Nevim, jak se to stalo, ale projekt Antivirus nějak přežil celý dva roky.

První fáze objasňovala, jak funguje propaganda a mediálně vládní manipulace, a rozebrali jsme si, jak fungujou paraziti, psychopati, viry, zombíci, a hlavně autoritářská debilita, která je u kořene dnešních problémů.

Ve druhý fázi se k tomu pro rozšíření obzorů přidala skrytá historie a všelijaký záhady. Dění na týhle planetě je mnohem komplexnější, než by si myslel někdo, jehož pohled na svět se odvíjí od toho, co vidí v televizi (což je pohled na svět naprosto falešnej).

To všechno připravilo půdu pro třetí fázi, která byla víc o tom, o co tu opravdu běží. Neni to politika a nic, o čem se mluví v médiích. Jste to vy, vaše vědomí, vaše duše, vaše lekce v týhle 3D realitě. Je to to, od čeho se média vší silou snaží odvádět vaši pozornost někam jinam.

Třetí fáze je dnešním dnem zakončená Smrtí. Zároveň, ačkoliv nikdy nebyl žádnej plán, je tim dokončený hlavní dílo Antiviru. Momentálně mám pocit, že všechno podstatný bylo řečeno. Alternativa je plná neustálejch keců o stejnejch věcech pořád dokola, a k tomu nemám zájem přispívat, takže nemínim psát jen proto, abych psal.

Jak bude vypadat čtvrtá fáze, je zatim nejistý, ale rozhodně bude klidnější než ty předchozí, protože všechno důležitý už tu je a neni třeba do nekonečna opakovat, že Fialovej Hnus je idiot, psychopat a vlastizrádce, že pandemie jsou podvod, že grýndýl je svinstvo, nebo že LGBT je retardovaná zástěrka pro normalizaci pedofilie apod. Myslim, že čtenáři Antiviru tohle všechno dávno chápou.

Zároveň s tim, že jsem sepsal zhruba všechno, co jsem chtěl, se i můj život posunul někam jinam. Dění ve světě sleduju minimálně, většinu času jsem “offline”, a užívám si normální, analogovej život. Čtvrtá fáze teda nejspíš začne nějakou delší pauzou.

Co bude dál, momentálně netušim. Jak už jsem řikal, já tenhle projekt neřídim, a co maji za lubem vyšší síly, nevim. Ono se to nějak vymyslí “samo”, takže se nechám překvapit stejně jako vy.

Většina článků na Antiviru, obzvlášť těch pozdějších, je nadčasová, a jelikož jsou dlouhý jako kráva, tak může bejt těžký to všechno vstřebat na jedno přečtení, takže se k nim můžete vracet, když vás teď nebudu neustále zahlcovat dalšíma. (A ti, co jsou o několik měsíců pozadu, protože na to nikdy nemaji dost času, to můžou konečně dohnat.)

Snažil jsem se různý témata zpracovat uceleně, rozsáhle, a detailně, aby ty články nebyly jen nějaký útržkovitý komentáře, jako je to na většině alternativy, ale člověka s tim tématem opravdu nějak slušně seznámily. Mnozí měli často hromadu keců, že je to “moc dlouhý”, a kritizovali, co se dalo, ale všechno to mělo svůj účel. Na koho jsou články “moc dlouhý”, ten nikdy nebude chápat, co se děje, protože jede právě v těch každodenních “komentářích”, který už jsou za pár dnů irelevantní a nedaji vám o moc víc než příležitost si na něco zanadávat, což je, zdá se, životní poslání většiny Čechů.

Chtělo by to rozhodně míň nadávat a víc něco dělat, jestli nechceme bejt poslední národ na světě, kterej se vzpamatuje. A taky míň všechno komentovat a víc žít.

https://antivirus.22web.org/myslenky.htm