Když tak koukám na datum, můžeme si připomenout pár historickejch průserů, který napomohly k probouzení lidí.

19.4.1993 – Waco. FBI a podobný teroristi oblýhali pozemek, na kterym sídlil kult Davida Korese. Vládní poskoci tam zmasakrovali hromadu civilistů, aniž by k tomu byl nějakej rozumnej důvod. Že jsou policajti převážně dementi, obzvlášť v Americe, ví každej, ale spoustu lidí trklo, že tohle bylo fakt přes čáru.

19.4.1995 – Oklahoma City Bombing. Údajně útok domácích teroristů na vládní budovu. Možná pravda, pokud pochopíme, že ti domácí teroristi byli jako obvykle písmenkový vládní agentury. Každopádně oficiální verze byla opět děravá jak ementál a nedávala smysl, a pár lidí si toho všimlo. (V devadesátkách bylo probouzení celkem pomalý, protože na akce typu covid si jelita ještě netroufly.)

20.4.1999 – Columbine High School massacre. Oblíbená americká zábava, která se loni dostala i k nám – pár dětí (nebo jen jedno) si do školy přinesou samopaly a postřílí pár spolužáků. Součástí operace je, že nám o tom média řeknou tak 10% pravdy a 90% lží, nic z toho nedává smysl, každej den tu pohádku mění, podle toho, který lži jim kdo vyvrátil, a celý to smrdí jako Blít CenzuRakušan.

20.4.2010 – Deepwater Horizon. Přesně před 14 lety firmě BP (British Pollutants) něco explodovalo na vrtný plošině v Mexickym zálivu a následovala jedna z největších environmentálních katastrof v historii. Sledovat, co se tam dělo (a trvalo to dlouho), bylo tenkrát dost zajímavý. Neustálá palba mediálních lží byla fakt trapná, pokusy BP o napravení situace tak neúspěšný, že se člověk musel ptát, jestli ta katastrofa nebyla náhodou záměr, a vládní “pomoc” jako obvykle všechno jen zhoršovala a nikomu nepomohla. Jeden chlápek o tom tenkrát psal tak dobrý (a evidentně velmi nežádoucí) analýzy, že musel urychleně dostat infarkt ve vaně (což byla zaručeně úplně náhodná nehoda), aby toho nechal. Myslící člověk si opět měl možnost všimnout, že média se překonávaji ve lhaní, korporace řídí nějaký psychopatický svině či co, a politici jsou asi tak užiteční jako ropa vylitá do zálivu. Pelikáni z toho taky neměli radost.

No, takže to jen tak na okraj. O tom jsem ani psát nechtěl.

Letošní rok je takovej schizofrenní. Na jednu stranu se připravuje spousta evidentního svinstva na nějakou velkou operaci ve stylu covidu, která zřejmě přijde později letos, a na druhou stranu je relativní klid a když člověk dává pozor, dějou se i pozitivní věci, jak STS narativ praská ve švech. (Například se objevily zajímavý zjištění v případě Reinera Fuellmicha – oficiálně se provalilo, že existoval příkaz dostat ho za mříže za každou cenu… ale uvidíme, k čemu to bude dobrý.)

K tomu se lidem, co jsou na cestě k 4D STO, všechno až neuvěřitelně skládá a urovnává. Například já jsem se nikdy neměl líp než teď, uprostřed apokalypsy, v nejretardovanější době ve známý historii. A vidim to i ve svym okolí. Nějak jako by to tvoření reality fungovalo, nebo co. Pro mnohý se to 4D začíná rýsovat v tom smyslu, že maji v různejch směrech pocit, jako by tam už byli.

Takže zatímco zombíci se chystaji pochcípat na fuckcíny nebo ve stupidních válkách, kolem nás se vytváří nějaký takový jakoby 3.5D, kde to vypadá, že nějaká nová realita je na spadnutí. Ještě chvíli to ale potrvá, protože musí proběhnout další, snad už poslední, kolo destrukce, což zároveň umožní pár dalším lidem se z toho spánku konečně probudit. A zjevně se to chystá na všech frontách, se zoufalou zuřivostí.

Tak doufám, že jste v klidu a taky si to užíváte.

Před tejdnem proběhla další komunikace s humanoidníma světelnejma myšlenkovejma formama známejma jako Cassiopejci. Nebylo to nijak závratný, ale padlo tam pár zajímavejch věcí.

Jednou z nich bylo, že nějaká jelitní kráva jménem Kate Middleton (česky Kateřina Středotunová) si pěkně pokurvila zdraví vaxindlem na takovou tu fiktivní nemoc, co vypadá jako chřipka v převleku. Padla otázka, jestli v nedávnym vystoupení, kde blábolila něco o tom, že má vrakovinu, to byla opravdu ona, a odpověď, že nebyla. Na otázku, jestli to video měla na svědomí AI, jak tvrdili někteří na Internetech, bylo odpovědí, že jo.

Pomineme, že se tu říká AI něčemu, co neni AI, a zarážející fakt, že někdo z těch jelitních debilů si fakt dal ten vaxindl (asi ne každej je tak úplně “in the know”). Zajímavosti jsou tu dvě.

Jedna je, že jelita můžou pro média sehrát celkem cokoliv a nepotřebujou k tomu ty skutečný lidi, který si myslíte, že vidíte na obrazovce. Bez ohledu na to, jestli zprávám z Cassiopaey věříte, ta technologie tu je a tohle je dnešní realita. Všechno v médiích je totálně falešný a všechno se dá zfalšovat s neuvěřitelnou mírou zdánlivý autentičnosti. To, co zombíci vnímaji jako realitu, je kompletně falešnej výtvor za účelem jejich manipulace a poklidnýho pochodu na jatka. To je třeba si připomínat čim dál tim víc, protože kvalita oblbovací technologie narůstá stejně rychle jako zoufalství jelit.

Druhá věc je, že i mezi jelitama a celebritama existujou závažný problémy po vaxindlu a neni zas tak lehký to udržet pod pokličkou. Jo, jak jsem právě řek, zfalšovat jde všechno, když si s tim dáte tu práci, ale to je ten problém – je to práce a tu jelita nemaji rádi, a někdy se musí “řešení” vymyslet hodně rychle. Kateřina má údajně něco fakt vážnýho, jako mozkovou obrnu, a nemůže se ani ukázat před kamerama, aby se lidi nevyděsili a nezačali dávat otázky nebo dělat jiný nepřístojnosti.

A samozřejmě v normální populaci to problémama po vaxindlech jenom vře. “Zemřel náhle” je fráze posledního roku a kdo nežije na 100% ve fiktivní virtuální realitě televizní debility, vidí, že tenhle průser se rozrůstá.

A můžete si bejt jistí, že se znásobí při další “pandemii”, ať už se bude světem šířit cokoliv. Navaxindlovaní zombiči si zkurvili imunitní systémy a až je budou zase média strašit a stresovat 25/7, budou nemocní už jen z toho, aniž by bylo třeba nějakýho fyzickýho “patogenu”.

Pak se to mnohonásobně zhorší, až si k pěti dávkám vaxindlu přidaji pár dávek nějaký nový vaxračky od deBilla a jeho kámošů a všechny ty problémy v jejich tělech se začnou kombinovat. Smutný je, že média to zahrajou jako že ta “pandemie” je fakt hrozná, symptomy z vaxraček budou připisovat “nemoci X”, a zomblbci to zase sežerou. Ale snad tu bude už dost lidí, co to prokouknou od začátku a bude nějaká slušná rezistence. Rozhodně to divadlo bude stát za to.

No a další kuriozita v intergalaktickym přenosu byla, že Macronova žena je… chlap. Spolu s tim, že Michelle Obama je hermafrodit, to dává pěknej obrázek o tom, co jsou jelita zač. Opět je vedlejší, jestli věříte pravdivosti Cassiopejskejch zpráv. V tuhle chvíli snad už všichni pochopili, že takhle to opravdu je – “vládnou” nám ti nejodpornější z psychopatickejch úchylů, co se daji kde vyhrabat, veškerý zvrhlosti od pedofilie po aninevimco jsou u nich normální, nezastaví se před ničim, a pořád jim to všechno prochází a spousta lidí jim pořád ještě věří spoustu věcí. V tomhle žijeme.

Kdybych chtěl napsat fantasy knížku o nějaký fakt bizarní realitě na bizarní planetě, tak by bylo hodně těžký překonat, co se děje tady v přímym přenosu. Je to tady pěknej chlív.

No ale ono se to tou apokalyptickou transformací nějak protřídí, odpad odpadne a ze zbytku něco vykrystalizuje. Nemá smysl tomu svinstvu věnovat zas tak moc energie, natož se tim nějak trápit. Je to součástí procesu. Takže si užívejte 3.5D realitu a vnímejte ty křeče umírajícího systému jako fakt dobrý divadlo. Na většině jinejch planet takhle dobrý nemaji. Navíc aby ho tady člověk opravdu viděl, musí se probudit – jinak je jen nechápající komparzista. Takže těch lístků na tuhle show neni moc. Buďte rádi, že je máte zrovna vy.

https://antivirus.22web.org/myslenky.htm