Audit proveden. Globální a nesplatitelný dluh vůči M1 je ve výši 270 quadrilionů dolarů.

Všechny kriminální systémové akce byly organizovány Mezinárodními zločinci a teroristy v osobě zločineckých a zakázaných organizací, jako: organizace jezuitů, organizace Iluminátů, zednářská lóže „abeyton“, organizace temná Chazária, zločinecké antimorální a protiLidské tajné organizace, zločiny zásadám Suverenity Vlády Lidu a všeobecnému KONu Tvoření, s jejich centry řízení, jako: Tchaj-wan, Vatikán, London City, Wall Street, Washington DC (District of Columbia), Hong Kong, Moskva, Izrael a další.

Trestní činy byly páchány pod zločineckou vlajkou demokracie, protože původ slova „demokracie“ pochází z řeckého nářečí „demos“, což znamená „občan“ (nepatrná menšina), protože většina Lidu se v řeckém nářečí nazývá „Ochlos“. V důsledku toho demokracie nikdy neznamenala a nemůže znamenat Vládu Lidu. Ve skutečnosti pojem „demokracie“ znamená diktátorskou moc organizované menšiny nad celým Lidem, to znamená, že pojem „demokracie“ znamená feudalismus v jeho ostrém a antimorálním stádiu.

M1 rozhodla přepsat v literu zákona v Lidském Světě na Zemi, že Nejvyšší mocí je Národ
Všechna finanční, cenná, majetková a pozemková aktiva popsaná výše, organizace a zločinecké rodinné klany podle obecné definice „Mezinárodní zločinci, teroristé“ a jejich satelity, příbuzní, komplicové jsou předmětem okamžitého prohledání, úplné konfiskace.
Celá rezoluce 27 Suverénní Mezinárodní Pokladny M1 čtěte v SK zde:

https://slovanskenoviny.sk/rezolucia-itm1-027-suverenna-medzinarodna-pokladna-m1-postavila-mimo-kon-a-zakon-vsetky-babkove-pseudo-vlady-vo-vsetkych-statoch-sveta/

Rezolúcia ITM1 026: Suverénna Medzinárodná Pokladňa M1 stavia sionizmus a jezuitov mimo Zákon

Inštitút pre Náboženské Otázky vo Vatikáne (Vatikánska Banka) v polupráci s ďalšími zločineckými teroristickými organizáciami ukradla finančné aktíva určené k úplnej likvidácii, a prepieraním ukradnutých zločineckých a krvavých peňazí, zločinecká neofašistická skupina v osobe kriminálnych organizácií jezuitov, a nimi vytvorených iluminátov, spolu s Vatikánom a

 

Vatikánskou Bankou, začali premiestňovať ukradnuté špinavé peniaze do celého Sveta, hlavne do Európy.

  • v osobe radikálnych sionistov naponáhlo a trestne nakupovali závody, fabriky a iné výrobné prostriedky, a vytvorili dnes všeobecne známe koncerny, ako: BMW, Mercedes – Benz, Volkswagen a iné.
  • Radikálny sionizmus – existencia tejto zločineckej kategórie bytostí v ľudskom prezlečení, je v Ľudskej spoločnosti a na Našej Zemi neprípustná.
  • Radikálni sionisti a jezuiti vyhlásení a uznaní za teroristické protiľudské organizácie a postavení mimo Zákon.
  • Tajný šéf FEDu ako kurátor Donalda Trumpa (Ilumináta Romanova)
  • GESARA/NESARA a Kvantový Finančný Systém (KFS) mimo KÓNu a mimo Zákona

 

Celá Rezolúcia č. 26 Suverénnej Medzinárodnej Pokladne M1 v Slovenskom jazyku: