Zprávy v tuto chvíli prasknou. Každý den jedno, dokonce několik překvapení. Již není pochyb o tom, že americká armáda a Trump začali ovládat média podřízená 4. říši (nesprávně nazývané Nový světový řád nebo hluboký stát).

Každý den musíme jen číst zprávy, abychom si to uvědomili. Tak a tak bylo slyšet tajného zrádce a bota Iluminátů, tak a tak byla nucena rezignovat na základě výkonného nařízení 13848 „Zákon o svobodě“, nebo dokonce, že taková byla provedena. Někteří herci Deep State již nevykazují známky života. Buď se skrývají, nebo jsou zatčeni.

http://clearlook.unblog.fr/2021/02/02/salauds-ou-les-110-journees-de-sodome/

Někteří na vysokých místech, jako například baron Benjamin de Rothschild 15. ledna 2021, náhle zemřeli. Světový tisk uvádí, že zemřel na infarkt. Ve skutečnosti se jedná o popravní akci speciálních sil americké armády. Tato smrt vás, kdo blog sleduje, nepřekvapí.

Pamatujte si, že před třemi lety jsem vám odhalil, že francouzský baron de Rothschild byl okultním vůdcem hadího bratrstva (Illuminati), známého jako Pindar.

Nyní si položte správné otázky.

Všimli jste si, že vlády po celém světě rezignují jedna za druhou? Všimli jste si rozmístění vojenských sil ve Washingtonu DC

Členové vlád, ať už italských, polských, ruských, kuvajtských, estonských, nizozemských, kuvajtských, skotských, barmských, nizozemských, německých, malajských, korejských, rezignují, opouštějí politiku, podnikání nebo jsou propuštěni nebo obviněni.

Stručně řečeno, již není pochyb o tom, že vrchol pyramidy, jak bylo oznámeno, již probíhá.

Žijeme v posledních dnech 4. říše. Prasátko se začíná čistit.

http://clearlook.unblog.fr/2021/01/01/2021-la-fin-du-nouvel-ordre-mondial/

V článku Clearlook s názvem Narozen 4. července vám byly odhaleny rané fáze plánu Q Force a jeho vůdce Trump.
Bylo vám vysvětleno, že během operace Godwin budou obě komory (Senát a Sněmovna reprezentantů) hlasovat o nové ústavě a zjistily, že Spojené státy nahradí Spojené státy americké.

Tato nová americká revoluce osvobodí Ameriku od její závislosti na anglické koruně a Rothschildově bance (prostřednictvím FED), což znemožnilo skutečnou nezávislost a sebeurčení amerického lidu.

http://clearlook.unblog.fr/2021/01/23/ne-un-4-juillet/

Nyní se dozvíte, že v březnu dorazí na Floridu téměř 36 000 vojáků

Pochopte, že pokud je Trump v současné době na Floridě, je to proto, že tento stát má nejvyšší koncentraci vojenských základen a vojáků v celé Americe (21 základen, které obsahují veškerou pozemní, leteckou a námořní složku armády).

US Military Bases

Tito vojáci dorazili, aby zajistili (civilní) soud v Jaksonville na Floridě, kde budou sedět státní zástupci a vojenští soudci, aby se pokusili usvědčit všechny vyšší úředníky odpovědné za puč proti Americe.

První pokusy začnou začátkem března a potrvá do prosince 2021.

Nejprve budou souzeni politici, poté zločinci, média, finance a průmysl.

Například Dr. Fauci bude letos v létě souzen a odsouzen k trestu smrti a stejného osudu postihne Bill Gates později v tomto roce.

Chcete-li mít náladu, zde je několik ilustrací soudní budovy v Jacksonville na Floridě, kde v březnu zasednou vojenští soudci, kteří budou soudit Bidena, a zvolení zrádci, kteří se dopustili listopadového puče a volebních podvodů.

Nyní hra končí…

Jakmile bude soudní řízení ukončeno, soudy na konci dubna 2021 potvrdí volbu prezidenta Donalda Trumpa i místa v Kongresu a Senátu.

Na rozdíl od pověstí bude Trump přísahou 4. července 2021, a ne v březnu, jak tvrdí některá internetová média.

Donald Trump bude vítězně zvolen prvním prezidentem „Federativních států Ameriky“ (FSA), jejichž hlavním městem je nyní Houston.

Clearlook Narozen 4. července

http://clearlook.unblog.fr/2021/01/23/ne-un-4-juillet/

Zde je částečný, předpokládaný a pravděpodobný seznam další Trumpovy administrativy:

Viceprezident: Mike Pence

Ministr zahraničí: Mike Pompeo

Ministr obrany: Christopher Miller

Generální prokurátor: Lin Wood

Tajemník práce: Mike Lindell

Ředitel národní zpravodajské služby: Michael Flynn

Někteří by byli překvapeni, kdyby se Mike Pence obnovil. Ale pamatujte, že hrál hru, aby oklamal nepřítele.

http://clearlook.unblog.fr/2021/01/06/la-trahison-de-pence/

Pence proto obnoví své viceprezidentství. Jako jeden z nejvěrnějších Trumpově administrativě a souhlasil, že bude hrát falešné zrádce, aby odhalil skutečné zrádce, dostane Pence za svou odvahu, své oběti a službu národu nejvyšší americké vyznamenání, medaili Kongresu.

Toto vyznamenání obdrží z rukou prvního prezidenta států Ameriky, doufejme, 4. července 2021, hned po svém slibu.

Bude poctěna a Amerika bude zase skvělá.

Pečlivě sledujte strategii eliminace sil zla ve Spojených státech, protože stejná strategie platí pro Francii, duchovní srdce Bratrstva.

Další cíl Francie: Lafayette Storm.

Udělat znovu Ameriku velkou

Dny popcornu… 😂😂😂

 

zdroj: http://clearlook.unblog.fr/2021/02/04/le-dernier-coup-de-marteau/