?????? ??? Brazilci nyní vyšli do ulic v počtu, který se zdá být téměř nepochopitelný. Vzpomeňte si na protest kanadských řidičů kamionů v Ottawě, vynásobte ho tisícem a stále nedosáhnete toho, co se nyní děje v Brazílii.

Jair Bolsonaro vyhrál v roce 2018 s 57 miliony hlasů, jeho soupeř získal 44 milionů hlasů. V roce 2022 prý Bolsonaro získal 58 milionů hlasů, ale Lula 60 milionů?!?!? 17 milionů “nových voličů” a téměř všichni jedním směrem…? ?!

Zní to jako 81 milionů hlasů, které byly Bidenovi připsány v roce 2020, a to by nám mělo také připomenout. Tohle bylo hlasování ve velkém měřítku a obyvatelé Brazílie to vědí!

Modlete se za brazilský lid a modlete se, aby byla tato krádež potlačena a zločinci byli postaveni před soud. IMG_7129

John Miranda 05.11.2022

?? Ukrajinci znesvěcují masový hrob Židů v ukrajinském městě Golovanevsk u Kirovogradu.

V tomto hrobě jsou pohřbeni Židé zavraždění nacisty a příslušníky ukrajinské pomocné policie v roce 1942.

Podporují tedy to, co se tehdy dělo Židům. Kdy se v Evropě konečně rozezní poplašné zvony? Podporujete nacistický režim!

Sýrie o Západu: IMG_7136

? Jj, nervy strikaji ??

? Peter Feldmann – frankfurtský starosta se vymkl kontrole a je ve “stavu duševní krize”.

Hlava města na hlavní třídě nic nevynechává: Podezření z korupce, sexismu, sobectví. U soudu nedávno vyvolal zděšení svým prohlášením, že chtěl nechat svou dceru potratit. Dlouho měl proti sobě radnici a dokonce i svou stranu. V neděli dojde k souboji.

https://www.nzz.ch/international/peter-feldmann-frankfurts-oberbuergermeister-vor-der-abwahl-ld.1710543?kid=nl102_2022-11-5&ga=1&mktcid=nled&mktcval=102&reduced=true
video:  Všechno bude jinak… IMG_7128

? Policie zatkla 20 osob po celodenní akci zaměřené na sexuální zneužívání dětí v Indianě.

Podle policejního příspěvku na Facebooku provedl úřad šerifa okresu Johnson a policejní oddělení města Franklin operaci mezi 1. a 3. listopadem. 

Během operace se policisté na internetu vydávali za nezletilé a domluvili si s budoucími pachateli schůzku na určitém místě. Podle vyšetřovatelů se osoby domnívaly, že se účastní sexuálního styku s nezletilou osobou.  

Někteří lidé přijeli na schůzku s údajnými nezletilými z různých států a někteří dokonce přivezli různé věci, od alkoholických nápojů přes drogy až po střelné zbraně, uvedla policie.

? Republikáni zveřejnili tisícistránkovou zprávu, podle níž je FBI “prohnilá v jádru”, manipulovala se statistikami domácího násilného extremismu pro politické účely a záměrně bagatelizovala “závažná obvinění z protiprávního jednání” Huntera Bidena.

Republikáni z tehdejšího justičního výboru Sněmovny reprezentantů zveřejnili tisícistránkovou zprávu o politizaci a pochybeních v FBI 

Ve zprávě se uvádí, že FBI je “prohnilá ve svém jádru”, manipulovala se statistikami domácího násilného extremismu a bagatelizovala obvinění vznesená vůči Hunteru Bidenovi 

Republikánští členové výboru rovněž uvedli, že informátoři přišli s obviněními z “rozbujelé korupce, manipulace a zneužívání”. 

Zpráva vznikla bez pomoci demokratické většiny a byla zveřejněna čtyři dny před konáním střednědobých voleb

Je to jasný signál, že republikáni budou FBI vyšetřovat, pokud po volbách v polovině příštího úterý znovu získají většinu ve Sněmovně reprezentantů 

V reakci na zprávu vydala FBI pro DailyMail.com prohlášení, že se “řídí fakty, nikoli politikou 

https://www.dailymail.co.uk/news/article-11390237/Republicans-drop-1-000-page-report-saying-FBI-rotted-core-downplayed-Hunter-Biden.html

? Putin:

Cítíte rozdíl mezi uprchlíky z Ukrajiny v EU a u nás?

Nyní ruský prezident Vladimir Putin objevil jistý rozdíl mezi oběma tábory…

Od 1. listopadu 2022 uprchlo z Ukrajiny do Evropy podle UNHCR přibližně 7,8 milionu lidí. 4,7 milionu uprchlo do Ruska.

? ?? Příběh na obálce///

Vzhledem k tomu, že na Ukrajině zemřelo tolik amerických vojáků, bylo jen logické, že se do akce zapojila pěší jednotka, jako je 101. výsadková jednotka USA.

Army Military.

Informoval jsem stejně jako několik dalších kanálů, že USA bojovaly uvnitř Ukrajiny 8 měsíců,,,, vedly ukrajinské divize, vlastní speciální operace , vedly divize cizinecké legie,

, výcvik sil uvnitř UKRAJINY ( více amerických sil bylo jejich výcvikem než za posledních 60 let.. Od té doby CIA cvičila západní Ukrajinu a polské bojovníky pro chystanou invazi do Ruska …. To bylo vždy PLAN….. V posledních 8 letech hluboká státní kontrola některých vojenských GENERÁLŮ v USA mil. UKRAJINY vybudovala armádu na 600 000 vojáků . Nyní ukrajinská armáda používá poslední své vojáky a je závislá na zahraničních bojovnících. ….. Několik mil. Zasvěcených osob tyto události potvrdilo…. Včetně koloniálního Douglase Macgregora .

Posledních 8 měsíců…. Americká armáda použila tisíce amerických vojáků ze sousední UKRAJINY ( v sousedství ukrajinských zemí je přes 80 000 amerických vojáků)//////zde byly nasazeny tisíce amerických vojáků, kteří přišli o život na UKRAJINĚ, pod mil. Operace, kteří byli v minulých měsících zničeni ruskými silami……. Ztráta již desítek tisíc amerických vojáků ve VÁLCE, potřebovala PŘÍBĚH<….. Proto byla nasazena 101. výsadková pěchota. ( Toto nasazení americké armády má několik důvodů…..>KRYTÍ ÚMRTÍ amerických vojáků, ke kterému již došlo, >.

obětní šachový tah [ DS], aby vytvořil další událost podobnou 911 a shromáždil sympatie a hněv a zapojil všechny státy NATO do PLNÉHO boje> [ DS] CHCE VÁLKU a odmítl všechny PUTINOVY žádosti o mírová jednání… Tato VÁLKA je potřebná k vyvolání zmatku a utajení. Desítky amerických BIOLABŮ na Ukrajině.

,Operace DNC na praní špinavých peněz. ECT ECT ECT…..

Zákulisí. NATO. OSN. USA se snaží zakrýt_ již tisíce mrtvých amerických vojáků na UKRAJINĚ.

_Proč Putin přímo nepřiznal USA jako plánovače bombardování NORD STREAM?

( PROČ Finsko nezveřejnilo své vojenské vyšetřování a závěry bombardování Nord Streamu?).

>Proč Liz Trussová (Velká Británie) po výbuchu v Nord Streamu okamžitě rezignovala? ……

Kdo zachytil zvukové nahrávky a textové zprávy britských ELIT chvíli před VÝBUCHY na Nord STREAM, které je ve zprávách a textech spojovaly s USA……

________

Co vám mohu říct, je, že PUTIN drží ♠️♦️♠️ ❤️ KARTY/////.

Nezapomeňte, že bílé Klobouky v PENTAGONU a RUSKO spolupracují na tom, aby velitelé USA [ DS] a >NATO<

Řekněme, že únor 2023 BUDE zajímavý.

Jak WHISTLEBLOWERS///// vystupují na světlo při slyšeních v Kongresu a TWITTER zpívá a CNN FLIP SE BLÍŽÍ KE KONCI

??? UVNITŘ SOKOLA>STORM_

PUTIN ZABAVIL V JIŽNÍ UDÁLOSTI VČETNĚ 160 SPOLEČNOSTÍ, holdingů, aktiv a nemovitostí OLIGARCHS, které kontrolují 70 % ukrajinského lodního průmyslu, během jediné 24hodinové operační razie.

Druhá největší světová operace praní špinavých peněz prostřednictvím UKRAJINSKÝCH oligarchů, kteří ovládají banky, lodní dopravu, zbraně, potraviny ( obilí), hnojiva, dostala HLAVNÍ úder, protože PUTIN zabavil jejich KONTA. Operace, podniky a aktiva…. Pád operací DEEP STATE na jižní Ukrajině je spojen s firmami skupiny Pelosi, BIDENS , Obama, CIA, BILDERBERG ( Roth), dceřinými společnostmi a holdingy, které investovaly biliony ( peníze LAUNDERED ) a ještě měly biliony investované přes tyto firmy UKRAJINSKÝCH OLIGARCHŮ. Banky. Podnikání.

>UN NATO ECT ECT ECT ECT ECT Biden ECT ECT ECT dostalo touto RUSKOU operací VELKÝ úder.

>OPERACE< SOKOL. >STORM<

? Urcite jen “nahoda” ?

?? BREAKING: Oxidy grafenu a nanoboti ve vakcínách Covid se dostávají do hlavního proudu ?

The Spectator:

Co obsahují vakcíny Pfizer? Dr. David Nixon, praktický lékař z Brisbane, se to nedávno rozhodl zjistit tak, že kapičky vakcíny a krev očkovaných pacientů podrobil mikroskopu s tmavým polem.

Je to radikálnější rozhodnutí, než by se mohlo zdát. Podle Saši Latypové, vědkyně s 25letou praxí v klinických studiích pro farmaceutické společnosti, smlouva mezi společností Pfizer a vládou USA zakazuje nezávislým výzkumníkům studovat vakcíny. Tvrdí, že by to “odvedlo” cenné zdroje od jejich skutečného účelu, kterým je uspokojení “naléhavé” potřeby.

Je tomu tak i v Austrálii? Kdo ví? Ministerstvo zdravotnictví Commonwealthu o smlouvě se společností Pfizer uvedlo pouze to, že se jedná o důvěrnou dohodu.

Úřad pro léčivé přípravky testuje všechny vakcíny Covid na složení a sílu, čistotu a neporušenost, identitu a endotoxiny, ale uvádí jen málo podrobností kromě čísel testovaných šarží a toho, zda prošly. (Pozor, spoiler: prošly).

V USA Centrum pro kontrolu nemocí výslovně uvádí, že všechny vakcíny Covid-19 neobsahují “kovy, jako je železo, nikl, kobalt, lithium a slitiny vzácných zemin” a “průmyslové výrobky, jako jsou mikroelektronika, elektrody, uhlíkové nanotrubičky a polovodiče s nanodrátky”.

Tento seznam však nezahrnuje oxid grafenový, který byl zkoumán pro biomedicínské aplikace.

Má to však háček. “Toxický účinek oxidu grafenu na živé buňky a orgány” je “limitujícím faktorem” pro jeho využití v medicíně.

Je tedy v injekčních stříkačkách Pfizer oxid grafenový?

To, co Nixon našel a natočil, je přinejmenším bizarní. Uvnitř kapky vakcíny jsou zvláštní mechanické struktury.

Na první pohled se zdají být nepohyblivé, ale když Nixon zkomprimoval 48 hodin záznamu do dvou minut pomocí časosběrné fotografie, ukázalo se, že jde o mechanické paže, které sestavují a rozebírají zářící obdélníkové struktury, jež vypadají jako obvody a mikročipy.

Nixonovy výsledky jsou podobné výsledkům týmů z Nového Zélandu, Německa, Španělska a Jižní Koreje.

Italská skupina pod vedením Riccarda Benzi Cipelliho analyzovala krev více než 1 000 osob, které byly měsíc po očkování odeslány na testy kvůli vedlejším účinkům.

Více než 94 % mělo abnormální hodnoty, deformované červené krvinky, snížený počet a shlukovitá světlá cizí tělíska, která také přitahovala shluky fibrinu.

Některé se stavěly do krystalických struktur, jiné do vřetenovitých větví a trubek.

Italové se domnívají, že jde o kovové částice, a tvrdí, že připomínají “oxid grafenu a možná i jiné kovové sloučeniny”.

Nixon se o svá zjištění podělil s Wendy Hoyovou, profesorkou medicíny na Queenslandské univerzitě, která vyzvala australskou vládu a její zdravotnické agentury, aby vysvětlily zdánlivě samovolný vznik čipů a obvodů ve vakcínách s mRNA.

Wot’s in the shots?