Tříčlenná porota vojenského tribunálu v Camp Blaz na Guamu shledala soudce vrchního soudu Scotta McAfee vinným ze zrady v okrese Fulton ve státě Georgia a odsoudila ho k smrti oběšením, uvedly zdroje JAG pro Real Raw News.

Jak bylo oznámeno 5. dubna, vyšetřovatelé JAG, kteří uplatnili vojenský zatykač, zadrželi McAffeeho 3. dubna před budovou soudu okresu Fulton, načež ho přivedli do zpracovatelského centra JAG Pensacola a později do Camp Blaz. McAfee byl nejprve obviněn z podvádění Spojených států amerických a zasahování do voleb, ale JAG povýšil obvinění na velezradu poté, co krutý soudce při výslechu přiznal, že předem určil vinu prezidenta Trumpa.

„Nenávidím Trumpa. Celý svůj život jsem ho nenáviděl,“ řekl vyšetřovatelům JAG 34letý právník, který na lavičce sloužil pouhý rok. “Snil jsem o tom, že ublížím Trumpovi, a když přišla moje šance, využil jsem ji.”

Ač nezkušený soudce-začátečník, absolvent právnické fakulty Emory, měl mlčet. Ale jeho nepřátelství k Trumpovi zatemnilo jeho úsudek. Bylo to, jako by měl nutkavou touhu zbavit se zadržovaného vzteku na prezidenta.

“Takže, pane McAfee, když vám byl ‚náhodně‘ přidělen případ falešného vydírání proti prezidentu Trumpovi, byl už ve vašich očích vinen?” zeptal se vyšetřovatel.

“Narodil se už vinný,” řekl McAfee. “A nebylo to náhodné – prosil jsem o ten případ.”

„To je velmi užitečné. Děkuji vám, pane McAfee,“ řekl vyšetřovatel.

McAfee byl vrácen do své cely, kde zůstal až do středečního ranního tribunálu, pod dohledem vedoucího zvláštního soudního zástupce kontraadmirála Johnathona T. Stephense.

McAfee, který zastupoval sám sebe, se v úvodních poznámkách promluvil k brzkému verdiktu. Řekl, že nikdo a nic, dokonce ani vězení, mu nezabrání zničit rodinu Trumpových. Spoutaný u stolu obhajoby zíral na komisi a řekl, že svrhne Trumpovo impérium, budovu po budově, cihlu po cihle, a neodpočine si, dokud nebudou všichni Trumpovi příznivci za mřížemi nebo mrtví.

“Pak se postarám o lidi tady a tohle místo,” řekl McAfee.

“Pane McAfee, bylo mi řečeno, že jsi zdravý a víš, kde jsi, že?” zeptal se admirál Stephens.

„Jsem u klokaního soudu v Banánové republice Trump a zírám na chlapa, který to nedokázal hacknout v reálném světě, nemohl provozovat soukromou praxi, získat partnerství nebo sedět na skutečné lavičce, takže šel do armády,“ řekl McAfee.

“Slyšel jste někdy o Trump Derangement Syndrome, pane McAfee?” zeptal se admirál. “Protože máte nejhorší případ, jaký jsem viděl, a viděl jsem jich několik.”

„Trump skončil. Brzy bude ve vězení, a když bude, váš domeček z karet se zhroutí,“ řekl McAfee.

“Může to tak vypadat, ale jen to tak vypadá,” řekl admirál.

“Taky mě můžeš shledat vinným.” Nikdy nepřestanu nenávidět Trumpa a nikdy nepřestanu pracovat na zničení všeho, co ukradl. Narodil se vinen a bude vinen až do dne, kdy zemře. To bude jediné slovo na jeho náhrobku: VINEN! vykřikl McAfee.

Hlavní z tribunálu, major námořní pěchoty, zdvořile přerušil: „Pane admirále, už více nemusíme slyšet. McAfee zesměšňuje tento soud a my ho shledáváme vinným z obvinění z velezrady. Navíc souhlasíme s tím, že by měl viset za své zločiny.”

Admirál Stephens zamyšleně přikývl. „Stojím na straně těchto skvělých důstojníků. Pane McAfee, tímto jste odsouzen k oběšení za velezradu proti Spojeným státům americkým.“

Jeho poprava je naplánována na 15. května.

Poznámka: Pravděpodobně neuslyšíme výsledek Gen.Smith-Col. Kurtz schůze až do pondělí.

https://realrawnews.com/2024/05/jag-sentences-deep-state-judge-to-hang/