Beyonce na koni v sametově černých šatech a s velkou čelenkou, z níž trčelo masivní peří. Celý obraz – pozadí, kůň a podlaha – to vše zahrnovalo různé odstíny červené.

Vidíme, že návrhářka se přiklonila k typickým okultním aspektům doslovné královny z období renesance, protože její album „Renaissance“ vyjde příští měsíc, ale tento obal křičí babylonskou mytologickou symboliku se satanskou hrou na svatého Jiří. Říkám to proto, že Beyonce měla během své kariéry velmi dlouhou náklonnost k Etiopii, což je dohromady jiný příběh:

„Křesťanství v Etiopii se datuje do starověkého království Aksum, kdy ho král Ezana prohlásil v roce 330 n. l. státním náboženstvím. V počátcích křesťanství, kdy byli konvertité pronásledováni římskou vládou, hledali náboženští uprchlíci útočiště v Etiopii. Největší předkoloniální křesťanská církev v Africe, etiopská církev, má členskou základnu mezi 40 až 46 miliony, z nichž většina žije v Etiopii, a je tedy největší ze všech orientálních pravoslavných církví.

Kostel Canon obsahuje 81 knih a bohoslužba se slaví v jazyce Ge’ez. Etiopská církev tvrdí, že jeden z jejích kostelů, Panna Maria ze Sionu, je hostitelem původní archy úmluvy, kterou Mojžíš nesl s Izraelity během Exodu. Koně hráli v Etiopii významnou roli, dříve známé jako Habeše. V Etiopii žije asi 2,8 milionu koní, což je více než polovina celkového počtu na africkém kontinentu.“

Tento obrázek znázorňuje feminizovanou verzi svatého Jiří, jak napovídají všechny etiopské mýty a většina motivů Habeše se nápadně podobá okultnímu obrazci W***e z Babylonu – Je to také opakující se jezdecký motiv, který byl po staletí zobrazován v Habeši/Etiopii:

Na babylonský W***e se často pohlíží jako na ženu jedoucí na rudém zvířeti:

Zdroj: https://vigilantlinks.com/2022/06/beyonce-whore-of-babylon-vogue-british-july-2022-cover/