Americká armáda našla ve vakcínách Covid-19 lék skopolamin určený k tomu, aby se dostal do těla dětí, uvedly zdroje z kanceláře generála Davida H. Bergera pro Real Raw News.

Skopolamin je známý pod několika jmény, především hyoscine, burandanga, „Ďáblův dech“ a „lék na zombie“. Vznikl z rostlin blínu černého, proslavil se v Kolumbii, kde ho kriminální živly používají k drogám pro naivní, neopatrné turisty. Na internetu se množí historky o turistech, kteří poskakují po barech, chatují s místními dámami, omdlévají a probouzejí se o 3 dny později – jen aby zjistili, že byli okradeni a jejich bankovní účty byly vybíleny. Někteří nikdy nenabudou vědomí.

Droga, rozpustná, bez zápachu a chuti, prý zbavuje člověka svobodné vůle – zombifikuje je. Účinek je tak silný, že oběti skopolaminu pomáhaly útočníkům, než upadli do bezvědomí. Ochotně odevzdávají peněženky, kreditní karty a pin kódy, a dokonce útočníkům pomáhají vyprazdňovat jejich byty nebo hotelové pokoje cennými věcmi.

Účinnost drogy neunikla pozornosti amerických zpravodajských služeb: CIA údajně přidává skopolamin do různých preparátů „séra pravdy“.

Je nepochopitelně děsivé věřit, že farmaceuti by tuto směs zařadili do vakcín šitých na míru zejména malým dětem, ale armáda tvrdí, že je to pravda.

Poté, co FDA obdařila Pfizer a Modernu povolením píchat dětem injekce a v liberálních baštách začala vyrůstat místa pro masové očkování dětí, začala americká armáda tajně pronikat do těchto míst, aby sbírala lahvičky pro chemickou analýzu. Ale nehledala skopolamin. V květnu Real Raw News oznámily, že White Hats našli a zničili sklad Moderna; ampule s vakcínami získané ze skladu obsahovaly pesticidy.

„Big Pharma má stovky skladišť diskrétně ukrytých po celé zemi. Najít je všechny bylo nemožné. Když jsme našli pyrethroidy v lahvičkách na jednom místě, věděli jsme, že to není ojedinělý případ. Chtěli otrávit děti. Teď je jasné, že zápletka je hlubší. Nemůžu říct, jak přesně jsme získali ty zkažené vakcíny – našli jsme je v New Yorku a Kalifornii.“

Řekl, že White Hats zabavil tucet lahviček Moderna v místě pro masové očkování dětí v Massapequa ve státě New York a další z podobného místa v San Bernadinu v Kalifornii. Lahvičky byly odeslány spojencům White Hat do U.S. Army Medical Research. Padesát procent mělo citelné množství skopolaminu.

V San Bernadinu obsahovalo 25% vakcín značné množství drogy.

„To je hrozná informace,“ řekl náš zdroj. „Opravdu nemáme jak zjistit, kolika dětem byla tahle sračka píchnuta.“

White Hats se podle něj obávají, že skopolamin, když je podáván mladým, vnímavým, tvárným dětem, je buď přímo zabije, nebo je donutí k tomu, aby poslouchaly rozkazy.

„Nemluvíme tady o kojencích, že. Ale když je pětileté dítě nadopováno a pedofil mu nařídí, aby se svléklo – je vám to jasné? Je možné, že touto látkou byly zasaženy tisíce, desítky nebo statisíce dětí. Dosud neznáme rozsah,“ řekl náš zdroj.

Zdroj: https://realrawnews.com/2022/07/scopolamine-found-in-child-covid-vaccines/

Wikipedie:

Skopolamin (hyoscin) je rostlinný alkaloid z blínu černého, působí jako parasympatolytikum. Stejně jako atropin patří mezi parasympatolytika s terciárním dusíkem. Látka je chemicky blízká atropinu z rulíku zlomocného (Atropa bella-donna). Má výrazné účinky na psychiku – vyvolává poruchy paměti a neschopnost úsudku. Proto byl zneužíván například při přípravě politických procesů v padesátých letech