Smrt Britské panovnice je událostí zvláštního významu, která má zcela jistě naprosto zásadní vliv na globální politickou situaci a politiku, právě z tohoto důvodu se dotýká každého z nás. Rozhodla jsem se proto pro Vás (a není to s křížkem po funuse, jak by se třeba mohlo zdát, ona „smutná“ událost bude mít svůj zásadní vliv na dění okolo nás ještě poměrně dlouhou dobu) přeložit a zveřejnit zajímavý „konspirační“ článek z Amerického alternativního webu HumansAreFree.com v originále nazvaný „Smuteční řeč královny Alžběty II., kterou v televizi neuvidíte“.

Zapnuli jste si v poslední době televizi, otevřeli svůj webový prohlížeč nebo se pohybovali na jakýchkoliv sociálních sítích a rozhodně jste se nevyhnuli titulkům a hashtagům o smrti královny Alžběty II. Hned poté, co se objevily zprávy, že je pod „lékařským dozorem“, se štáby mainstreamových médií rozmístily přímo před Buckinghamským palácem, protože šlo rázem o tu skutečnou událost z červeného koberce globálního významu i důsledků, když tam chvíli na to přijíždějí členové královských rodin a to nejen z celé Evropy, aby vzdali úctu královně a nabídli svoji podporu.

Nově zvolená britská premiérka Liz Trussová ve čtvrtek (8.září) prohlašuje, že „celá země“ je „hluboce znepokojena“ zprávami o stále více se zhoršujícím zdraví královny.

„Moje myšlenky – a myšlenky lidí v celém Spojeném království – jsou v tuto chvíli s Jejím Veličenstvem královnou a s její rodinou,“ prohlásila Trussová.

Pouze o několik hodin později, obklopená celou svou královskou rodinou, prý vydechla královna Alžběta II. naposledy. Rázem se všechny mainstreamem neustále chrlené zprávy o jejím stavu jen otočili narativem na její památku.

Je ale právě královna skutečně někým, kdo má být takto oslavována jako nositelka všeho dobrého? Měla být její tvář neustále přilepena na televizní obrazovky celého světa a na její počest by měl být vyvěšeny smuteční vlajky globálně a 24/7? Možná že ano, ale rozhodně ne z důvodů, které vám řeknou korporátní média.

Kromě toho, že se královna Alžběta starala o jistého dětského predátora a pomáhala tak krýt jeho zločiny , tak obrala anglické daňové poplatníky o stovky milionů liber, jen aby jimi zaplatila za svůj soukromý hrad.

Během doby své vlády rovněž ukryla své finance za mořem – a to dokonce navzdory skutečnosti, že královská rodina je osvobozena od daní – a vydělala takto další bezpočet miliard za zády a z peněz svých poddaných.

Dohlížela také na až děsivou kolonizaci mnoha území v Africe a Asii, kde byli tamní lidé krutě mučeni, jejich půda byla ukradena a lidé vyvražděni.

 

 

Přečtěte si také: Královna Alžběta II. je v přímé pokrevní linii římských Caesarů ! (Což je prokázaný fakt).

Ačkoli se tisk nakloněný královně snažil bagatelizovat její roli ve výše zmíněné události, její rasistické smýšlení bylo odhaleno v dokumentu vydaném již v loňském roce Guardianem. Noviny v něm odhalily, že královnini dvořané zakázali „barevným přistěhovalcům nebo cizincům“ sloužit v kněžských rolích v královské domácnosti přinejmenším do konce 60. let – kdy to již přestalo být považováno za ještě „přijatelné“.

Nebylo to ovšem jen mučení, rasismus, či zakrývání synovy afinity k dětem. V jednom z dosud jejích nejvíce usvědčujících přiznání anglikánské církve, tak hlava církve se již v roce 2017 přiznala, že se „domlouvali“ a společně pomáhali skrývat dlouhodobé sexuální zneužívání dětí a mladých mužů.

Arcibiskup z Canterbury Justin Welby se pak veřejně omluvil všem obětem, které promluvily a pomohly tak dostat jejich násilníky v roce 2017 před soud. Nicméně podle další zprávy o tom, jak církev celý případ vyřešila, jde o pořádnou facku na tvář spravedlnosti, jaký trest exbiskup Peter Ball dostal po desetiletí zneužívání chlapců.

Podle agentury AP zveřejnil Welby svoji omluvu hned poté, co byl Ball v roce 2015 konečně odsouzen a také uvězněn za pochybení ve veřejné funkci a neslušné sexuální útoky na teenagery a mladé muže a to po dobu 20 let.

Přestože se ke všemu přiznal, třeba že sexuálně zneužil 18 lidí, tak byl tento sériový pedofilní násilník propuštěn z vězení po pouhých 16 měsících!

Kořeny anglikánské církve sahají až do doby římské říše, kdy křesťanství vstoupilo do římské provincie Británie a bylo oficiální státní církví Británie. A nejvyšším guvernérem církve je proto sama královna.

Vzhledem k tomu, že panovník je rovněž nejvyšším guvernérem církve, tak lze předpokládat, že se podílel i na krytí celého případu.

Když královna zrovna nekryla pedofily nebo nedohlížela na mučení kohokoliv, tak také sympatizovala s nacisty. V roce 2015 byla královna viděna na videu při svém nacistickém pozdravu během Hitlerova nástupu k moci.

Jak tehdy informoval TFTP, ve videu královna a královnina maminka hrdě pozvedají své ruce v nacistickém pozdravu přímo na kameru.

Podle The Sun:

Film ukazuje tehdejší princeznu Alžbětu, ve věku pouhých sedmi let, jak se schovávala v roce 1933.

Klučík starý tři roky na klíně její sestry princezny Margaret, je jejich strýc princ Edward, princ z Walesu. Byl také sympatizantem Hitlerova nacistického Německa a stal se později králem Edwardem VIII.

The Sun dnes odhaluje úchvatné filmové záběry královny předvádějící perfektní nacistický pozdrav.

Úžasný klip byl před veřejností skrytý po osm desetiletí. Předpokládá se, že tento zrnitý domácí amatérský film byl natočen pravděpodobně v roce 1933 nebo 1934, když Hitler získává v Německu svoji nejvyšší moci.

Je tedy dokázáno pomocí historických záznamů , že Edward VIII byl ve skutečnosti nacistický sympatizant, což činí pozdější tvrzení královny že jde pouze o nevinnou dětskou legraci při její obhajobě videa, poněkud irelevantním.

Přečtěte si rovněž: Všichni královnini agenti a korporace, které ovládají svět .

Je to totiž ještě horší, zpravodajské informace poskytnuté FBI potvrdily, že nacisté využívali vévodu a vévodkyni ke sbírání zpravodajských informací, které by zmařily válečné úsilí spojenců a pomohly tak nacistům vyhrát.

Když ovšem královna právě nezdraví nacistický režim zodpovědný za strašnou smrt 6 minimálně milionů Židů, tak třeba zneužívá chudé a duševně nemocné jedince.

TFTP: Jak informoval , po zveřejnění Paradise Papers, tedy úniku tajných informací ze souboru obsahujícího více než 13,4 milionů dokumentů, odhalilo zákeřné činy královny na duševně nemocných.

Dokumenty zahrnuté v uniklém souboru informací pocházejí od dvou poskytovatelů offshore služeb a z registrů firem v 19 daňových rájích, které získal německý list Süddeutsche Zeitung a následně je sdílelo také Mezinárodní konsorcium investigativních novinářů.

Zpráva od ICIJ tvrdila, že podle záznamů offshore právnické firmy Appleby, tak ze soukromého majetku královny Alžběty II byly investovány miliony liber do fondu na Kajmanských ostrovech, který ale již v minulosti využíval chudé rodiny:

„Královna Alžběta II. investovala miliony dolarů do lékařských a spotřebitelských úvěrových společností, ukazují záznamy od Appleby. Zatímco královnin soukromý majetek, tedy vévodství Lancaster, poskytuje některé podrobnosti o svých investicích do nemovitostí ve Spojeném království, jako jsou například různé komerční budovy roztroušené po celé jižní Anglii, tak ale nikdy nezveřejnil jakékoliv podrobnosti o svých offshore investicích.

„Ano, vévodství si samozřejmě bylo dobře vědomo toho, že Jubilee Absolute Return Fund byl provozován offshore,“ potvrdil později Chris Addock, finanční ředitel vévodství Lancaster.

Záznamy ukazují, že od roku 2007 soukromý majetek královny investoval do fondu na Kajmanských ostrovech, který zase investoval do soukromé investiční společnosti, která ovládala BrightHouse, britskou firmu prodávající na splátky spotřební zboží do domácnosti, kritizovanou hlídacími psy spotřebitelů a členy parlamentu za prodej tohoto zboží Britům s omezenou hotovostí ale se splátkovými kalendáři s úrokovými sazbami až 99,9 procenta.

Podle zprávy deníku Guardian, který se stal mediálním partnerem při sdílení odhalených informací z Paradise Papers, tak v průběhu nejméně deseti let královnino panství také poměrně významně investovalo do podniků, jako je mimolicenční řetězec Threshers a nebo maloobchodník BrightHouse.

V roce 2017 bylo právě společnosti BrightHouse, která je největším britským maloobchodním prodejcem na splátky, nařízeno zaplatit 14,8 milionu liber celkem 249 000 svým zákazníkům poté, co Úřad pro dohled nad finančním trhem zjistil, že se maloobchodník provinil značným předražením ceny zboží svým zákazníkům a úmyslným zneužíváním lidí s problématickým duševním zdravím, nebo s poruchami učení.

Abychom to tedy celé zrekapitulovali, tak královna osobně dohlížela na děsivé mučení domorodého obyvatelstva a řídila okupaci cizích území po celá desetiletí, kryla pedofily, vykořisťovala a využívala zdravotně postižené k osobnímu prospěchu, okradla své poddané o miliardové příjmy z daní a v minulosti měla otevřeně sympatie k nacistům. Ale to v žádném případě není ještě úplný seznam… je toho bohužel ještě mnohem víc.

Jejím dědictvím tedy rozhodně není ani laskavost, ani altruismus a majestát – je to spíše kolonizace, brutalita, nakládání s cizí půdou, krádeže nerostů a mučení lidí.

 

Ale poté, co tohle všechno víme, tak si zkrátka musíme položit otázku, proč… proč je její tvář dnes vylepená ve všech těch televizích, počítačích a v novinách? Proč pro ni mají plakat tisíce lidí v ulicích? Proč z ní všechna mainstreamová korporátní média dělají takovou hrdinku?

To totiž není normální. Královna byla monarcha, nezodpovědný, právně imunní potomek celé dlouhé řady naprosto brutálních diktátorů, kteří všichni v této roli pokračovali – a nikoliv, nebylo to jen nějaké „symbolické“. Veřejnost musí přestat tyto lidi takhle oslavovat. Pokud totiž budeme i nadále dělat idoly z násilnických tyranů, tak se nedivte, že se potom celá společnost tomu začne podobat právě tak.

Převzato: https://cz24.news/skutecnosti-ze-zivota-kralovny-alzbety-ii-ktere-v-televizi-rozhodne-neuvidite/

ZDROJ: humansbefree.com/2022/09/the-eulogy-of-queen-elizabeth-ii-that-you-wont-see-on-your-tv.html