Po netu se šíří českej překlad sestřihanýho “rozhovoru s Kubrickem”, kde údajně přiznává, že přistání na měsíci bylo zfalšovaný a on v tom měl prsty. Překlad se nedávno objevil na bezpressu.news.

Těžko uvěřit, že na to někdo naletí, ale asi by mě to nemělo překvapovat. Česká republika je holt trochu pozadu a lidi tu na věci přijdou o pár let pozdějc než ve zbytku světa, protože jsou trochu pomalejší. Takže jsou schopni skočit na 9 let starej fejk, o kterym už dávno víme, že je to fejk.

Pokud patříte mezi ty imbecily, co tomu uvěřili, tak se v první řadě koukněte ne na tu 14-minutovou sestřihanou verzi, ale na tu 27-minutovou nesestřihanou. Musim vás ale varovat – něco tak debilního jste pravděpodobně nikdy neviděli.

Long story short – chlápek ve videu neni Stankley Kubrick, ale Tom Mayk. Video najdete na imdb pod názvem Shooting Stanley Kubrick. Celá tahle slátanina je primitivní a hloupej podvod, kterej se ale ani nesnaží předstírat, že je to pravý.

Když se podíváte na tu nesestřihanou verzi, vidíte, že režisér T. Patrick Murray neoslovuje chlápka před kamerou “Stanley” nebo “Mr. Kubrick”, ale “Tom” – protože se tak jmenuje. Kromě toho mu polovinu času dává instrukce, co a jak má řikat, a jak se to má celý sehrát. (Z čehož je něco vidět i v tý sestřihaný a přeložený verzi.) Prostě jsou to instrukce režiséra herci. Chvílema celkem nasranýho režiséra herci, kterej tam sedí jak zařezanej. Představa, že se nějakej ichtyl takhle chová ke Kubrickovi, štěká na něj jak na malýho haranta, a z nějakýho důvodu mu řiká “Tome”, je směšná, i bez toho, že z rozhovoru je evidentní, že je nahranej. A samozřejmě kdo zná Kubricka, pozná, že tohle neni on, od pohledu i po hlase.

(Tady je mimochodem ten samej člověk s tim samym režisérem v jinym rozhovoru.)

Je to prostě ubohá šaškárna, která ani neni vtipná, a Kubrick s tim nemá nic společnýho. Už to, že by Kubrick dělal takhle důležitej rozhovor s nějakym koktajícím arogantním blbečkem, by mělo lidi zarazit. Ale copak českej lívanec, kterej má místo mozku lívanec. Ten to prostě zbaští.

Problémů s timhle videem, na který by se dalo poukázat, je spousta. Neni to ale nijak nutný. Kdo se koukne na tu nesestřihanou verzi a nepochopí, že je to úplně trapnej fejk, je totální idiot a nemělo by cenu mu něco řikat.

Obávám se, že česká alternativa je celkem slušně zpitomělá a psyOP plochá Země se tu nepatřičně rozjíždí.

Samozřejmě když tohle předložíte lívancům, budou totálně ignorovat, že rozhovor je falešnej, a místo toho na vás budou pořvávat, jak máte vymytej mozek, že věříte, že přistání na měsíci bylo pravý. Čemuž sice nevěříte a nic takovýho netvrdíte, ale to je u lívanců normální – ignorovat všechny důkazy a obviňovat vás z něčeho, co s tim nesouvisí a neni pravda.

Nikomu netvrdim nic o přistání na měsíci. Všechno, co tady řikám, je, že to video na bezpressu.news je se 100% jistotou falešný a víme to už dávno. Jen doufám, že těch lidí, co na to i po letech ještě skočí, neni moc.

https://antivirus.22web.org/myslenky.htm