Satanistická chazarská mafie (ChM) se zmítá v křeči a je načase s ní jednou provždy skoncovat. Odhalení zařízení na lidské oběti ve sklepě světového ústředí Chabadu v New Yorku dalo celému světu na vědomí, s čím máme co do činění.

Evropští řidiči kamionů, zemědělci a vlakoví průvodčí zastavili obchod v EU, aby odstranili otrokářské vlády ChM od moci. Stát Texas vyhlásil válku otrokářům z Washingtonu DC tím, že uzavřel hranice a zastavil příliv dětí určených k mučení a obětování. Hierarchie katolické církve v Latinské Americe a Africe, kde žije naprostá většina katolíků, se vzbouřila proti gumové loutce falešného ChM “papeže” Františka. Podobné kroky jsou patrné po celém světě.

Proto se tento týden ve švýcarském Davosu koná setkání vedoucích představitelů ChM, jehož tématem je “Obnovení důvěry”. V překladu: “Jak se vyhnout tomu, aby nás pověsili na sloupy veřejného osvětlení.”

To, co se děje, je skutečně biblické v doslovném slova smyslu. Je to proto, že svět zbavuje moci prastarý kult lidských otrokářů, který se skrývá za monoteismus.

Připomeňme si okamžik, kdy Mojžíš (nebo spíše faraon Thutmos) sestoupil z hory Sinaj s Desaterem přikázání, protože právě tehdy byl židovský národ zotročen. Takzvaný “bůh”, který promluvil k faraonskému hyksósskému otrokáři lidí Thutmosovi, požadoval zlato a stříbro, vonný olej, ovčí kůže zbarvené do ruda (aby zakryl krvavé skvrny) atd. Protože bůh, který stvořil vesmír, by takové věci nepotřeboval; víme, že máme co do činění s lidskými otrokáři. První tři přikázání v podstatě vyzývají k naprosté poslušnosti, k utajení lidské identity “boha” (nedělej rytiny) a k tomu, abys “boha” nepomlouval.

Po zotročení Židů se tentýž “bůh” nebo satanský kult otrokářů, který se vydává za “boha”, podle bible vydává na 160 různých vražedných výprav. U 107 z nich bible uvádí čísla, která nám dávají celkem 2 821 364 mrtvých. U dalších 53 masových vražd čísla nejsou, ale pokud si vzpomeneme na věci jako potopa, která zabila celé lidstvo kromě jedné rodiny, pak víme, že máme co do činění s genocidními maniaky.

Dělají to po tisíciletích, jako například holocaust za druhé světové války nebo zápalná oběť Satanovi a genocida v Gaze, která se odehrává právě teď.

Satanisté ChM a jejich židovští otroci byli v průběhu let vyhoštěni z více než stovky míst, mimo jiné kvůli praktikám únosů a mučení dětí k smrti při rituálních obětech.

Odhalení skrytých tunelů pod sídlem Chabadu odhalilo dětské sedačky, zakrvácené dětské matrace, zakrvácené hadry a mikve (rituální lázeň).

Zde je vyjádření zdroje z Mossadu k mikve:

“Koupel mikve se používá k okamžité očistě po prožití ‘keri’ neboli ejakulace. Podle Tóry je koupel v mikve nutná předtím, než je dovoleno jíst ‘terumu’ neboli ‘korban’ (zabitou oběť).”

Proč si argentinský prezident Javier Milei vybral jako svou první zahraniční návštěvu právě budovu ústředního vedení Chabad v New Yorku? Odpověď zní, že umučil dítě k smrti, ejakuloval a poté se rituálně vykoupal, než zkonzumoval krev dítěte obsahující adrenochrom. Pokud ho uvidíte, zatkněte ho.

Tunel objevený pod sídlem Chabadu je součástí sítě, která “vede po celém městě na strategická místa. Jeden z nich je napojen na místní dětské muzeum,” uvádí newyorský židovský zdroj, který není členem ChM. Podle něj se využívají při obchodování s dětmi a výrobě adrenochromu.

Náš přítel a kolega Robert David Steele, šéf námořní zpravodajské služby, se mimo jiné zasloužil o odhalení tohoto masového vraždění dětí.

Později mu Sean Stone, syn filmového režiséra Olivera Stonea (jehož film JFK obviňoval všechny kromě Izraele), nabídl velkou sumu peněz, aby autobusem objížděl USA a kandidoval na prezidenta. Na konci turné byl zaintubován a zavražděn ve floridské nemocnici. Jinými slovy, před rituální porážkou se promenádoval před křesťanskými otroky. Sean Stone přijel minulý týden do Tokia a snažil se mě vlákat do pasti, před kterou jsem byl varován. Pokud chcete spravedlnost pro Roberta Steela, zatkněte Seana Stonea a předveďte ho k výslechu.

Přijít tomu na kloub je životně důležité, protože podle statistik FBI tito lidé každoročně umučí k smrti nejméně 40 000 amerických dětí, nehledě na ty, které jsou pašovány ze zámoří. Jak ukazuje tento dopis nabízející v roce 1953 domorodé americké děti k prodeji za 10 dolarů za kus. Není to nic nového.

Podobná míra vražd se odehrává i v Evropě, jak ukazuje 60 tisíc pohřešovaných ukrajinských dětí. Podle našich zdrojů má Japonsko kvótu 16 000 dětí ročně, které mají být obětovány. Můžete si být jisti, že chytají děti z celého světa.

To znamená, že celá sekta musí být zatčena a předvedena k výslechu. Jejich děti budou muset být převychovány. Abychom s touto praxí nadobro skoncovali, musíme si vzít příklad z čínských císařů a vyhladit 12 generací každé rodiny, jejíž člen bude v budoucnu přistižen při provádění takového činu. To musí skončit hned!

Židé se nyní snaží jménem ChM vyjednat kapitulaci. Šéf Výboru 300 poslal íránskému vedení následující vzkaz ve vztahu k existenční hrozbě, které nyní Izrael čelí:

I když uznáváme oprávněné obavy Teheránu a muslimského lidu jako celku tváří v tvář nadměrné agresi, která je výrazem existenčních bojů židovského lidu, znepokojeného vnitřními boji v arabských zemích, s úctou žádáme, aby byly chráněny námořní trasy a aby se poté obnovily smysluplné (osobní) rozhovory mezi třemi velkými náboženstvími s cílem trvalého mírového soužití nás všech. Salam E III R I

Z asijského pohledu jsou všechna monoteistická náboženství – dokonce i ta s “dobrým pastýřem” v čele – stále lidskými zvířecími farmami. Jak se říká, ovce stráví život ve strachu před vlkem, ale je to pastýř, kdo je zabije.

V každém případě musí skončit dlouhodobý monoteistický plán podřídit celé lidstvo jedinému bohu-králi. Asiaté navrhují jako mírnější alternativu malou vesnickou radu světa. O tom je třeba jednat.

Podívejme se nyní blíže na velmi intenzivní aktivitu ve světě, zejména v západním světě, v uplynulém týdnu. Největší známkou je masové probuzení veřejnosti ohledně ChM a jejich Světového ekonomického fora, jak odráží tento komentář Fox News:

WEF je fanatická politická organizace, která využívá strachu a manipulace, jako je COVID hysterie, jako je hoax o globálním oteplování, aby lidem usnadnila myšlení, že oni jsou ti spasitelé, ale vy jim jen pomáháte dosáhnout jejich cíle, kterým je globální veřejně-soukromé fašistické hnutí a spojení velké vlády, velkých technologií a velkých peněz, aby vytvořili technokratickou vládnoucí elitu, což jsou příhodně oni. Chtějí vytvořit feudalismus 2.0, v němž jsme nevolníky a oni jsou pány, kteří nám vládnou… To je to, o co usilují.

ChM se stále zoufale snaží udržet u moci tím, že většinu z nás vyvraždí a ty, kteří přežili, zastrašuje.

Tyto záměry dávají na odiv. Letos se chystá třetí film o občanské válce, jaderném holocaustu a/nebo celonárodním výpadku proudu. ISS je film o astronautech, kteří jsou svědky jaderného holocaustu mezi Ruskem a Amerikou.

Propagandistický server ChM Google se zase připravuje na “citlivou událost”. “Citlivá událost” je “nepředvídaná událost nebo vývoj, který vytváří významné riziko pro schopnost společnosti Google poskytovat vysoce kvalitní, relevantní informace a obecnou pravdu”. Jinými slovy, očekávejte od Googlu další cenzuru typu Covid-19 po nějaké nové naaranžované katastrofě.

ChM v Davosu také hovoří o “nemoci X”, která by měla za následek “20krát více úmrtí než pandemie koronaviru”. Následují zprávy o nové laboratorně vytvořené nemoci z Číny (nemoc X), která má u humanizovaných myší 100% úmrtnost díky infekci nervového systému.

To souvisí s pokusem WHO trvale nás zotročit pomocí vakcín měnících geny, digitálních očkovacích pasů a digitálního otroctví.

Je tu ještě jedno X, které také prosazují. NASA (ne-vesmírná agentura) předpovídá na 8. dubna (první den nového roku podle židovského kalendáře) mohutné zatmění Slunce, které vytvoří X nad linií Novomadridského zlomu, což pravděpodobně způsobí “sérii naprosto obrovských zemětřesení”. V podstatě tedy hrozí, že zasáhnou křesťanské srdce USA zemětřesnou zbraní. ChM také znovu vyhrožuje, že vyhodí do povětří horu Fudži v Japonsku.

To se mimochodem děje na Havaji několik měsíců poté, co byla zasažena meteorologickými zbraněmi.

USA, Rusko, Čína a další vesmírné síly musí identifikovat a zničit všechny zbraně způsobující zemětřesení, aby se zabránilo dalším masovým vraždám pomocí této technologie.

Mimochodem, je zajímavé, že Elon Musk přejmenoval Twitter na X. To dodává důvěryhodnost tvrzení, že X je používán jako omezené místo pravdy, jehož cílem je identifikovat uvědomělé lidi pro budoucí eliminaci jako v “X označuje místo.” Uznáváme, že Musk v poslední době dělá dobře, když pomáhá šířit pravdu mezi velkým množstvím lidí, ale rozhodně je třeba ho pečlivě sledovat. Musk je nazýván “nejbohatším mužem světa”, protože vlastní malou automobilovou společnost prodávající fatálně chybnou technologii.

Ve skutečnosti je jedním z nejlepších praček peněz pro mafiánské funny money (ničím nekryté peníze). ChM využívá vybrané oligarchy k praní fiat peněz prostřednictvím akciového trhu. Proto více než polovinu majetku amerických domácností na akciovém trhu drží 1 % nejbohatších.

V každém případě se zločinci z ChM také stále zoufale snaží většinu z nás zabít rozpoutáním třetí světové války. Probíhající genocida v Gaze je nejzjevnější a byla vyčerpávajícím způsobem popsána jinde, takže se dotkneme jen několika bodů. Prvním je, že namísto zahájení třetí světové války jsou nyní Izraelci obviněni z genocidy u Mezinárodního soudního dvora. Rusko se připojilo k Jihoafrické republice a mnoha dalším zemím a obvinilo Izrael z genocidy.

Druhým důvodem je, že pouze 9 % Izraelců si myslí, že ve své “válce” v Gaze vítězí.

Podle našich zdrojů Benjaminu Netanjahuovi a jeho podporovatelům z ChM došly peníze a doufali, že zahájí třetí světovou válku, aby se vyhnuli bankrotu. Na znamení toho se Netanjahu minulý týden pokoušel prosit Spojené arabské emiráty o peníze a bylo mu řečeno, aby “požádal Zelenského”. “Představa, že arabské země přijdou s obnovou a zaplatí účet za to, co se v současnosti děje, je zbožné přání,” řekl jeden z emirátských úředníků agentuře Axios.

Podle zdrojů ze zpravodajských služeb byl na Netanjahua vydán zatykač, takže je v podstatě chodící mrtvolou. Podle zdrojů Mossadu mu zbývá méně než měsíc života.

Falešný ministr obrany USA Lloyd Austin a vrcholný generál námořní pěchoty Eric Smith se také pokusili zinscenovat nějakou rozsáhlou operaci pod falešnou vlajkou, z níž by obvinili Írán a rozpoutali třetí světovou válku. Podle MI6 byli zastaveni. Publikovaná krycí historka zní, že Austin je v nemocnici kvůli rakovině prostaty, zatímco Smith se podrobuje “operaci srdce”.

Tyto stále zoufalejší pokusy zabít dost lidí, aby se udrželi u moci, odrážejí ztrátu moci.

Například Organizace spojených národů byla nucena uzavřít své evropské sídlo v Ženevě kvůli nákladům na elektřinu. OSN je zavírána po celém světě, protože se ukázalo, že je zkorumpovaná, nefunkční a nedemokratická. Více než 50 zemí jí přestalo platit. Ostatní volají po drastické reformě.

ChM ztrácí moc i v Evropě. Německo bylo zcela zastaveno největšími protesty v německých dějinách.

Zemědělci, řidiči kamionů a vlaků ochromili obchod. Protesty začaly kvůli různým pokusům vyřadit zemědělce z podnikání, ale nyní se vystupňovaly k požadavkům na odstranění německé otrokářské vlády.

Protesty v Romunsku:

Počet bankrotů v Německu se v prosinci 2023 zvýšil

Podobné scény se odehrály v Nizozemí, Francii, Polsku a v dalších zemích.

S pomocí Aliance lidé povstávají proti globalistům a jejich destruktivní politice.

To je jedna z věcí, které ji vyvolaly. Nezvolený globalistický technokrat Bill Gates na konferenci COP 28: “Otázka potravinových systémů a toho, že kvůli změně klimatu není mnoho zemědělců schopno pěstovat své plodiny, což je pro ně tragédie. Budeme hovořit o využití inovací k absolutnímu vyřešení tohoto problému.”

Co tím globalisté opravdu myslí: To je pro nás požehnáním, protože nám to umožňuje nahradit tradiční zemědělství hmyzími farmami a laboratořemi na falešné maso a převzít totální kontrolu nad globálními dodávkami potravin pod záminkou boje proti “změně klimatu”.

Už se cítíte hloupě? Zmrzlá větrná turbína. Podvod je skutečný.

Roste také odpor proti jejich sociálnímu inženýrství. Obrovský příliv mužů ve vojenském věku bez doprovodu žen do Evropy a USA podporuje všeobecnou vzpouru proti ChM.

Znásilnění a další zločiny těchto cizinců vynesly v Německu vlastenecké německé strany na vrchol moci. Poslanec René Springer z populární AfD říká: “Vrátíme cizince do jejich vlasti. Po milionech. To není tajný plán. Je to slib. Pro větší bezpečnost. Pro více spravedlnosti. Pro zachování naší identity. Pro Německo.”

V New Yorku chodí hordy migrantů od dveří ke dveřím a žebrají o peníze, takže starosta zvažuje zákaz vycházení.

V Chicagu se přístřešky naplnily do posledního místa a migranti jsou nyní v noci umisťováni do autobusů, aby nezmrzli, a celé dny se prohrabávají v popelnicích a hledají jídlo.

Zastavení přílivu migrantů je jedním z důvodů, proč texaská vláda vyhnala federální jednotky z hranice s Mexikem. Jedná se de facto o vyhlášení války ChM ve Washingtonu.

Texas také vyhlásil válku Fedu a jejím fiat penězům, když se rozhodl “spravovat přístup ke zlatu a stříbru prostřednictvím Texaského depozitáře slitků pro použití jako zákonného platidla”. Podobná opatření přijímají i další státy jako Florida a Oklahoma.

Vede se také boj proti sexuální zvrácenosti, kterou podporují loutkové vlády ChM. Nová vláda agenta ChM Donalda Tuska v Polsku je toho důkazem. Polské zdroje informují o masivní kampani, jejímž cílem je připravit děti na to, aby se staly sexuálními objekty. Ministerstvo školství učí mladé lidi mimo jiné, jak se připravit na anální sex, který “může být bezpečný, příjemný a nemusí znamenat bolest”.

Existují texty obsahující rady, jak skrývat, vstřebávat, propagovat a podporovat LGBT obsah ze strany rodiny, a také jak si vybírat erotické pomůcky a pečovat o jejich hygienu. Děti jsou povzbuzovány k nezávaznému sexu. V jednom případě mluvčí hovoří s dětmi o své první masturbaci v 6 letech. O chvíli později se mimo jiné dozvídáme, že “mladí chlapci spolu masturbují”. Nový ředitel dětské nemocnice v Lublinu zase oznámil plány na “transplantaci genitálií”.

Polské zdroje varují, že genderová indoktrinace nevyhnutelně vede k rostoucí vlně poruch pohlavní identity, které u mnoha dětí končí nevratným mrzačením vlastního těla. “Se skutečnou epidemií poruch pohlavní identity se na Západě potýkáme již řadu let. Ve Švédsku se počet těchto případů u dětí zvýšil za osm let o 19700 %, v Austrálii o 12650 % a v Itálii o 7200 %,” uvádějí zdroje.

Upozorňují, že zatímco křesťanští kněží jsou aktivně obviňováni z pedofilie, obvinění proti někomu, kdo není knězem, není možné vznést.

To se netýká pouze Polska. Arcibiskup Carlo Vigano říká, že falešný papež František prokázal “takovou míru zvrácenosti a odcizení víře”, že švýcarská garda musí udělat svou práci a vyhostit jeho i jeho podržtašky z Vatikánu. Souhlasí s ním i katolická hierarchie v Latinské Americe a Africe, kterou jeho požehnání homosexuálním párům vyvolalo ke vzpouře.

Tvrdí, že stvořitel to zařídil tak, aby děti mohli plodit pouze muži a ženy. To je účel manželství.

Nejde jen o sex. Bývalý polský premiér říká: “Poprvé od temných dob totality máme v Polsku politické vězně.”

Ve většině ostatních západních zemí již existují političtí vězni, zejména oběti operace “6. únor” ve Washingtonu DC.

Na Ukrajině mezitím pokračuje genocida. Po ztrátě více než 500 000 mužů v boji chce masový vrah ChM Zelenskyj povolat do armády ženy a postižené. Tito lidé budou posláni do určených oblastí, kde budou zabiti dělostřelectvem, pokud se Zelenským a jeho chabadskými pohůnky nikdo nezabývá.

Slibujeme, že Zelenskyj a jeho nohsledi budou postaveni před soud za vraždu novináře Gonzala Liry.

Jsme také svědky toho, že se ChM snaží získat ochranu před Ruskem. BlackRockem a Vanguardem vlastněná společnost PepsiCo zakázaly ukrajinským reklamním agenturám zmiňovat v reklamách na své výrobky válečné akce, ukrajinské ozbrojené síly a podporu Kyjeva. Následoval obrovský skok hodnoty ruského rublu vůči americkému dolaru. Vypadá to, že zmrazená ruská aktiva poslali zpět do Ruska, aby zaplatili za ochranu.

Tato ochrana bude pravděpodobně jen dočasná; naše zdroje z ruské FSB slibují, že Chabad bude zničen i tam.

Jsme také svědky prvních náznaků soudů pro válečné zločiny. Při pondělním svědectví za zavřenými dveřmi Kapitolu válečný zločinec Anthony Fauci více než stokrát prohlásil, že si “nevzpomíná” na důležité informace a rozhovory týkající se vzniku COVID-19 a reakce USA na pandemii, které předsedal.

Zdroj: benjaminfulford.net

https://tadesco.substack.com/p/lidske-obeti-chabadu-odhaleny-evropa