Rakušanovo fialové ministerstvo vnitra se včera rozhodlo, že už nebude dodržovat letitý zvyk, podle kterého o prázdninách panuje v Česku “politická okurková sezóna”. A vypustilo včera do světa neskutečnou mediální bombu s mezinárodním přesahem. A v ní potvrdilo, že každý 4 dospělý občan Německa je už extrémista! Chudák Okamura a jeho Hnutí otevřené demokracie byli dokonce v Rakušanově zprávě obviněni, že jsou extrémisté, protože se s těmi, nyní množícími se německými extrémisty, stýkají a paktují! Nastala tak neskutečně tragikomická situace. Rakušanovo ministerstvo obvinilo 1/4 německého národa, stejně tak jako 1/10 obyvatel ČR z extrémistických a nenávistných postojů, přesně v době, kdy ministerstvem cloumá skandál jaký žádná západní demokracie ještě ve svých dějinách nezažila. Protože před pár dny byla odhalena slavná rvačka na nože, při které se milenky a manželky ministerských papalášů a policistky, v exkluzivním ubytovacím zařízení ministerstva vnitra v Praze, po návratu z hradní pijatiky u generála PePy, málem mezi sebou navzájem vyvraždily, protože zastávaly odlišné pohledy na chystané hromadné sexuální hrátky, které měly podle plánů ministerských náměstků nad ránem nastat, aby  završily velkolepé Rakušanovy policejní oslavy na Pražském hradě! Podle Rakušanovy zprávy je 25% Němců, a 10% Čechů, Moravanů a Slezanů xenofobními extrémisty, a jenom Rakušanovi nejvyšší policisté, kteří se tuhle v noci z náhlé sexuální nenávisti mezi sebou málem vyvraždili, jsou normální, a mohou vydávat zprávy, ve kterých denuncují 10% obyvatel ČR, a část poslanců parlamentu ČR, kteří jsou v opozici proti Rakušanovi, z toho, že jsou extrémisté!

Za Rakušana se vedení policie propadlo do nejhlubšího morálního bahna, které je představitelné, když se za veřejné peníze na Hradě opije, a pak v luxusním policejním hotelu ubytuje, aby rozjelo swinger party. A když se při ní nepohodne, kdo koho ojede, tak se z nenávisti málem hromadně mezi sebou vyvraždí! Voliči si zaslouží, ne zprávu o tom, že 10% Čechů jsou extrémisté, protože volí Okamuru, který je extrémista, protože se stýká s politiky, které v Německu volí každý 4 dospělý Němec. Ale zprávu o tom, co jsou vlastně zač a komu slouží ti Rakušanovi policejní papaláši! A proč už v Německu každý 4 dospělý Němec volí stranu AfD! Odpověď na tu otázku přece znají všichni. Němci se už bojí, že dopadnou jako Švédové, a budou také hromadně vražděni kriminálními imigrantskými gangy při jejich přestřelkách. A nebo jejich členy znásilňováni a mučeni bez ohledu na pohlaví a věk! Jenže to je proti Rakušanově politice vítání všech imigrantů v ČR, bez rozdílu na jejich úmysly, vzdělání, důvody imigrace, a zločineckou minulost! A proto mohou Rakušanovi opilci a sexuální predátoři hrubě denuncovat občany ČR a Německa, kteří se bojí o budoucnost svých dětí, aby tak sloužili volební propagandě hnutí STAN, které se bojí, že v příštích volbách přijde díky politice svého vedení o svá koryta ve městech a obcích mimo Prahu, protože tam sílí Okamura, a hlavně Babiš! Neboť pochopili, že švédský imigrační experiment, který chce v ČR Rakušan opakovat, skončil národní katastrofou děsivých rozměrů, se kterou si nikdo ve Švédsku neví rady!

Jestli se v Česku Rakušan o okurkové sezóně zmohl pouze na bombastickou zprávu ani ne lokálního významu, jeden ze šéfů čipového gigantu Intel Pat Gelsinger na posledním červencovém zasedání Aspen Security Forum odpálil takovou petardu, že se zdi Bílého domu vzteky zatřásly, a ministryně obchodu USA Gina Raimondo začala ihned hýkat jako potrefená husa, že šéf Intelu Gelsinger je dezinformátor a lhář, který nemá pravdu! Jenže za Gelsingera a jeho tvrzení se ihned postavili zástupci amerických čipových gigantů Qualcomm a Nvidia, Korejci, Japonci a Tchaj-wan, a všichni svorně vřískali na shromážděné hlavouny z Bílého domu, že nová americká protičínská čipová politika už vyvolala děsivou katastrofou pro všechny americké a další západní výrobce čipů! Gelsinger dokonce prohlásil, že díky Bidenově politice rozvoje výroby čipů v USA, a embargu na Čínu, už Intel přišel o 30% odbytu čipů, a že místo budování nových továren bude nucen staré zavírat! 

Netrvalo ani týden od Gelsingerova varování,  a už 27. července se čínská média zařčala vysmívat ministryni obchodu USA Gině Raimondo, že náhlý a dramatický přebytek neprodejných čipů v USA i v Koreji nemá s čínskou politikou nic společného. Že jen Číňani začali vyrábět víc vlastních čipů, když jim USA je zakázaly dovážet! Všude na Západě se najednou začaly hromadit čipy. Společnost Samsung Electronics vykázala 95% pokles zisku při výrobě čipů za jediný měsíc! Obdobně Intel přiznal meziroční propad odbytu o 36%! Ředitel Nvidie Jensen Huang k situaci na trhu čipů, po washingtonském sankčním řádění, trpce poznamenalStali jsme se neschopnými prodávat naše pokročilejší polovodičové čipy na jeden z našich největších trhů. Bidenova válka o polovodiče by tak mohla být pro americký technologický průmysl zničující! 

Podle poslední zprávy Korejského institutu pro mezinárodní hospodářskou politiku s odkazem na SEMI, rostl čínský trh s polovodičovými zařízeními v letech 2012 až 2022 každoročním tempem 27%, přičemž míra výroby domácích polovodičových zařízení v zemi dosáhla v roce 2022 už 35%, což je nárůst o 14% meziročně! Čínské investice do výroby čipů nyní představují 28,3 miliardy USD, a jsou vyšší než kombinované investice Japonska, Tchaj-wanu, Koreje, EU a USA dohromady, (25,1 miliardy)! Ředitel Nvidie Jensen Huang dokonce oznámil, že americké exportní kontroly donutí Čínu vyvíjet vlastní čipy a zařízení na jejich produkci. Pokud americké technologické společnosti v důsledku opuštění čínského trhu přijdou definitivně o jednu třetinu svého trhu, kterou ovládaly, nikdo už nebude potřebovat americké továrny na čipy

Jak vidíte z vyjádření hlavounů výroby čipů v USA – Washington s Bruselem chtěly sankcemi na energie srazit Rusko na kolena, ale srazily Evropu do bídy a zničily její průmysl! Washington s Bruselem chtěly sankcemi na čipy srazit Čínu na kolena, ale srazily západní čipový průmysl na kolena! Co je ovšem na celé situaci nejděsivější, že ukazuje, jakými břídili se obklopil současný vládce Česka Petr Fiala, aby mi radili. Protože včera na médiu Seznam prohlásil jeho poradce Štěpán Křečekže vymysleli, že bychom měli využít spojenectví se Spojenými státy a Tchaj-wanem a získat od nich do ČR nějakou továrnu na čipy. Poradce premiéra ČR tak zřejmě ani netuší, že západní čipoví giganti už Washingtonu oznámili, že se budou muset vydat do Pekingu žebrat, aby od nich Čína čipy zase odebírala, jinak budou muset zavírat továrny! A fantazíruje o nových továrnách na čipy v Česku, aby obalamutil voliče.

Také další plány Fialy jsou opravdu vizionářské a vysvětlují, proč vláda soustavně likviduje české zemědělce. Poradce Křeček přiznal, že vláda hodlá ze zemědělské půdy hromadně nadělat stavební pozemky, aby výstavba bytů přinesla developerům větší ziskovost! A vláda hodlá křížem krážem překopat Krušné hory, aby z nich vyhrabala ekonomicky netěžitelné české lithium, a věnovala ho po vytěžení za miliardy za hudbičku zahraničním fabrikantům, aby z něj za další dotace vyráběli v ČR autobaterie. Občanům ČR tak má po řádění Fialy a jeho poradců zůstat ještě zdevastovanější země a vytunelovaný a zadlužený stát, než dokáží společně na Ukrajině Putin a Zelenskyj, byť každý z jiných důvodů! Proto volte a podporujte nové politiky. A staňte se novými politiky. Jiná cesta, jak ty staré vypráskat není! A proto přijděte dnes na tuto poradu:

AUTOR: Michael Svatoš