Oficiální článek, který pojednává o použití oxidu grafenu ve vakcínách proti chřipce. O oxidu grafenu se debatovalo jako o možné přísadě v covid vakcínách ao jeho velkém nebezpečí a rizicích.

Níže pod článkem doporučuji shlédnout související video o hydroxidu grafenu a jeho rizicích. Zvláště důležité vzhledem k nedávnému oznámení médií, že do ČR míří vakcína proti chřipce v podobě nosního spreje pro děti (neví se, jestli už tato vakcína obsahuje i grafen)

Originál článku publikovaný ZDE : https://www.graphene-info.com/graphene-oxide-gives-boost-new-intranasal-flu-vaccine

Článek:

Výzkumníci z Georgijské státní univerzity a Emoryho univerzity vyvinuli intranasální vakcínu proti chřipce, která jako antigenní složku vakcíny používá rekombinantní hemaglutinin (HA), protein nacházející se na povrchu chřipkových virů.

Vytvořili také dvourozměrný nanomateriál (nanočástice oxidu grafenu s polyethyleniminovou funkcí) a zjistili, že vykazuje silné adjuvantní (imunoposilující) účinky na chřipkové vakcíny podávané intranasálně.

V naší studii jsme poprvé uvedli, že dvourozměrné nanomateriály oxidu grafenu mají silný adjuvantní účinek při posilování imunitních reakcí intranasálních vakcín proti hemaglutininu (HA), uvedl Dr. Chunhong Dong, hlavní autor studie a postdoktorand v laboratoři Dr. Baozhonga Wanga v Ústavu biomedicínských věd.

Tato studie přináší nové poznatky o vývoji vysoce účinných intranasálních vakcinačních systémů s dvourozměrnými nanočásticemi ve tvaru listů, uvedl Dong. Nanočástice oxidu grafenu mají mimořádné vlastnosti pro podávání léků nebo vývoj vakcín, jako je ultra velká plocha povrchu pro vysokou hustotu náplně antigenu, a vakcína vykázala vynikající imunoenvironmentální vlastnosti in vitro a in vivo. Tuto nanoplatformu lze snadno přizpůsobit na konstrukci slizničních vakcín proti různým respiračním patogenům.

Studie provedená na myších a buněčných kulturách zjistila, že nanočástice významně zvyšují imunitní reakce na slizničním povrchu a v celém těle myší. Silné imunitní reakce poskytly imunitní ochranu proti napadení chřipkovým virům homologními (stejnými) kmeny virů a heterologními (různými) kmeny virů.

Výsledky jsou slibné i proto, že intranasální vakcíny proti chřipce bez použití jehel mají oproti tradičním injekčním vakcínám vynikající logistické výhody, jako je snadné podávání s vysokou mírou přijatelnosti pro příjemce a zamezení vzniku biologicky nebezpečného odpadu.

VIDEO: Dr. Andreas Noack – Covid vakcíny obsahují uhlíkové nano žiletky ve formě hydroxidu grafenu
Německý doktor a odborník na uhlík zveřejnil video, ve kterém sdílí zjištění, že covid vakcíny obsahují hydroxid grafenu, který funguje jako nano žiletky, které rozřezávají krevní cévy a ostatní orgány v těle.

Krátce po zveřejnění jeho videa byl údajně zavražděn, jak řekla jeho partnerka ve videu o pár dní později. Prosím o sdílení tohoto důležitého videa.

 

AUTOR: Roni Peleg

Překlad: David Formánek