeruzaléma. Demolice domů, konfiskace půdy a majetku. Ničení přírodních zdrojů.

Zástupce Kataru: Rasistické násilí páchané Izraelem.

Zástupce Severní Korei: Izrael se v Palestině nadále dopouští různých forem porušování lidských práv.

Zástupce Pakistánu: Izrael, okupační mocnost, postupuje ve svém úsilí o masovou kolonizaci, pokračuje v apartheidu. Ukončete tento kolonialistický režim.

Zástupce Venezuely: Apartheid. Obrovská zvěrstva a destrukce palestinského lidu.

Zástupce Íránu: Válečné zločiny, zločiny proti lidskosti, etnické čistky a teror ze strany státu.

Předsedající rozpravy: Děkujeme vám, United Nations Watch.

Mossad Hassan Youssef: Děkuji pane prezidente, ujímám se slova jménem United Nations Watch.

Jmenuji se Mossad Hassan Youssef. Vyrostl jsem v Ramalláhu jako člen Hamásu. Tato slova adresuji palestinské samosprávě, která se prohlašuje za jediného legitimního zástupce palestinského lidu. Ptám se, odkud se bere vaše legitimita? Palestinský lid vás nezvolil ani nejmenoval, abyste ho zastupovali. Jmenovali jste se sami. Vaše odpovědnost a činnost není pro váš lid. Svědčí o tom vaše naprosté porušování lidských práv. Ve skutečnosti je každý palestinský obyvatel, jeho blaho a rozvoj tím nejmenším, co vás zajímá. Unášíte palestinské studenty z univerzitních kampusů a mučíte je ve svých věznicích. Mučíte své politické soupeře a palestinský lid trpí. Je výsledkem vašich sobeckých politických zájmů. Jste největším nepřítelem palestinského lidu. Kdyby Izrael neexistoval, neměli byste komu co vyčítat.

Převezměte odpovědnost za výsledek svých činů. Rozdmýcháváte plameny konfliktu, abyste si udrželi svou moc. A konečně, využíváte této platformy k tomu, abyste klamali mezinárodní společenství, abyste klamali palestinskou společnost, aby věřila, že Izrael je odpovědný za problémy, které vytváříte vy. Děkuji za pozornost.

=====

Palestina vs. Izrael

=====

====

Není to další důvod, proč chce Izrael obsadit pásmo Gazy?

=====

Připomeňme si. Pravda a svoboda musí zvítězit, řekl Venda „Flaška“ Havel:

=====

Paní Peštová reagovala na psychopata Michálka:

=====

Fico: Čaputová je v prdeli s preferencemi:

=====

Vláda Petra Fialy lhala a lže stále dokola. Nejhorší vláda v historii ČR:

=====

=====

=====

=====

=====

Celkem vystihující, ne?

=====

 

=====

V mainstreamu tiše přiznávají, že piloti došli. Aerolinky nabízejí zaplacení výcviku „od nuly“. Jen ale radši neříkají, že piloti došli z důvodu takzvaného očkování. Buď zemřeli nebo jsou neschopni létat. Piloti, kteří se nenechali zabodat experimentální genovou terapií, si řekli o násobně vyšší platy. Vědí, že jim je aerolinky dají, a rády. (ODKAZ)

=====

V roce 2008 byl Dr. Fauci spoluautorem článku o epidemii španělské chřipky, která byla vyhodnocena jako nejničivější moderní pandemie.

Zjistili, že většina obětí španělské chřipky nezemřela na španělskou chřipku. Zemřely na bakteriální zápal plic. A bakteriální zápal plic byl způsoben… počkejte, počkejte… nošením roušek.

=====

=====

=====

Chyba v matrixu?

=====

Slunce je rezonátor, má průměr 350 km. Všemu je jinak…..

=====

Takto vypadá 8 miliard lidí z vesmíru. Kdo ještě věří na přelidněnou planetu? Dokonce někteří tvrdí, že na Zemi zdaleka nežije 8 mld. lidí, že číslo je menší.

https://tadesco.org/zpravy-ze-sveta-17-10-2023/


Proč se zdráhám slepě věřit Izraeli?

Pretože Egypt ich pred týmito útokmi varoval 10 dní vopred a Izrael ich bagatelizoval a ignoroval…

Izraelské/americké spravodajské služby sa na to pozerali z druhej strany a teraz Izrael bombarduje Palestínu a Sýriu… odkaz

Pamätáte si na Kyjevského ducha?

Keď internetom kolovali neoverené správy o legendárnom pilotovi, ktorý likvidoval smiešne množstvo ruských lietadiel…

Ukázalo sa, že to bolo stopercentne vymyslené.

Pamätáte si na Hadí ostrov?

Keď nám tvrdili, že 90 ukrajinských vojakov sa hrdinsky odmietlo vzdať a ruská MIL ich zmasakrovala…

Ukázalo sa, že Rusko ich všetkých zobralo živých a všetci sa dobrovoľne vzdali.

Pamätáte si, keď médiá používali staré fotografie a videá zo Sýrie a zábery z videoherných simulátorov?

Chcem tým povedať, že vojnová propaganda je skutočná a západné médiá ju produkovali na Ukrajine a desaťročia predtým.

Čo sa týka Izraela/Palestíny; nevieme, ktoré správy sú skutočné, čo je zveličované, kto za čím stojí. História však naznačuje, že všetko, čo teraz hovorí oficiálny naratív, sa neskôr ukáže ako značne odlišné.

Prial by som si, aby sme takto nemuseli rozmýšľať, ale médiá dokázali, že sú nielen nepresné, ale aj zámerne prekrúcajú a manipulujú pravdu, aby ovládli vnímanie verejnosti a presadzovali svoju agendu, najmä v počiatočných fázach novej vojny, keď sa vytvárajú naratívy.

Netreba pripomínať, že dezinformácií je veľa. Zostaňte chladní. zdroj

Kto z toho všetkého najviac profituje?

Hlboký štát. prečo?

MSM nehovorí o:

-Kolosálnom zlyhaní NATO na Ukrajine
-Nacistoch v kanadskom parlamente
-Bidenovych zločinoch a impeachmente
-Trumpovej rastúcej popularite
-zlyhaní “vakcín”
-pôvode C19

Puf! preč. zdroj

To je všetko pekné, aj možno by som vám ten humanizmus uveril. Ale…Zaujimavé, že ste neurobili koncert pre študentov, ktorých zmasakroval ožratý Dedeček na Staromestskej ulici. To sa vám nehodí do vašej popletenej progresívnej agendy, však? Strašné pokrytectvo. A kto ten koncert platil? Bratislavčania zo svojich predražených daní? Veď vy radi zvyšujete dane a rôzne poplatky… aspoň vidím, kde končia.

Zdroj

Kauza Dobytkár sa včera rozsypala ako domček z karát…
Gajan, ktorý v minulosti usvedčoval Martina Kvietika z korupčnej činnosti, včera zmenil výpoveď, povedal že Kvietikovi nič nedával 👍úplná otočka! zdroj

A keď tam doteraz mali Lipšic s Matovičom a Mikulcom svojich ľudí, to im v SME-čku nevadilo?

FB Za právny štát:
„Upratuje sa“ vo veľkom⁉️Z odboru špeciálnych činností inšpekcie boli odobraté utajované spisy odposluchov proti Čurillovcom‼️

✍🏻JUDr. Martin Ribár – advokát a predseda OZ ZA DEMOKRACIU A PRÁVNY ŠTÁT

Opakovane sa venujem téme podozrení z manipulácií trestných konaní a podozrení z inštruovania vypočúvaných osôb, z ktorých sú podozriví „naši chlapci“ Čurillovci a ich operatívni pracovníci.

Vždy uvediem, že aj na „našich chlapcov“ sa vzťahuje prezumpcia neviny, vždy uvediem, že podozrenia z manipulácií trestných konaní sa netýkajú IBA mediálne známych prípadov a politicky či ekonomicky exponovaných osôb, ale týkajú sa MNOHÝCH trestných konaní a tieto podozrenia je nutné riadne vyšetriť, je právom verejnosti a verejným záujmom zistiť, či k manipuláciám došlo, alebo nie.

LEN.. pred časom, 1.7.2023, sa Pavol Ďurka, „superpolicajt“, jeden z právoplatne obvinených „našich chlapcov“ stal šéfom odboru na Úrade inšpekčnej služby – tej Inšpekčnej služby, ktorá vyšetruje jeho samého, a jeho kolegov „našich chlapcov“ Čurillovcov.

Dokonca aj policajné odbory poukazovali na KONFLIKT ZÁUJMOV u Pavla Ďurku, a pochybnosti o tom, či nebude ovplyvňovať konanie vedené pro jemu samotnému a jeho kolegom „našim chlapcom“…
Teda laicky povedané, či nebude „upratovať a zametať“ dôkazy proti jemu samotnému a jeho kolegom Čurillovcom, a zisťovať, aké dôkazy proti nim boli zadovážené inšpekciou – tímom Oblúk.

Zo špeciálneho pracoviska odobralo vedenie inšpekcie v utorok dňa 10.10.2023 dlhodobo utajované spisy proti „elitným“ vyšetrovateľom z NAKA “našim chlapcom“.

„Upratuje sa“ vo veľkom❓❓– likvidujú „naši chlapci“ so správnym morálnym kompasom možné dôkazy proti nim❓❓Zisťujú, aké dôkazy sú proti nim❓❓Za pomoci im spriaznených osôb❓❓

Zaujímavé sú TOTIŽ mená osôb z vedenia inšpekčnej služby, ktoré sa na uvedenom podieľajú – riaditeľ Úradu inšpekčnej služby Peter Juhás a jeho zástupca Juraj Svitok…

Zarážajúce a aj tragikomické je, že aj pán Peter Juhás a aj pán Juraj Svitok sa opakovane spomínajú v „odposluchoch“ Čurillovcov, ako tí, ktorí im mali „minimálne“ pomáhať…

Dotknutí pracovníci z odboru špeciálnych činností inšpekcie, ktorým boli utajované spisy odobrané, riaditeľ odboru mjr. Mgr. Martin Littera, spolu so zástupkyňou odboru mjr. JUDr. Martinou Holosovou sa obrátili listom priamo na premiéra Ódora, ktorý je súčasne aj ministrom vnútra.

📄„Dnes (10.10.2023) sa dostavil na odbor špeciálnych činností zástupca riaditeľa Úradu inšpekčnej služby pán Svitok, ktorý v našej neprítomnosti, teda v neprítomnosti vedenia tohto odboru, na základe predloženého písomného pokynu zástupcu riaditeľa Úradu inšpekčnej služby pána Svitoka vzal všetky spisy týkajúce sa vyhotovovania zvukových záznamov z akcií špecializovaného tímu Oblúk k sebe za účelom údajnej kontroly nadriadeným, a to aj napriek tomu, že v súvislosti s týmito spismi už bola vykonaná hĺbková kontrola útvarom kontroly Úradu inšpekčnej služby a zároveň je v tejto súvislosti vedených aj niekoľko trestných konaní.” píšu v liste Ódorovi.

V uvedenom liste Ódorovi ako ministrovi vnútra okrem iného uvádzajú: “Takáto situácia sa nikdy počas našej činnosti na odbore špeciálnych činností nestala, zdôrazňujeme, že nespochybňujeme právo nadriadeného vykonať kontrolu v týchto spisoch, avšak mal tak urobiť za našej prítomnosti a na našom pracovisku . V dôsledku uvedeného konania, ktoré považujeme za absolútne účelové, nebude možné do budúcna vylúčiť akúkoľvek manipuláciu s uvedenými spismi a rovnako tak nebude možné vylúčiť ani to, že sa s týmito spismi oboznámili neoprávnené osoby.“

Milí naši sledovatelia, je veľmi pravdepodobné, že „naši chlapci“ sa snažia po sebe „poupratovať“, zmanipulovať dôkazy, ktoré boli nazhromaždené proti nim, čo môže:

1️⃣. sťažiť, ba dokonca znemožniť riadne vyšetrovanie vedené proti „našim chlapcom“
2️⃣. znamenať „likvidáciu“ dôkazov o tom, že Čurillovci manipulovali trestné konania a inštruovali vypočúvané osoby
3️⃣.znamenať, že osoby, ktoré boli nezákonne stíhané, obvinené, či dokonca už aj odsúdené na základe zmanipulovaných dôkazov či inštruovaných výpovedí zo strany „našich chlapcov“ prídu o možnosť preukázať, že dôkazy proti nim boli zmanipulované

Opakovane uvádzam, že VEREJNOSŤ má právo vedieť, či došlo k manipuláciám trestných konaní a inštruovaniu vypočúvaných osôb, a ak áno, aby boli všetky osoby podieľajúce sa na manipuláciách a inštruovaní vypočúvaných osôb potrestané.
Osoby dotknuté a nezákonne stíhané zmanipulovanými dôkazmi sa musia o manipuláciách voči nim dozvedieť a musia mať právo na spravodlivý proces bez manipulácie dokazovania, a to všetko, aby nedošlo k odsúdeniu nevinných osôb, a aby nedošlo k justičným omylom⚖️

Milí naši sledovatelia, vyjadrite prosím v komentároch Váš názor:

🤔Urobí v tejto veci nejaký krok premiér Ódor, ktorý je stále úradujúci minister vnútra ?
🤔Aký je váš názor na odobratie spisov týkajúcich sa odposluchov Čurillovcov odboru špeciálnych činností inšpekcie ?
🤔Je podľa vás nutné riadne vyšetriť podozrenia voči „našim chlapcom“ Čurillovcom ?
🤔Dozvie sa podľa vás niekedy verejnosť čo je obsahom uvedených odposluchov „našich chlapcov“ ? zdroj

Zhrnutie toho, co vieme a co nevieme:

 1. Neexistuje ani jeden skalopevny hmatatelny dokaz, ze strelec bol Juraj Krajcik
 2. Co neznamena, ze on to nebol
 3. Kludne to byt on mohol. Ale my to NEVIEME. My sa to domnievame.
 4. Na zaklade coho? Domnienok a clankov, ktore vyprodukovali zamestnanci sukromnych firiem ( Dennik N, Aktuality.sk, SME, Markiza atd.. )
 5. Neexistuje jediny dokaz o tom, kto zastrelil obete na Zamockej, tak ako neexistuje jediny dokaz o tom, kto zastrelil Kuciaka a Kusnirovu ..

Okrem zaznamov s tajnych sluzieb. Ktore pojdu von.

dkx

🫣🤔

Rado Procházka:

 1. Čo (ne)môže prezidentka
  Všeličo iné sme tu na dnes mali pripravené, ale nedá sa svietiť, dobe sa treba postaviť čelom.
  Ústavná gramatika
  Podľa čl. 111 ústavy „na návrh predsedu vlády prezident vymenuje a odvolá ďalších členov vlády a poverí ich riadením ministerstiev“. Takto to nebolo napísané vždy. Pôvodne tam bolo „vymenúva a odvoláva“, nie „vymenuje a odvolá“.
  Lenže pri dvoch výmenách členov vlády (odvolanie Kňažka, menovanie Lexu) sa prezident Kováč dostal do sporu s premiérom Mečiarom a išlo sa na Ústavný súd. Ten svoj právny záver, že prezident nie je návrhom premiéra viazaný, oprel okrem iného aj o rozdiel medzi dokonavým a nedokonavým vidom. V skratke, „vymenúva/odvoláva“ upravuje obsah vecnej pôsobnosti hlavy štátu, „vymenuje/odvolá“ má zakladať jej povinnosť.
  Ústavodarca na to reagoval zmenou textu a nedokovaný vid nahradil dokonavým, čiže tzv. kreačnú právomoc ustanovil do podoby povinnosti. A to nie je všetko. V dôvodovej správe to práve týmto zámerom vysvetlil: „Navrhovaný text ustanovenia precizuje ústavné vzťahy medzi prezidentom a predsedom a reaguje aj na obsah Uznesenia Ústavného súdu Slovenskej republiky sp. zn. I. US 39/93 z 2. júna 1993. Ustanovenie deklaruje právo predsedu vlády navrhovať prezidentovi ďalších členov vlády a povinnosť prezidenta návrhy predsedu vlády rešpektovať.“ zdroj

Vedenie NAKA, vrátane viceprezidenta, vrátane prezidenta Hamrana 3 a pol roka obchodovali informácie z policajných spisov s vybranými novinármi Aktualít, Denníka N a SME.

TB SMER-SSD video

🕊️

PRE VŠETKÝCH, KTORÝM SA PRAVDA STALA PRESVEDČENÍM!

Peter Turko Turinič: „Veď Pellegrini aj Fico sú pro západne orientovaní a nikdy sa tím netajili, nechápem o čom tu snívate. Preberte sa . Títo istí ľudia nás dostali až sem a Vy ich idete teraz velebiť? Ste slepí hlupáci…“

Odpoveď: „Milý Turko“, a kto ho velebí? Fico má chyby tak ako aj Vy a všetci ostatní, tak prečo robíte zo seba farizeja? A navyše, trpíte ešte aj averziami. A koho sme mali voliť, Vás? A kde máte inú a lepšiu stranu, ktorá by dala aspoň 25% vo voľbách? TAK NETÁRAJTE a prestaňte blúzniť! Či tu chcete mať radšej novodobý fašizmus?

Peter Turko Turinič: „Neexistuje menšie zlo, existuje iba zlo. A Vy ho podporujete. Zamyslite sa nad tým. Prečo sa Abd-ru-shin nevyjadroval k politike? Každý vie, že je to temná hra . Zapletaním sa do nej spásu nenájdete, práve naopak, stávate sa jej súčasťou a podporovateľom, celé je to na Vás, každý ma právo sa rozhodnúť sám…“

/Komentáre pána Turka som musel aspoň z časti opraviť – v tých krátkych dvoch komentároch, dokázal tento „znalec Slova“, vyprodukovať minimálne 20 vypuklých gramatických chýb. Neúcta k Daru Reči od čitateľa Slova Pravdy, je však vážnym previnením! … /

Odpoveď: Píšete: “Neexistuje menšie zlo, existuje iba zlo…” A zasa len tárate, kedy s tým chcete prestať a konečne robiť čo treba? K ďalšiemu sa ani nevyjadrujem, lebo tam tárate ešte viac, SLOVO nateraz pre Vás NIE JE a tak lepšie urobíte, ak Ho zavriete, pretože ani len Pánovo Meno, neviete správne napísať… PRE TAKÝCHTO POVRCHNÝCH ĽUDÍ SLOVO NIE JE!

P.S. Predsa len pre čitateľov Slova Pravdy, ešte krátke doplnenie:

Je to LOŽ “Vediacich a Povolaných”, ktorí šíria bludy /ako aj pán “Turko” vyššie/, že Abd-ru-shin, sa k politike nevyjadroval. Vyjadroval sa a vyjadril sa vždy v miere, aká bola nevyhnutne potrebná. Vyjadroval sa na tému vtedajšieho politického diania pred svojimi vernými, usmerňoval ich a rovnako sa vyjadroval a opakovane vyjadril nielen o politike, ale dokonca aj o konkrétnej zhubnej politickej ideológii PRIAMO vo svojom Slove!

A dokonca, nechal spísať významný a vzácny spis, o páde Hitlera a fašizmu/nacizmu, ktorý však mal byť prísne utajeným textom tej doby, lenže, padlý Povolaný okolo Pána, tento spis odniesol priamo k Hitlerovi a tak si Gestapo po Pána prišlo hneď v prvé ráno, po nočnom obsadení Rakúska Nemeckou armádou! /V sobotu, 12. marca 1938 skoro ráno, po Pánovej rannej prechádzke so Slečnou Irmingard/.

Pán ďalej napísal na adresu Vediacich a Povolaných okolo Neho, v súvislosti so zrútením vtedajšieho Duchovného Diania na Zemi, že mnohému sa dalo predsa predísť a mali tak učiniť práve Vediaci a Povolaní, ktorí držali v rukách KĽÚČE, i od mnohého vážneho spoločenského Diana!

Pán veľmi dobre vnímal, čo sa okolo Neho deje, aj politicky, aj spoločensky a videl aj to, ako vinou Povolaných, ide všetko ku kolapsu a pádu.

Samozrejme, že politika v budúcnosti nebude, ani politické strany. Život na Zemi, bude navždy spravovaný pod Zákonmi Boha, ale dovtedy musíme urobiť bezpodmienečne nutné, postupné a prípravné kroky /aby miera i spoločenských trosiek DOVTEDY, bola čo najmenšia!/, bez ktorých by niečo také, nebolo možné uskutočniť.

Ak by sme doslova “nechali plávať” AJ spoločenské a politické dianie okolo nás, tak s pravdepodobnosťou, rovnajúcou sa istote, by sme skončili rovnako, ak nie horšie, ako Povolaní za Pána – totálnym zlyhaním, lebo spoločenské pomery by nám nedovolili dokončiť svoje úlohy, ktorými sme sa Pánovi zaviazali, že ich aj splníme!

Diktatúra je zlý režim, ale DNES JE NEVYHNUTNE POTREBNÝ v mnohých krajinách Arabského sveta, inak by tam vznikol rozvrat a anarchia a následný kolaps spoločnosti! Vynikajúcim, priam geniálnym vladárom v tomto smere, bol napríklad M. Kaddáfí v Lýbii.

Krok ZMENY K LEPŠIEMU od diktatúry, je demokracia a aj pravá demokracia je režim, veľmi vzdialený od pôsobenia Božích Zákonov. DNES je však nevyhnutne potrebná pre takú skupinu ľudí a takú spoločnosť, ktorí na viac, ako na demokraciu, EŠTE NEDORÁSTLI!

Neskôr to bude zasa pravé kastovníctvo napríklad, ale toto nastúpi až po ďalšej zmene človeka na Zemi k lepšiemu, ak teda dozrejeme a dospejeme od demokracie, k tomuto vyššiemu stupňu spoločenského zriadenia.

Žiaľ, takíto táraji okolo Slova, ako je pán “Turko”, by urobili lepšie, aby sa nevyjadrovali k veciam, ktorým absolútne nerozumejú, alebo by sa aspoň mali snažiť pochopiť, že mantra “voliť menšie zlo”, je toxická už len svojim podaním, pretože principiálne sa nedá voliť menšie zlo, ale vždy len zmena k lepšiemu, alebo k horšiemu!

Zákonite vždy, keď stojíme pred nejakou voľbou, volíme medzi zmenou k lepšiemu, alebo zmenou k horšiemu, pretože stagnácia, alebo úplné zastavenie sa, nejestvuje!

Ak si zvolíme zmenu k horšiemu, ak urobíme nejaké rozhodnutie a krok k horšiemu, nevyberáme si žiadne zlo, ale len krok k väčšiemu úpadku, bolesti a utrpeniu.

A naopak, ak si vyberieme nejakým svojim vážnym a zásadným rozhodnutím zmenu k lepšiemu, volíme jasný krok k takej zmene, ktorá nás v následkoch posunie zasa o kúsok dopredu a ak takto budeme systematicky postupovať ďalej, zákonite nás takéto snaženie, dovedie až do nášho Duchovného Domova, vo Výšinách Svetla!

Principiálne Dobro na Zemi neexistuje a ešte dlho existovať nebude, ale vždy môžeme svet i seba urobiť o kúsok lepším. K tomu však musíme vyvinúť zvnútra navonok ohromné úsilie, pretavené do činov, nielen do tárania tak, ako píše vyššie aj pán Turko, ktorý inak zastupuje veľkú skupinu súčasných povaľačov okolo Slova Pravdy!

Ach títo “čitatelia” Slova, to je tragédia doby a ak sa pozriete na fb profily takýchto “znalcov Slova”, tak neviete, či sa máte smiať, alebo plakať… zdroj

🕊️

Pentagón CIA Mossad MI6
Všetci vedia, že nemôžu vyhrať vojnu v Izraeli

Vojenské hodnotenia, vojnové hry a všetky hodnotenia vojnových simulácií, ktoré vykonáva CIA. Pentagón, Mi6 a Netanjahu dochádzajú k rovnakým výsledkom.
Vojnu v Izraeli nemožno vyhrať

súčasná situácia; hlboký štát CIA Pentagón dal súhlas na to, aby Izrael niekoľko dní bombardoval pásmo Gazy ako akt pomsty… Ale situácia sa musí čoskoro upokojiť a musí sa uzavrieť tiché prímerie a potom otvorené prímerie. USA došli zbrane. NATO nemôže poskytnúť žiadne zbrane.

Irán zhromažďuje zbrane už 20 rokov a má nesporné množstvo rakiet a munície
Rusko v tichosti podporuje Irán, rovnako ako Turecko (NATO je v panike z toho, že Turecko sa postavilo na stranu Palestínčanov… NATO je v panike, pretože Turecko už dva roky dodáva zbrane Hamasu. Táto informácia nemôže vyjsť najavo a spôsobí chaos v členských krajinách nato, ktoré podporujú Izrael)
Irán je silne podporovaný Čínou a za posledných 5 rokov dostal modernizované rakety dlhého doletu Saudská Arábia je v aliancii s Iránom a spoločne kontrolujú veľkú časť svetovej produkcie ropy a zásobujú viac ako 80 krajín a tieto krajiny sa spoliehajú na ropu a plyn a v konflikte si vyberú stranu Iránu alebo a nebudú podporovať USA a Izrael

Izrael zatiaľ dostal zelenú na bombardovanie Palestínčanov na niekoľko dní, kým sa nepodarí uzavrieť prímerie.

Veľký príbeh je Netanjahu Mossad MI6 a elity všetci vedeli, že sa útok stane….. Ale dúfajú, že s útokom Netanjahu môže vytvoriť nové zákony a vyhnúť sa blížiacemu sa povstaniu v Izraeli, ktoré sa deje a rastie už 3 roky a prevrat plánovali izraelské biele klobúky mil, ktoré chcú odhaliť plandanie. Vakcíny smrti a hlavné financovanie vakcín Izraelom a svetovými bankami, ktoré financovali plandémiu (Wall Street sú židovské izraelské peniaze a kontrolujú veľkú časť sociálnych médií a financujú systém vojensko-priemyselného komplexu USA s Rockefellermi a elitami.

Mosad dúfa, že tento súčasný útok môže viesť k novým zákonom a sudcom a novým vojenským kódexom v Izraeli, ktoré môžu viesť k uväzneniu vojenských veliteľov v bielych klobúkoch v Izraeli, ktorí stoja za rastúcim prevratom v Izraeli.

V USA je známe, že iránski extrémisti Hamasu, extrémisti al-Káidy a ďalšie blízkovýchodné teroristické skupiny sú v USA.
Vojenské velenie bielych klobúkov si je veľmi dobre vedomé toho, že sa to deje…

V zákulisí rastúce a blížiace sa občianske nepokoje v Spojených štátoch s teroristickým útokom povedú k vyšetrovaniu Kongresu, ktoré povedie k Obamovi… Un. .> Soros> Wall Street financuje iránskych extrémistov a iné extrémistické teroristické skupiny, aby vstúpili do Spojených štátov a spôsobili chaos…>>> veľká veľká panika v USA ( un/cia/ elity rockefellerovci rothschildovci atď. atď. Dlhodobo presadzuje svetový chaos a vojny, aby do uSA vstúpili stovky miliónov imigrantov a utečencov a spôsobili chaos. A občiansku vojnu, ktorá by viedla k tomu, že prezident USA odovzdá plnú moc OSN a odovzdá plnú moc americkej armády OSN <<<< WEF. Davos.

Všetky tieto deep-state udalosti boli naplánované, ale americká armáda v hore Cheyenne si je dobre vedomá zrady. Svetové zločiny proti ľudskosti pandémie. Vírus. Vakcíny. Vytlačené vojny atď. atď…..

Svetová aliancia si je dobre vedomá toho, čo sa deje, a vojenské operácie sú pripravené na zabezpečenie kolapsu plánov hlbokého štátu v poslednom 1 a pol roku operácií aliancie.

Tieto operácie zahŕňajú > operácie teórie hier, ktoré znamenajú, že.. Biele klobúky nechávajú hlboký štát hrať posledné karty… Keďže všetko sa zaznamenáva do vojenských záznamov a pasce sú nastavené tak, aby otvorili dvere 11.3 voejnského zákona.

Biele klobúky v Trumpovom kongrese dobre vedia, čo sa v skutočnosti deje…
Preto sa odhaľujú. Vírus prichádzajúce (začínajúce) vakcíny plné odhalenie Biden zločineckej rodiny./Fauci.CIA

Ako všetko rastie… Voľby v roku 2020 vyplávajú na povrch na masívnej úrovni a do hry vstúpi Scotus… Trump v súčasnosti odhaľuje skorumpovaný americký justičný systém, toľko vecí sa deje v USA vrátane finančného kolapsu až po CIA, ktorá vytvára ruskú vojnu atď.

Biele klobúky maľujú obraz a dostávajú všetky veci do záznamov amerického Kongresu… Patrí sem aj OSN Obama/Biden financuje Irán, aby priviedol extrémistov, ktorí spôsobia chaos v USA ( ďalšia vnútorná práca z 11. septembra).

Vojenská aliancia všetko sleduje…
Všetko dokumentuje a v tejto chvíli má v Gitme stovky iránskych teroristov/al-Káidy/teroristov, ktorí odhaľujú plánované útoky v USA.

Jediný spôsob, ako zlikvidovať OSN. Cia. Rockefellerovcov, Obamu, Clintonovcov atď. prostredníctvom operácií teórie hier<<<
(nechať ich rozohrať ich posledné karty a potom po udalostiach a zatýkacích vojnách odhaliť pravdu<)

Po veľkých nepokojoch v USA ( takmer chaos a občianska vojna) 11.3 vojenské zákony vojnových protokolov môžu vyriešiť chaos v priebehu niekoľkých dní
Americká armáda môže byť nasadená do všetkých miest v priebehu niekoľkých hodín a v priebehu niekoľkých dní obnoviť poriadok. Potom prichádza k masívnemu zatýkaniu vo vojnách. Končiaca sa búrka sa vyhlási pre všetkých

Zostaňte silní vlastenci Varoval som mnohokrát mnohokrát týchto udalostí, ktoré sa majú rozvinúť nazýva blízke drahé civilizácie udalosť, ktorá vedie k jadrovej standoff////// <ale existuje niekoľko bezpečnostných opatrení na mieste

Ani v Izraeli nemôže hlboký štát vyhrať vojnu a Netanjahu včas odstúpi a vlády dobrého izraelského ľudu. Armáda povstane v nadchádzajúcom úžasnom prevrate.

Viaceré krajiny prejdú prevratom …
Dokonca aj v Európe krajiny povstanú po nadchádzajúcom masívnom kolapse.

Všetky tieto udalosti sa musia stať, aby ľudia na Zemi videli bolesť. Temnota korupcie a temné zlo kabaly……

Všetko bude odhalené

Posledná vojna, ktorá ukončí všetky vojny

Jedine trumf ( cheyenne+q+alliance+++)
Môže tak zastaviť tretiu svetovú vojnu

Prichádzajú ďalšie?
Prečo je to dôležité?
Ako “ukážete” verejnosti pravdu?

Malo to byť takto.
Niekedy musíte prejsť tmou, kým uvidíte svetlo.
Q

Veliteľstvo špeciálnych operácií USA v oblasti Blízkeho východu
pripravujú operácie na nájdenie talianskych a izraelských rukojemníkov (operácie sa začnú v noci)

USA vyšlú do regiónu bojovú flotilu námorníctva len preto, aby odradili ostatné krajiny od zasahovania do vojny.
Na izraelskú pôdu nebudú vyslané žiadne americké vojenské jednotky na bojové akcie (v regiónoch pracujú len americké špeciálne jednotky v spolupráci s izraelskými špeciálnymi jednotkami s cieľom nájsť a získať rukojemníkov)

Pentagón CIA MI6_ Mossad dáva zelenú na prípravu útoku na pásmo Gazy v nasledujúcich 72 hodinách masívnym úderom

(túto informáciu o tomto zelenom svetle som uviedol už skôr …… Ale útok na Gazu sa zastaví skôr ako o dva týždne alebo tak hlboko štát tlačí na túto operáciu, aby zaplavil drozdy médií intenzívnymi falošnými plnými vojnovými scenármi, ktoré vedú k 3. svetovej vojne… Tento účel je získať svetové financovanie (ktoré vedie k praniu špinavých peňazí). Prijímanie peňazí od amerických daňových poplatníkov na pomoc Izraelu prostredníctvom systému zbrojného vojensko-priemyselného komplexu $$$$$$_… Ale aj preto, aby sa Netanjahu mohol pokúsiť zaviesť úplnú diktatúru…

ale ako som už informoval, USA a Izrael už uskutočnili vojenské bitky, vojnové hry a hodnotenia simulácie vojny a USA. Izrael nemôže vyhrať vojnu.
Ale Izrael dostal zelenú na niekoľko dní alebo týždňov ( s) útočiť na Gazu, potom po odstúpení sa dosiahne prímerie.

Skutočná história iluminátov 33 slobodomurárov v roku 1871 Albert Pike načrtol celý plán 3 svetových vojen, ktoré by viedli k úplnej kontrole sveta elitami

(v tomto období v roku 1800 boli Židia vedení do Palestíny s myšlienkou vytvoriť židovský štát pod vedením 33 slobodomurárov… Na konci 2. svetovej vojny Židia s pomocou 33. stupňa slobodomurárov, ktorí ovládali OSN, vytvorili Izrael ).

1. časťou ich plánu bolo zvrhnúť Rusko infiltrovať ich vládu a režim premeniť ich na komunistickú krajinu a nechať proti nim bojovať Nemecko a britské impérium….. Po tejto vojne by komunizmus použili na zničenie ďalších krajín, ktoré 33. slobodomurári ovládali spolu s Rothschildovcami, a tieto komunistami vytvorené krajiny by oslabili a ich náboženstvo by sa oslabilo.
Plánom 2. svetovej vojny bolo, aby fašistické krajiny bojovali so sionskou (židovskou) modernou politikou/demokratickou ideológiou. Táto vojna bola vytvorená na zničenie nacizmu a na oplátku si svet poistí, že v Palestíne vznikne štát Izrael.
V 3. svetovej vojne by sa bojovalo medzi politickým Sionom a moslimami islamu zo stredného východu a vzájomne by sa zničili < Všetky ostatné národy, ktoré by to sledovali, by si zvolili strany boja a vo všetkých krajinách by sa začali vnútorné boje, ktoré by viedli k občianskym konfliktom a strate duchovného poznania a zmätku a stratila by sa nádej….. A v tomto čase by 33 murári (elity/globalisti) rozpútali nihilizmus a anarchiu a skupiny bez duchovného základu a vo všetkých krajinách by vypukla veľká občianska vojna a kresťania a duchovní by stratili nádej a na konci tejto vojny by sa ukázalo, že jediná pravá cesta k spáse vedie cez svetlo lucifera
A satanizmus by bol vynesený na verejnosť, pretože kresťanstvo padne a ateisti tiež zomrú a ochabnú, a obaja by boli porazení súčasne a elity by prevzali úplnú kontrolu nad svetom prostredníctvom OSN.

( teraz už viete, prečo má OSN lucis trust, ktorý sa pôvodne volal luciferov trust a počiatočné výtvory OSN vznikli v bohemian grove, kde sa zišli rockefellerovci a Rothschildovci 33. murári, aby našli spôsob, ako prevziať plnú kontrolu nad svetom prostredníctvom globalizmu… Ovládanie vlád. Armáda. Médiá a všetky agendy…..)

Našťastie je tu veľká mocná armáda a velitelia, ktorí nevedia až satanistické plány murárov/globalistov a veľké prebudenie sa deje vlastenci!!! a aliančné armády po celom svete bojujú za odhalenie všetkých týchto právd

“To najlepšie ešte len príde” Trump

Trumpove ♠️❤️ karty zdroj

🕊️

Vzpomněla jsem si na tento dopis, který jsem četla asi dva roky zpátky, teď ta poslední část dopisu začíná být aktuální tak sdílím.

Albert Pike (zednář 33. stupně a autor knihy Morals and Dogma, což je něco jako zednářská bible) „duchovního průvodce“ (démona), který mu poskytoval „moudrost“ ohledně způsobu dosažení Nového světového řádu.

Jednu zprávu, kterou obdržel od svého průvodce, popsal v dopise, který adresoval Mazzinimu (zednář 33. stupně, který v roce 1860 založil italskou mafii), z 15. srpna 1871. Tento dopis detailně líčil plány na tři světové války, které byly považovány za nezbytné, aby mohl být nastolen Jednotný (Nový) světový řád, a my můžeme jen obdivovat, s jakou přesností zde byly předpovězeny události, které se později staly. Na krátkou dobu byl tento dopis vystaven v Britské muzejní knihovně v Londýně a byl okopírován Williamem Guy Carrem, bývalým důstojníkem rozvědky Kanadského královského námořnictva.

Z dopisu:

„První světová válka musí být vyvolána, aby bylo Illuminátům umožněno odejmout moc ruským carům a utvořit z této země pevnost ateistického komunismu. K podnícení této války budou použity nesrovnalosti mezi britskou a německou říší, vyvolané agenty Illuminátů. Na konci této války bude ustanoven komunismus, který poslouží k zničení ostatních vlád a k oslabení různých náboženství.“

„Druhá světová válka musí být podnícena využitím rozdílů mezi fašisty a politickými sionisty. Tato válka musí být vyvolána, aby byl zničen nacismus a aby byl politický sionismus dostatečně silný k vytvoření svrchovaného státu Izraele v Palestině. Během druhé světové války se musí stát mezinárodní komunismus dost silný na to, aby vyvážil křesťanství, které bude poté omezováno a drženo pod kontrolou do doby, než jej budeme potřebovat pro závěrečné sociální kataklyzma.“

„Třetí světová válka musí být podnícena využitím rozdílů způsobených agenty Illuminátů mezi politickými sionisty a vůdci islámského světa. Válku bude nutné vést tak, aby se Islám (muslimský arabský svět) a politický sionismus vzájemně zničily. Mezitím budou ostatní národy, opět rozděleni v tomto tématu, donuceni bojovat až do bodu úplného fyzického, morálního, duchovního a ekonomického vyčerpání…

Vypustíme nihilisty (odpůrce křesťanství) a ateisty a vyprovokujeme ohromné sociální kataklyzma (rozvrat), které ve vší své hrůze jasně ukáže všem národům, jaké jsou následky absolutního ateismu – původ krutostí a nejkrvavějšího běsnění. Pak všude občané, nuceni bránit se před světovou minoritou revolucionářů, vyhladí ty ničitele civilizace a většinová populace, rozčarovaná z křesťanství, jehož deistický duch bude od té chvíle bez směru či možnosti cesty, bude prahnout po ideálu, ale aniž by věděla, kterým směrem upřít své uctívání, obdrží pravé světlo skrze univerzální vyjevení čisté doktríny Lucifera, konečně vynesené ven široké veřejnosti. Toto vyjevení bude možné následkem všeobecné reakce, která bude následovat po zničení křesťanství a ateismu, kdy obojí bude poraženo a vyhlazeno současně.“

Je to popsáno i v Bibli, konkrétně příchod antikrista, který se prohlásí za Boha, většina lidí ho přijme za svého spasitele kromě pravých křesťanů, těch, kteří jsou zapsáni v knize života. zdroj

Copak se nám to děje v Francii video

Už v predaji ☝️😉 Sajfa už určite kúpil svojím deťom celý kartón 👌😁 zdroj

Motto: Buďme OSOBNOSTI a nebojme sa prejaviť svoju individualitu 🙂

Naša vlastná individualita a jedinečnosť je výrazom nášho ducha (toho, kto naozaj vo vnútri sme). Na to sa nabaľujú naše skúsenosti, ktoré získavame. Samozrejme, žijeme medzi ľuďmi a sme vystavení mnohým rozhodovaniam a konfrontáciám a vždy sa od nás bude „niečo očakávať“. Je to v poriadku, len dávajme pozor, aby sme nestratili spojenie s naším vnútorným ja (duchom), aby sme sa neprestali riadiť tým, čo cítim a namiesto toho nežili tak, že počúvame všetkých dookola, riadime sa nimi, ich potrebami, „pomáhame“ (aj keď to v skutočnosti pomoc nie je – občas je to podporovanie lenivosti a pohodlnosti), lebo treba….. Zájde to až tak ďaleko, že máme pocit, že sa z toho „zbláznime“ – „už nevládzem“ (buď sa zrútime psychicky, alebo príde telesná nemoc).

Prestaňme robiť to čo „by sa malo“, „to, čo sa od nás očakáva“. Poznajme kto sme a prejavujme sa, v každom z nás sa skrýva obrovský poklad.

Pokiaľ sa budeme stále prispôsobovať, nikdy nenájdeme skutočné vlastné JA (kto som a čo chcem). Individualita je daná podstatou, zvyšok je vnútený spoločnosťou a rôznymi vzorcami.

Páči sa mi jedno vyjadrenie, ktoré som niekde počula, že sme „sociálne pohodlní“ – je jednoduchšie sa spoločnosti prispôsobiť a byť súčasťou „stáda“.

Jeden starý príbeh hovorí o mladom levovi, ktorý vyrástol medzi ovcami. Raz prišiel za ním starý lev, vzal ho k vode a ukázal mu na hladine jeho vlastní obraz. Až tu pochopil kto vlastne je, pokiaľ sa nevidel, myslel si, že sám je ovca.

Mnoho z nás sa takto chová a opierame sa predstavu, ktorú o sebe máme a tá nepochádza z poznania samého seba, ale z názorov druhých o mne, ktoré si necháme vtlačiť a potom sa cítime zle. To „vnútené zvonku“ nahrádza našu „individualitu. Ktorá môže a má vyrásť „zvnútra“.

Spoločnosť často netoleruje individualitu, pretože individualita za ňou nepôjde ako ovca. Individualita má kvalitu leva a lev kráča sám . Ovce sa pohybujú v stáde a vedia, že je to pohodlnejšie a bezpečnejšie. Keď príde útok, v stáde sa zachrániš (možno iná ovca padne za obeť a mňa si nikto nevšimne). Ale mám kráčať hrdo a nebojácne sám? Iba lev chodí sám. Každý z nás sa narodil ako lev. Spoločnosť a okolie nás neustále programuje, živí v nás rôzne strachy a my sa tak stávame ovcami (pohodlnými, dobrými, poslušnými). Tak sa z nás stávajú „otroci“ opantaní strachmi, bez vlastnej slobody, pretože nie čisté záujmy okolia a spoločnosti si vyžadujú poslušnosť.

Dávajme pozor, aby sme neboli ďalšou ovcou zo stáda, ktorá sa nedokáže slobodne pohybovať, ani si uvedomiť svoju skutočnú identitu. Už je najvyšší čas, aby sme sa pozreli na hladinu rybníka a uvideli svoj vlastný obraz, oslobodili sa od očakávaní, domýšľaní a iných škodlivých myšlienok, ktorými druhí podnecujú naše myslenie.

Behajme, poskakujme, tancujme, kričme, buďme sami sebou, robme, čo nás (zvnútra) nadchne – nech je to čokoľvek, čo prebudí spiaceho leva v našom vnútri….

Krásny deň v duchu „leva“ 🙂, prejavujme sa a buďme na seba hrdí….

Tatiana

Nechutný vývar, ktorý nám pripravujú zodpovední, je skutočne horký, ale je ako olej z treščej pečene; ak sa nám podarí prekonať krátku, nepríjemnú časť, konečný výsledok bude pozitívny. Búriť sa proti tomu neprinesie nič dobré a vyčerpáva energiu, ktorú je lepšie vynaložiť inde. Výzva spočíva v tom, že si uvedomíme, čo môžeme urobiť, a podnikneme kroky, aby sme to urobili.

Kontrolóri rozhodujú za nás, kto bude obeťou, kdekoľvek na planéte. Nazvú ich nepriateľom, urobia si PR kampaň a potom začnú útoky na základe lží a dezinformácií, ktoré šíria. Robia to nezaujatými ťahmi, ktoré by človek mohol sledovať na šachovnici, zatiaľ čo oni sedia a obdivujú svoje dielo, zatiaľ čo počítajú svoje šťastie.

Nie je zaujímavé, že Trump nedávno spomenul šach? Nemôže to byť výstižnejšia metafora.

Počúvajte presne to, čo hovorí Donald Trump tu….

Re: potom hovorí, že s nimi HOVORÍ? Čože?

“Viete si predstaviť, keď sa stretnú s týmto človekom, Bidenom? Veď sa im zdá, že ho vidia, ja ho vidím, HOVORÍM si s nimi. Hovoria, že mu neveríme. Myslia si, že je to nejaká hra, ktorú hrám. Je to ako hra šachu.”

Tento titulok vyšiel 5. októbra a čo sa stalo?

V Európe môže ľahko vypuknúť druhá vojna – zatiaľ čo všetci sú rozptýlení Ukrajinou

Tento článok z Real Raw News jasne vyjadruje reťazec velenia, ktorý uznáva skutočná armáda USA. Jednoznačne nám hovoria, že Bidenove rozkazy sa ignorujú a Trump velí ako skutočný hlavný veliteľ.

Úderná skupina lietadlových lodí spúšťa kotvu; vzdoruje Bidenovmu režimu!

Časom sa ľudstvu zjaví to najnepochopiteľnejšie zlo a uvidíme, ako sa s ním spoločne vyrovnáme alebo ho odmietneme. Naučiť sa, že nič nie je skutočné, pretože všetko bola lož alebo polopravda, nie je ľahké integrovať.

McDonalds, Coke, Nestlé… toľko potravinárskych spoločností je zapletených do ohavných zločinov. Je ťažké sa im vyhnúť, pretože mnohé z nich sú obrovské, nadnárodné korporácie, ktoré majú pod sebou spoločnosti pod inými názvami.

Myslím si, že môžeme očakávať, že konečné správy budú oveľa horšie, ako sme si pôvodne mysleli, takže by sme sa možno už teraz mali otužovať, pretože to bude škaredé a veľmi bolestivé pre nás všetkých, keď sa konečne odhalí skutočnosť. Stupeň kontroly, ktorú psychopati mali nad našou civilizáciou, sa začína objavovať až teraz, tak hlboko sa dostal. Hlboko… a veľmi temne.

Spoločnosť Coca-Cola zapletená do nákupu detí a orgánov z čierneho trhu na Ukrajine

Ako sme zistili, veľkú časť “ťažkej práce” už vykonala Aliancia, takže sme mohli bezpečne prechádzať súčasnými scenármi. V skutočnosti je tu niekoľko ľudí, ktorí naznačujú, že izraelská zložka sa už uskutočnila.

Udalosti, ktoré sa dejú v Izreale, sa neodohrávajú v reálnom čase. Udiali sa už pred nejakým časom. Izreal sme si nechávali na koniec. Teraz sa to začalo. odkaz

Je tu ešte jedna zaujímavosť týkajúca sa Phila Godlewského a Izraela. Možno si spomínate, keď som sa pýtala, či niekto videl nejaké dekódy v súvislosti s dresom s číslom 15, ktorý mal na sebe vo svojom nedávnom živom vysielaní. Tento víkend som videla toto: vezmite číslo 15 a zrkadlovo ho otočte = 51

Tu je Q drop 51.

Vedeli sme, že tím Q si plánuje nechať Izrael na koniec. Ľudia nám tiež ukázali, že pomocou gematrie uvidíme A a E Izraela zrkadlovo otočené, takže IsrAEl sa stane Is real.

To napodiv zverejnil Trump na stránke Truth Social, a ako nám povedal Q, na pravopise záleží. Trump nerobí chyby. Nikdy. A neexistujú žiadne náhody.

Prezident Trump hovorí: “UDRŽAL SOM IZREAL V BEZPEČÍ! NIKTO INÝ TO NEUROBÍ, NIKTO INÝ TO NEDOKÁŽE A JA POZNÁM VŠETKÝCH HRÁČOV!!!”

Myslite si, čo chcete, ale Philova správa bola uverejnená ešte pred Trumpovým príspevkom. Možno si myslíte, že je to hlúposť, ale udržiava to ľudí v kontakte a zároveň odkazuje na mapu Q.

Máme tiež potvrdené, že “R” Q, na ktoré sa odkazuje, je Robert F. Kennedy, ktorý roky pracoval v zákulisí, keďže médiá mu nechceli priznať zásluhy za jeho prácu. Teraz prichádza na scénu, do popredia a do centra pozornosti ako – nie demokrat, ale nezávislý!

🕊️

Prvý významný svetový politik sa ospravedlnil neočkovaným: “Mali ste pravdu, my sme sa mýlili”.

Danielle Smithová, premiérka kanadskej provincie Alberta, je prvou významnou volenou političkou na svete, ktorá sa úprimne ospravedlnila neočkovaným za zločiny proti ich ľudským právam, ktorých sa dopustila vláda počas výluky Covid.

“Môžem sa ospravedlniť hneď teraz. Je mi to hlboko ľúto,” povedala, “všetkým, ktorí boli v dôsledku svojho očkovacieho statusu neprimerane vystavení diskriminácii, je mi to hlboko ľúto. Za každého štátneho zamestnanca, ktorý bol prepustený zo zamestnania kvôli svojmu statusu očkovaného, a vítam ho späť, ak sa chce vrátiť.” zdroj

WWG1WGA

Q Svetové operácie boli umiestnené už dávno ]]] INFILTRÁCIA [[[ namiesto invázie bola prvou etapou PLÁNU<

To zahŕňalo vloženie vojenských veliteľov do režimov Deep State , rovnako ako [ds] operácie umiestnili RINO republikánov, ktorých na republikánske miesta dosadila CABALa a tak ďalej.

Myslíte si, že je to náhoda, že generál Q (Charles Q. Brown jr.) bol Trumpom dosadený a vymenovaný za predsedu Zboru náčelníkov štábov… ako predseda je najvyššie postaveným a najvyššie postaveným vojenským dôstojníkom v ozbrojených silách Spojených štátov<
A teraz Charles Q. Brown jr (ktorý vystupuje pod menom CQ a velitelia ho volajú generál Q ), ktorý bol tiež oficiálne oznámený ako nominant prezidenta Joea Bidena na nástupcu generála Marka Milleyho vo funkcii 21. predsedu Zboru náčelníkov štábov 25. mája 2023.

Prečo by Biden, CIA a generál Milley dovolili, aby sa CQ stal veliteľom Pentagónu a dali mu najvyššiu hodnosť vo všetkých vojenských silách USA? S vedomím, že ho tam dosadil Trump? Čo sa to deje?

Tu je to, čo sa deje.

TRUDEAU je odstraňovaný a jeho obraz vychádza na svetlo a vládni úradníci v Indii ODHALIli Trudeaua ako kokaínovú hlavu a prepravcu drog,.. a jeho lietadlo bolo zabavené na kontrolu ( v zákulisí ho voj. operácie sledovali a vedeli, čo je vo vnútri). Teraz veľa správ a priamych informácií od indických deplomatov hovorí pravdu o Trudeauovi.

CIA priame zapojenie do utajovania COVID-19 a platby vedcom s cieľom potlačiť Zisk funkcie (pôvod)
Fauci [odhalenie] vo vnútri CIA a pentagonu mnohokrát, bez toho, aby sa prihlásil, ani neprešiel bezpečnostnými protokolmi a stretával sa s úradníkmi CIA, aby pomohol utajiť pôvod COVID
Začína sa obžaloba Bidena,… Hlavné kroky a ODHALENIE, Obvinenie Bidena

Generál Mark Milley je za odstránený a na jeho miesto je umiestnený Trumpov generál Q_ (Charles Q. Brown jr) CQ
Rupert Murdoch odstupuje z celosvetovo kontrolovanej spravodajskej stanice CNN
Zelenskému boli odopreté zdroje a z Washingtonu odchádza bez ničoho a je mu odopretý prístup k prejavu v Kongrese
Michael Bloomberg ODSTÚPIL
Daniel Andrews Victoria Premiere odstupuje
Zverejnenie dokumentov, z ktorých vyplýva, že pandémia COVID-19 bola operáciou amerického ministerstva obrany ešte z čias prezidenta Baracka Obamu. Odhalenie CIA, ktoré sa deje v Rusku, Číne, USA. na národnej úrovni obrovské

Na celom svete sa toho deje toľko, že úradníci odstupujú

Poľsko sa obracia proti UKRAJINE a prestáva posielať zbrane a hrozí, že prestane žiadať o dodávku prostriedkov NATO cez Poľsko
Africké krajiny bojujú proti cia ,mi6 Francúzskom riadenej kolonizácii ich krajín a rozkrádaniu ich zdrojov
Polovica sveta odmieta americký dolár

( poskytoval som vám aktuálne informácie o toľkých udalostiach, že tu teraz nemôžem napísať všetko)
Tak prečo Biden cia Obama, [ ds] Mil. Trumpovi dovolil, aby vymenoval generála Q za veliteľa Pentagónu a dohliadal na celú americkú armádu ako náčelník spoločného štábu?

Nuž, hovoril som vám, že tieto operácie bielych klobúkov sa konali už dávno a tieto vojenské operácie inštaloval Trump a vo vnútri týchto operácií na oplátku dal plnú (legálnu) moc armáde na vykonávanie legálnych tajných operácií, medzi ktoré patril aj PLÁN ROZVOJA. KONTINUITA VLÁDY a to všetko povedie k otvorenej vojenskej intervencii vnútri KOLAPSU>11.3.

TRUMP vám dáva komunikácie, keď povedal, že generál Milley by mal byť popravený za vlastizradu (toto UPOZORNENIE je určené pre všetkých Deep State)

Aliancia umiestnila TRUMPA > TRUMP UMIESTNIL GENERÁLA Q DO POZÍCIE

TERAZ CABALA> DEEP STATE CIA svetové operácie VO VEĽKEJ PANIKE A ZÚFALO SA SNAŽÍ VYVOLAŤ JADROVÚ VOJNU>>>

Ale zlyhajú! Aj tak sa priblížime k jadrovým udalostiam, pred ktorými som varoval viac v súvislosti s nadchádzajúcou plánovanou občianskou vojnou, ktorú presadzujú demokrati CIA Rockefellerov režim, ale nakoniec sa všetko odhalí a príde pád systému vojensko-priemyselného komplexu USA. Elity, ktoré ovládajú vojnový systém> BlackRock sa zrúti……

Je to biblické a všetko to súvisí s Epsteinom. Veľké technológie. Izrael, CCP. CIA. Obama. Obchodovanie s ľuďmi. Svetové banky atď. atď.

Q_plán na záchranu sveta zdroj

🕊️

NATO zvoláva mimoriadne zasadnutie…
(Ak Turecko opustí NATO alebo ostatné krajiny NATO vylúčia Turecko… Potom NATO stratí svojho najväčšieho vojenského spojenca v Európe a peniaze a zbrane… A NATO určite nemôže pokračovať bez toho, aby turecká armáda opustila alianciu NATO)
.. Na oplátku by sa Turecko verejne pripojilo k aliancii Ruska a Číny<

NATO je v panike, pretože USA zbrane. NATO na Ukrajinu boli sledované a objavujú sa v Iráne. Irán nakupuje ukrajinské zbrane, ktoré jeho armáda predáva na čiernom trhu nepriateľom USA a spojencom NATO.
Irán kúpil zbrane a dal ich Hamasu
… A Turecko vyzbrojilo aj Hamas….

Tento príbeh čoskoro vypadne

Panika, pretože NATO (CIA atď.) sa pomaly rozpadá zdroj

Vodca Hamasu vyzval moslimov na celom svete, aby tento piatok 13. vyhlásili deň globálneho džihádu.

Ak žijete vo veľkom meste v Amerike alebo Európe, odporúčam vám vyhnúť sa v piatok preplneným/veľmi verejným miestam. zdroj

🕊️

Turecký prezident Erdogan tvrdí, že USA vysielajú lietadlové lode, aby vykonali “rôzne masakre údermi na celú Gazu a jej okolie”.

Útoky Hamasu poskytli USA verejnú podporu na zničenie Gazy. Hamas je financovaný Iránom, ktorý je financovaný USA.

MYSLITE!

Práve sme strávili posledných viac ako 7 rokov bojom proti lžiam a propagande MSM. Potom jeden reportér tvrdí, že Hamas odrezal hlavy niekoľkým deťom, pričom to nemá žiadne fotografie ani videozáznamy, a milióny ľudí mu to zožrali.

Vidíte, ako ľahko sa dajú manipulovať emócie?

Snažím sa byť logickým hlasom v obrovskom mori emócií. Snažím sa preosievať nekonečný príval propagandy a povzbudzujem k tomu aj ostatných. Zdá sa však, že moje úsilie je márne. Väčšina sa už rozhodla. Chcú sa len hnevať.

Biden, MSM a predstavitelia USA chrlia nepotvrdené správy o odrezávaní hláv deťom.

Don Jr. a prominentné konzervatívne hlasy šíria hrozné video zo Sýrie z roku 2015 a uvádzajú, že je zo súčasnosti. Takto fungujú psyopy.

“Títo otravní konzervatívci už neveria v našu ukrajinskú vojnovú propagandu…

Odvolali predsedu parlamentu, aby zastavil financovanie vojnovej mašinérie! Musíme ich presvedčiť, aby podporili vojnu a podporili ju TERAZ!

Znovu vyvolať islamských teroristov!”

-Hlboký štát, pravdepodobne

Povedzme, že veci budú pokračovať tak, ako sa zdá.

Vojna na Ukrajine, Blízkom východe a pravdepodobne aj na Taiwane je za rohom. Tretia svetová vojna je na obzore. Potom povedzme, že Trump vyhrá v roku 2024 a okamžite zastaví vojny, ako tvrdí.

To by mohlo stačiť na globálne prebudenie. zdroj

Senátor Rand Paul s pokojným a logickým pohľadom na situáciu a na to, ako by mali USA reagovať.

Paul navrhuje, aby sme počkali, kým vyjdú najavo fakty, zistili, čo presne sa deje a kto je za to zodpovedný, a potom by mal Kongres rozhodnúť, ako budú USA postupovať ďalej.

🔥MASÍVNE🔥

John Kirby priznáva, že financovanie Ukrajiny “sa blíži ku koncu lana”.

Zdá sa, že USA odkláňajú svoje financovanie od Ukrajiny a Bidenov režim potichu pripustil, že Ukrajina je stratená záležitosť.

Vyzerá to tak, že Izrael bol odbočkou, ktorú potrebovali. zdroj

Mnohí šíria fotografie zdieľané Izraelom, na ktorých je pravdepodobne mŕtve dieťa s pripevnenou hlavou, akoby to dokazovalo správu o “40 sťatých deťoch”.

V čom sa tieto deti líšia od palestínskych detí, ktoré sú v tejto chvíli zabíjané? zdroj

Videozáznam štyroch vzdávajúcich sa palestínskych vojakov, ktorých izraelské bezpečnostné sily zastrelili do chrbta a následne k neozbrojeným mŕtvolám nastražili samopal.

V čase pokusu o kapituláciu Palestínčania nemajú pri sebe zbrane, no na fotografiách po streľbe sa každý zázračne objaví so samopalom v rukách.

Video zverejnil oficiálny mediálny zdroj izraelskej armády.

Málokto vie, ale hnutie Hamas založil a financoval… Izrael.

Hnutie Hamas bolo založené v decembri 1987, krátko po vypuknutí prvej palestínskej intifády. Izrael toto hnutie založil ako konkurenta Organizácie pre oslobodenie Palestíny Jásira Arafata. Izraelská vojenská administratíva podporovala charitatívne a náboženské aktivity budúceho vodcu Hamasu Ahmeda Yassina. Jeho organizácia, ktorá sa stala predchodcom Hamasu, dostávala financie od Izraela a Izrael jej tiež umožnil prijímať dary z krajín Arabského zálivu.

Bývalý americký kongresman Ron Paul: “Hamas bol vytvorený izraelskou vládou, aby sa postavil proti Jásirovi Arafatovi.”

Bývalý izraelský premiér Jiczak Rabin: “Podpora a vytvorenie Hamasu bola fatálna chyba.”

Bývalý odborník na interakciu s arabským obyvateľstvom v IDF, plukovník David Hakam: „Izraelská podpora extrémistov ako Yassin (zakladateľ Hamasu) je prvotným hriechom, pri ktorom nikto nepremýšľal o dôsledkoch.

Rabín Avner Cohen, ktorý mal na starosti náboženské záležitosti v Gaze 20 rokov: “Hamas, na moju veľkú ľútosť, je výtvorom Izraela.”

Stalo sa to isté, ako s Talibanom, ISIS a ďalšími teroristickými štruktúrami vytvorenými USA a NATO zdroj

Brusel 12. októbra (TASR) – Predsedníctvo Strany európskych socialistov (PES) vo štvrtok rozhodlo o pozastavení členstva slovenských politických strán Smer-SD a Hlas-SD, informuje TASR podľa tlačovej správy PES.

“Predsedníctvo dnes (vo štvrtok) rozhodlo o pozastavení členstva strany Smer-SD (plné členstvo) a strany HLAS-SD (asociované členstvo),” píše sa vo vyhlásení.

Strana európskych socialistov vysvetlila, že k tomuto kroku pristúpila v nadväznosti na jasný odklon od hodnôt PES, ktorý predviedol predseda strany Smer-SD Robert Fico. PES má obavy z ohlásenia vytvorenia vládnej koalície medzi Smerom-SD, Hlasom-SD a radikálne pravicovou stranou.

Strany Smer-SD, Hlas-SD a SNS podpísali v stredu memorandum o porozumení, dohodli sa na podpise koaličnej zmluvy a prerozdelení vládnych pozícií. zdroj

Nominantka šorošovcov, dočasná riaditeľka ‼️štátnej zdravotnej poisťovne VŠZP Ľubica Hlinková, SA ODMIETA VZDAŤ SVOJEJ ODMENY – ZLATÉHO PADÁKU – Z DANÍ ČAPUTOVEJ VLÁDAMI ZBEDAČENÝCH OBČANOV SLOVENSKA‼️ zdroj

‼️GERULATA INFILTROVALA 3 KLUCOVE MINISTERSTVA‼️

📌Eset-pobocka Gerulata – softwarova firma, ktora dlhodobo vyvija programy v spolupraci zo CIA, vyuzili predvolebny chaos a pocas 30 dni podpisali este pred vymenou vladou 3 zmluvy, platne az do roku 2025, a su neodvolatene

📌Caputova a Odor stihli na poslednu chvilu odobrit vsetky 3. zmluvy s Gerulatou, za cca 500 00 euro kazda

📌horsia sprava je o com zmluvy su – spehovaci softwer, vyvijany spolu zo CIA, bude nainfikovany vo vsetkych pocitacoch a zariadeniach na 3och ministerstvach, ucel je sledovat internu komunikaciu statnych zamestnancov SR, posielata data na analyzu do Gerulaty a vyhodnotenia poputuju do CIA

📌okrem Caputovej a Odora pomohol zmluvy pretlacit aj Daniel Milo, znamy samozvany ‘expert na extremizmus’, fanatik znamy z protestov Za slusne Slovensko, kde sa z bezpecia podia vyhrazal ‘internetovym hrdinom’, ze ‘skoncia pred vysetrovatelom’. Milo je znamy svojimi vyrokmi, kde promuje metodu ‘cukor a bic’, za iny politicky nazor, vyjadril sa tak v rozhovore s druhom prave pani Zuzany Caputovej, ktora zmluvy odobrila

📌pripominam, ze verejnosti viac-menej neznamy Michal Štromajer – strojca aj znamych ‘pro-ruskych zoznamov’ potichu vykradal vase aj moje stare Facebook ucty dlhe roky dozadu, je to clovek, ktory kradol data pre velazname clanky Jana Bencika, je to clovek, ktory spehoval moju cinnost na internete, v spolupraci s Davidom Puchovskym, Tomasom Krissakom, Vladimirov Snidlom a Danielom Milom. Ked som ich cinnost po jednom exponoval, Michal Stromajer na mna podal trestne oznamenie, z ktoreho vznikol moj prvy medzinarodny zatykac. Tuto skutocnu organizovanu zlocinecku skupinu sledujem cez 5 rokov. Tie protistatne zmluvy su vysledok ich prace

Zmluvy:
Min.vnutra https://www.crz.gov.sk/zmluva/8322244/
Min.zahranicnych veci https://www.crz.gov.sk/zmluva/8352712/
Min.financii https://www.crz.gov.sk/zmluva/8402207/

Varoval som mnohokrat, aj tu, tie iste mena, metody atd. Pracujem pre narod. odkazzdroj

 

 1. Prave si studujem nejake materialy do relacie o jednom konflikte, ale zajdem do historie ( az do 1945 ) a uz teraz viem, ze to bude problematicke, pretoze slovenska ustava dokonca NEPOVOLUJE predlozit urcite dokazy z historie a – cudujsasvete – bolo to do nasej ustavy zakotvene po lobby jednej z tych dvoch stran, ale…Palestina to nebola
 2. Kazdy clovek, ktory povie/mysli si, ze vrazdit zidov je Ok, je podla mna idiot a nemal by mat pristup na internet, pretoze je to to iste, ako ked niekto iny povie, ze vrazdit moslimov je Ok
 3. Kazdy clovek, ktory povie, ze Hamas brani Palestinu, je podla mna tiez idiot. Hamas brani Palestinu asi tak, ako Mossad brani zidov. Cize nebrani. Naoko brani, ale ked treba, zabiju vlastnych. Hocikedy, ked to treba. Ako najziarivejsi priklad uvediem:
 • vyborny zidovsky reziser svetoveho formatu Oliver Stone
 • zidovsky producent Aaron Russo
 • zidovsky novinar David Cole ( prezil 3 pokusy o atentat agentami Mossadu, za jeho insvestigativu o 2.sv.vojne)
 1. Viete – aj Caputova a Lipsic su Slovaci – ano, technicky ano. Ale zalezi im na vasich zivotoch? Chapeme sa.
 2. Co sa tyka statusu nejakeho fetaka Michala Havrana, ktory mlati svoje frajerky a kryje svoju drogovu trestnu cinnost tym, ze ma v Rtvs relaciu – nejdem sa mu venovat. Je demokracia, moze pisat, co chce. Havran je fetak, ktory sa mne vyhrazal cez internet fyzickou likvidaciou. Nezaujimam sa o fetakov. Jeho dosah je mensi nez tento kanal a toto je moj maly TG kanal a bez statnej dotacie by on mozno tak umyval hajzle v Mekaci na namesti pri amabasade
 3. Ked uz ideme o vojnovych zlocinoch, zacnime tymto, to je 1967 odkaz
 4. A kludne pokracujme az dodnes,
  Izrael používa po dekády na útoky svetovo-zakázaný biely fosfor pomocou kobercovych utokov. Kde su fotky popalenych deti a srdcervuce pribehy?
  Jàj ahà sorry.. keďže nejde o Rusov tak je všetko Ok odkaz

Vdaka, zelam pekny den. zdroj

https://vitazstvosvetla.org/spravy-15-10-2023/