Probíhá druhá americká revoluce, která tentokrát zasáhne celý svět, nejen Spojené státy. Na globální úrovni vyjednává „světový řád založený na pravidlech“ (my vládneme, vy posloucháte) o kapitulaci před světovou aliancí za svobodu, shoduje se více zdrojů. To lze potvrdit v mnoha různých a zdánlivě nesouvisejících zprávách.

Začněme reakcí světa na výzvu aktéra chazarské mafie Vlodomyra Zelenského k vyloučení Ruska z Rady bezpečnosti OSN. Poté přišla ruská odpověď: „Vyloučení Ruska z Rady bezpečnosti OSN je možné pouze v případě, že bude celá organizace rozpuštěna a vytvořena znovu,“ uvedl první náměstek stálého zástupce Ruska při OSN Dmitrij Poljanskij.

Právě o tom se tento týden jedná na setkání zástupců zemí skupiny G20 v Indonésii. Ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov zde předloží argumenty pro kompletní revizi OSN atd. „Faktem je, že rozvíjející se trhy jsou katastrofálně málo zastoupeny,“upozorňuje Lavrov.

Snaha nahradit a přebudovat chazarskou mafií ovládanou OSN, Světovou banku, Banku pro mezinárodní vyrovnání, Mezinárodní měnový fond atd. je podpořena mezinárodním bojkotem skupiny zemí G7 ovládané ChM. Skupina G7 nyní kontroluje pouze 31 % světového HDP a 11 % obyvatel planety. To znamená, že hybridní válku, která je proti nim nyní vedena, prohrají.

Jak jsme informovali minulý týden, celá skupina zemí včetně Íránu, Saudské Arábie, Argentiny a Indonésie požádala o vstup do skupiny BRICS (Brazílie, Rusko, Indie, Čína a Jihoafrická republika), čímž veřejně odmítla blok G7.

K tomu se přidává energetický a hospodářský bojkot, který donutí ekonomiky zemí G7 během několika měsíců se téměř úplně zastavit. Evropa již byla odříznuta od ruského plynu. Přišla také o dodávky ropy a plynu z Libye a Alžírska. To se vše odehrává, zatímco „záhadné problémy“ vyřadily z provozu polovinu francouzských jaderných elektráren. Podle zdrojů z blízkovýchodní společnosti Zeleného draka je na řadě odříznutí dodávek ropy z Blízkého východu.

Také Spojené státy byly odříznuty od mezinárodních trhů s ropou a do konce roku vyčerpají své strategické ropné rezervy. Zdroje slibují, že nepomůže ani prosebná mise falešného prezidenta Joea Bidena na Blízký východ, která se uskuteční koncem tohoto měsíce.

Nyní se dalším cílem stalo Japonsko poté, co premiér Fumio Kišida veřejně oznámil, že se podřídí ChM. Rusko začalo znárodňovat plynový projekt Sachalin II, který pokrývá 10 % japonských potřeb plynu. Tento plyn má být brzy odpojen.

Také Japonsko čeká dlouhé horké léto, protože jeho jaderné elektrárny jsou sabotovány.

Dále pak odříznutí od dodávek ropy z Blízkého východu způsobí, že se japonská ekonomika spolu s ostatními koloniemi G7 ChM na podzim zastaví.

Proto skupině G7 nezbude nic jiného než se pokusit vyjednat mírovou smlouvu se zbytkem světa na zasedání skupiny G20, které se koná tento týden v Indonésii.

V rámci příprav se ruský prezident Vladimir Putin minulý týden vydal do Indonésie, aby se setkal s indonéským prezidentem Joko Widodem (Jokowi). Podle zdrojů z Indonésie Putin nabídl pomoc Indonésii vybudovat nové hlavní město na Borneu. Nejen to, Rusové slíbili, že to bude také hlavní město pro nový region Východní Asie a Oceánie, tvrdí zdroje. Východooceánský region by byl jedním ze sedmi regionů, které nahradí současnou Radu bezpečnosti OSN ovládanou zeměmi G7.

Tento krok k vytvoření nového hlavního města pro nové regionální uskupení je věcí, která se bude projednávat na zasedání skupiny G20. Podle zdrojů MI6 se bude jednat o kompletním přepracování poválečného bretton-woodského systému.

Ten je třeba naléhavě přepracovat, protože starý systém se hroutí.

V Evropě jsou rolníci s traktory na válečné stezce. Nejzřetelnější je to v Nizozemí, kde se politikům kydá hnůj na trávníky, zatímco zemědělci rozzuření špatně naplánovaným omezením dusičnanů uzavírají hranice a letiště. (ODKAZ-VIDEO)

V Polsku i jinde začaly demonstrace za sjednocenou Evropu od Lisabonu po Vladivostok.

Režim EU je natolik zkorumpovaný, že místo skutečných ekonomických údajů zveřejňuje jen naprosté lži. Proč by jinak evropský statistický úřad Eurostat uváděl, jak vypočítal takzvanou 8,6 procentní inflaci: „související údaje neexistují nebo podléhají statistickému utajení“. To jsou kroky neúspěšného režimu.

Ve Spojených státech mezitím zuří druhá válka za nezávislost a pád falešného Bidenova režimu je blízko. Průzkumy veřejného mínění nyní ukazují, že 85 % Američanů si myslí, že se země ubírá špatným směrem. Ukazují také, že obrovská většina si myslí, že „vláda je zkorumpovaná a zmanipulovaná proti obyčejným lidem, jako jsem já“. Také další průzkumy ukazují, že 37 milionů majitelů zbraní je nyní připraveno podniknout vojenskou akci proti falešnému Bidenovu režimu a jeho podporovatelům.

Držitelé zbraní jsou nuceni jednat, protože policie nemůže. Například v Chicagu v roce 2021 policie nereagovala na zhruba 407 tisíc incidentů, které představovaly „bezprostřední ohrožení života, zranění nebo velké materiální škody či ztráty“. To bylo 52 % všech takovýchto vysoce prioritních volání na linku 911.

Dr. Henry Makow vyjadřuje obecný názor na neúspěšné vedení ChM v USA, když říká: Jejich pohrdání je vidět v tom, že prezidentem udělali Barracka Obamu, homosexuála, který se oženil s transsexuálem. Poté zfalšovali volby a dosadili senilního pedofila, zločince a zrádce s úchylným pedofilním synem.“

Jak poznamenává zdroj z NSA, každý, kdo v armádě a v agenturách tyto lidi stále podporuje, „je podhoubím, drženým v nevědomosti a krmeným nesmysly“.

„Tito lidé mají nulový ohled na lidský život. Naplní vás nesmyslným strachem, protože si tím namastí svoje kapsy. Společnosti Vanguard a Blackrock patří mezi největší akcionáře společnosti Bavarian Nordic, která vyrábí vakcínu Jynneos proti opičím neštovicím. Největším akcionářem je společnost Invesco, která „shodou okolností“ spolupracuje se Světovým ekonomickým fórem. Akcie začaly prudce růst 9. května 2022,“ prozrazuje zdroj z Mossadu.

Tento typ uvědomění způsobuje, že stále více krys opouští potápějící se loď Korporace zvané SPOJENÉ STÁTY.

Například Jeffrey Sachs, který je mimořádně zasvěcený, se v poslední době dostal na scestí a poskytl cenné a užitečné zpravodajské informace, které pomohou osvobodit americký lid.

Za klíčové vůdce budoucí rádoby diktatury ChM označil zejména následující osoby:

Politolog z Chicagské univerzity Leo Strauss a klasik z Yaleovy univerzity Donald Kagan. Mezi vůdčí osobnosti neokonů patřili Norman Podhoretz, Irving Kristol, Paul Wolfowitz, Robert Kagan (syn Donalda), Frederick Kagan (syn Donalda), Victoria Nulandová (manželka Roberta), Elliott Abrams a Kimberley Allen Kaganová (manželka Fredericka).

Sachs, který ChM označuje za „neokonzervativce“, říká, že „jejich pohled je založen na převládajícím falešném předpokladu, že vojenská, finanční, technologická a ekonomická převaha USA jim umožňuje diktovat podmínky ve všech regionech světa“.

Také se dostal tak blízko, jak jen mohl (předpokládám, že se bojí o svůj život), k obvinění těchto lidí z pokusu o genocidu, když řekl:

„Dva roky jsem předsedal komisi pro Lancet o Covidu. Jsem přesvědčen, že pochází z americké biotechnologické laboratoře. Nevíme to jistě, ale důkazů je dost. Nicméně se to nevyšetřuje, ani v USA, ani nikde jinde.“

Sachs není jediným vysoce postaveným členem, který v posledních týdnech opustil vedení. Ozval se také Jeff Bezos a tímto tweetem o inflaci se ohradil proti falešným Bidenovým scénáristům:

„Ach. Inflace je příliš důležitý problém na to, aby Bílý dům vydával takováto prohlášení. Buď jde o přímé zavádění, nebo o hluboké nepochopení základní dynamiky trhu.“

Jsme také svědky toho, jak se vedoucí pracovníci ChM utíkají k papeži, aby hledali ochranu. Například minulý týden se Nancy Pelosiová a její manžel vydali za dvojníkem papeže Františka. Ochranu se jim však získat nepodařilo. Vatikánský expert Moynihan uvádí: „Papež nedal Nancy Pelosiové svaté přijímání. Ale právě o to jí šlo. Chtěla přijmout svaté přijímání od samotného papeže Františka, ale nepodařilo se jí to.“

Jinými slovy, Pelosiová bude muset jít přímo ke Stvořiteli, aby ho požádala o odpuštění za své četné hříchy.

Devítidenní mlčení na Twitteru skončil také Elon Musk, který ukázal fotografii sebe a své rodiny s papežem. Papež, s nímž na snímku pózuje, vypadá spíše jako ten původní než jako avatar, který hrál jeho roli. Musk skutečně dostal ochranu, tvrdí naše vatikánské zdroje. Podle nich by však mohla být zrušena v závislosti na jeho činech v příštích měsících. Musí také vystoupit na veřejnosti a promluvit o svém vztahu s agenturou DARPA.

Od čtenáře jsme také dostali tuto zprávu o americkém prezidentovi Donaldu Trumpovi:

Začátkem tohoto měsíce jsem byl v jedné místnosti s prezidentem Trumpem, poslankyní Elise Stefanikovou a poslankyní Claudií Tenneyovou v Trump National Golf Clubu ve Westchesteru ve státě New York.

Jejich diskuse se zaměřila na primárky, kde si většina kandidátů podporovaných prezidentem Trumpem vedla dobře.

Hlavní otázkou, kterou zdůraznil, byla integrita voleb: papírové hlasovací lístky, identifikace voličů, jejich sčítání zde v USA, korespondenční hlasovací lístky pouze pro vojáky nasazené v zámoří. Hlavní prioritou zůstává také ochrana hranic.

Odmítl falešné zprávy, které obavy z volebních podvodů označují za „velkou lež“, pronesl několik laskavých slov o tuctu dalších pozoruhodných lidí a odjel v koloně vozů. Jsem si docela jistý, že to byl ten pravý.

Minulý týden došlo v Karolíně také k několika závažným akcím armádních Bílých klobouků. Ve zprávách se to objevilo jako „záhadný zemětřesný roj“ soustředěný kolem vojenské základny Ft. Jackson v Karolíně.

Podle zdrojů CIA: „Vojenská aliance Bílých klobouků zlikvidovala několik vojenských podzemních základen speciálními výbušninami, které se projevily jako malá zemětřesení. Celý systém podzemních tunelů, který sloužil k obchodování s dětmi a přesunu jaderného materiálu, byl zničen až k Atlantickému oceánu.“

Když už jsme u těch Bílých klobouků, japonská vojenská rozvědka nám poslala tuto fotografii, která potvrzuje jejich tvrzení, že herec Bruce Willis nyní hraje skutečnou roli prokurátora Johna Durhama, který „jde po těch zlých“.

Po celé planetě je také hlášena vysoká úroveň něčeho, co lze označit za „nadpozemskou“ aktivitu.

Například 3. července, kdy byl spuštěn urychlovač CERN ve Švýcarsku, se v Mexickém zálivu objevilo „ohnivé oko“. Společnost British Petroleum tvrdí, že jde o „ropný požár“, ale německé zpravodajské zdroje trvají na tom, že šlo o otevření nějakého portálu.

Na závěr jako obvykle podotýkáme, že tyto věci jsou fascinující, ale dokud neovlivní náš každodenní život, musíme se soustředit na osvobození planety sami a nečekat na zázračnou pomoc „malých zelených mužíčků“.

Zdroj: benjaminfulford.net

 

Převzato:https://tadesco.org/druha-americka-revoluce-bude-revoluci-svetovou/