…..jak si všichni čtenáři jakýchkoliv alternativních i oficiálních MSM mohli všimnout, předpovědi údajných „konspiračních webů“ se plní do posledního puntíku. Ano, máme to tady. Každý týden umírají po celém světě statisíce plně očkovaných lidí, kterým právě „VAK-CÍN-A“ měla zaručit bezpečný životní standard tady v Hotelu Země. Pravdou je právě opak toho, co se snažili ovečkám vtlačit do hlavy a „ochránit“ je před VYMYŠLENÝM COVIDEM 19. Všechny jsme varovali a snažili se vám ukázat tu správnou cestu. Nyní jsme na konci cesty a tobogán, který se před pár dny rozjel nabere rychlostí a zvratů, které nikdo nečekal. Bude hodně horký a rudý říjen, a k tomu hodně zajímavý konec roku se všemi možnými a zajímavými ději. Pozorujte SHOW a nenechte se do ní vtáhnout. Pokud jste vydrželi až doposud a nenechali jste se ovlivnit a vtáhnout do děje, všechny čeká velká odměna v budoucnosti….

***** ****

Pokud vám to ještě nedošlo, skutečná plandemie nikdy nebyla nějaký virus přenášený vzduchem. Vždy to byly takzvané „vakcíny“, jejichž obsah nyní podle nejnovějších vládních údajů zabíjí statisíce lidí týdně.

„Plně očkovaní“ jsou chodící mrtvoly, které si s sebou nesou poškozený imunitní systém zamořený hrotovými bílkovinami (spike proteiny) a dalšími smrtícími toxiny, a tak zdravotnické systémy jsou zahlcené nemocnými a umírajícími pacienty.

O tom se ovšem ve „zprávách“ nedozvíte, protože to vypovídá o něčem úplně jiném, než jak to propagují mocní, kteří chtějí, abychom všichni věřili, že očkování „zachraňuje životy“. Pravda je taková, že očkování masivně vylidňuje svět přímo před našima očima.

Například v Anglii je nyní počet denních výjezdů sanitek tak vysoký, že tamní systém má problém vyslat záchranáře ke každému případu. Nemocnice jsou také zahlceny pacienty trpícími post-vakcinačními chorobami, takže zbývá jen málo nemocničních lůžek, pokud vůbec nějaká, pro někoho jiného.

CDC sdělilo: Riziko myokarditidy je 133krát vyšší u plně očkovaných osob

Národní zdravotní služba (NHS) podle žádosti na základě zákona o svobodném přístupu k informacím potvrdila, že počet naléhavých případů souvisejících se srdcem se v roce 2021 zdvojnásobil ve srovnání s rokem 2020 a předchozími roky. V roce 2022 zatím počet stále dramaticky roste, protože se projevuje dlouhodobý dopad očkování.

Z nejnovějších datových grafů (můžete si je prohlédnout na webu GlobalResearh) víme, že počet výjezdů záchranné služby se měsíc od měsíce stále zvyšuje a konec je v nedohlednu.

Mnohé z těchto výzev jsou určeny i mladším lidem, aby bylo jasno, a ne jen lidem starším. Mladí lidé, kteří by jinak byli zdraví jako řípa, jsou nyní oslabeni poškozeným srdcem, což v mnoha případech vede k infarktu nebo mrtvici.

Nadměrný počet úmrtí prudce roste také proto, že se v těle lidí hromadí spike proteiny a vytvářejí sraženiny, které v mnoha případech končí smrtí.

Mějte na paměti, že když se nemocnice poprvé zavřely kvůli „viru“, ve skutečnosti se jednalo o dovolenou. Nikdy nedošlo k žádnému významnému propuknutí nemoci, dokud nebyla spuštěna operace Warp Speed, která rozpoutala peklo na celém světě.

Nyní jsou díky záběrům stovky milionů lidí chodícími zdravotními časovanými bombami, které vybuchují zdánlivě náhodně. A zdravotnické systémy nejsou schopny je všechny zvládnout.

Americké Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) o účincích injekcí poškozujících srdce ví již delší dobu. Již v lednu zveřejnilo studii upozorňující na skutečnost, že u lidí, kteří si nechají píchnout injekci proti Fauciho chřipce, je 133krát vyšší pravděpodobnost, že se u nich vyvine zánět myokardu, než u těch, kteří injekci nedostali.

„To znamená, že očkování vakcínou proti Covidu zvyšuje riziko onemocnění myokarditidou o šokujících 13 300 %,“ uvedl Global Research.

„Nakonec myokarditida oslabí srdce tak, že zbytek těla nedostává dostatek krve. V srdci se pak mohou tvořit sraženiny, což vede k mrtvici nebo infarktu. Mezi další komplikace tohoto onemocnění patří náhlá srdeční smrt.“

„Neexistuje žádná mírná verze myokarditidy, je extrémně závažná vzhledem k tomu, že srdeční sval není schopen regenerace. Jakmile tedy dojde k poškození, není možné vrátit čas zpět.“

Podle britského Úřadu pro národní statistiku (ONS) je nadměrný počet úmrtí v době operace Warp Speed mimo tabulky, konkrétně mezi částečně nebo zcela infikovanými. U neočkovaných se mezitím žádné takové účinky neprojevují.

Nejnovější zprávy o očkování proti Fauciho chřipce najdete na webu ChemicalViolence.com.

Zdroje:

GlobalResearch.ca

NaturalNews.com

Převzato: https://tadesco.org/vakcinacni-holocaust-tydne-umiraji-statisice-plne-ockovanych-lidi-uvadeji-oficialni-vladni-zpravy/