Dělá se to tak již roky. Jeden „lék“ zlikviduje symptomy příslušné nemoci, aby „vyrobil“ jiný problém. Na ten se pak využije další „lék.“ To je velmi chytrý tah Big Pharmy, která tak může vydělávat i na tom, co sama způsobila.

Výskyt myokarditidy a dalších problémů se srdcem trhá všechny dosavadní rekordy. Oficiálně je údajně na vině klima a jiné zástupné problémy. Ale „pomoc“ je již údajně nějakou dobu připravena.

Farmaceutický gigant Pfizer je na dobré cestě zpeněžit nové kardiovaskulární léky, protože infarkty a související úmrtí po celém světě nevídanou měrou stoupají.

Společnost Pfizer nyní expanduje do oblasti léků na zánět srdce tím, že přebírá kontrolu nad trhem kardiovaskulární léčby.

Společnost dokončila akvizici společnosti Arena Pharmaceuticals za 6,7 ​​miliardy dolarů.

Arena Pharma je lídrem ve vývoji léků k léčbě imunitních zánětlivých onemocnění, často způsobených poškozením vakcínou.

Aamir Malik, ředitel podnikových inovací společnosti Pfizer, akvizici v prohlášení uvítal.

„Věříme, že tato transakce je nejlepším dalším krokem pro pacienty a akcionáře,“ řekl Malik.

Tento krok je dobrou zprávou pro akcionáře společnosti Pfizer, protože investoři budou těžit z prudkého nárůstu počtu případů tuhnutí krve v poslední době.

Imunozánětlivá onemocnění jsou vedlejším účinkem vakcín Covid od společnosti Pfizer.

Společnost může mít prospěch z léčby těchto kombinovaných zdravotních problémů, které se vyskytují v cévních systémech milionů lidí na celém světě.

Zejména pak lidí v zemích, které svým občanům nechávaly aplikovat „mRNA vakcíny“ Pfizer.

Základem akvizice společnosti Arena Pharmaceuticals společností Pfizer je lék etrasimod používaný k léčbě zánětů.

Vedlejším účinkem Covid injekcí od společnosti Pfizer je syndrom spike proteinu, který způsobuje chronický zánět.

Dalším produktem společnosti je temanogrel, lék používaný k léčbě mikrovaskulárních obstrukcí.

Mikrovaskulární obstrukce je jedním z hlavních problémů způsobených injekcemi Pfizer, protože vede k myokarditidě.

Případy myokarditidy, potenciálně smrtelného zánětu srdečního svalu, celosvětově raketově vzrostly od zavedení injekcí mRNA Covid.

Myokarditida je CDC uvedena jako známý vedlejší účinek očkování.

To je také příklad obchodního modelu „problém – reakce – řešení“.

Temanogrel, také známý jako APD791, se používá k léčbě arteriální trombózy.

Stejně jako Covid injekce, Temanogrel získal urychlené schválení od FDA v roce 2020, což znamená, že vynechal klinické studie a šel rovnou na trh.

V březnu 2023 zveřejnil National Institutes of Health (NIH) známé nežádoucí účinky po podání mRNA vakcín COVID-19, jak bylo zdokumentováno v klinických studiích.

Závěry publikované National Library of Medicine a National Center for Biotechnology Information zahrnují systematický přehled „kardiovaskulárních komplikací, trombózy a trombocytopenie.“

Systém byl zaplaven zprávami o kardiovaskulárních komplikacích vyskytujících se po první nebo druhé dávce injekcí mRNA.

Mezi uvedené kardiovaskulární komplikace patří „perikarditida/myoperikarditida, myokarditida, hypotenze, hypertenze, arytmie, kardiogenní šok, mrtvice, infarkt myokardu/STEMI, intrakraniální krvácení, trombóza (hluboká žilní trombóza, trombóza mozkových žil, arteriální nebo žilní trombotické příhody, trombóza portální žíly koronární trombóza, mikrovaskulární trombóza tenkého střeva) a plicní embolie“.

Arteriální trombóza je tvorba krevních sraženin nebo „trombů“ v tepně, která omezuje nebo blokuje průtok krve.

To může vést k akutnímu koronárnímu syndromu nebo mrtvici, jak znovu a znovu slyšíme ve zprávách o sportovcích, vojenském personálu a celebritách, kteří si hrdě aplikují injekce a poté kolabují na srdeční zástavu nebo dokonce „náhle zemřou“.

Po akvizici společnosti Arena Pharmaceuticals společnost Pfizer pravděpodobně vydělá miliardy dolarů prodejem kardiovaskulárních léků, protože počet úmrtí souvisejících se srdcem stále raketově stoupá.

Senior viceprezident Areny Dr. Chris Cabell v prohlášení uvedl, že společnost bude schopna ovládnout trh:

„S přibližně 10 miliony hospitalizací pacientů s DHF očekávanými v USA do roku 2025 a několika životaschopnými možnostmi léčby věříme, že APD418 má potenciál významně přispět  těmto pacientům.“

Společnost předpokládá, že nejméně 10 milionů nových pacientů bude trpět kardiovaskulární obstrukcí.

V rámci akvizice byla Arena Pharma oceněna na 100 USD za akcii v hotovosti. Po fúzi je nyní Arena stoprocentní dceřinou společností společnosti Pfizer.

 

Překlad: Slovanka /Necezurovana pravda