Námořní pěchota Spojených států, která chtěla zatknout bývalého ministra obrany a generála námořní pěchoty Jima Mattise na základě obvinění z velezrady, zjistila, že uprchl z USA na Ukrajinu, řekl zdroj z kanceláře generála Erica M. Smithe agentuře Real Raw News.

Mattis, čtyřhvězdičkový generál ve výslužbě, strávil ve sboru 44 let, během nichž velel jednotkám ve válce v Perském zálivu, válce v Afghánistánu a válce v Iráku. Později byl zvoleným prezidentem Donaldem Trumpem nominován na ministra obrany a Senát ho potvrdil 20. ledna 2017. Jejich vztah se rozpadl koncem roku 2018, když Trump proti Mattisově radě stáhl americké ozbrojené síly ze Sýrie, což Mattise přimělo, aby o Trumpovi mluvil špatně a předložil rezignační dopis. Trump od té doby Mattise označil za „nejpřeceňovanějšího generála v historii“ a „nepříliš dobrého člověka“.

White Hats nyní tvrdí, že Mattis byl od začátku buď loutkou Deep State, nebo se k Deep State přidal poté, co ho Trump odmítl. Tvrdí, že Mattis pomáhal zločinnému Bidenovu režimu militarizovat federální agentury, jako je FBI, ATF a IRS. A co hůř, tvrdí, že mají důkazy spojující Mattise s vánočním útokem Deep State na Guantánamo.

„Dva váleční zajatci uvedli Jima Mattise. Nevěříme jen slovu zrádců, ale jejich informace nás dovedly k člověku z administrativy, který je ochoten dosvědčit, že Mattis, generál Mark Milley a ten parchant Lloyd Austin diskutovali o tom, jak takticky zachránit Pelosi, ať shnije v pekle, a „převzít“ GITMO. Jsou tu další informace, o kterých nemůžu otevřeně mluvit, ale měli jsme dost na to, abychom na Mattise vydali vojenský zatykač. To, co Mattis udělal, je nehorázné a vlastizrádné,“ řekl zdroj.

Mattise se však nepodařilo najít. Jak se říká, uletěl z hnízda.

Na rozkaz generála Smithe američtí mariňáci obklíčili jeho dům v Richlandu ve Washingtonu a také ústředí General Electric v Restonu ve Virginii. Náš zdroj uvedl, že Mattis působil v představenstvu GE a strávil tam značnou dobu. Mattisovi přátelé mariňákům údajně řekli, že se svou ženou Christinou odjeli počátkem ledna ze země na dvoutýdenní dovolenou do zámoří, opožděné líbánky, ale už se nevrátili. Mattis se oženil s Christinou Lomasneyovou v červnu 2022.

White Hats se později dozvěděl, že Mattis nastoupil 10. ledna 2023 do komerčního letu do polské Varšavy.

„Deep Staters jezdí do Polska jen proto, aby se kvůli bezpečnosti dostali na Ukrajinu. Vzhledem k tomu, co se tam děje, se to může zdát divné místo, kde zůstat v bezpečí, ale v tomto případě je to opravdu méně, než se na první pohled zdá. Zelensky je chrání, protože, no, Deep State mu dává peníze na ruku,“ přiznal zdroj.

Na závěr zdroj uvedl, že pokud Mattis znovu vstoupí do USA, ocitne se v prvním letu do zálivu Guantanamo. Poznamenal také, že generál Smith informoval Trumpa o Mattisově zradě.

„Tenhle Mattis spáchal mnohé vlastizrádné činy; jsou to strašné činy, které páchají strašní lidé. Je to obrovská nespravedlnost. Odhalujete je a chytáte ve všech odvětvích a na každém kroku,“ řekl Trump.

https://realrawnews.com/2023/01/military-charges-jim-mattis-with-treason-but-hes-fled-the-country/