Lara Loganová hází bomby pravdy v přímém přenosu: Globalistická elita pije krev dětí

Kabelový zpravodajský kanál Newsmax se rozloučil s Larou Loganovou poté, co bývalá korespondentka pořadu „60 minut“ v přímém přenosu vypustila řadu pravdivých bomb. Je to oficiální: mainstreamová média neumějí zacházet s pravdou.

Podle Lary Loganové, oceňované bývalé válečné zpravodajky, lidé v Davosu a světoví lídři „pijí krev dětí“.

https://telegra.ph/Lara-Logan-l%C3%A4sst-live-auf-Sendung-Wahrheits-Bomben-platzen-Globalisten-Elite-trinkt-das-Blut-von-Kindern-10-26

***** ****

RT: Masivní kybernetický útok v Litvě

Více než 1000 webových stránek spadlo
Výpadek mnoha vládních webových stránek a portálů
Mobilní služby zmrazeny
Několik dotčených soukromých investičních společností

Přinejmenším k některým (ale ne ke všem) hackerským útokům se přihlásila ruskojazyčná hackerská skupina Killnet, která uvedla, že se jedná o odvetu za to, že Litva zablokovala přepravu některého zboží do ruské enklávy Kaliningrad, která se nachází mezi Litvou a Polskem.

„Je velmi pravděpodobné, že podobné nebo ještě intenzivnější útoky budou pokračovat i v nadcházejících dnech, zejména proti komunikačnímu, energetickému a finančnímu sektoru,“ uvedl úřadující ředitel NKSC Jonas Skardinskas.

***** ****

EVROPSKÉ UNIE

Deep Sate v EU (WEF Davos, Jesuiti, Chazaři, Cabal, Rothschildi atd.) způsobuje kyberútoky.

V této době kybernetických útoků budou peníze ukradeny přes Litvu a země se o ukradených financích dozví až po několika týdnech!!

DEEP STATE v EU zoufale shání peníze, protože systematický finanční KOLAPS pokračuje.

***** ****

Německý kancléř Olaf Scholtz, francouzský prezident Emmanuelle Macron, italský Mario Draghi, britský premiér Boris Johnson a rumunský prezident Klaus Ichannis přijeli minulý týden na Ukrajinu, aby se setkali s prezidentem Zelenským. Důvodem této cesty je, že „se snaží přijít na to, jak získat poslední ukradené peníze. Všichni vědí, že pro ně hra skončila.“

***** ****

Zasedání G7 (setkání kazašské mafie)…. mimořádná schůze

ANGELA HITLER MERKELOVÁ shromáždila v Německu poručíky, aby oplakali ztrátu Čtvrté říše.

Jako ozvěna historie shromáždila ANGELA HITLER MERKELOVÁ své poručíky na zámku svého otce v Bavorsku, aby slíbila, že bude bojovat do posledního ukrajinského muže tváří v tvář nevyhnutelné porážce od drtivých ruských sil. Takzvaná schůzka G7 je součástí mimořádného setkání vůdců chazarské mafie, kterým nyní hrozí vojenská porážka i soudní tribunál pro válečné zločiny.

Pohled na situaci v Evropě, USA a celém světě jasně ukazuje, že se jedná o konec jedné éry. Dokonce i deník Jerusalem Post, vlajková loď bývalé chazarské mafie v Izraeli, to nyní přiznává:

Blíží se zánik starého geopolitického systému a světového řádu, který se od středověku neustále opakuje.

Zdá se, že tento cyklus moru, válek a hladomoru bude koncem západní hegemonie a zrodem nového světového řádu, který pravděpodobně vrátí rovnováhu sil do Asie a Afriky, jež byly centry světového bohatství a moci dávno před průmyslovou revolucí.

***** ****

Plukovník Viktor Baranec – RT News

Začněme situací na Ukrajině. Na znamení totální vojenské porážky nyní ukrajinští „verbíři“ vyvádějí lidi z jejich domovů, z ulic, z restaurací a zábavních podniků a posílají je do frontové linie nevycvičené a špatně vyzbrojené. „Velký počet zkušených nacistů byl vyřazen z boje a záložníci, kteří jsou nyní posíláni do boje, na to nestačí.

Všichni se nacházíme uvnitř bouře

***** **** ***** ****

Oktagon – impérium temnoty

Původ satanského kultu je ve Švýcarsku a Crowley dovezl kult smrti do Ameriky a celého světa.

Skupina Oktagon: ultratajná globalistická síť se sídlem ve Švýcarsku, kterou tvoří mocné katolické a židovské rodiny, jejichž rodokmen sahá až k egyptským faraonům. Je to nejbohatší, nejsmrtonosnější a technologicky nejvyspělejší mafie na světě se stovkami krycích organizací. Jejich různé insignie obsahují 8 bodů, stran nebo prvků.

Mnohokrát děkujeme Seanu Hrossovi za jeho dlouholeté poučné zpravodajství a vhled do faraonských mistrů – skupiny Oktagon – Svobodných zednářů – Templářů a všech dosavadních loutek.

Mají legální mafii, jako je policie, politici, ministerstvo spravedlnosti, banky a vládní agentury, a mají ilegální mafii provádějící věci, které legální mafie nemůže obejít bez vyvolání přílišné nedůvěry, což způsobuje, že otroci nedůvěřují systému; jejich legální mafie je řízena svobodnými zednáři, zatímco jejich nelegální mafie templáři s hlavní základnou ve Švýcarsku vysoko ve strategických Alpách. Ve skutečnosti jejich legální a nelegální mafie spolupracují jako dvě ruce jednoho těla. Sean Hross

CERN identifikován jako tajný vchod do podzemního velitelství CIA pod Ženevským jezerem ve Švýcarsku.

CERN je největší a nejpokročilejší laboratoř jaderné¹ a částicové fyziky na světě. Bezpečnost v tajném zařízení je nejpřísnější na Zemi. Ideální místo pro skrytí vchodu do Ústřední zpravodajské služby (CIA).

Jak je uvedeno ve zprávě „10 důvodů, proč je Švýcarsko domovem CIA“, důkazy nyní potvrzují. Ale kde je sídlo CIA?

CERN slouží jako tajný vchod do sídla CIA v podmořských alpských kaňonech Ženevského jezera. Jezero tak hluboké, že je prozkoumalo pouze Mir 1 a Mir 2, ruské ponorky známé svými schopnostmiponoru do 6000 metrů.

Numerologie a symbolika CERN

Kromě toho je Triple-6 (pozn. př.: Triple 6 je v podstatě třikrát 6) také zástupcem 6 vchodů, 6 východů a 6 komor nebo kapslí spojených s centrálou CIA. Tento výraz je v logu CIA, které znázorňuje hvězdu nebo kouli s hroty označujícími tunely spojené s centrálou CIA pod Ženevským jezerem. V původním ženevském erbu zdobí štít složený z písmen „IHE“ jezuitský symbol. Jak je znázorněno v knize „Greenland Theory: Apocalypse Now“, jezuité (Society of Jesus) jsou největším náboženským řádem v katolické církvi, známým jako „God’s Marines“. Jezuité přebírají své rozkazy od „černého papeže“, který se zdá být hlasem římské říše v Grónsku. Většina lidí, kteří pracují v CERNu a ústředí CIA, jsou jezuité.

***** **** ***** ****

Bývalý viceprezident společnosti Pfizer: Žádná pandemie Covidu se nekonala

Nezávislí výzkumníci předložili jasné důkazy, že žádná korona-pandemie neproběhla. Mike Yeadon, bývalý viceprezident společnosti Pfizer, řekl v televizi CHD.TV.

Uvedl, že tato úmrtí lze v lepším případě označit za lékařskou chybu, v horším za vraždu.

Dr. Mike Yeadon: Lhali o všem, včetně toho, že se objevila pandemie
„Od začátku nám lhali,“ řekl Yeadon. „Nemyslím si, že by byl novým viníkem nemocí a úmrtnosti někdo jiný než reakce vlád na falešnou pandemii.“

„Vím, že je to dost šokující,“ pokračoval. „Zní to jako konspirační teorie, ale říkám to tak, jak to vidím já.

Lhali o zdravotní krizi, lhali o potřebě a prospěšnosti zásahů a lhali o vývoji, schvalování a používání takzvaných „vakcín“, řekl Yeadon.

Bývalý viceprezident společnosti Pfizer věděl, že něco není v pořádku, když Boris Johnson řekl, že by lidé měli zůstat doma. Stejný přístup zvolila řada dalších zemí. „Říkal jsem si: Bože můj, hrozí nám, že ztratíme svobodný svět,“ řekl.

Zdroj: https://uncutnews.ch/ehemaliger-vizepraesident-von-pfizer-es-hat-keine-covid-pandemie-gegeben/

***** ****

Pro tadesco vybral a přeložil carsten

https://tadesco.org/bleskovka-carstena-6-11-2022/

Největší finanční podvod na spotřebitelích v novodobé historii

České republiky Soudy rozhodují, ale novináři se bojí informovat!! Na životním pojištění byly okradeny miliony lidí o desítky miliard korun. Namočily se všechny velké pojišťovny.

Zapomeňte na kampeličky, ve srovnání s touto kauzou šlo jen o drobné. Problém neplatných životních pojistek se totiž týká až 10 milionů smluv!!! Miliony lidí tak přišly o své peníze a jde o desítky miliard korun! Miliony lidí nevědí o tom, že kvůli neplatnému životnímu pojištění dluží berňáku, že ručí bance za své hypotéky neplatnými životkami, a rozhodně netuší, že v případě pojistné události nemají nárok na výplatu pojistného plnění.

Soudy i finanční arbitryně již v tisících sporů klientů s pojišťovnami rozhodly, že pojišťovny v letech 2005 až 2013 (a některé i později) uzavíraly absolutně neplatné smlouvy životního pojištění. Problém je systémový a nejčastěji se týká pojistných smluv označovaných jako investiční životní pojištění – jde o smlouvy uzavírané především tzv. „na spoření“. A to i tehdy, pokud tyto pojistné smlouvy poskytovaly také pojistnou ochranu (jako v případech smluv Flexi od Pojišťovny České spořitelny/Kooperativy). Neplatnost způsobuje už jen formulář pojistných smluv, ten nebylo možné vyplnit tak, aby byla smlouva ve výsledku v pořádku.

Pojišťovny přitom vybraly od spotřebitelů úspory v řádu stovek miliard Kč. Desítky miliard byly následně z pojišťoven vyvedeny pryč do zahraničí formou dividend. Pojišťovny nemají zájem nic vracet.

Jde o naprostý kolaps státní regulace, kterou zajišťuje ČNB. Seznam dotčených pojišťoven je přitom ohromující – namočeny jsou samozřejmě obě největší, tedy Česká pojišťovna (dnes Generali Česká pojišťovna) a Kooperativa pojišťovna. Ale problém má také Allianz pojišťovna, AXA životní pojišťovna (dnes UNIQA), Česká podnikatelská pojišťovna, Generali pojišťovna (dnes Generali Česká pojišťovna), ČSOB pojišťovna, MetLife (dříve Amcico, Aviva), Nationale Nederlanden (dříve ING), Pojišťovna České spořitelny (dnes Kooperativa pojišťovna). Výčet nepochybně není konečný, přesto jde o více než 90 % uzavřených pojistných smluv životního pojištění v uvedeném období.

Že se o problému neplatných životek veřejně nemluví? Že žádná pojišťovna dosud nepřišla o licenci? Že orgány činné v trestním řízení neřeší tento neuvěřitelný podvod na spotřebitelích? Žijeme přeci v České republice… ČNB jako hlavní regulátor má nulový zájem problém řešit, a to i s ohledem na své smutné historické angažmá v této věci (viz např. role Miroslava Singera, dnes klíčového muže Generali). A protože samotné pojišťovny jsou největšími zadavateli reklamy, je pro ně snadné ve spolupráci s ČNB celou věc vymlčet. Média si raději ukousnou z koláče peněz na reklamu a svorně mlčí. ČNB přitom ostudně ignoruje rozsudky soudů, vč. rozhodnutí Nejvyššího a Ústavního soudu, přihlíží okrádání klientů pojišťoven a nereaguje ani na přímý pokyn z Poslanecké sněmovny, aby varovala veřejnost kvůli neplatným smlouvám životního pojištění a neoprávněnému snižování pojistného plnění.

Řešte to s odborníky, než bude pozdě!

Každý zná někoho, kdo v minulosti uzavřel životní pojištění. Můžete to být Vy, někdo z rodiny, přátelé, kamarádi, spolupracovníci. Informace o neplatných smlouvách životního pojištění je třeba sdílet s ostatními, dokud pojišťovny nezablokují i tento komunikační kanál!

Přijaté pojistné na neplatnou pojistnou smlouvu musí pojišťovna vrátit. A to je rozhodně dobrá zpráva pro většinu klientů, kteří se aktuálně potýkají s rostoucími výdaji domácností kvůli inflaci. Právě v pojistných smlouvách hledejte rezervy pro úhrady účtů za plyn a elektřinu a jiné nezbytné výdaje.

Nečekejte na nic, protože čas hraje jen ve prospěch pojišťoven. Stát nikomu z Vás nepomůže!!! Vyčerpávající informace k problému neplatných smluv životního pojištění pro veřejnost uvolňuje například neziskový projekt Podvedení klienti ( www.podvedeniklienti.cz ), včetně možnosti provést jednoduchý test platnosti pojistné smlouvy. Pomoc je možné též hledat u organizací Asociace občanských poraden ( www.obcanskeporadny.cz ) či u Člověka v tísni ( www.clovekvtisni.cz ).

Mimo jiné se dočtete: jak se snadno stát daňovým dlužníkem kvůli pojišťovně, jak byla ČNB prokazatelným spoluviníkem a úmyslným dezinformátorem (vč. zhodnocení role Miroslava Singera, Jiřího Rusnoka a Tomáše Nidetzkého), jak finanční poradci a zprostředkovatelé dělají mrtvé brouky a nechávají své klienty v průšvihu kvůli obavě ze storna provizí, jak se klienti sami brání navzdory klackům pod nohy házeným státní správou, o roli advokátních kanceláří zastupujících pojišťovny (vč. zhodnocení role PRK v činnosti České advokátní komory a zlobování legislativního procesu zákona o hromadném řízení).

https://tadesco.org/pojistovacky-podvod-stoleti/

Egyptská centrální banka oznámila plán na odklon od amerického dolaru

Guvernér egyptské centrální banky Hassan Abdalla 23. října oznámil, že Káhira usiluje o vytvoření nového měnového ukazatele, aby „změnila kulturu, podle níž jsme vázáni na americký dolar“.

„Kromě zlata vytvoříme index pro egyptskou libru prostřednictvím skupiny dalších měn, abychom změnili kulturu, že jsme vázáni na dolar,“ řekl Abdalla na ekonomické konferenci v Káhiře. Další podrobnosti o tomto systému neuvedl.

„Je to kvůli myšlence vázání – a nemluvím o ceně, mluvím o myšlence,“ řekl. „Spojené státy nejsou mým hlavním obchodním partnerem. Nevím, proč jsou lidé stále fixováni na dolar,“ řekl dále guvernér centrální banky.

Po celá léta byla egyptská libra držena z velké části na uzdě vůči americkému dolaru, což bylo nákladné úsilí, které vyžadovalo udržování vysokých úrokových sazeb.

Na začátku letošního roku však libra po ruské vojenské invazi na Ukrajinu zaznamenala prudký propad. Tato válka vyvolala během několika týdnů odliv až 25 miliard dolarů z egyptských pokladničních poukázek.

To zase přimělo egyptskou centrální banku devalvovat měnu a nechat ji postupně oslabovat. Od té doby ztratila libra vůči americkému dolaru přibližně 20 % své hodnoty.

Investoři tvrdí, že se připravují na druhou vlnu znehodnocování, protože Káhira je několik dní před schválením nové půjčky od Mezinárodního měnového fondu (MMF), západní instituce, která tvrdí, že chce vidět „pružnější“ směnný mechanismus – což znamená, že se domnívá, že egyptská libra je nadhodnocená.

MMF chce také vytvořit rovné podmínky, které umožní soukromému sektoru převzít „větší roli v ekonomice“.

Egypt je poslední zemí globálního Jihu, která se v důsledku války na Ukrajině začala odklánět od amerického dolaru. Začátkem letošního roku se Írán i Indie vzdaly dolaru v bilaterálním obchodu s Ruskem, zatímco Saúdská Arábie přišla s myšlenkou přechodu od amerického dolaru k čínskému jüanu při veškerém budoucím prodeji ropy do Číny.

Minulý měsíc se objevily zprávy, že Egypt se připravuje na přijetí ruského platebního systému Mir a zařazení ruského rublu na seznam měn používaných egyptskými bankami a společnostmi cestovního ruchu.

Publikováno 24.10.2022

Zdroj: The Cradle

https://tadesco.org/egyptska-centralni-banka-oznamila-plan-na-odklon-od-americkeho-dolaru/

Vzkaz Pavla Zítka k volbě prezidenta ČR 2023

Posílám poslední aktualizaci od pavla zítka. Dnes a zítra je poslední možnost odevzdání petičních archů na Hlavním nádraží v Praze – Potrefená husa. Dnes 15:00 – 16:30 hodin a zítra 11:00 – 14:00 hodin. Pak jede vše odevzdat na ministerstvo vnitra. Všechna data a aktualizace je možné sledovat na FB profilu: Pavel Zítko – Prezident 2023.

Dostali jsme do redakce žádost o zveřejnění videa Pavla Zítka se vzkazem:

https://tadesco.org/vzkaz-pavla-zitka-k-volbe-prezidenta-cr-2023/