Oddělení White Hatu americké armády našlo a zničilo hluboké podzemní vojenské bunkry, neboli DUMBy, kontrolované Deep State, v Jižní Karolíně, řekl zdroj z kanceláře generála Davida H. Bergera agentuře Real Raw News.

Ve čtvrtek se zdálo, že MSM a USGS jsou šokovány, že mírný zemětřesný roj udeřil poblíž Columbie, S.C., oblasti, která není známá svou seismickou aktivitou, přičemž nejsilnější otřes zaznamenal 3,6 stupně Richterovy škály. Otřesy, které zahrnovaly následný výbuch o síle 3,4 stupně, byly nejsilnější, které zasáhly stát Palmetto za poslední desetiletí.

Náš zdroj však tvrdí, že hromové dunění vůbec nebylo zemětřesením. Spíše otřesy, které byly cítit a slyšet na většině území Jižní Karolíny, byly způsobeny operací White Hatu, jejímž cílem bylo zbořit labyrint podzemních tunelů, v nichž kdysi sídlily oběti kartelů pro obchodování s dětmi Deep State.

Podle něj se nejmenovaný tipař 26. června obrátil na generálovu kancelář s alarmujícím tvrzením. Tvrdil, že má GPS souřadnice vstupu do jeskynního uzlu tunelů obchodujících s dětmi pár kilometrů od Lugoffu, S.C., ospalé komunity sedmi tisíc osob poblíž řeky Wateree, která se vlévá do Atlantiku. Informátor tvrdil, že Deep Staters, včetně zesnulé Hillary Clintonové, používali podzemní tunely a jeskyně k dočasnému ubytování unesených dětí, než je poslali po proudu řeky, kde byly naloženy na lodě směřující do západní Evropy a prodány zámožným cizincům. Informátor, který měl zřejmě bohaté znalosti, řekl, že tunely zůstaly od roku 2019 nevyužité, ale že v letech 2012-2019 jimi bylo přesunuto přes 2500 dětí.


Generál Berger, řekl náš zdroj, zpočátku tvrzení Informátora odmítal jako nesmysl, protože jen těžko věřil, že by Deep State mohl zorganizovat takovou operaci v Jižní Karolíně, konzervativní, republikánské baště. Ale specifičnost informátora nakonec přiměla generála Bergera, aby tvrzení prověřil.

27. června navštívila průzkumná četa námořní pěchoty GPS souřadnice a našla hliněný val – ústí jeskyně ukryté za masou balvanů.

„Námořní pěchota podala hlášení generálu Bergerovi a ten se pak spojil s White Hats v americkém armádním sboru inženýrů. O den později se přidali k námořní pěchotě, nastražili výbušniny, aby odklidili trosky, a odkryli tunel, který sestupoval 550′ do hlubin země,“ uvedl zdroj.

Ten tunel, dodal, ústil do spirálovité sítě hlubokých zemních propastí a komor, které byly sice opuštěné, ale měly dostatek důkazů, že tam byly v minulosti vězněny děti. Našli dětské oblečení, plyšáky, hračky LEGO, skládačky, panenky a provizorní postele pokryté prachem. Tu a tam našla námořní pěchota pouta připevněná ke stěnám jeskyně. Rozlehlý systém tunelů se táhl kilometry všemi směry.

„Požádali o povolení k demolici tunelů, aby nemohly být v budoucnu použity,“ uvedl náš zdroj.

Generál Berger řekl guvernérovi S.C. Henrymu McMasterovi o svých zjištěních a záměru tunely zhroutit. Řekl, že demolice by se pravděpodobně zapsala jako malé zemětřesení, ale že jakákoli detonace by byla zmírněna, aby nedošlo k poškození staveb v okolních městech. Vpád Deep State do Jižní Karolíny byl natolik rozsáhlý, že si vyžádal několikanásobné demolice, které by mohly znepokojit okolní obyvatele.

Dne 29. června americký armádní sbor ženistů nastražil výbušniny a začal hroutit tunely pro obchodování s dětmi.

„Výbuchy byly registrovány jako zemětřesení – to se očekávalo. Ale nikdo nebyl zraněn. Deep State už nemůže využívat Jižní Karolínu k ubytování a přepravě dětí do dětského otroctví,“ uvedl náš zdroj na závěr.

Zdroj: https://realrawnews.com/2022/07/u-s-military-destroys-child-trafficing-tunnels-in-south-carolina/