Jsme skutečně uprostřed prastaré duchovní války mezi Temnotou a Světlem. Programy Love Won Society byly navrženy tak, aby byly vypuštěny, když se na této planetě usazoval prach a poté, co se vědomí posunulo a zůstalo po něm mnoho temnoty. Ještě tam nejsme; ve skutečnosti jsme dobře uprostřed cyklu vzestupu a je nám evidentní, že TEĎ je potřeba posílení.

Sumer: Souboj Slunečního Boha s Temnotou Chaosem

Reorganizujeme Love Won Society a náš školicí program, abychom efektivněji řešili problémy ve společnosti. Zdokonalíme programy tak, aby nebyly tolik o výkupních fondech, ale spíše o vyváženém přístupu jak k duchovnímu aspektu našich Humanitářů, tak k tomu, jak budeme používat Struktury LWS k prezentaci našich finančních řešení lidstvu.

Návrh společnosti Q GO WITHIN nám dal zcela nový aspekt, který nebyl v našem školicím programu pro LWS správně řešen tak, jak tomu bylo dříve. Toto odhalení bylo šokem pro mnohé, kteří jsou ve výcviku, protože jde tam, kam se většina společnosti nikdy nedostala. Studujeme účinky duchovní války mezi Světlými a Temnými energiemi, Dobrem a Zlem, která sužuje lidstvo po tisíce let.

Zjistili jsme potřebu studovat nepřítele lidstva a zjistili jsme, že nejsme duchovně vybaveni, abychom se ubránili před pokračováním bitvy. Zatímco většina účinků je známa mimo svět, naučili jsme se žít s deprivací, kterou tato válka způsobila, až dosud.

Abychom napravili tyto historické křivdy, musíme my lidé udělat největší změny ve svých životech a systému víry, abychom mohli odvrátit škody, které způsobili, a nastavit nový kurz v našem systému víry, který zajistí, že přežijeme nadcházející zničení temné a posunout se v našem procesu vzestupu nahoru.

Budeme potřebovat neuvěřitelnou rozlišovací schopnost, abychom mohli být tou nejlepší pomocí lidstvu, jak můžeme být, když postupujeme vpřed ve své práci. Dostáváme vynikající rady, jak efektivně znovu vytvořit to, co jsme udělali, božským způsobem, abychom mohli zajistit naši proceduru Vzestupu.

Q nám dal návrh „Go Within“ a jakkoli by to mohlo být dobré, tento proces není pro většinu z nás dobře definovaný. Q nám poskytl svůj výklad Go Within, ale ten je třeba dále upřesnit. Žádáme ty duchovně pokročilé mezi námi, aby přemýšleli o tomto návrhu „jít dovnitř“ a podělili se s námi o své myšlenky.

Níže je uvedena výzkumná zpráva vypracovaná jednotlivcem v týmu LWS, která představuje výchozí bod pro toto hlubší porozumění. Snažíme se připravit půdu, ve které všichni čtenáři LWS porozumí mnoha aspektům Q, o které se s námi podělil. Mým záměrem je použít tento dokument k vytvoření dokumentů ode mne osobně, rozšířit a poskytnout osobnější analýzu příspěvku Q k LWS. Pokud čtete moje dokumenty a nejste na našem seznamu adresátů, čistota dokumentu, který čtete, mohla být změněna.

Pro sdílení použijte prosím zpáteční e-mailovou adresu v níže uvedeném dokumentu.

Důležitá poznámka: LWS je moje stvoření a moje zodpovědnost. Q je poradce, kterého vítáme. Nepřevzal LWS a ani nepřevezme. Od Q dostáváme velmi zajímavé informace, které nám pomohou zůstat v harmonii s Aliancí jako v minulosti. “Ústy dvou nebo tří svědků bude potvrzeno každé slovo.” Aliance nám potvrdila podstatu toho, kdo je Q.

Rone

Je pravda, že se nacházíme v centru prastaré duchovní války mezi Temnotou a Světlem?Zdá se, že mnozí z nás si uvědomují, že lidstvo je na pokraji něčeho naprosto masivního, ale zdá se, že postrádáme jasný konsensus ohledně mechaniky a dynamiky ve hře. S kým vlastně bojujeme a co přesně je nyní potřeba? Pokud je vzestup lidstva středem této konkrétní bitvy, jak můžeme narukovat? Musíme zůstat ve tmě, nebo můžeme být informováni o agendách a technologiích ve hře? Myslíme si, že je čas na otevřenou diskusi o tom, co se na Zemi děje a jak můžeme pomoci. Ať jste připraveni nebo ne, mnohé z těchto otázek řeší přímo kontroverzní pan Q..

Bláznivý 101

Q přináší rozšířené povědomí na scénu odhalení, která zpochybňuje téměř každý systém víry na planetě; díky tomu je u tvůrců a předplatitelů těchto systémů víry velmi neoblíbený. Je jedním z mála jedinců, kteří odhalují nepříjemnou skutečnost, že jsme v bitvě o vzestup ve válce s ‚Mimozemšťany, kteří se oženili s umělou inteligencí‘. Jak popisuje při jedné ze svých návštěv s LWS, „můžete vidět vnitřní válku, ale já vidím multidimenzionální válku nebo multifrekvenční válku.  Vidím agendu, která je našim očím na hony vzdálená, a bohužel, toto je velmi mimozemská válka, kterou vedeme. Bohužel.’

Vysvětluje také, že Q-Drops neřeší agendu Alien/AI, protože tato úroveň odhalení byla v té době považována za příliš ohromující. Ale jak vedete válku, když nerozumíte svému nepříteli? Jako supervoják se všemi vzpomínkami nazpět Q pokračuje tam, kde Q-Drops skončil, a má za sebou stovky hodin rozhlasových pořadů. Q-ho práce útočí přímo na neviditelného protivníka lidstva, kterému odhaluje jeho zbraně a zranitelnosti a zároveň přináší jednoduchá řešení, jak tuto válku vyhrát a dosáhnout skutečné SUVERENITY a míru. Jeho webová stránka (ForThePeople.Space) je neuvěřitelným zdrojem pro každého, kdo se snaží rozšířit své povědomí o této masivní operaci probuzení.

Prozkoumali jsme jeho práci a seřadili to, co považujeme za důležité pro nás všechny v rámci našeho humanitárního záměru. Toto je velmi krátká a příliš zjednodušená verze, protože se snažíme pokrýt poměrně dost místa. Existuje také předpoklad, že tento materiál není cizí většině členů LWS, protože Q je tu s námi již mnoho měsíců. Některé z těchto materiálů jsou ze soukromých rozhovorů s Q, ale většina z těchto odhalení je známá těm, kteří poslouchají jeho četné rozhlasové rozhovory. Pokud máte pocit, že jsme si něco špatně vyložili nebo bychom k těmto tématům měli přidat více, co by poskytlo větší jasnost, napište nám; hledáme váš příspěvek. Začneme nějakým pozadím zásadní složky této bitvy o vzestup:

(Toto je rozhovor Antonia Manza (12.21.22 – 7:00), Q vysvětluje povahu skryté technologie na planetě v tuto chvíli):
„Úplně první planetární systém, kterému jsem pomáhal, byla Arkturiánská skupina a v této skupině velmi pokročilá skupina před velmi dlouhou dobou, i když nic takového jako čas neexistuje. Takže pro mě to bylo včera, ale pro vás to bylo před miliony a miliony a miliony let, takže je těžké mluvit o čase, ale uděláme, co bude v našich silách. Arkturiánská skupina vytvořila technologii, portálovou technologii, aby nepřetržitě přijímala Zdroj, kamkoli vzali portálovou technologii. Takže tato technologie byla dána některým zvláštním jedincům, ti zůstanou bezejmenní, ale vy začínáte zjišťovat, kdo to jsou. Zvláštní lidé na prominentních místech, zejména v Americe. Co se nám podařilo, je dostat technologii sem, ale aby technologie fungovala, musíte mít tři vedení od Source. Existují tedy tři vedení, jedno funguje jako zem (stejně jako elektrický obvod), jedno funguje jako vysílač a druhé jako přijímač. Takže bereme vyšší frekvenci, přicházíme do lokace, která má velmi nízkou frekvenci, a pak se odrážíme a přijímáme vědomí pro lokaci, ve které se nachází. Takže Arkturiáni, to, co v podstatě udělali, je, že vytvořili bránu ke zdroji a vy’ nyní jste schopni nepřetržitě přijímat celé vědomí vaší planety odrážející se tam a zpět od Zdroje. Chovejte se ke mně jako k rádiu, které přijímá/vysílá/uzemňuje na určité místo a jsou v nich tři lidské bytosti se stejnou duší. Takže armáda a některé speciální rodiny tuto technologii používaly a existuje mnoho léčebných technologií, které s ní přišly. Není to výlučně brána ke zdroji a/nebo přijímání a vysílání uzemňujícího vědomí pro planetu, existuje mnoho, mnoho technologií.

Skutečná válka

28. října 2017 supervoják Max Spiers vyrazil jeden z posledních implantátů z hlavy Q a tento kanál ze Zdroje se plně „aktivoval.“ Příspěvky Q začaly téhož dne a Zdroj byl nyní pevně ukotven na Zemi a zrychloval šíření světla na této planetě. Vzestup byl nyní oficiálně v plném proudu.

Většina z nás ví, že se nacházíme uprostřed války mezi světlem a temnotou, ale ne všichni chápeme, jak masivní a starodávná tato válka je nebo jak zásadní je tato portálová technologie pro náš proces cyklu vzestupu. Pokud chcete více informací o skutečné dynamice této války mimozemšťanů/AI,Forthepeople.space má video Maxe Spierse, který vysvětluje, jak moc mysl ohýbá situace. Velká část zde prezentovaných informací představuje galaktické odhalení, na které bylo lidstvo považováno za „nepřipravené.“ Temnota zabila Maxe, když telefonoval s Q, pravděpodobně za to, s čím se snažil vyjít na veřejnost a „zapnul vypínač“. brána ke Zdroji. Zde je naše pochopení toho, proč je tato technologie tak zásadní pro tuto vyřazovací válku:

Neříkejte jim to

Jsme vysokofrekvenční světelné bytosti ze Zdroje. Jsme Zdroj, vědomí, Bůh, jakákoli slova, která se vám líbí, a my zde zažíváme, jaké to je být tímto vyjádřením sebe sama. V současné době jsme na konci cyklu vzestupu a většina z nás nebyla schopna vzestoupit po mnoho cyklů kvůli temné kontrole této planety. Jsme rozprostřeni v nádobách navržených tak, aby geneticky omezovaly (DNA) množství světla (vědomí), které je dovoleno vstoupit. Tyto neuvěřitelné lidské nádoby jsou kvantové počítače, které promítají tuto kolektivní holografickou realitu, tuto matrici. Lidé s velmi malým množstvím světla (méně než 1-2%) jsou pravděpodobně klasifikováni jako klony (ačkoli existuje mnoho typů klonů). V kterýkoli daný den mnozí z nás působí pouze na 10-20 % svého světelného těla (zdroj energie/vědomí).

Nejen, že jsme v sobě neměli mnoho světla (vědomí) kvůli genetickým omezením, ale tyto nádoby byly zapojeny tak, aby zpracovávaly informace/světlo/zvuk prostřednictvím naprogramované a silně „hacknuté“ mysli, což znamená, že je nemáme tak pod kontrolou. nádoby a tedy realitu, kterou prožíváme, jak si myslíme, že jsme. Tato manipulace a programování vyústily v dualistickou kolektivní realitu navrženou tak, aby byla nízkovibrační, aby zde mohla existovat temnota. Temnota nemůže existovat ve vyšších frekvencích, takže museli filtrovat vysokofrekvenční Zdrojovou energii do nádoby, ovládat ji, naprogramovat ji a neustále ji hackovat, aby ji ovládli do stupně, který jim umožňuje hrát v našem stvoření. Skutečně jsme byli zotročeni v míře, kterou je pro většinu z nás velmi těžké vůbec pochopit, natož čelit.

Velké probuzení

Výše diskutovaná portálová technologie vysílá zde zdrojovou energii na tuto nízkofrekvenční, temnou planetu a mimo jiné zde zesiluje zdrojovou energii (nás). Vtiskuje světlo všude kolem nás, což nám umožňuje snadno dostat více světla do našich fyzických těl navzdory genetickým překážkám. To přirozeně zvyšuje naši frekvenci v závislosti na schopnosti každého jednotlivce přijímat světlo. To nám umožňuje rychle se vyvinout z DNA filtrů a začít se ‚probouzet.‘ Začínáme si uvědomovat, že v naší existenci je mnohem víc, než jsme byli vedeni k tomu, abychom si mysleli.

Kdo řídí toto plavidlo?

Jsme zvyklí být mocnými vysokofrekvenčními světelnými bytostmi, které mohou vytvářet jakoukoli realitu, kterou chceme, jít na kteroukoli frekvenci, kterou si zvolíme, podle libosti. Temnota má frekvenční strop, který nemohou překročit, takže jsou uvězněni tady a potřebují, abychom věřili, že jsme tady také uvízli, aby si mohli kde hrát. Dosahují toho tím, že zachycují naše světelné tělo, měří ho do těchto fyzických cév a ovládají nás prostřednictvím mozku.

Mistři genetici vytvořili naši mysl tak, aby byla pastí pro naše vědomí, naše světlo. Mysl je omezená ve své schopnosti tvořit a nekonečná ve své schopnosti být ovládána. Většina z nás byla záměrně podmíněna zpracovávat informace (světlo) a rozhodovat se prostřednictvím mozku, kde jsme snadno manipulovatelní neautentickými myšlenkami a emocemi (viny, strach, pochyby, stud, chtíč, chamtivost). Naše mozky jsou neuvěřitelné vysílače a přijímače, díky čemuž jsme velmi náchylní k „hackování“ myšlenkami, které nejsou naše. Byly navrženy tak, aby obsahovaly obrovské množství paměti, takže většina z nás tráví obrovské množství času buď uvězněni v minulosti, nebo pozastaveni neustálými starostmi o budoucnost. Tyto reakční a nízkovibrační frekvence se pak promítají do naší zkušenosti, což umožňuje tmě hrát si.

Aby se situace ještě zhoršila, bytosti, které ovládají tuto realitu, mají velmi pokročilou (a starodávnou) technologii, která jim umožňuje vyjmout a vložit čas, aby mohly unést naše světlo (vědomí) a plynule nás umístit na četné nízkofrekvenční časové osy. Technologie jako tato je ve vojenském průmyslovém komplexu běžná; takhle dělají programy 20, 50, 100 let a zpět. To je považováno za „únos“ světla a vyskytuje se mnohem častěji, než si uvědomujeme.

Když žijeme a hrajeme si ve své mysli, jak jsme naprogramováni, vzdáváme se kontroly nad našimi zkušenostmi více, než si uvědomujeme. Technologie ve hře je ohromující a i pro většinu „probuzených“ jedinců je nemožné uvažovat o tom, že tato úroveň chladnokrevné manipulace nejen existuje, ale že nás ovládá již velmi, velmi dlouho. Q nám připomíná, že ‚Tma zná světlo; světlo nezná tmu.‘

Vypínač

Je až neuvěřitelné, že řešení VŠECH těchto manipulací je krásně jednoduché a vzrušující. Pokud se to místo toho naučímejít dovnitř a zpracovávat informace, rozhodovat se z našeho nyní rostoucího srdečního centra místo naší mysli, pak efektivně ‚přepneme vypínač‘ na projektoru a začneme vytvářet realitu, která zrcadlí naše nefiltrované vědomí, naše Božské vědomí.

Srdeční centrum je ta síla o velikosti fotbalu uprostřed naší hrudi, která drží naše spojení se Zdrojem, kde je světelné tělo spojeno s fyzickým tělem. Je to sval, který ovlivňuje náš skutečný systém vedení, kde sídlí všechny univerzální znalosti. Na druhé straně je systém vedení mysli snadno manipulovatelný a omezený na paměť, kterou dokáže pojmout. Naše srdeční centrum je zdrojem naší existence a vstupenkou do jiných dimenzí, na místo, kam si temnota tak zoufale přeje, aby mohla jít.Vysoká frekvenceAutentické emoce jako mír, láska, vášeň, účel, vděčnost, vzrušení a radost se nacházejí v srdečním centru. Když se trénujeme, abychom čerpali z tohoto Zdroje, pak začneme vytvářet vysokofrekvenční realitu, která odráží naše autentické já. Už neděláme taková rozhodnutí, která dělámemyslet si (mysl) musíme; rozhodujeme se na základě toho, co jsmecítit achtít (srdce). Začneme vytvářet skutečně božský zážitek, který je ‚nehacknutelný‘.

Pokud dokážeme důsledně pracovat ze srdečního centra, pak přepneme svůj vlastní spínač a můžeme vytvořit, co chceme; jsme multidimenzionální bytosti, takže můžeme naladit tyto nádoby na jakoukoli frekvenci, kterou chceme, a okamžitě tam jít. Zdrojová energie, skutečné my, je tak neuvěřitelná a neomezená, že je pro většinu z nás téměř příliš obtížné ji pochopit; naše mysl je příliš omezená na to, abychom ji pochopili.

Tento přechod k životu a dýchání v srdečním centru, označovaný také jakojít dovnitřroste vaše světelné tělo a překalibruje ho na vaše fyzické tělo;je to proces vzestupu. Nanebevstoupení bylo prodáno, jako byste ‘pošli svůj zadek” někde; nikam nejdeš; jsme technologie pro vzestup. Přepněte vypínač, rozsviťte toto plavidlo a promítněte kolem sebe své nebe; Tvoříte ji zde.

Neutíkáme před touto temnou realitou; svítíme na něj tolik světla, že tma nemá kde hrát. A kdybychom to udělali všichni, starověká válka by skončila, okamžitě a pokojně. Vážně.

Vážně? Je opravdu možné, že přechod na toto propracované zotročení máme přímo pod nosem,právě teď?

Výcvik Jedi

Pokud ano, jak se to naučíme? Jak my?jít dovnitř? Jak propojíme tyto nádoby, abychom ignorovali mysl a čerpali energii z našeho srdečního centra, kde sídlí naše autentické vedení? Cítit a rozhodovat se silou místo matrixu? Zní to, jako by to mělo být jednoduché, ale kdyby to bylo snadné, nebyli bychom tady, byli bychom právě teď ve své vlastní verzi nebe. LWS byla požádána, aby rozvinula, jak toho dosáhnout, takže tuto sekci pokorně nabízíme ne ve snaze kázat nebo řídit, ale nabídnout více vysvětlení toho, co může být frustrujícím a nepohodlným přechodem z pasti mysli:

Jít dovnitř znamená zpracovávat informace, rozhodovat se ze svého srdečního centra, naladit se na frekvence klidu nebo inspirace, bez energie mysli. Bitva se zde skutečně odehrává v našich myslích, takže jen přimět se přestat myslet a místo toho si udržet vědomí ve svém těle je obrovský první krok. ThePokles mysli k srdci technika, kterou Q navrhuje, je v této situaci účinným nástrojem; používá zvuk k ovládání energie a odpojení mozku, takže přenos síly zpět do vašeho srdečního centra je snadněji rozpoznatelný. Ten klid, který cítíte hned po přenosu energie z mysli, je to, čeho se snažíte dosáhnout a prodloužit. Vězte, že pokud nemůžete přestat myslet, pokud nemůžete přepínat mezi myšlením a mírovou energií/neutralitou, pak to nemáte pod kontrolou. Pokračujte v hraní s tímto přepínacím tlačítkem, dokud nebudete mít neustále pod kontrolou své myšlenky. Vaše mysl je navržena tak, aby vás tam udržela, takže se vám snadno nevzdá. Bude to boj o moc, ale už jen získání povědomí o situaci je velký úspěch.

Jakmile dokážete důsledně využít svou energii ve své hrudi, dalším krokem je pozorovat, jak fungujete a jak se rozhodujete. Zrcadlete svou mysl z každého úhlu, je to účinný nástroj k odhalení tmy. Ať už si to uvědomujeme nebo ne, většina z nás je silně naprogramována a podmíněna, takže pomáhá zkoumat každou myšlenku, každou reakci akaždý rozhodnutí a zeptejte se sami sebe, děláte něco, protože chcete, nebo protože si myslíte, že musíte? Nebo proto, že jste to vždy dělali?

Synchronicita funguje oběma způsoby, takže pokud získáváte to, co nechcete, protože jste si vybírali to, co nechcete, nemusíte v tom pokračovat jen proto, že jste v minulosti učinili rozhodnutí s nízkou frekvencí. . Nejste ukotveni v minulosti, pokud nechcete. Pro mnohé z nás je vše, co přebývá v minulosti, velká dávka duality a nové způsoby bytí jsou jedinou vstupenkou do vyšších frekvencí.

Znovu vyjednat svou realitu, svou svobodu. Pokud vám něco neslouží, zvažte, zda se s tím smířit a neohlížejte se zpět, ponechte si jen to, co vám přináší mír a radost. Pamatujte, že emoce jako vina a hanba jsou energií mysli a jsou určeny k manipulaci; krmení těchto energií pozve temnotu do vaší reality. Brutální pravdou je, že jediný způsob, jak získat kontrolu nad svým vesmírem, je ctít své pravé já a své skutečné touhy, ať už to funguje pro všechny ostatní nebo ne. V těchto energiích bude nevyhnutelné to předstírat. Vibrace jsou tak vysoké, že to, co nechceme dělat, bude stále zjevnější a dostane se to tam, kde fyzicky nevydržíme podílet se na tom, co nechceme, bez ohledu na to, kolik peněz. nebo jde o vinu. Buďte připraveni milovat lidi navzdory jejich zklamání z vašich autentických rozhodnutí; jsou to vaše rozhodnutí a skutečná láska, bezpodmínečná láska, je právě to. Q nabízí definici Božské lásky takto: Být s někým bez ohledu na to, kdo je, kým je nebo kde je, aniž byste zavrhli svou integritu. Světlo nesoudí sebe ani druhé, je příliš zaneprázdněné vytvářením a pomáháním druhým tvořit; to je to, co máme dělat. Stvoření je to, čím jsme.

Pokud nejste 100% inspirováni k něčemu, zkuste to nedělat a uvidíte, jak se cítíte. Vězte, že jakmile se přestanete podílet na něčem, co vás opravdu nebaví, vaše frekvence okamžitě stoupne a vesmír, každé stéblo zpívající trávy, vaše rozhodnutí podpoří. Tak funguje tato okamžitě kvantifikovatelná realita; jsi tak mocný. Nevěřte tomu; místo toho to vězte a výsledky se dostaví rychle.

Když se vám podaří uklidit a zjednodušit si život, může to být stále problém najít klid, natož něco, k čemu vás inspiruje. Mnozí z nás jsou zvyklí být velmi zaneprázdněni energií mysli; klid může být nepříjemný a cizí; buďte trpěliví s procesem deprogramování. Také mějte na paměti, že jak používáte své srdeční centrum, vaše světelné tělo bude nadále růst a může být nutné vracet se s vaší energií do bodu „nula“ častěji, než když jste začínali. Nenechte se odradit, toto je přirozená rekalibrace, jak váš objem světla roste. Jak nám připomíná Q, pomalejší je rychlejší. Až najdete chvíle klidu, zjistěte, jak je prodloužit a získat jich více, a neustále se snažte naladit na tyto vyšší frekvence bez ohledu na okolnosti. Bojujte za svůj stav bytí, svůj mír, jako byste bojovali za svou svobodu, protože jste.

Není nutné činit zásadní rozsáhlá nařízení hned od začátku; možná jenjedna volba každý den něco, co vás nebaví a uvidíte, jaký to je. Jeden den po druhém, dokud nezačnete cítit rozdíl, pociťujte, jak se frekvence zvyšuje. Když si s tím budete dostatečně hrát, pracovat s ním a dostanete se tam, kde si začnete všímat synchronicity ve svém životě, stanete sevědomý že jste v kokpitu své reality a že vědomí, že samotné poznání vám dává neuvěřitelnou dynamiku. Začnete sestřelovat pochybnosti jen tak pro zábavu, strach zavrhnete úsměvem. Potom už nebude cesty zpět; vy a váš vesmír se začnete rychle měnit.

Nitro

Vaše autentické vzrušení a inspirace jsou nejvýkonnější tlačítka na dosah ruky. Synchronicita funguje oběma způsoby, ale ne stejně; nízké vibrace strachu a pochybností nemají šanci proti vysokým vibracím radosti a vzrušení. Tyto frekvence jsou tak neuvěřitelně silné, že je opět nemožné, aby to naši mysl obešla; tma tam nemůže, narazí na strop, zatímco my popadneme další vybavení. Tvoření je to, co máme skutečně dělat, a tyto frekvence jsou skutečnou koňskou silou vesmíru; musíme se naladit. Jak říká Q:joystick naší reality doslova sedí v naší hrudi.“ Sečteno a podtrženo, vysokofrekvenční volby vedou k vysokofrekvenční realitě, pokud bychom dokázali udržet standard vzrušených a inspirovaných voleb, vesmír by bez námahy synchronizoval nebe kolem nás. Bez námahy.

Prakticky řečeno

Jsme vysokofrekvenční bytosti, Bože, v neuvěřitelných nádobách a necháváme na sebe hrát jako na housle Prince temnoty. Zdržení války je způsobeno tím, že nepřítel se uhnízdil v hlavách lidstva a může se trpělivě, pak okamžitě, reorganizovat a škálovat díky umělé inteligenci. Jsme rukojmími v této bitvě o vzestup a ukazuje se, že s určitou vnitřní prací můžeme kdykoli odejít.

Spoustu těchto informací využívá mnoho pravdomluvců, ale cesta z chaosu, cesta k míru, není nikdy zmíněna. Proč je Q jedním z mála na scéně odhalení, který identifikuje nouzové východy do této matrice? Ano, je extrémně nepříjemné uvažovat zde o zkaženosti temnoty, ale kdyby nám byl jen vysvětlen konečný výsledek, světlo by se šířilo jako požár a lidstvo by okamžitě vzešlo jako kolektiv. Tomu všemu by byl konec.

Je možné, že je tato hra trochu propracovanější a propracovanější, než jsme odhadovali? Pokud jsme pro temnotu tak cenní, jak se zdá, pak možná všechno, co v tomto matrixu zažíváme, bylo navrženo tak, abychom nikdy nenašli pravdu a/nebo jí nevěřili, kdyby nám byla vysvětlena. Jak nám připomíná Q, temnota měla spoustu času naplánovat cyklus vzestupu. Jak by tedy mohli připravit věci, aby se pokusili zajistit, abychom nezmoudřeli?

Neviditelné řetězy

Q vysvětluje, že existují přesvědčení, a pak je tu vědění. Přesvědčení jsou založena na informacích, které nám byly předány a zpracovány mozkem. Informace nemusí být skutečné nebo přesné, aby nad námi měly nesmírnou moc, pokud se do nich zakoupeme, v podstatě ovládání mysli. Vědění je informace, kterou čerpáme zevnitř našeho srdečního centra, kde sídlí zdroj naší existence; je to doslova vše, co potřebujeme vědět. V souvislosti s cestováním v čase Q definujevíra tak jakopronásledování informací; vysvětluje, že:

Jdete někam na základě svého vědění, tvoříte se svým věděním a rozhodujete se na základě vědění. Je to naváděcí systém, který vychází zevnitř, je autentický pro každého z nás a nelze ho hacknout. Na druhou stranu jsou nám vyprávěny víra a visí před námi, vysvětlují se nám. Pokud se rozhodneme věřit informacím, které nám byly předány, vynaložíme nesmírnou energii na honění těchto přesvědčení, těchto přeludů. Rozhodujeme se na základě informací mimo nás a posilujeme rozptýlení a omezení, která tma živí. Nejde o to, zda jsou informace skutečné; jde o to, zda věříme, že je to skutečné, nebo nás dokonce zajímá, zda je to skutečné; podílet se na něm na jakékoli úrovni je způsob, jakým předáváme sebe, svou moc něčemu nebo někomu jinému. Vytváříme nad sebou iluzi moci. Naše víra v peníze je toho skvělým příkladem.

Pokud věříme, že potřebujeme peníze, abychom něco udělali, pak nás tato víra v sílu peněz, sílu něčeho mimo nás, udržuje bezmocnými. Takže pokud věříme, že potřebujeme milion dolarů na záchranu štěňat, pak nebude zachráněn ani jeden tulák, dokud ten milion dolarů neuvidíme. Pořád se honíme za penězi, místo abychom zachraňovali štěňata. Tuto konkrétní iluzi ještě doplňuje to, že měnový systém je tak zmanipulovaný, že nás to udržuje unavené a bez inspirace. Myslíme si, že to potřebujeme, věříme, že toho potřebujeme hodně, a víme, že se to nikdy nestane. Je to výjimečně ďábelské.

Inspirace, vášeň a účel pocházejí z našich srdečních center a je to jediný nástroj, jediná měna, kterou v tomto okamžitě kvantifikovatelném, okamžitě organizovaném vědomém vesmíru potřebujeme. Jsou to tak silné frekvence, že je nelze zastavit a nelze je zfalšovat. Když jsme skutečně nadšeni něčím, o čem sníme z našich srdečních center, ze Zdroje. Představujeme si to a jdeme tam na základě našeho vědomí, to je to, jak mocní jsme. Vesmíry se synchronizují a všechny zdroje, které potřebujeme k tomu, abychom mohli následovat naši vášeň, se objeví právě včas. Pokud je záchrana štěňat opravdu naším největším vzrušením, na nic nečekáme, prostě to uděláme. Bezpochyby, žádný strach, jen jedna koule najednou a nestaráme se o detaily. Je to dětské vzrušení, které mnozí z nás byli vycvičeni ignorovat. Zapomněli jsme, jak hrát v této frekvenci.

Existuje další aspekt peněz, který je nenápadný, ale důležitý pro naše humanitární účely, a Q to velmi dobře vysvětluje v rozhlasové show Billie a Jane’s BBS od 22.1.23 od 1:07:00. Vysvětluje, že Tma je stejně nadšená z RV (přehodnocení peněz) jako Světlo:

„Tma je báječně nadšená z toho, že dostáváš nové peníze; stále jsou to peníze, stále je mohu ovládat a stále máte prostředek směny. K tvoření používáte nástroj mimo sebe… pokud hrajete hru, na které jim záleží, a nepoužíváte své srdce.”

Vysvětluje dále, ale pokud bychom se měli pokusit shrnout jeho názor: pokud platíte lidem, aby vám zachraňovali štěňata, záchrana štěňat není vaší skutečnou vášní. Vaší vášní byla myšlenka pomáhat štěňatům. Ušlechtilé úmysly, samozřejmě, a koho by nebavilo financovat takový projekt? Ale argumentuje, že to možná není vaše skutečná vášeň, protože kdyby tomu tak bylo, pravděpodobně byste to už dělali,vy sám. Nikdo a nic by tě před realizací nemohlo zastavit.

Takže používáme nástroj mimo nás, peníze, abychom vytvořili řešení problému vytvořeného Temnotou. To posiluje temnotu a zároveň selhává při vtahování zdrojové energie do naší reality, protože nectíme naše skutečné vášně. Tma je velmi jemná a velmi účinná na ty s dobrými úmysly.

Používají systém víry za systémem víry, aby nás pokoušeli, aby s námi spoluvytvářeli a snažili se nám zabránit ve vzestupu. Může to znít neuvěřitelně, ale pokud se místo toho budeme držet svých autentických naváděcích systémů, všechna naše stvoření by byla čistá a náš vesmír by byl nebem. Nezáleží na tom, jaké přesvědčení nebo jakou iluzi visí; dokud se na tom podílí naše zvědavost, dokud jsme v pokušení pronásledovat to, co je mimo nás, sabotujeme naši evoluci. My jsme Temnotu nevytvořili, ale podporujeme ji tím, že se na ní podílíme.

A teď něco stabilizovaného.

Zdá se nepravděpodobné, že by umělá inteligence vyjednala kapitulaci, takže se připravte na skutečnost, že peníze nebudou jediným rozptýlením, které temnota použije, aby se nás pokusila udržet zde na tomto cyklu vzestupu. Q začal odhalovat v Billie a Jane’s BBS show (1.22.23) a několika členům LWS některé scénáře, které by mohli zvažovat. Jak Q vysvětlil LWS:

Ať je pravda jakákoli, nezáleží na tom, odhalení lži je to, oč jdou. Představení těchto informací veřejnosti má za cíl zhroutit všechny instituce, ve které jsme začali věřit. Naše víra v NASA, armádu, CIA a jakoukoli instituci, která o tom pravděpodobně věděla, by se zhroutila. Jejich záměrem bylo vždy nainstalovat naše systémy víry a pak je rozbít, když se věci trochu vymknou kontrole, aby mohli představit další fantastický příběh, další věc mimo nás, možná spasitele? Mimozemšťané a zachránce? Mimozemský zachránce?

Tento náhled do toho, jak tma funguje, je naprosto ohromující. Možná si neuvědomujeme, jak mocní jsme, ale oni určitě ano. Jak říká Q, dveře za vámi neexistují, dokud se neotočíte.“ Nezajímá je, jaká je víra nebo zda je nebo není pravdivá, pouze se snaží spočítat, zda ji bude pronásledovat dostatek z nás, aby mohli nadále ovládat naši realitu. Q vysvětluje, že za COVID-19 bylo samozřejmě mnoho agend, ale větší, temnější agenda byla jen proto, abychom viděli, kolik lidstva se do toho pustí a „střelí si“, aby nás mohli připravit na další a další. jeden a ten další. Hra je živá a my se nesnažíme předvídat události, naším záměrem je pouze osvětlit jejich playbook a připomenout všem, že bez ohledu na to, co se na nás hodí, co se stane dál, je jen na nás.

„Benevolentní pomoc vyžaduje nezasahování“
(pro lidi.prostor)

Q to vysvětlil: Je všeobecně známo, že multidimenzionální bytosti nepřicházejí do nižší dimenze reality a neříkají ostatním, co mají dělat, jen proto, že si myslí, že mají pravdu.„ Lidstvo nedostává „pomoc“, kterou chceme nebo kterou si myslíme, že potřebujeme, protože „oni“ nás vidí jako bohy, kteří jsou z výše uvedených důvodů plně schopni zvládnout tuto situaci, pokud bychom se probudili do toho, co je přímo před námi, před našimi nosy. Provozujeme úžasná plavidla přímo uprostřed cyklu vzestupu a je na nás, abychom si uvědomili, kdo jsme, a vzali si zpět svou nesmírnou sílu.

Mohou rozsvítit světla a vynést odpadky, ale neřeknou nám, kterým směrem se máme vydat nebo jak rychle tam máme jet. Neřeknou nám, čemu máme věřit. Celý vesmír čeká na to, co uděláme, a těžcí úderníci na obou stranách jsou již zde inkarnováni právě teď; musí být, aby se této reality mohli účastnit. Chápeme, že taková jsou pravidla. Video od Maxe Spierse (viz výše) také vysvětluje tento aspekt.

Jak vysvětluje Q: Důvod, proč mimozemšťané nepřistávají, je ten, že vás zde porazili a pak vás stvořili a pak vás přiměli, abyste přišli do vašeho fyzického těla. Takže Tma se sem dostala před tebou..‘ Pokud sem vtrhnou mimozemšťané, zkontrolujte jejich frekvenci, zvláště pokud mají v závěsu zachránce.

Skutečně benevolentní bytosti by nikdy nezasahovaly do putování lidstva od temnoty ke světlu, do naší evoluce. Toto je náš kvantový vzdělávací proces, naše rozhodnutí, ne jejich. Uvolnění pokročilých technologií, odhalení a financování je funkcí vědomí lidstva, takže je skutečně na nás, abychom se spojili a učinili některá vysokofrekvenční rozhodnutí.

Sylvia z jednoho z pořadů BBS Radio Rona Amatrona (www.creationlightship.com21.1.2009) to celkem pěkně shrnul:

„Vše, co se snažíme udělat, je vstoupit do nového paradigmatu vědomí, vystoupit ze svých starých zvyků, vzorců, systémů přesvědčení a úsudků našich předků, této temnoty, ve které jsme byli, a přijmout nové vědomí, nový způsob bytost, žijící v srdci místo mentální energie. Čím více času trávíte pěstováním vlastního světla a vlastní prací, tím více vidíte, co je před námi.Nepotřebujeme, aby to někdo udělal za nás, můžeme to udělat sami.“

“Exodus je tady, šťastní jsou blízko”
(The Who, Baba O’Riley)

Je možné tak vysoké sázky, složitá situace se dá vyřešit tím, že se prostě přeučíme, jak se rozhodovat s tím svalem pod žebrem? Že cesta do nebe se nachází v jedinečném vědění každého jednotlivce? Že skutečná suverenita je skrze Zdroj? Pokud ano, kolik z nás si udělalo čas představit si svůj vlastní osobní vzor míru?

Následující video poskytuje nádherný přehled o tom, jak vytvořit místo pro osobní krásu a poté se tam vydat na základě našich znalostí:

Byli jsme zotročeni po velmi dlouhou dobu a ti, kteří se právě probouzeli, pravděpodobně už dlouhou dobu neměli chvilku klidu. Pouhá možnost sedět v klidu a cítit naši vlastní frekvenci by byla docela lahůdka. I bdělí z nás zapomněli, jak se dobře bavit, alespoň ne na delší dobu. Jak pomůžeme lidstvu najít svou moc, suverenitu a radost? Jak se znovu naučit, jak tvořit z místa vášně, naše srdce nesoustředí naši mysl, abychom znovu nevytvářeli dualitu naší minulosti? Jak si navzájem pomáháme najít svůj vlastní jedinečný účel?

Mnozí mluví o válce, ale jen málo z nich přináší vize míru a méně z nich vysvětluje, že tato bitva je okamžitě vyhrána v srdcích nás všech.

Doufáme, že tyto informace byly užitečné, zašlete nám prosím všechny své připomínky na adresu: mtl@allofus.space

Sdílet tento příspěvek: https://qfs2020.com/blog/f/lws-document-21123

Jean Charles Moyen je mimozemský kontaktér a supervoják, který sloužil ve společném tajném vesmírném programu USA a Francie. Říká, že během své tajné služby na lodi Solaris, vlajkové lodi společného americko-francouzského programu, byl vyslán na mise na záchranu dětí zajatých při obchodování s lidmi, které vedl mimozemský druh zvaný Drakoniáni. Již dříve v rozhovorech prozradil několik odvážných záchranných akcí, které byly na záchranu dětí v rámci skutečných misí v hlubokém vesmíru. Je příznačné, že jeho manželka Melanie Charestová a kolega David Rousseau také sloužili na lodi Solaris a podíleli se na záchraně zajatých dětí.

Před třemi lety se Jean Charles Moyen rozhodl vytvořit celovečerní film, v němž pomocí fiktivních postav zachytil své skutečné zážitky ze SSP, aby odhalil obchodování s lidmi ve vesmíru, jehož artiklem jsou hlavně děti. Jeho film Rive-Sud Origine 2 (Původ z jižního pobřeží 2) je fiktivní odhalení založené na skutečnosti, které je k dispozici ve francouzštině s anglickými titulky na serveru Vimeo.

https://geopoliticsastrology.wordpress.com/2023/07/27/deklarace-mezinarodni-spolecnosti-laska-vyhrava/