Kdo zachrání Ukrajinu a kdy bude konec „speciální operace“ – rozluštěná další předpověď Vangy. Jak říká nedávno rozluštěné proroctví bulharské jasnovidky Vangy, světové konflikty se budou táhnout 7 let.

A co ještě…
Kromě toho vyšlo na jevo jedno z důležitých dat ve vztazích mezi Ruskem a Ukrajinou – 22. prosinec 2022. Vanga věřila, že pouze žena může zachránit Ukrajinu. Jen díky silnému vládci se zemi podaří vyváznout z konfliktu s nejmenšími ztrátami. Tato žena se ale ukáže až v roce 2027 a zároveň nebude moci okamžitě ovládnout Ukrajinu.

Změny
Když přijde čas, Ukrajina začne přehodnocovat své místo na světové scéně. Podle Vangy může Západ v příštích letech začít napadat země východní Evropy a Rusko se za ně bude muset postavit. Kolem Ruska se vyvine aliance, která porazí západní Evropu, věřila jasnovidka.

Špatný osud
Ameriku a Evropu čeká nezáviděníhodný osud. USA zničí tsunami, a Starý svět čeká na velká zemětřesení, kvůli kterým budou muset Evropané běžet na pomoc těm, kteří byli zrazeni, předpověděla věštkyně. Podle předpovědí Vangy se Rusko do roku 2035 přiblíží k Východu. Mezi Ruskem, Čínou a Indií vznikne velká aliance, která po zničení Západu převezme vedení ve světě.

Těžko ale s dobrým koncem
Dříve astrologové označili prosinec 2022 pro Rusko za těžký. Slibovali však jedinečné jaro, během kterého opadne napětí. Svou předpověď, jak skončí válka na Ukrajině, dala i „dědička Vangy“ – devatenáctiletá jasnovidka z Francie Kaede Uberová. Moderní astrologové, numerologové a jasnovidci sdíleli své předpovědi o tom, co čeká Rusko, než skončí konfrontace s Ukrajinou a Západem. Ruslan Rašojev, který před pěti lety předpověděl ozbrojený konflikt u hranic s Ruskem, věří, že konfrontace skončí na jaře příštího roku.

https://cz24.news/sice-slepa-ale-priebeh-a-koniec-sucasnej-specialnej-operacie-vanga-videla/