Katastrofická rezignace generálního ředitele Amazonu Jeffa Bezose, ohlášená všemi médii po celém světě, je hlavním ukazatelem převzetí všech amerických médií přechodnou vojenskou vládou.

Jeff Bezos byl majoritním akcionářem tiskové agentury ABC (součást televizního kanálu ABC) a byl také skutečným vlastníkem Washington Post.

Jako takový nebudeme skrývat radost z toho, že jsme viděli, jak tito velcí Ilumináti padají před Luciferem, jedním z hlavních nepřátel Q Anonů.

Ti z vás, kteří sledují poklesy Q již 4 roky, vědí, že Washington Post je iluminátský mediální výstup, který provedl nejnásilnější, nejhorší a nejklamnější útoky proti Q Anons.

O tomto ukvapeném odchodu jednoho ze tří nejbohatších mužů na světě nerozhoduje, ale ukládá ho americká spravedlnost.

Americké zákony skutečně zakazují výkonnému řediteli udržet si úřad, pokud je obviněn ze zločinů nebo terorismu.

http://clearlook.unblog.fr/2021/02/02/salauds-ou-les-110-journees-de-sodome/

Poplatky za trestné činy zasahování do prezidentských voleb, velezrady a účasti v teroristickém podniku oznámil Bezos vojenský prokurátor v úterý 2. února ve 13:00 východního času (19:00 GMT).

Veškerý osobní majetek a aktiva Bezoše jsou nyní zmrazeny. To neznamená, že je společnost Amazon jakýmkoli způsobem ohrožena nebo má finanční potíže, právě naopak.

Drobní akcionáři Amazonu budou skutečně potěšeni, když se dozvědí, že konečný odchod Bezoše konečně umožní reinvestovat obrovské zisky společnosti do druhé a už ne do klamných a ničivých vesmírných projektů, které pohltily celou společnost zisky.

Pro ty, kdo to ignorují, vlastnil Jeff Bezos soukromou vesmírnou společnost „Blue Origin“, která po dobu šesti let pohltila desítky miliard dolarů ve vývoji těžkého vesmírného odpalovače (New Glenn), který měl konkurovat odpalovacím zařízením společnosti Space X Elon Musk.

Na rozdíl od posledně jmenovaného, ​​jehož oslnivé úspěchy se těší celému světu, se ukázalo, že Blue Origin není schopen dokončit vývoj svého těžkého odpalovacího zařízení. Pouze malý suborbitální odpalovací zařízení (New Shepard) určený pro stratosférickou turistiku (6 minut beztíže ve výšce 112 km) učinil první bezpilotní lety úspěšnými. V červenci 2021 bylo plánováno přivést své první miliardářské pasažéry na vnější okraj vesmíru (230 000 $ za 17minutový let).

http://clearlook.unblog.fr/2020/05/06/space-x-a-deep-space-winner-et-deep-state-killer/

http://clearlook.unblog.fr/2020/10/07/starship-space-x/

Rezignace a pravděpodobné zatčení Bezose, které bude následovat, potvrzují, že temperamentní a povýšený Jeff Bezos nestál za bezeff ..

http://clearlook.unblog.fr/2021/01/19/punisher-day/

zdroj: http://clearlook.unblog.fr/2021/02/03/requiem-pour-un-vampire/