Když hurikán Ian udeřil na jihozápadní Floridu a zaplavil celé komunity, zahájila federální agentura pro řešení krizových situací zločinného Bidenova režimu tažení teroru proti vysídleným osobám, jejichž životy a domovy bouře zničila. Ozbrojení brigádníci FEMA místo toho, aby rozdávali balenou vodu, jídlo a deky nebo vodili zoufalé oběti bouře do krytů, drancovali poničené domy a hledali hotovost, zlato a zbraně.

V Naples přívalový déšť zaplavil ulice a proměnil vozidla v plovoucí trosky. Mnozí movití obyvatelé města, většinou důchodci, uposlechli příkazů k evakuaci a utekli ze svých domovů do vyšších poloh. Poté, co bouře přešla nad městem a vítr utichl, agenti FEMA v motorových vorech se pustili do akce – ale neprováděli  záchranné práce. Na Turtle Hatch Lane, západně od Inner Doctor’s Bay, majitelé domů uvízlí na střechách jednoposchoďových a dvouposchoďových domů se marně snažili zastavit lodě FEMA brázdící záplavová místa. Místo toho, aby agenti pomohli uvízlým občanům, stříleli po nich a podle zpráv se smáli lidem, kteří doslova přišli o všechno. Systematicky se zaměřovali na to, co bývalo nejdražšími domy ve městě. Agenti v potápěčské výstroji protiprávně vstupovali do zatopených domů a vynořovali se z nich se šperkovnicemi a střelnými zbraněmi.

Nebylo to poprvé, co bezcitní agenti FEMA použili krytí hurikánu k vykrádání domů a v některých případech vraždění obětí živelné pohromy.

Během hurikánu Katrina v roce 2005 agenti FEMA usazení na vrcholu Louisiana Superdome cvičili své střelecké dovednosti na bezdomovcích, kteří hledali útočiště v budovách. Někteří byli odvezeni na moře na palubách bárek FEMA a hozeni přes palubu jako  žrádlo žralokům. A v roce 2017 vyplenila FEMA po hurikánu Harvey stovky domů v jihovýchodním Texasu.

V současnosti jich tyto polovojenské síly režimu vyplenily pouze tucet, narazily na překážku.

Oddíl White Hat americké armády krok FEMA očekával a vyslal na jihozápadní Floridu speciální jednotky bezprostředně poté, co Národní meteorologická služba předpověděla, že Ian proběhne poblíž Fort Meyers. Zdroje pro Real Raw News uvedly, že generál námořní pěchoty USA David H. Berger a velitel 5. speciálních jednotek plukovník Brent Lindeman vymysleli plán, jak překazit plány FEMA na rabování nebo vraždění nevinných civilistů. Lindeman požádal o povolení vyslat do okolí speciální jednotky „Alpha Detachments“ na ochranu lidí a majetku.

V úterý odpoledne, několik hodin předtím, než floridský guvernér Ron DeSantis nařídil uzavření letišť v předpokládané Ianově dráze, dosedl na Ft vojenský transportní letoun C-130 Hercules. Meyersovo mezinárodní letiště. Do letadla se vešlo šest dvanáctičlenných družstev a stejný počet nafukovacích člunů, z nichž každý poháněl vodou chlazený automobilový motor V8 o výkonu 500 hp. Speciální jednotky zřídily mobilní velitelské středisko v Naples, poblíž parku Svobody, kde se očekávalo, že se bouře vzedme.

„Generál Berger věří, že FEMA jednala na příkaz administrátorky Denisy Criswellové, opravdu zlé mrchy, a Alejandra Mayorkase, manipulátora Deep State. Mottem FEMA bylo nikdy nenechat dobrou krizi přijít vniveč. Historické akce agentury to potvrdily. Plně jsme očekávali, že využijí tohoto hurikánu a trápení dobrých lidí. Ale tentokrát jsme na ně byli připraveni,“ řekl pro Real Raw News zdroj z kanceláře generála Bergera.

Přibližně v 18:30. Ve středu se výsadek speciálních jednotek plující na východ po West Drive v Naples spojila s raftem FEMA mířícím opačným směrem. Agenti FEMA, řekl náš zdroj, se pokusili sundat svůj oficiální oděv – větrovky s FEMA popsané žlutým inkoustem – když uviděli uniformovanou armádu, která zasahovala do jejich pozice. Člun FEMA byl tak přeplněný zabaveným zlatem a zbraněmi, že se sotva držel nad vodou. Z 25 metrů velitel speciálních jednotek křičel do megafonu. Nařídil, aby vor FEMA držel pozici. V tu chvíli se rozpoutalo peklo. Agenti FEMA zvedli pušky, ale příliš pozdě; speciální jednotky rozpoutaly krupobití střel.  Zasáhly jak člun, tak agenty na jeho palubě. Člun splaskl a přeživší agenti byli smeteni do záplavových vod.

Speciální jednotky poté, co se vypořádaly s FEMA, pomáhali se záchranou obětí hurikánu.

„FEMA je pořád tam venku, ale my si s nimi poradíme. Už je nenecháme ubližovat přeživším bouře. Máme na místě týmy, které pracují na ochraně civilistů a jejich majetku,“ uvedl zdroj.

 

Zdroj: https://realrawnews.com/2022/09/special-forces-fight-fema-brigands-in-storm-battered-southwest-florida/