Všichni jsme energie a všichni jsme schopni samoléčby. Energie je jádro východní a starověké medicíny již více než tisíc let.

Převzetí kontroly nad svým energetickým tělem je snadné a umožňuje změnit váš emocionální stav i fyzický stav během několika vteřin.

Samoléčba není vůbec náročná. V několika jednoduchých krocích můžete svému tělu dodat pocit klidu.

Níže je uvedeno pět kroků, které zvládnete za pět minut.

Pohodlně se usaďte a soustřeďte se na dýchání. Netřeba to měnit – stačí sledovat pohyb vzduchu: nádech, výdech. Nic nehodnoťte ani neměňte – jen pozorujte. Děje se tak proto, abyste se mohli ponořit do „zde a teď“ aby vás nekonečný proud myšlenek nepřečetl v nejbližších minutách.

Natáhněte ruce před sebe a 30-60 sekund energicky mněte dlaně o sebe. V důsledku toho by se mělo zahřát, cítit teplo. Pomíchejte si dlaně a mírně se usmějte. Úsměv má sám o sobě léčivou sílu a dokáže změnit vaši náladu během několika vteřin.

Držte se ve vzdálenosti 15-20 cm od sebe a vnímejte energii mezi nimi. Tato energie je zde vždy. A teď to je i cítit, protože jste si ve vědomí stanovili takovou roli. Pokud pocítíte tuto energii, převezmete nad ní kontrolu. Vězte, že je to vaše součást.

Pokuste se změnit nezdravou část těla. Držte tam energii s vědomím, že tam posíláte lásku a pozitivní „léčivou energii“. Přestanete-li citit energii, znovu si pomíchejte dlaně. Nemůžete dělat dobře, špatně nebo nesprávně. Vše je vždy správné. Po dokončení tohoto kroku si hrajte a usmívejte se.

Pokračujte v práci s proudem energie. Nasměrujte jej na různé části těla. Věnujte pozornost pocitům, které vznikají na místech, kam proud zasahuje. Vězte, že tato energie vám může pomoci zbavit se bolesti a vnímavost, že jste v sobě konečně objevili tuto přirozenou schopnost.

Ciťte, jak tato energie uvolňuje každou část těla, se kterou přijdete do kontaktu. Poděkujte svému tělu, že probudilo schopnost ovládat tuto zprávu a léčit ji.

“Vedara”

Zdroj: https://www.slovanskenoviny.sk/samoliecba/