Představte si na chvíli, že svět, jak ho známe, je jen iluzí. Že za zdánlivě normálním fungováním naší společnosti se skrývá tajná rasa mimozemských bytostí zvaných reptiliáni, kteří manipulují s naší mysli a ovládají naše životy. Zní to jako scénář z hollywoodského sci-fi filmu, že? Ale co když je v tomto příběhu více pravdy, než si myslíme?

Teorie o reptiliánech ve světových vládách se stala populární díky informacím od Davida Ickeho, Williama Tompkinse, Jana van Helsing a Georgi Alexandrova Stankova. Tito autoři tvrdí, že světu vládnou reptiliáni – mimozemské bytosti schopné měnit svůj vzhled a vystupovat jako světoví vůdci. Podle nich jsou reptiliáni zodpovědní za mnoho konfliktů a problémů, kterým čelíme jako lidstvo.

David Icke říká: „Síť tajného společenství Iluminátů vmanipulovává své pokrevní linie do mocensky významných pozic v politice, bankovnictví, obchodu, médiích, armádě, atd. a reptiloidní bytosti, které ovládají tyto krevní linie, tu předvádějí show, zatímco zbytek populace vidí jen jejich ‚lidskou‘ úroveň.“ Dodal, že tyto reptiloidní bytosti dokážou vypadat jako lidé, protože dokáží manipulovat myslí lidí, kteří pak vidí lidskou úroveň.

Jan van Helsing to potvrzuje a uvádí, že reptiliáni mají schopnost manipulovat naším vědomím a vnímáním reality. Díky této schopnosti mohou být reptiliáni prakticky neviditelní a mohou se snadno skrýt mezi námi. Helsing také tvrdí, že reptiliáni používají různé techniky kontroly mysli, jako je hypnóza nebo podprahové signály, aby nás udrželi v nevědomosti a poslušnosti.

William Tompkins říká: „Ukázalo se, že Forestalovi bylo řečeno, že každá kniha, každá kniha v knihovnách, každá kniha na vysokých školách, každá kniha na univerzitách, každá kniha na této planetě … je dezinformace. Je to dezinformace, kterou začali Draco Reptiliáni již před více než 6 000 lety.“ V dokumentu Nad Majestátem vystupují i další informátoři, kteří potvrzují, že světu vládnou reptiliáni.

Georgi Alexandr Stankov říká: „Postavme se k tomu čelem – celá lidská věda je podvod, od hlavy k patě. A ještě horší je, že byla po celou dobu svojí existence zneužívána k zotročení lidské rasy vládnoucími silami z Orionsko/Reptiliánského impéria a jejich lidskými pohůnky, díky nimž vládnoucí temná kabala ovládá svoje politické loutky a vědce.“

Jedním z nejznámějších příkladů reptiliánského vlivu je podle Ickeho britská královská rodina. Tvrdí, že královna Alžběta II. a její příbuzní jsou ve skutečnosti reptiliáni, kteří se maskují jako lidé. Tato teorie se opírá o historické záznamy a legendy o královských rodinách, které údajně mají minozemskou krev.

Anglická královna byla podle Ickeho reptilián

 

Dalším příkladem reptiliánského vlivu je podle Michaela Morrise americký prezident Barack Obama. Morris tvrdí, že Obama je ve skutečnosti reptilián, který byl umístěn do pozice moci, aby ovlivňoval světovou politiku a tlačil nás směrem k novému světovému řádu. Podobné obvinění bylo vzneseno i proti dalším světovým vůdcům, jako jsou Angela Merkelová nebo Vladimir Putin. Je však zajímavé, že sám Putin obvinil světové vůdce z toho, že to nejsou lidé, ale „chladnokrevní kříženci“.

Jsou všichni tito lidé blázni, když říkají, že nám vládnou reptiliáni? Nyní se můžeme ptát: Je v těchto tvrzeních nějaká pravda, nebo je to jen fikce? Skeptici by namítli, že teorie o reptiliánech ve světových vládách je založena na nepodložených spekulacích a konspiračních myšlenkách. Navíc neexistuje žádný důkaz, který by podporoval tvrzení o existenci reptiliánů nebo jejich schopnosti měnit vzhled a manipulovat naší myslí.

Na druhou stranu jak chcete dokázat něco, co spadá do oblasti duchovna a jé nehmotné? Reptiliáni údajně operují ve 4D realitě. Pokud by reptiliáni skutečně existovali a měli takové schopnosti, jak bychom je mohli odhalit? Možná právě proto se tato teorie stala tak populární – protože nabízí alternativní vysvětlení pro mnoho problémů a záhad, kterým čelíme jako lidstvo.

Ať už je pravda o reptiliánech ve světových vládách jakákoli, jedno je jisté: Tato teorie nás nutí přemýšlet o tom, co je skutečnost a co je iluze. A možná právě to je důvod, proč se stále více lidí zajímá o tento fascinující příběh.

 

ZDROJ:  vipnoviny

Zpracoval: Martin Kirschner