Se sílícím větrem a blížící se bouří se objevují další fascinující události. Někteří se domnívají, že už jsme v bouři. Já věřím, že bude mnohem prudší a vlhčí, protože Pravdy zaplaví alternativní média i vybrané aspekty hlavního proudu.

Všude ve zprávách se dozvídáme, že několik zemí si vybírá strany a my nyní hlasitě slyšíme válečné bubny. Rusko je očerňováno, situace na Ukrajině je zoufalá a toto se dnes odpoledne objevilo na Telegramu. Tolik situací je jako želízko v ohni, které čeká na jiskru.

Niekoľko hodín po smrtiacom nálete na Západnom brehu sa na juhu rozozvučali raketové sirény

Všetko nasvedčuje tomu, že sa čoskoro začnú diať veľké veci. Možno už každým dňom. Stále dostávame správy, že na oblohe nad USA je rekordný počet vojenských lietadiel na neznámych misiách a v pozadí sa vysušuje bažina. odkaz

Zúfalí ľudia robia zúfalé veci a táto správa súvisí s plánom globalistov vytvoriť nedostatok potravín a mäsa, aby nás ľudí donútili jesť hmyz. Mali to všetko premyslené. Možno ste už počuli príbehy o nedostatku vajec a ich astronomických cenách. Naposledy som si overila, že Trader Joes má stále pomerne dobré ceny vajec a možno len o niečo vyššie ako pred niekoľkými mesiacmi.

Krmivo pre kurčatá Tractor Supply údajne spôsobilo zastavenie znášky vajec, predstavenstvo má väzby na WEF, Jeffrey Epstein

ŠOKUJÚCE: Riaditeľ spoločnosti Pfizer fyzicky napadol Jamesa O’Keefa a zamestnancov Veritas; zničil iPad s tajnými nahrávkami o „mutujúcom“ víruse Covid; NYPD reaguje!

„Som len človek, ktorý pracuje v spoločnosti, ktorá sa snaží doslova pomôcť verejnosti.“

„Posrali ste to!“ video

David Nino Rodriguez opäť hosťuje informáciu Illuminati Insider Jessie Czerbotar a jej materiál je niekedy veľmi temný a možno ťažko uveriteľný, ale väčšina sa zhoduje, že je pravdepodobne veľmi presný.

Trump sa od Pencea dištancoval, takže čokoľvek o ňom vyjde najavo, nebude sa viazať na prezidenta Trumpa a nebude sa považovať za politický úder. Trump presne vie, čo Pence urobil, ale všetko je to o optike.

Bez ohľadu na to, ako veľmi sa snažia, pravda sa dostáva von. Twitter nenechal veľa pravdy uniknúť, keď Stew Peters robil tento príbeh, a komentáre to odrážajú. Tweety s pravdou v nich zabíjali a útoky nechávali plynúť bez kontroly.

Pravicový hlásateľ Stew Peters, ktorý robí rozhovor s nejakým neviditeľným používateľom Twitteru, aby „potvrdil“, že vo Washingtone je všeobecne známe, že Mike Pence a John Roberts sú pedofili, je dokonalým príkladom absolútne znehodnotenej povahy dnešných pravicových médií.

Jak se probíjíme informacemi a dezinformacemi o „viru“ Covid, vidíme stále více a více důkazů potvrzujících teorii, že se nejedná o onemocnění způsobené „virem“ a že virus není to, za co ho považujeme.

Velmi brzy jsem v souvislosti s podvodem s chřipkou Wu poslouchala rozhovor s holistickým lékařem jménem Zach Bush a způsob, jakým popisoval nachlazení, chřipku, nemoc atp. byl, že tělo zpracovává a vyhání toxiny, které mohou být z potravin nebo jiných zdrojů, a nemoc může být důsledkem stresu, přetížení atd..

Pokud mě paměť nelže, doktor Bush řekl, že virus není něco, co můžete chytit nebo přenést na někoho jiného; je to něco, co si tělo vytváří ve snaze očistit se a vyléčit se. Řekl, že ho nemůžete považovat za „nakažlivý“ a museli byste jej doslova vstříknout někomu do krve, abyste „chytili virus“.

Od té doby jsme se také dozvěděli, že léky na takzvaný „virus“ SARS-Cov2 jsou ve většině případů „antiparazitární“, což nás vedlo k otázce, co přesně, tato biologická zbraň Covid-19 je. Způsobují ji parazity?

Mnozí v posledních letech naznačovali, že rakovinu a mnohé jiné nemoci mohou ve skutečnosti způsobovat parazity. Je zřejmé, že medicínsko-průmyslový komplex nám neukázal pravdu o tom, jak naše tělo funguje nebo jak ho léčit.

Jak se situace na naší planetě vyvíjí a jak se odhaluje více informací a pravdy o plandemii, mnohé vlády mění svá doporučení, jak s ní bojovat a vrátit se do normálu. Japonsko se přibližuje, ale kdyby byla známa celá pravda, všechny tyto nesmysly by mohly zmizet. Thajsko již udělalo stejné snížení hodnocení

. Odkaz

Japonsko sníží stupeň ohrožení COVID do stejné kategorie jako sezónní chřipka. Japonsko oznámilo, že sníží stupeň ohrožení koronaviru Wuhan (COVID-19) na stejný stupeň ohrožení jako sezónní chřipka.

*

Pomáhá poslouchat zkušené vojáky, kteří zdůrazňují, že Německo, USA, Polsko nebo kdokoli jiný může dát Ukrajině všechny tanky a obrněnou techniku, ale k tomu, aby se tato vozidla a výzbroj skutečně dostala do boje a efektivně použila, je zapotřebí čas a dovednosti.

Naučit se používat tyto komplikované stroje vyžaduje čas, takže ačkoli může znít děsivě, když posloucháme o tom, čím některé země přispívají na válečné úsilí, mohli bychom se pozastavit a zvážit praktické aspekty dříve, než začneme panikařit a stavět protileteckékryty.

Je zde i otázka náhradních dílů. Umíme si představit opotřebování tisíců pohyblivých částí a pravidelná údržba je důležitá. Zajistí se dodávky součástek spolu s těmito tanky atp. směřujícími na Ukrajinu? Budou školit lidi na rozebírání, výměnu součástek a opětovnou montáž? A co munice? Každá výzbroj vyžaduje munici, která je pro daný stroj jedinečná.

Pokud je pravda, že nacističtí psychopati na Ukrajině v podstatě používají nucené a někdy i násilné odvody, aby unášeli a posílali obyčejné lidi z ulic ukrajinských měst a obcí k formování svých armád, bude to opravdové svinstvo. Nebudou se moci rovnat ruské armádě a byla by to krvavá koupel. Rady nacistické ukrajinské armády by byly v krátké době zdecimovány – a co potom? Nemůžeme přece nechat obětovat nevinný ukrajinský lid válečným bohům cabaly. Situaci je třeba deeskalovat dříve, než si zbytek světa vybere stranu a vypukne plná válka.

Je téměř zábavné a více než potěšující vědět, že my, konspirační analytici, už téměř tři roky tvrdíme, že očkovací látky ve skutečnosti nejsou vakcíny, ale zbraně, a nyní se každý den zveřejňují důkazy – dokonce i prostřednictvím mainstreamových kanálů. Mnozí z nás se již zavázali k postoji, že nepřijmeme nic, co nám nabídnou ve formě daru od Big Pharma, jakmile se objevilo slovo naV.

Dali jsme najevo, že nikdo by si neměl dávat tyto velmi pochybné injekce proti chřipce, protože to není nutné a pravděpodobně by to přineslo více škody než užitku, protože těmto zlým tvorům se nedá věřit. Neměli čas je dostatečně otestovat v rámci pokusů na lidech a my víme, že nás chtějí odstranit.

Všem jsme se snažili namluvit, že jde o uměle vytvořenou, falešnou pandemii, kterou už dávno naplánovali, ale je to planeta svobodné vůle a každý jednotlivec se musel sám rozhodnout, jak bude s chřipkou zacházet, jak bude provádět PCR testy, hospitalizaci, shánět bezpečné , ověřené léky a zda bude dodržovat masky, společenský odstup, lockdowny, vše.

Neuvěřitelné svědectví, které tento týden na skrytou kameru poskytl reportér projektu Veritas vrcholovému manažerovi společnosti Pfizer, otřáslo světem a už se ozývají vlny šoku, které vyzývají vládní představitele k vyšetřování – a je nejvyšší čas. Musíme se připravit na vojenské procesy Norimberk 2.0, které se uskuteční koncem tohoto roku.

Senát začal vyšetrovanie spoločnosti Pfizer po „bombastickom“ tajnom videu projektu Veritas.

Musíte milovať ich terminológiu; „zisk funkcie“, „riadená evolúcia“… vieme, že už veľmi dlho vytvárajú choroby, aby nás zlikvidovali. zdroj

K dnešnímu dni byla „spolková vláda“ oficiálně informována, že příměří z roku 1945 bylo na základě dohody „dva plus čtyři“ s okamžitou platností zrušeno.
Ruské ministerstvo to sdělilo Spolkovému kabinetu/kancléřství v Berlíně.

Příměří z roku 1945 mezi Ruskem a Německem bylo prohlášeno za neplatné k dnešnímu dni kvůli dodávkám zbraní a zásahům na Ukrajině za účelem podpory.
Dohoda s Ruskem byla porušena Německem a k dnešnímu dni je opět ve válečném stavu jako v roce 1945.

VÝSLOVNĚ ZDŮRAZŇUJEME:
Naše zdroje informací jsou stoprocentní, a to na všech pozicích.

Poznámka:
Kvůli tomuto zásahu Scholzovy vlády povede míra inflace ke konečnému kolapsu, který již nebude možné zastavit, a je tak poslední smrtelnou ranou pro veškeré obyvatelstvo Německa. odkaz

Predátor zvaný DS je zatlačen do kouta a s ním i jeho aktéři. Tak to dopadá, když se dostanete do centra pozornosti. Brzy přijdou na řadu další zločinci a zločiny. Bude to pro nás velká show ?

? Americký senátor Marco Rubio (R-FL) zaslal dopis generálnímu řediteli společnosti Pfizer v reakci na tiskovou zprávu o důkazním videu Project Veritas! (I.P.)

? Farmaceutické společnosti vyrábějící viry, na které zároveň prodávají lék, by měly každého člověka na světě přivést do varu. Je to obdoba toho, jako když lékaři střílejí lidi na ulici, aby mohli vydělávat na účtech za léčení obětí.

V celosvětovém měřítku byly miliardy lidí nakaženy, miliony zabity a miliardy donuceny stát se laboratorními krysami, aby mohly profitovat.
(Clandestine)

Rusko varuje před rozhodnutím západu vyslat na ukrajinu tanky a překročit tak červenou linii

Německo ve středu oznámilo, že je připraveno poslat na ukrajinu 14 hlavních bojových tanků leopard 2 a umožnit dalším zemím poslat do kyjeva vlastní tanky německé výroby. Očekává se také, že usa brzy oznámí svůj záměr vyslat na ukrajinu tanky abrams.

Extrémně nebezpečné
Ruské velvyslanectví v berlíně označilo rozhodnutí německé vlády za „Extrémně nebezpečné“ a uvedlo, že „Posouvá konflikt na novou úroveň konfrontace“.

Jsme na cestě k_událostem, které po odhalení nato .Osn přinesou vojenské tribunály. [ds] cia. Pentagon dod >černé klobouky < ……

Tyto události jsou již dlouho předpovídány……//// za kulisami.
Eu. Kanada. Velká británie. Austrálie spojené státy.
rozdělení armády na [ ds] armádu + zpravodajské služby vs. White hats military+ intelligence a obě strany se připravují na bouřI ….. Zatýkací války
Který podle současné
Detekci, která probíhá ve světě v souvislosti s plandemií. Bio zbraně. Ukrajinská válka pod falešnou vlajkou (vytvořená pentagonem) ////

vše je propojeno.
Praní špinavých peněz na ukrajině. Nato. Osn. Davos.Wef. Brány. Cia. Biden clintons >>> epstein<<
Vatikán. Obama. Eu. ///

Válka, která ukončí všechny války!
A je spojena s
Odhalení světového společenství, které vytvořilo biologické zbraně. Vakcíny. Viry. Války. Války války války.
Válka profit pro zisky. Zakrývání. Vytvoření zmatku….

Držte se pevně patrioti….

Připoutejte se _q

Svět je propojený.

Mějte víru.

Vojenská white hood military alliance vytvořila postupy, které mají zajistit, aby nebyly použity jaderné zbraně.
( ale přijdeme na hranici m.A.D. > mutual assured destruction*>> událost blízká civilizační smrti<) zdroj

Mnohokrát jsem řekl, že tyto události se musí stát… Právě teď existuje rozdělení uvnitř ukrajinských sil
A mnozí uvažují o vojenském převratu protizelenskému///

V Německu jsou vojenské síly rozděleny…. V polsku jsou vojenské síly rozděleny přes celou Evropu do u.S. Vojenské síly jsou rozděleny…..

vše směřuje k mohutné civilizační události blízké smrti, k masivnímu jadernému konfliktu….. Obrovská eskalace války na Ukrajině. Tyto události povedou k jasnému a aktuálnímu nebezpečí v mezích> nato<osn>>>pattersonova pentagonu cia<<<<<<<<<

Obrovské nezvládnutí války, posílání zbraní, přílety dělostřelectva a těžkých útočných vozidel, tanků<>>>> masivní praní špinavých peněz spojené s eu. USA NATO osn…..Vše bude odhaleno, jak bílé klobouky vojenské rozvědky způsobují únik dokumentů, tajných spisů na veřejnost, šedé klobouky politiků, elity ochotné přeskočit levicové strany.

Všechno, co se nyní děje, se musí stát (řekl jsem to už dávno v lednu 2021. Že směřujeme do světové války a výsledkem bude odhalení deep state armády téměř ve všech zemích a odhalení deep state vojenské rozvědky chránící elity, prezidentů . Premiérů, vrcholných politiků.

Obrovské selhání, k němuž dojde po jaderném konfliktu a velké válečné eskalaci, odhalí systém deep state prostřednictvím celého světa…..> jako vojenská rozvědka s bílými klobouky v tichosti shazuje spisy těm, kteří jsou u moci a kteří budou zveřejňovat, co přijde…. Vojenské tribunály<> soudy. // vlastizrada. Zločiny proti lidskosti
celá válka již odhaluje pentagon cia A jejich propojení na plandemii. Vakcíny. Vytvoření viru.
tyto informace unikají a úniky budou pokračovat, úniky se změní na záplavy/

Události. To se děje s ukrajinou. Trump ukradené volby. Pentagon vytvořil virus. Odhalení vakcín. Bidenovo vyšetřování. Vyšetřování Huntera. Odhalení kryptografie. Společení velkých technologických společností se CIA. Pentagon kontrolující země se chystá být vše> odhaleno odhaleno odhaleno odhaleno odhaleno odhaleno odhaleno / epsteinova sága se znovu začne 2023 …
u.S.S.F. ..& musk mají velké kapky a překvapení se blíží.. Trump MAGA král už odhaluje vládu Na monumentální úrovni a bude pokračovat do hromového řevu… Bouře

nic nezastaví to co přichází

Všechno je na cestě……

Mějte víru
Zachovejte si naději
….

Hluboký stát využívá všechny své karty a poslední šachové tahy… Bojují o svůj život….
Jsou hotovi a zdržují hru a snaží se vyvolat světovou válku……

Přiblížíme se k civilizační události blízké smrti. Ne, ale jsou připraveny postupy k zastavení apokalypsy<

Děje se toho hodně

Existuje několik zpráv o interakci vakcín proti chřipce se současnými posilovači a vakcínami, které způsobují mrtvici a infarkt….

Projekt Veritas ODHALUJE společnost Pfizer za mutaci variant viru COVID s cílem vyrábět vakcíny pro budoucnost.
….
Sledujme Roberta F. Kennedyho ml.

Říká se, že RFKJr je silně propojen s Q ( týmem speciálních bezpečnostních sil Johna F. Kennedyho ml. a ti ho už léta chrání)/

/// zdroj

Nejlepší virologové na Zemi: „Místo štěpení furinu naznačuje, že C19 byl vytvořen inženýrsky. Přirozená událost je nepravděpodobná.“

Generální ředitel společnosti Moderna: „C19 pocházející z laboratoře je možný, lidé dělají chyby.“

Ředitel výzkumu společnosti Pfizer: „Zvyšujeme schopnosti patogenů. Slibte, že to nikomu neřeknete, lol!“

Ruská armáda: „Západní elity vylepšují patogeny na Ukrajině, aby obešly dohled vlády USA, vydělaly na vakcínách a udržely si politickou moc.“

Největší zločin, jaký byl kdy spáchán

. zdroj

Povinné sledování pro každého.

Tucker rozebírá video Project Veritas přesně tak, jak jsem očekával. Zasáhl všechny hlavní body, které bylo třeba zasáhnout.

-Společnost Pfizer provádí výzkum zaměřený na zvýšení funkčnosti a vytváří vylepšené patogeny alias BIOZBRANE.

-Klamání veřejnosti a používání slovních hraček k obcházení zákona pomocí „cílené evoluce“

-Masivní střet zájmů, farmaceutický průmysl vytváří „dojnou krávu“ vytvářením virů

-Vedoucí představitel společnosti Pfizer přiznal, že C19 pochází z laboratoře

MUSÍTE SI PODÍVAT

! zdroj

https://vitazstvosvetla.org/spravy-28-01-2023/