Koalice Bílých klobouků potvrdila, že zločinný ministr obrany Lloyd Austin byl zabit na Ukrajině 3. ledna ruskou řízenou střelou, která zničila velitelské stanoviště, kde Austin a vysoce postavený ukrajinský vojenský velitel, generálporučík Valerij Zalužnyj, plánovali svržení Vladimíra Putina, uvedl zdroj z kanceláře generála Erica M. Smithe pro Real Raw News.

Jak jsme informovali 7. ledna, agent ruské FSB Zacharov řekl RRN, že tvrzení zločinného Bidenova režimu o Austinově týdenní tajné hospitalizaci jsou dezinformace, protože ruská rozvědka ho v době jeho údajné hospitalizace spatřila v Kyjevě. Uvedl, že 20 hypersonických raket zničilo bludiště podzemních komor, v nichž Austin a Zalužnyj plánovali Putinovu smrt.

Ačkoli Bílé klobouky toto tvrzení neodmítly jako propagandu, chtěly fyzické důkazy Austinovy smrti. Podle našeho zdroje tyto důkazy obdrželi 14. ledna.

Ruský ministr obrany Sergej Šojgu poslal úřadu generála Smithe digitální kopii Austinových otisků prstů sejmutých ze zařízení, kterého se dotýkal v kyjevském bunkru. Otisky měly 14bodovou shodu, což je významnější než 10-12bodová shoda, kterou používají soudy k prokázání totožnosti osoby. Šojgu také zaslal fotografie z bezpečnostních kamer, na nichž se Austin a Zalužnyj den před úderem zdržují před bunkrem. Náš zdroj uvedl, že experti Velitelství kybernetických sil námořní pěchoty ověřili pravost otisků a snímků.

Jak jsme informovali v srpnu, kancelář generála Smithe a Šojgua měli ve vzájemné snaze zbavit Ukrajinu laboratoří s adrenochromem a obchodníků s dětmi umírněné spojenectví, a dokonce vytvořili společný tým amerických speciálních sil a Spetznas, který měl za úkol vymýtit agenty Deep State v této zbídačené zemi a využít všechny dostupné zdroje k záchraně unesených dětí před pedofily. Náš zdroj uvedl, že díky úspěchům tohoto týmu vznikl mezi generálem Smithem a jeho ruským protějškem komunikační kanál.

Poté, co se dozvěděl o příbězích o tom, že Austin byl rozmetán na kusy, se kancelář generála Smithe obrátila na Šojgua a požádala ho o důkaz.

Zacharov později sdělil serveru Real Raw News, že ačkoli ukrajinská armáda uzavřela a zajistila zónu výbuchu, ruská armáda bleskově zasáhla obklíčené ukrajinské “rebely”, z nichž většina byla ve věku 40 a 50 let, protože válka si vybrala daň na mladších ukrajinských bojovnících. Uvedl, že ruská armáda zlikvidovala asi 70 ukrajinských obránců, aby se dostala k troskám.

“Všechno prošli, jak se říká v Americe, s jemným hřebenem. Místo bylo zničené, ale našli otisky. Některá těla byla spálená na kost. Ministr Šojgu řekl ano, posíláme za našimi přáteli do Ameriky,” řekl Zacharov.

Náš zdroj z kanceláře generála Smithe řekl: “Jsme spokojeni, že je mrtvý, a vyškrtli jsme jeho jméno z našeho seznamu.”

JAG odsoudil k trestu smrti hlavní vědeckou pracovnici Bidenova režimu

Hlavní vědecká pracovnice zločineckého Bidenova režimu Arati Prabhakarová byla v úterý ráno před vojenským tribunálem na Guantánamu usvědčena ze spiknutí za účelem vlastizrady a vzpoury a odsouzena k trestu smrti, uvedly zdroje z GITMO pro Real Raw News.

Jak jsme již dříve informovali, americká námořní pěchota na Silvestra zatkla podnapilou Prabhakarovou, když popíjela šampaňské a sledovala pořad Dicka Clarka Rocking New Year’s Eve v obývacím pokoji svého honosného domu. Námořní pěchota odvezla Prabhakarovou do střediska JAG, kde ji vyšetřovatelé vyslýchali ohledně návrhu, jehož byla autorkou a který se týkal zavedení očkování proti COVID-19 do veřejných vodovodních systémů. Tvrdila, že 32stránkový dokument, sepsaný na žádost Kamaly Harrisové, byl pouze teoretický a nikdy nebyl určen k reálnému nasazení.

JAG jí nevěřil a prohlásil návrh za vlastizrádný, především proto, že Prabhakarová byla jmenovanou úřednicí v mocenském postavení. Žádného rozumného a soudného člověka, tvrdil JAG, by ani ve snu nenapadlo vypracovat dokument o tom, že se do pitné vody budou dávat injekce na srážení krve. Prabhákarové poslední prohlášení vyšetřovatelům před odesláním do GITMO znělo: “Ano, je to teorie, ale pokud se lidé nenechají dobrovolně naočkovat, museli jsme najít způsob, jak je udržet očkované.”

Tento dokument, prohlášení Prabhakarové a řetězec e-mailů mezi ní a Kamalou Harrisovou byly jedinými důkazy viceadmirála Darse E. Crandalla u úterního tribunálu.

Poté, co Prabhakarová odmítla obhájce, seděla u stolu obhajoby sama, zápěstí měla spoutaná a připoutaná k armatuře na stole. Ohromeně se rozhlížela, jako by nevěřila, že je v ohrožení života. Její oči se střídavě dívaly na admirála a na porotu, která měla brzy rozhodnout o jejím osudu. Admirál Crandall požádal porotu, aby si prohlédla kopie návrhu Prabhakarové, zatímco rytmicky poklepával špičkami svých bot, vyleštěných do zrcadlového lesku, o podlahu.

Zadržená Prabhakarová přerušila ticho: “Můžu mluvit?”

“Budete mít příležitost potom, zadržená Prabhakarová,” odpověděl admirál přísně a čekal, až porota dokončí přezkoumání jejího zákeřného plánu.

Poté, co hlavní člen poroty, major námořní pěchoty, řekl, že si dokumenty důkladně přečetli, admirál jim sdělil, že Prabhakarová, žena, která se snažila očkovat občany bez jejich vědomí, sama očkování proti COVID-19 nikdy nepodstoupila.

“Od té doby, co jsme začali zadrženým odebírat krev, jsme si všimli jistého trendu,” obrátil se admirál na porotu. “Tihle zločinci z projektu COVID, a myslím, že je to výstižný způsob, jak je popsat, vymýšlejí spletité plány, jak lidem vpravit svůj jed do těla. Nikdy se však nenechají očkovat. Fauci. Collinse. Wolensky. Seznam by mohl pokračovat. Ani jeden z nich se nenechal očkovat, jak vnucovali veřejnosti. A tato zadržená, tato dravá žena, která má nulové lékařské vzdělání, vymyslela, že otráví vodu vakcínami. Naši lidé tvrdí, že je to neproveditelné a nefungovalo by to tak, jak si myslí. Nikoho by to neočkovalo – ale lidi by to nakazilo a otrávilo. Tvrdí, že to napsala pro zábavu, jako vědecký projekt, ale e-maily mezi zadrženou a ženou, která se vydává za viceprezidentku Spojených států, hovoří jinak.”

Admirál promítl obrázky e-mailů na obrazovku připevněnou na zdi. V jednom z nich obžalovaná napsala: “Začneme v Clevelandu, budeme sledovat výsledky, a pokud budou pozitivní, budeme se přesouvat od města k městu a sypat vakcínu do filtračních systémů. Ano, projekt potrvá roky, ale nakonec budeme mít očkovanou a posílenou většinu populace.”

Kamala Harrisová odpověděla na e-mail: “Spousta lidí tady si myslí, že je to hloupost a příliš nákladné na realizaci, takže potřebuji absolutní jistotu, že to bude fungovat, než oslovím AB nebo XB. Pokud to bude fungovat, někteří z těch zatracených lidí tady mi budou muset dát za pravdu. Prosím, pracujte na tom dál. Vím, že jsi chytrá, chytřejší než to, co tu máme. Oběma nám to zvedne politickou kariéru.”

“Udělám, co žádáš,” odepsala Prabhakrová.

Admirál tvrdil, že Prabhakarová, pokud bude propuštěna na svobodu, bude pokračovat ve své ďábelské práci pro Deep State. Podle něj byla hrozbou pro společnost a její činy v souladu se zákonem o povstání z roku 1807 naplňovaly definici spiknutí za účelem vlastizrady a povstání proti Spojeným státům americkým. Požádal porotu, aby ji uznala vinnou a odsoudila k trestu smrti.

“JAG trvá na svém a zadržená může vypovídat ve svůj prospěch za předpokladu, že je přístupná křížovému výslechu,” řekl admirál Crandall.

“Ale ne, to nechci,” řekla Prabhakarová. “S Kamalou jsme si jen hráli na honěnou, ale nechci být podrobena křížovému výslechu.”

“Pak vynesou rozsudek důstojníci,” řekl admirál.

Porota jednomyslně dospěla k verdiktu o vině a vyslovila názor, že Prabhakarová dostane nejvyšší trest – oběšení.

Admirál Crandall naplánoval Prabhákarovu popravu na 30. ledna.

Riccardo Bosi vysvětluje postup Aliance Bílých klobouků

Bývalý podplukovník speciálních jednotek australské armády hovoří o Q

Otázka: Jsou zednářské kruhy, které jsou Bílými klobouky, oficiální?

Dobře, to se vracíme k hnutí Q, které začalo krátce po Kennedyho smrti, smrti JFK v roce 1963, takže to trvá už 60 let. Existuje skupina vojenských důstojníků, kteří se rozhodli, že pokud může být prezident zavražděn, jsou na tom špatně.

A tak se pomalu začal vytvářet tým vyšších důstojníků, kteří se rozhodli, že se musí něco stát. Teď v určitém okamžiku hledají možnosti, jako to dělají všichni vojenští důstojníci, když plánují, a neříkají, jestli je to dobře, nebo špatně. Když dělají plán, zjišťují, co je proveditelné a co ne.

Je to možné? Ano, je.

Je to proveditelné? Ano, je.

Takže hledají schůdné možnosti, jak Spojené státy zachránit. Jednou z možností byl vojenský převrat.

Doslova převzít moc, uklidit nepořádek a vrátit ji lidem. To bylo zamítnuto, stejně jako když jsme se tím zabývali v Austrálii, ještě než jsme se dozvěděli o Bílých kloboucích.

Uvědomili jsme si, že puč nebo násilné povstání by způsobilo takovou ránu, která by se nikdy nezhojila, i kdyby se to podařilo.

A kdyby se to nepodařilo, dalo by to Černým kloboukům veškerou příležitost, aby to provedly. Protože lidé tomu prostě nevěřili. Nevěří tomu ani teď. Po tom všem, co se stalo, lidé stále nevěří, že se děje něco divného.

A tak se rozhodli jít pomalou cestou. Podobně jako komunisté, kteří měli stejný problém po druhé světové válce, a rozhodovali se, zda provedou ozbrojené násilné povstání, komunistickou revoluci, nebo zda ji neudělají. Antonio Gramsci radil italským komunistům ve dvacátých letech minulého století, aby se pomalu prosazovali prostřednictvím institucí. A tak se rozhodli proniknout do institucí, na univerzity, do škol, do médií, do odborů, do hospodářství, do politiky, do soudnictví, do policie, do armády. To také udělali. A tak rostli a rostli a pracovali tajně, a někteří museli pracovat s krytím špinavého byznysu, protože děláte špinavé věci zlým lidem, aby dokázali, že jsou s nimi.

A to hlavně v řadách mariňáků a námořnictva. Je tam něco mezi 200 až 300 důstojníky s vlajkovou hodností, tedy generálskou hodností. Námořní pěchota a námořnictvo a také další služby, ale je to založeno hlavně na námořní pěchotě a námořnictvu. A pracovali v zákulisí, aby pronikli, pochopili, a pak, když přišel čas, začali podkopávat černý dům, deep state. Takže to je to, co nazýváme Q. A museli to udělat. Ti lidé, a jestli jsou dva nebo tři generálové, dvě stě nebo tři sta generálů nebo admirálů, to neznamená dvě stě nebo tři sta lidí. Každý z těchto lidí ovládá širokou škálu schopností, jestli rozumíte.

To znamená, že jich máte velké množství. A tak trvalo vybrat ty správné lidi, kteří jsou důvěryhodní, protože práce v utajení je nesmírně riskantní. A to je právě ono. Tito lidé jsou dobří vojáci, kteří vědí, co je správné a co ne, co je legální a co není.

A proto po tom šli naprosto zákonným způsobem. Když historie zaznamená, co a jak udělali, můžete si přečíst válečné právo. A tím se řídí. Oni se řídí pravidly. Nedělali nic mimo pravidla. Dbali na to, aby to, co dělali, bylo v souladu se zákonem.

Prezident Trump je stále prezidentem. A jak jste možná několikrát slyšeli Dereka Johnsona říkat, existují dvě oddělené organizace. Jednou je vláda a druhou armáda. Nyní je prezidentem vlády, ale je také vrchním velitelem armády. A armáda je organizace, která drží poslední karty, protože ovládá věci, které vybuchují. A to je extrémní situace, kdy se za páku nezatáhne, dokud to není nutné.

Ale dospělo to do bodu, kdy si řekli: “Dobře, teď to uděláme.” A tak angažovali Trumpa, hnutí Q. Generálové a admirálové ho naverbovali. Ty budeš prezidentem, ale musíš to vyhrát legitimně, my tě tam nemůžeme nacpat. Musíš to vyhrát. A až vyhraješ, tady je plán. A Trump se na to podíval a řekl, dobře, jdeme na to.

Takže on je skutečný, legitimní prezident.

Je to skutečný, legitimní vrchní velitel.

Má skutečnou autoritu a oni nemohou jednat bez jeho autority. A tak je to ošemetná hra.

To je to, co se děje. A můžeme o tom klidně mluvit, protože lidé tomu nechtějí věřit. Mnozí tomu nikdy neuvěří, ale to je v pořádku. My ostatní víme, že je to pravda.

Doufám, že jsem vám odpověděl na vaši otázku. Byla to dlouhá a pomalá cesta. Když se pozorně podíváte na internet, najdete tam zmínku o lidech jako generál Mattis, který byl šéfem námořní pěchoty, se všemi svými vysokými důstojníky, kteří se vesele vyfotili, všichni s hrníčkem v ruce. A hádejte, jaké písmeno abecedy bylo na hrnku?

Na další fotce stojí ve velkém kruhu a z něj vychází malá čára… Takže tohle je skutečné. Ať už tomu chcete věřit, nebo nechcete, je to v pořádku. Na tom nezáleží. Věci jdou dopředu. A jestli se říká, že nic nemůže zastavit to, co přichází, tak nic nemůže zastavit to, co přichází. Síly, které jsou ve hře, přesahují chápání zednářského kruhu.

https://tadesco.substack.com/p/riccardo-bosi-vysvetluje-postup-aliance