Chazarská mafie konečně končí svou vládu nad planetou Zemí. Německo a Japonsko se připojily k Rusku, Číně a Anglii v Alianci za osvobození planety. To donutilo rodiny Rothschildů a Rockefellerů skrývající se ve švýcarském městě Zug kontaktovat Společnost bílého draka a vyjednat kapitulaci.

Dokud však Spojené státy nebudou plně osvobozeny od chazarské mafie, bude válka pokračovat. Klíčové je zabránit krádeži voleb v polovině funkčního období prezidenta USA ze strany ChM během volebního dne 8. listopadu při zatmění krvavého měsíce. Bílé klobouky americké armády slibují, že v případě krádeže voleb vyhlásí ChM válku.

V Brazílii, Pákistánu, Izraeli a dalších zemích zuří nevyhlášené války, které bude třeba urovnat. Dále je samozřejmě třeba ukončit válku na Ukrajině a v Kazachstánu. O tom, že se osvobození planety blíží, však nemůže být pochyb.

Začněme situací v Německu. Tam Donatus, kníže a landkrabě hesenský, vede Německo poprvé od druhé světové války k nezávislosti. Donatus je potomkem královny Viktorie, německého císaře Fridricha III. a italského císaře Viktora Emanuela III. atd.

Donatus minulý týden vyslal do Číny kancléře Olafa Scholze, aby jednal o vstupu Německa do Aliance. O tom, že dosáhl dohody, svědčí zprávy oficiálních čínských a ruských státních tiskových agentur.

Podle zdrojů agentury Sinchua Sholz čínskému prezidentovi Si Tinpingovi řekl, že „je zapotřebí multipolární svět“… Německo „je proti blokové konfrontaci“ a podporuje „mírové rozhovory a budování vyvážené, účinné a udržitelné bezpečnostní architektury v Evropě“. Jinými slovy, Německo je připraveno opustit NATO a nahradit ho něčím otevřenějším.

Zprávy ruské tiskové agentury TASS zase potvrzují, že tajná dohoda dojednaná mezi gnostickými ilumináty a Společností bílého draka (SBD) je v plném proudu. Dohoda mluví o návratu k úmluvě mezi Fridrichem Velikým a ruským carem o využívání řeky Dněpr jako hranice mezi jejich zájmovými zónami.

Podle agentury TASS nyní Rusko evakuuje své vojáky a občany na svou stranu řeky.

Další ruské zprávy potvrzují, že Scholz je zastáncem „nalezení společné řeči s ruským prezidentem Vladimírem Putinem“.

Až bude rusko-německá dohoda formalizována a ruský plyn začne opět proudit do Evropy, finančně to zruinuje Rockefellerovy a Rothschildovy spekulanty, kteří nyní prodávají LNG do Evropy za čtyřnásobek ceny ruského plynu!

Stejně jako Německo se i Japonsko stalo poprvé od druhé světové války nezávislou zemí. Svědčí o tom rozhodnutí vlády nadále nakupovat ropu a plyn z Ruska, místo aby se nechalo cenově šidit společnostmi ovládanými Rothschildy a Rockefellery.

Na oslavu znovuzískání nezávislosti Japonsko minulý týden uspořádalo velkolepou demonstraci síly. Námořní síly USA, Anglie, Austrálie, Kanady, Indie, Indonésie, Francie, Jižní Koreje a dalších daly jasně najevo, která aliance vládne vlnám. Takže zatímco Rusko, Čína a Německo mohou ovládat euroasijskou pevninu, musí se dohodnout s japonskou aliancí, aby zajistily svobodu plavby a světový mír. Podle zdrojů SBD se taková dohoda vyjednává ku prospěchu všech stran.

V této situaci, kdy hrozí jistá porážka, se minulý týden na Společnost bílého draka obrátili zástupci chazarské mafie ve Švýcarsku. Jednání probíhají, a byli jsme požádáni, abychom v tuto chvíli nezveřejňovali podrobnosti. Můžeme však říci, že bylo dosaženo dohody o ochraně členů Chabad a dalších skupin ChM, kteří se nepodílejí na zločinech nebo násilí.

Je také zřejmé, že celosvětově panuje takový hněv proti ChM, že jejich první nabídky peněžního odškodnění zdaleka neodpovídají tomu, co po nich bude požadováno. SBD požaduje celosvětové jubileum a přerozdělení majetku.

Zástupce evropských královských rodin navíc jasně říká, že Rockefellerové a Rothschildové budou muset být zbaveni jakékoli kontroly nad světovými centrálními bankami.

Podle představitele je celý „rusko-ukrajinský konflikt taktickým manévrem“, jehož cílem je rozšířit NATO „přes Černé moře do Gruzie a pak do Kazachstánu – hlavní město Astana je novým domovem ChM poté, co jsme je vyhodili z Izraele za destabilizaci celého Blízkého východu“.

Tato snaha selhala a nyní jsou „ChM na útěku a šíří propagandu, aby se vyhnuli vojenskému soudu a popravě“.

Proto propagandistická média ChM, jako je Atlantic Monthly, volají po amnestii za takové zločiny ChM, jako byl „Covid“ útok, který provedli v minulých letech.

ChM se však nesnažila jen zabíjet lidi pomocí vakcín a biologických zbraní, ale také se je snažila zotročit. Jak upozorňuje soudkyně Anna von Reitzová a další, tvrdili, že lidé, „kteří by obdrželi genetickou modifikaci maskovanou jako vakcínu, by byli nově definováni jako geneticky modifikované organismy, které by doslova vlastnili na základě patentu zločinní pachatelé tohoto nezákonného a protiprávního systému přeměny“.

To je jeden z mnoha důvodů, proč téměř nikdo nemá náladu odpouštět jim útok biologickou zbraní a vakcínou proti SARS, shoduje se více zdrojů.

„Provaz se jim utahuje kolem krku a dočkají se spravedlnosti,“ slibuje zdroj z MI6. „Pokud banka Barclays a společnost Glencore musí odejít, tak prostě musí odejít, i kdyby to mělo stáhnout dolů světové trhy.

Škrcení dynastie Rothschildů skončilo. Velezrada je velezrada a bude čelit přímo legálnímu smrtícímu použití vojenské síly,“ dodává zdroj.

Níže uvedený článek je příkladem toho, proč musí Glencore ovládaný Rothschildy odejít.

Společnost Glencore přeletěla Afriku v soukromých letadlech, aby zaplatila úplatky

(Bloomberg) – Britští prokurátoři uvedli, že představitelé společnosti Glencore Plc doručovali úředníkům v Africe hotovost v soukromých letadlech, a vylíčili tak síť úplatkářství a korupce….

Pokud si přečtete článek, píše se v něm, že po přiznání viny zaplatí pokutu ve výši přibližně 1,5 miliardy dolarů. To je urážka afrického lidu, který je již desítky let okrádán o více než 100 miliard dolarů ročně, protože jeho komodity jsou prodávány za hubičku korporacím ovládaným Rothschildy a Rockefellery výměnou za pár úplatků nejvyšším úředníkům. Netřeba dodávat, že peníze z úplatků jsou obvykle uloženy v jedné ze švýcarských bank ChM. To se samozřejmě děje po celém světě, a nejen v Africe.

Jedná se o stejnou společnost Glencore, která 30 let uplácela íránské a izraelské úředníky, aby manipulovali s trhem s ropou pomocí svého plánu „Írán brzy získá jaderné zbraně“.

V každém případě se to všechno zhroutí. Jak ukazuje tento obrázek, kolem budovy Federální rezervní banky ve Washingtonu DC byla postavena desetimetrová zeď.

Proto: Banky, které vlastní Fed, jsou v úpadku. Například v posledních týdnech poklesly úvěry bank Wells Fargo o 90 % oproti stavu před rokem. To jistě platí i pro ostatní velké banky. Žádná společnost nemůže přežít takový pokles příjmů, aniž by prošla konkurzním řízením. Nezapomeňte, že půjčovali peníze vytvořené doslova z ničeho, aby zotročili lidi, a teď je lidé odmítají. Jinými slovy, Západ a velká část zbytku světa se brzy osvobodí z babylonského dluhového otroctví.

To však ještě neznamená, že je bitva u konce. ChM se pomocí svého člověka Elona Muska snaží hrát například roli hrdiny a zachránce lidu. Na fotografiích níže je vidět, jak Musk vylézá ze své skrýše a ukazuje světu, že je uctívačem Satana.

Musk je také jedním z největších podvodníků ve světové historii. Zde se můžete podívat na tiskovou zprávu NASA (Not A Space Agency = ne-vesmírná agentura), podle které jedna z Muskových raket SpaceX doletěla na Mezinárodní vesmírnou stanici.

Dále můžete vidět jednoho z „astronautů“, který vede rozhovor na palubě „Mezinárodní stanice“ (International FAKE Station).

Nejedná se o nic jiného než o podvod, jehož cílem je okrást americký lid o peníze. Musk také použil fiat peníze Fedu, aby se stal „nejbohatším mužem na světě“, a zároveň donutil americké daňové poplatníky, aby dotovali jeho elektromobil a další podniky.

Ani na chvíli nevěřte, že se chystá využít kontrolu nad Twitterem k prosazování svobody tisku. Musk je jedním ze zakladatelů zločinecké organizace známé jako Paypal. Společnost Paypal mně (Fulfordovi) ukradla 15 000 dolarů.

Mezi těmi, kterým byly bez varování zrušeny PayPal účty, jsou organizace zabývající se přírodním léčitelstvím, protiváleční novináři, křesťanské organizace, organizace bojující proti povinnému očkování, organizace propagující včasnou léčbu COVIDu, alternativní média a sdružení pro svobodu slova. Společnost PayPal také zabavuje veškeré peníze, které můžete mít na účtu v den zrušení platformy. Prostředky vám mohou, ale nemusí být vráceny po šestiměsíční kontrole.

Tito lidé patří do vězení, ne do vyšší společnosti.

V každém případě se ChM kromě toho, že se pomocí Muska snaží podvést Američany, aby jim umožnili zůstat u moci, pokusili udělat z Brazílie další místo, kde se mohou schovat, a ukradli tam volby pro svou podplacenou loutku Lulu.

Brazilci se proti této volební krádeži otevřeně bouří. Tvrdí to brazilské vojenské zdroje blízké prezidentovi Jairu Bolsonarovi: „Brazilská vláda a ozbrojené síly tento týden předloží zprávu o podvodech. Vše se děje s velkou opatrností, protože zločinecké frakce se spojily s levicí, aby podpořily útoky v případě, že bude zabráněno bývalému odsouzenci Lulovi převzít moc.“

 

Brazilská armáda je vítána v Rio de Janeiro:

Zdroje dodávají, že jakmile budou předloženy důkazy, armáda zatkne členy Nejvyššího soudu, mediální magnáty a další osoby, které se podílely na krádeži voleb.

Brazilské zdroje také uvádějí, že Bolsonaro chápe potřebu ochrany přírody a že historky o tom, jak ničí Amazonii, jsou propagandou ChM. Dodávají, že s tím vším nějak souvisí obrovská solární elektrárna, kterou v Amazonii staví Elon Musk.

Také v Pákistánu se nyní rozpadá částečně úspěšný pokus o krádež voleb, když demonstranti po celé zemi obsazují vládní a vojenská zařízení. Posledním podnětem jejich hněvu byl pokus o vraždu jejich vůdce Imrana Chána. Minulý týden vyslala pákistánská armáda své zástupce do Číny, aby požádali o pomoc při řešení tamní politické a hospodářské krize.

V Pákistánu hrozí občanská válka:

Dalším místem, kde ChM chtěla vytvořit útočiště, je Izrael, kde Benjamin Netanjahu (nebo jeho avatar, podle Mossadu) zřejmě vyhrál volby. „Netanjahu“ se však obrátil proti svým pánům z ChM a nyní spolupracuje s Aliancí pro osvobození planety, tvrdí zdroje Mossadu. Jakmile bude osvobození planety dokončeno, Izrael obnoví svůj třetí Chrám tak, aby nepoškodil Skalní dóm, tvrdí zdroje. Pokud se však Izrael pokusí obnovit chrám, aniž by dosáhl dohody se sousedními zeměmi a Palestinci, pak se do Izraele přesune společná armáda Turecka, Sýrie, Saúdské Arábie, Egypta a Ruska, aby si vymohla dohodu, tvrdí zdroje SBD.

V případě potřeby bude jednat celý svět. Jak poznamenal jeden indický komentátor: „Od Západu ovládaného ChM už nikdo nic nechce, protože ukázali, co jsou zač, hlupáci, pokrytci, zloději, bandité, lháři a kolonizátoři. Jedním slovem světový gangster. Tyhle idioty už nikdo nebere vážně.“

Možná, že tajné vesmírné síly přijdou Západu na pomoc a podělí se o futuristické technologie se zbytkem světa. Zde jsou některé z nejnovějších projevů této technologie.

1. Flotila objektů nad Londýnem:

2. Obří rotující UFO v mraku:

3. UFO vzlétá a odletí hypersonickou rychlostí:

4. Objekt nad USA, listopad 2020:

Je to další předpověď Simpsonů, která se v blízké budoucnosti vyplní?

Dokud však nebudeme moci všichni létat na létajících talířích, zůstane to sice fascinující, ale stále jen bláhová představa.

Zdroj: benjaminfulford.net

https://tadesco.org/rothschildove-a-rockefellerove-se-chteji-vzdat-protoze-nemecko-se-pripojilo-k-alianci-za-osvobozeni-planety/