Speciální jednotky Spojených států ve čtvrtek obsadily nedaleko Fort Yukonu na Aljašce nepřátelskou klonovací laboratoř, v níž byly uloženy desítky klonů Deep State, sdělil zdroj z kanceláře generála Erica M. Smithe agentuře Real Raw News.

Nález je druhým případem, kdy White Hats nalezly uhlíkové kopie politiků Deep State. Jak informovala minulý měsíc, speciální jednotky 22. prosince nalezly a zničily utajené klonovací centrum v Missouri Ozarks, v němž byly uloženy repliky Josepha Bidena, Chucka Schumera a Anthonyho Fauciho. Důkazy získané z laboratoře později dovedly speciální jednotky ke „klonovacímu vědci“ německého původu žijícímu v Bostonu. Tento jedinec, jehož jméno zůstává záhadou, byl údajně zatčen a převezen na základnu námořní pěchoty k výslechu.

Real Raw News se našeho zdroje zeptala, zda vědec prozradil existenci a umístění aljašské laboratoře, ale on mlhavě odpověděl: „Získali jsme důvěryhodné informace, které prověřil generál Smith a jeho rada. Stačilo to, abychom podle toho jednali.“

Připustil však, že rada zprvu „důvěryhodné informace“ odmítla, protože odlehlý hornatý terén vnitrozemí Aljašky se zdál být nepravděpodobným místem pro úkryt a provozování svatyně Deep State. Fort Yukon se nachází na severním břehu řeky Yukon na jejím soutoku s řekou Porcupine, severně od polárního kruhu, a má bipolární podnebí s tuhými zimami a mírnými léty. Jeho obyvatelé – podle posledního sčítání lidu 583 – jsou gwichští domorodci, kteří žijí v roubených domech. Fort Yukon je odtržen od aljašských silnic a je přístupný pouze letecky; městské letiště má pouze štěrkovou dráhu, která není schopna zvládnout velká letadla potřebná k přepravě stavebního materiálu pro něco tak velkolepého, jako je klonovací laboratoř. A podle našeho zdroje se laboratoř nachází 25 mil severně od Fort Yukonu.

Rada sice měla pochybnosti k území, které je osm měsíců v roce zmrzlé na kost a z velké části mimo síť, generál Smith rozptýlil jejich pochybnosti tím, že jim ukázal letecké záběry obdélníkové, ocelové budovy, uhnízděné mezi trsy zasněžených smrků. Kolem budovy bylo několik sněžných skútrů a velký sněžný pluh. A vedle budovy byly betonové podložky dost velké na to, aby s nimi přistála velká helikoptéra, a ten, kdo zařízení řídil, nedávno z přistávacích ploch odstranil čerstvý sníh. Dron budovu pozoroval jako sup kroužící nad mršinou.

Dvoukotorové helikoptéry jako Ch-57 Chinook, které mohou zvednout 20 000 liber, mohly převážet vybavení mezi Fairbanksem a laboratoří.

Po poradě s velitelem 19. skupiny speciálních sil generál Smith vybral vojáky této jednotky – během operace Arktická liška v květnu 2022 prošli výcvikem v boji na Arktidě -, aby v případě potřeby ovlivnili pátrací a ničivou misi. Před žhavou přestřelkou, která by mohla ohrozit životy vojáků, však chtěl, aby vzdušný průzkum doplňovala zpravodajská služba „holínky na zemi“, a proto do Fort Yukonu vyslal malý tým – vydávající se za fotografy National Geographic studující Auroru Borealis – a gwichský folklor.

Generál Smith, jak řekl náš zdroj, chtěl laboratoř dobýt neporušenou, aby se Bílé klobouky mohly dozvědět, jak se Deep State napájí ze sítě.

20. ledna přistáli ve Fort Yukonu operátoři speciálních sil v civilu na palubě lodi Cessna Caravan. Najali si gwichského průvodce pod záminkou, že potřebují někoho místního, aby jim ukázal příhodná místa k fotografování Severní záře. Průvodce se uchechtl a upozornil je, aby buď spali ve svém vyhřátém letadle, nebo si dali věci do pořádku, protože led si vyžádal mnoho neohrožených dobrodruhů.

Zeptali se, zda Fort Yukon přijímá mnoho návštěvníků, kteří nejsou zdejší, a průvodce řekl, že cizinci sem jezdí tak dlouho, co je naživu, tedy 57 let. Musel mít šestý smysl, protože pronikl do krycí historky zvláštních jednotek a vyvodil z toho, že mají postranní motiv k tomu, aby do Fort Yukonu přijeli, i když nesli tašky naložené fotoaparáty, objektivy a stativy. „Jste tu kvůli nim; doufám, že nejste s nimi,“ řekl průvodce a ukázal na sever do silného přívalu oslepujícího sněhu.

Vedoucí zvláštních jednotek průvodce ujistil, že ani on, ani jeho muži o „nich“ nic nevědí, ale naléhal na průvodce, aby získal více informací.

Jejich šerpa řekl, že je seznámí se starším z Fort Yukonu, který rozhodne, zda jsou hodni vyslechnout informace. Když se vedoucí speciálních jednotek zeptal, jakou určili jejich způsobilost, průvodce řekl: „Podívá se na vás a pozná to. A je zvykem přinést dar. Samotná informace je dar. Vzhledem k tomu, že nevezete velrybí maso, jsem si jistý, že bude stačit pár set dolarů. Hádám, že jste sem necestovali bez hotovosti.“

Představil speciální jednotky nejstaršímu žijícímu obyvateli Fort Yukonu, devětaosmdesátiletému muži jménem Tom Ericwas, jehož domov tvořila jen o málo víc než šikmá střecha 16X20 metrů, postavená z polen a dehtu a vytápěná kamny na dřevo s jedinou varnou deskou. Průvodce začal překládat, ale Ericwas ho povzbudil, aby mluvil anglicky. „Tito muži nemluví naším jazykem, ale my mluvíme jejich,“ řekl Ericwas a posteskl si, že méně než 300 aljašských Gwich’inů mluví jejich rodným jazykem.

Ericwas odhalil speciálním jednotkám skutečnosti. V létě roku 2013, v nezvykle teplém období, se na obloze severně od Fort Yukonu objevily roje helikoptér, někdy husté jako mrak komárů. Ocelová lana visící z jejich trupu držela betonové a ocelové stěny, I-nosníky a obrovské dřevěné bedny. Přilétaly a odlétaly ve dne v noci, zastavovaly se jen v nejsilnějších deštích a muži z helikoptér znesvěcovali les kácením posvátných stromů, které tu stály stovky let. Lety přestaly, když začal padat sníh, ale vrtulníky se vrátily následujícího jara. Ericwas řekl, že se Gwich’inové neodvažovali chodit do této oblasti, protože to bylo považováno za doupě zla. Vzpomněl si, že slyšel kakofonický řev, jako by země byla rozdělena vedví. Po dvou jarech a dvou létech byly lety méně časté, ale za některých nocí zářila obloha modře, a ne z Aurora Borealis.

Pak vyprávěl speciálním jednotkám příběh, který by většina lidí považovala za směšný. Na jaře roku 2017, těsně po první oblevě, se z lesa vynořil muž, který vypadal jako prezident William Jefferson Clinton a tvrdil, že je jím. Trval na tom, že je Bill Clinton, ale neměl tušení, kde je. Tvrdil, že unikl uvěznění a že musí informovat svou ženu i Ala Gora, že je naživu.

Gwichští lidé, jak Ericwas tvrdil, věřili, že ve Fort Yukonu strašil zlý duch, který mění podobu. V roce 2017 bylo Clintonovi 71 let, měl poďobaný obličej a kůži jako obnošenou kůži; Clinton ve Fort Yukonu měl ale vizáž výrazně mladšího muže, jak vypadal během svého prezidentství v 90. letech. Fort Yukon Clinton požadoval okamžitý let do D.C., ale bylo mu řečeno, že další plánovaný výsadek se zásobami, který by ho mohl dopravit do Fairbanksu, dorazí až za dva dny. Ericwas řekl speciálním jednotkám, že Clinton nasedl zpět na čtyřkolku a zamířil na východ směrem k Severozápadním územím.

„Kdyby to byl člověk, nemohl by přežít. Když duch, tak to je jinak,“ řekl Ericwas.

Speciální jednotky odletěly zpět do Fairbanksu, aby předaly své poznatky generálu Smithovi v táboře Pendleton.

Generálovi, jak uvedl zdroj, připadala odhalení příliš zneklidňující, než aby je mohl ignorovat. Pokud byl příběh pravdivý, znamenalo to, že klon Clintona unikl z klonovací laboratoře a že klonovací technologie existovala poměrně dlouho.

Ve čtvrtek dorazily dva dvanáctičlenné oddíly speciálních jednotek na Eielsonovu leteckou základnu ve Fairbanksu, odkud byly na Blackhawkech dopraveny na přistávací zónu několik kilometrů východně od údajné klonovací laboratoře. Zatíženi těžkými batohy a oblečeni v arktické výstroji se plahočili takovou dálku, až dosáhli výhodného místa, které jim poskytovalo nerušený výhled na budovu bez oken 200X160 metrů obklopenou řetězovým plotem a půl tuctem stráží ozbrojených automatickými puškami. Sentinely, oblečené v černém uprostřed bílého pozadí, byly snadným terčem; ostřelovači speciálních jednotek je snadno střelili nebo jim nechali explodovat hlavu v růžové mlze. Když byly stráže odstraněny, prostříhaly se plotem, prorazily vchody výbušninami a vrhaly dovnitř granáty s bleskovými explozemi, aby omráčily všechny obyvatele uvnitř. Zastřelily půl tuctu lidí v bílých laboratorních pláštích a dalších pět ozbrojených hlídek. Některé kulky se odrazily a roztříštily klonovací válce totožné s těmi, které byly objeveny v missourských Ozarkách.

I když ve válcích nebyly žádné klony Clintona, obsahovaly klony několika příslušníků Deep Stateru, kteří se teprve nedávno dostali na výsluní: Alexandria Ocasio Cortezová, Ilhan Omar a Cori Bushová. V dalších dozrávacích komorách se nacházely faksimile Nancy Pelosiové a Gavina Newsoma. Republikáni nebyli vyloučeni: v části budovy byly klony Williama Barra, generála Michaela Flynna, soudce Nejvyššího soudu Johna Robertse a ano, Mitche McConnella.

„Máme to pod kontrolou a zkoumáme technologii,“ přiznal zdroj. „Netřeba říkat, že takových míst je v zemi a možná i v zahraničí pravděpodobně víc. Nebudu lhát, máme dost práce. Oni [Deep State] v tom jedou už zatraceně dlouho.“

https://realrawnews.com/2023/01/special-forces-seize-deep-state-cloning-lab-in-alaska/