Mnozí monoteisté si myslí, že stojíme před koncem časů. Ve skutečnosti se nacházíme na začátku časů. Prastará skupinová mysl či kult, v lidovém podání známý jako Satan, má být poražen a lidstvo má být osvobozeno. To bude znamenat začátek nového zlatého věku lidstva.

Jako podklad pro nové čtenáře začnu shrnutím své osobní účasti v této válce. Protože jsem byl vychován jako ateista zaměřený na vědu, logiku a materialismus, trvalo mi desítky let, než jsem se setkal s lidmi, kteří řídí tuto planetu, a podal o nich zprávy, abych dospěl k závěru, že přijímají rozkazy od Satana. Proto jsem se rozhodl proti této entitě bojovat tím, že přesvědčím Asiaty, aby se odstřihli od svých peněz. Satanisté odpověděli tím, že mi nabídli místo ministra financí Japonska spolu s velkým bohatstvím a mocí. Jediné, co jsem musel udělat, bylo souhlasit s jejich plánem na vyvraždění 90 % lidstva. Vyhrožovali mi, že mě zabijí, pokud odmítnu. Mám to nahrané.

Pak jsem se setkal se skupinami, které mi nabízely ochranu, ale pouze pro vyšší dobro. Rozhodli jsme se proti satanistům bojovat. (Na tadescu jsme psali již v roce 2017, kdo řídil planetu Zemi. Články si můžete najít pod názvem: GP Kardinál JUDAS. Tomáš Marný také napsal článek: Šest padlých andělů ukončilo svoji destruktivní činnost v Hotelu Země – pozn. př.)

Tak jsem se stal přímým účastníkem obrovské války, která doslova zuří už tisíce let. Satanisté, s nimiž jsem se setkal, mi řekli, že přišli na tuto planetu před 26 000 lety, aby se zmocnili vlády nad lidským osudem. Jsou to padlí andělé z biblických pověstí. Řídí lidi stejně jako my jezdíme na kole. Stejně jako my si kupujeme stále nové počítače a stahujeme do nich svůj software, oni řídí lidi z generace na generaci a stahují do jejich myslí své skupinové myšlení. Mají parazitickou povahu a potřebují vraždit a loupit, aby zůstali naživu. Pro ilustraci se podívejte, co se skrývá za falešným papežem Františkem na obrázcích níže. To je to, proti čemu bojujeme.

Tato socha pedovora pojídajícího děti byla postavena v roce 1546 ve švýcarském Bernu, což naznačuje, že se tak děje již dlouho. Stále se to děje, jak můžete vidět na výstavě pedofilního kanibalského umění v sídle EU.

Jejich dlouhodobým plánem bylo proměnit lidi v hospodářská zvířata, kterým budou vládnout oni a jejich bůh-král Satan.

S ohledem na tento celkový obraz se podívejme, jak nyní zuří válka proti Satanovi. Největší a nejvíce nekomentovanou zprávou minulého týdne bylo, že se anglický král Karel vzdal trůnu. Oficiální verze zní, že se podrobuje operaci prostaty (stejně jako americký “ministr obrany” Lloyd Austin). Ukázalo se také, že korunní princ William trůn nepřevezme, protože jeho manželka Kate Middletonová podstoupila “plánovanou operaci břicha”. (ODKAZ)

Připomeňme, že Charles se podle MI6 ucházel o trůn přesně 6 měsíců, 6 týdnů a 6 dní poté, co byla zavražděna jeho matka královna Alžběta II. To znamená, že otevřeně deklaroval svou věrnost Satanovi. Musel, protože ti, kdo jsou věrní Satanovi, musí mít v záznamech strašlivé zločiny, aby je bylo možné vydírat a přimět k poslušnosti. (Pro členy britské královské rodiny se zdá, že to je rok “zdravotních” problémů. Sarah Fergusonové, vévodkyni z Yorku a bývalé manželce prince Andrewa, byl diagnostikován zhoubný nádor na kůži. Zdroj BBC – pozn. př.)

Podle zdrojů MI6 byli Charles a Lloyd Austin odstraněni, protože plánovali hrůznou akci pod falešnou vlajkou, která měla nastolit satanistickou diktaturu. Tato událost typu černá labuť tak byla odvrácena.

Stále častěji se však objevují náznaky, že se k nám blíží další černé labutě.

Podle amerických vojenských zdrojů blízkých prezidentu Donaldu Trumpovi se brzy chystá desetidenní odstávka internetu, bankomatů a dalších služeb. USA tak mohou učinit celosvětově. Podle severokorejských zdrojů má jediný torpédoborec Aegis technické možnosti k vypnutí veškeré bezdrátové komunikace na planetě.

Během této odstávky je systém nouzového vysílání nastaven tak, aby lidem sděloval děsivou pravdu o našem současném vedení. “Pravda bude šokovat svět,” říkají lidé z Trumpova Q. Máme-li věřit jejich hodinám Q, začne tento proces 27. ledna. (ODKAZ)

Bývalý předseda Římského klubu Calin Giorgescu, který je vysoce postaveným insiderem, naznačuje, co bude odhaleno, a říká, že světoví veřejní činitelé (prezidenti, premiéři, kancléři atd.) jsou ovládáni oligarchy, kteří praktikují “transhumanismus” a každoročně zavraždí více než 8 milionů dětí.

Důvěřiví ovčané se tedy brzy dozvědí, že jejich pastýř zabíjí a pojídá jejich děti.

Jeden z vysoce postavených asijských královských úředníků a další zdroje zároveň uvádějí, že v březnu má dojít k finanční černé labuti. Říkají, že Asiaté a západní spojenci s Bílými klobouky shromažďují a ničí všechny americké dolary ve světě. Nahrazují je měnou krytou aktivy. Připomínáme, že od ledna 2020 klesla hodnota amerických státních dluhopisů o 45 %, takže pokud by byl americký dolar americký, měla by jeho hodnota klesnout o stejnou částku. Místo toho zůstává jeho hodnota úzce spjata s cenou zlata a dalších komodit.

V Japonsku vláda v červenci vydá novou bankovku v hodnotě 10 000 jenů, která odpovídá 100dolarové bankovce. To znamená, že všechny staré bankovky budou shromážděny a zničeny. Podle našich zdrojů se totéž děje s již neamerickými dolarovými bankovkami. Zřejmě se rozhodli ukončit předstírání, že se jedná o “americký” dolar, a nahradili tak v současnosti používaný papír s motivem USA. Zdroje však upozorňují, že kvůli logistickým problémům spojeným se všemi různými papírovými dolary v oběhu může tento proces trvat déle, než bylo plánováno. Jeden ze zdrojů tvrdí, že jednu z nových bankovek úspěšně vyzkoušel v bankomatu.

Existují důkazy, které potvrzují tato tvrzení o březnové finanční události typu “černá labuť”.

V březnu končí záchranný nástroj pro banky (Bank Bailout Facility, BTFP) v hodnotě 161 miliard dolarů a záchranný program Reverse Repo. To znamená, že velké banky nemohou po březnu přežít ve své současné podobě.

Vláda USA rovněž schválila nový zákon o výdajích, který končí v březnu. Do té doby financuje pouze základní vládní služby. Žádné peníze pro Ukrajinu nebo Izrael v návrhu zákona nejsou.

Americký prezident Donald Trump naznačil své zapojení slibem, že “ochrání Američany před vládní tyranií” tím, že nikdy nedovolí vytvoření digitální měny centrální banky, známé pod zkratkou CBDC.

Mimochodem, Giorgescu z Římského klubu pomohl odpovědět na otázky, co přesně se děje s prezidentem Trumpem. Říká, že “plandemie a všechny ty lži měly být v roce 2016”, ale byly odloženy až na rok 2020 kvůli Trumpově “náhodnému zvolení”. V roce 2020 donutili skutečného Trumpa odjet na americkou vojenskou základnu v hoře Cheyenne, zatímco “vytrollovali” falešného Trumpa, aby pandemii provedl. Říká, že jejich dalším plánem je zosnovat “katastrofu týkající se potravin a vody”, která byla původně naplánována na rok 2020, ale je stanovena až na rok 2025. “Samozřejmě se jim to nepodaří, to je zcela jasné, systém je téměř hotov,” říká.

Přesto si nyní můžeme udělat jasný obrázek o tom, co si pro nás zločinci z WEF v Davosu připravili.

MSM, WEF, WHO atd. otevřeně hovoří o nadcházející pandemii. Ředitel WHO Dr. Tedros říká, že se připravují na “nemoc X” a plánují ji využít k ospravedlnění totalitního uchopení moci.

Bill Gates zase tvrdí, že Covid vakcíny příští generace budou mít “delší trvání” a místo jehel se budou používat náplasti.

Mezitím Putin a ruská armáda varují, že falešná Bidenova administrativa plánuje vyrobit další biologickou krizi a využít korespondenční hlasování k falšování voleb. (Proč pětidemolice v ČR chce zavést korespondeční hlasování? – pozn. př.)

Pak se objeví zprávy o tom, že “čínští vědci” experimentují se “zmutovaným kmenem koronaviru”, který napadá mozek a je stoprocentně smrtelný u “humanizovaných” myší.

Nebojte se, můžete “věřit vědě”, kterou vám WEF přináší, jak ukazuje obrázek níže.

  • 95 % ochrana
  • 70 % ochrana
  • 50 % ochrana
  • Nechrání, ale snižuje šíření
  • Neomezuje šíření, ale snižuje závažnost
  • Nesnižuje závažnost, ale snižuje počet hospitalizací
  • Nesníží počet hospitalizací, ale nezemřete
  • Zemřete, ale “půjdete do nebe”

Jsme také svědky snah o získání úplné kontroly nad informacemi před uvolněním další plandemie. UNESCO plánuje zavést nebezpečný plán “boje s dezinformacemi, nenávistnými projevy a konspiračními teoriemi” na internetu. Jedná se o stejnou organizaci, která usiluje o uzavření globální pandemické dohody o kontrole rozhodování o vašem zdraví. Zdůrazňují také, že náboženská svoboda je méně důležitá než podpora ideologie LGBT.

To nás přivádí k tomu, proč tak usilovně tlačí na LGBT: snaží se děti sexualizovat, aby pro ně bylo snazší získat oběti k mučení kvůli adrenochromu.

V Berlíně se v dubnu uskuteční dětský nákupní veletrh pro muže “Muži mají děti”. Zde budou moci svobodní muži nakupovat děti bez jakéhokoli ověřování kupujících, uvádějí německé zpravodajské zdroje.

Časopis Cosmopolitan, který vychází ve 23 jazycích, mezitím zveřejnil návod, jak provést “satanistický potratový obřad”.

Lidé, kteří udělují Oscara, zakázali 56 filmům předávání cen v roce 2024, protože “nesplňovaly kritéria inkluzivity žen, rasových menšin, LGBTQ+ lidí, lidí s tělesným nebo mentálním postižením atd.”.

Netflix se snaží přispět k tomu, že do animovaných seriálů pro malé děti, včetně těch předškolních, zařazuje témata LGBT. Oblíbené pohádky “CoComelon Street” a “Ada Bambini, vědec” představují dva LGBT “otce” a homosexuální svatbu. Producenty těchto kreslených filmů jsou Barack a Michelle Obamovi!

To souvisí s obrovským množstvím nelegálních přistěhovalců, které do USA a Evropy systematicky posílají organizace napojené na WEF, jako je Červený kříž.

Nyní americké letecké společnosti jako United a Delta zajistí, aby 50 % pilotů tvořily ženy a barevní. Zapomeňte na meritokracii. Moje rada zní, vyhněte se společnostem United Airlines a Delta za každou cenu. Dávejte si pozor na nehody.

Podle německých zpravodajských zdrojů se jedná o restart plánu “vyšlechtit z Němců válečný kmen” pomocí “míšení genů” s cílem “zničit německý nacionalismus a ideologii” spojením německých žen s ne-německými muži. V rámci tohoto plánu by byli němečtí muži násilně zadržováni mimo Německo s ne-německými ženami. Nyní se o to pokoušejí všichni Evropané.

Ukazuje se také, že korporace se záměrně snaží uvrhnout lidi do chudoby tím, že jim kradou peníze. Thinktank Groundwork Collaborative zjistil, že zisky korporací tvoří přibližně 53 % inflace.

Jak říká australský senátor Malcolm Roberts: “Velký reset není nic jiného než doživotní předplatné otroctví, kde miliardářské korporace vlastní vše a běžní občané si pronajímají, co potřebují, pokud jim to jejich sociální kredit dovolí.”

Naštěstí pro nás kritická masa lidí všechny tyto plány zastavuje.

Kevin Roberts, prezident konzervativního think tanku The Heritage Foundation, na WEF řekl: “Program, který by měl mít každý člen budoucí republikánské administrativy, je sestavit seznam všeho, co kdy bylo na WEF navrženo, a proti všem se ve velkém ohradit.”

Maďarský premiér Viktor Orbán říká: “Maďarsko nelze vydírat! Na světě není dost peněz na to, abychom byli nuceni přijmout masovou migraci a svěřit naše děti do rukou LGBTQ aktivistů. To je nemožné!”

Stát Texas také zastavuje masový dovoz migrantů ve vojenském věku a nezletilých bez doprovodu.

Americký prezident Donald Trump (na rozdíl od falešného prezidenta Bidena z americké korporace) slibuje, že “použije hlavu 42 k ukončení krize obchodování s dětmi”. Trump jde proti celosvětové krizi obchodování s lidmi od ledna 2017. Podívejte se na exekutivní příkazy.

Zdá se, že i v USA ovládly CNBC Bílé klobouky, jak ukazuje tento článek Pascala Najadiho:

Pascal Najadi – Globální americká vojenská operace STORM v roce 2024

Současný prezident Trump je naší odplatou za vlastizradu a democidu ze strany zkorumpovaných vládních lumpů, to je totální likvidace globalistického Deep State.

V roce 2023 je zřejmé, že COVID PsyOp byl pečlivě naplánován a proveden dlouho před jeho realizací. Od roku 2020 až dodnes proti blahu lidstva aktivně pracovali vlivní zrádci a demokraté, jako jsou Fauci, Biden, WHO, WEF, Gavi, Bill Gates, švýcarský ministr zdravotnictví a prezident Alain Berset, Emmanuel Macron, brazilský Lula, Von der Leyenová, Lauterbach, Drosten, Trudeau a řada dalších osob na mocenských pozicích ve vládách, nadnárodních organizacích, nevládních organizacích, vojenských frakcích a v oblasti medicíny. Dopustili se democidy a vlastizrady nebývalých rozměrů, které předčí i ty nejničivější události popsané v biblických textech.

ChM WEF loutka Yuval Harari popisuje jejich největší Strach když říká, že je velmi pravděpodobné, že Donald Trump vyhraje volby 2024 a bude pravděpodobně “smrtelný úder pro to, co zbývá z globálního řádu.”

Mohli jsme také potvrdit, že Alex Soros, který převzal vládu po svém popraveném otci Georgi Sorosovi, má strach a je hloupější než hlína, jak blábolil v Davosu: “Jeden člověk, Donald Trump, doslova přišel a prostě to vzal, vzal to, vzal to všechno.” (ODKAZ na VIDEO)

Pokud čtete mezi slovy, co Klaus Schwab Rothschild v Davosu řekl, v podstatě přiznal, že reakce lidí na jejich plány nutí WEF ke krátkodobému krizovému řízení namísto realizace jejich dlouhodobých plánů.

Jedna z krizí spočívá v tom, že evropští zemědělci jsou stále na válečné stezce a odmítají se nechat vytlačit z trhu WEF, aby mohli vyvolat plánovanou potravinovou krizi. Minulý týden tisíce zemědělců vysypaly na vládní pozemky hnůj a odpad v objemu více než stovky přívěsů.

Po vzoru Francie a Německa začínají i zemědělci v Belgii obracet dopravní značky, které odsuzují vládní zemědělskou politiku a krizi v odvětví. Toto hnutí se již rozšířilo po celém Vlámsku.

Nepřestanou, dokud nebudou odstraněny všechny loutkové vlády WEF v Evropě.

V hlubokých problémech se ocitla i izraelská pevnost ChM. Jihoafrické obvinění z genocidy podané k Mezinárodnímu soudnímu dvoru (ICJ) mění pravidla hry. ICJ by neměl být zaměňován s Mezinárodním trestním tribunálem (ICC). ICC je nástrojem západního imperialismu určeným k trestání neposlušných vládců třetího světa. ICJ ve skutečnosti prosazuje mezinárodní právo. Vzhledem k tomu, že Izrael podepsal smlouvu proti genocidě, a pokud bude Izrael shledán vinným, bude muset jeho vláda zatknout vůdce, jako je Benjamin Netanjahu, kteří pravděpodobně prováděli genocidu v Gaze.

Také politici, kteří slepě podporují genocidu v Gaze, budou čelit spravedlnosti. Například jedna britská skupina na ochranu práv podala žalobu na vysoce postavené britské politiky za jejich spoluúčast na válečných zločinech Izraele proti Palestincům v pásmu Gazy.

Írán mezitím zničil velitelství ISIS (Izraelské satanské zpravodajské služby) v kurdské oblasti Iráku a také zničil teroristické operace v Sýrii a Pákistánu. Vzhledem k tomu, že Izrael oficiálně popírá jakoukoli spojitost s ISIS, mohl se Írán pomstít za teroristické útoky proti němu, aniž by poskytl USraeli záminku k zahájení třetí světové války. Vydávají také následující plakát s hledanými osobami:

Všichni představitelé našeho regionu jsou přesvědčeni, že bez podpory USA by válka dnes skončila. Za deset minut by padl izraelský premiér Benjamin Netanjahu, který by nebyl schopen pokračovat ve válce,” řekl na WEF íránský ministr zahraničí Hosejn Amir Abdollahian. “Nikdy jsme nepovažovali válku za správné řešení tohoto problému,” dodal ministr zahraničí.

USA nyní nutí Izrael k uzavření míru. Izraelská média uvádějí, že se připravuje velká regionální dohoda, která by ukončila válku v Gaze a zahrnovala propuštění izraelských vězňů a nastolení míru mezi Izraelem a arabským světem.

Podle našich zdrojů dostanou Judejci (mylně nazývaní Palestinci) v rámci této dohody izraelské občanství a plná práva.

Jakmile se ChM vzdá ve svých posledních pevnostech ve Švýcarsku a Izraeli, může konečně začít světový mír a zlatá éra. Ještě nás čekají turbulence, ale na Zemi ani mimo ni není možné, aby ChM uspěla ve svých plánech přeměnit planetu Zemi v obří jimi ovládanou zvířecí farmu. Ovčané jsou osvobozeni. Pokorní zdědí zemi.

Zdroj: benjaminfulford.net

https://tadesco.substack.com/p/satanisticka-skupinova-mysl-bude?subscribe_prompt=free