Pedofilie je nedílnou součástí mocenské elity. Účast na zneužívání dětí a často také jejich obětování slouží jako podmínka pro přijetí a rituál k přístupu do vyšších mocenských kruhů. Zaznamenané činy jsou potom využívané jako materiál k vydírání. Existují dětské oběti, existují lidé, kteří skutečně pijí adrenochrom, kteří pijí dětskou krev. Zvrácené nemocné rituály k týrání dětí, aby vyděšené strachem a bolestí produkovaly adrenalin.

Svědectví 27 obětí a svědků říká děsivé věci o „kruté krvelačné sektě„, o nejstrašnějších zločinech znásilňování dětí, mučení, satanských obětí a pití krve, které páchají „elity“ naší společnosti. Jejich výpovědi se shodují s výpověďmi stovek dalších obětí a svědků, kteří nezávisle na sobě vypovídají totéž.

„Byla jsem svědkem tisíce vražd. Pláču na tomto místě pro své bratry a sestry, pro ty, kteří tam nepochybně stále ještě žijí a stále ještě trpí. Jsou tam děti, které tam musí každý den přežít. Mezi umíráním musí samotné nést tu veškerou bolest. A pokud tyto děti jsou schopné tuhle sílu sebrat, pak máš možná i ty sílu se na to alespoň podívat.

 

Plná verze videa (anglicky):

Deborah ze Švýcarska říká, že se účastnila satanských mší a musela se dívat na končetiny dítěte, které bylo uřezáváno elektrickým nožem a bylo přitom sexuálně zneužíváno.

Noemi M. svědčí o tom, že byla v dětství 5 let mnohokrát zneužívána. Říká, že se účastnila satanských obřadů, při kterých kněží v dlouhých tmavých róbách obětovali děti. Po obětování se jídlo podávalo na terase, velké mísy plné masa. Říká, že to bylo lidské dětské tělo.

Teresa z Anglie vypověděla v televizním pořadu 60 Minutes, že jako velmi mladá dívka byla několikrát násilně oplodněna a její děti z ní byly vyjmuty a rituálně obětovány. Tvrdila, že byla nucena sníst i zbytky svých dětí. Byla také nucena provádět sexuální akty se zvířaty. Byla zneužívána ve velkých satanských obřadech až 30 lidmi jeden po druhém.

Guido Grandt je německý novinář, televizní producent, lektor a autor. Grandt provedl výzkum satanských kultů a jejich krutých zločinů. V několika knihách referuje o nejtěžších psychologických, fyzických a sexuálních perverzích černých mší, krvavých obětí a kanibalismu.

Alisa a Gabriel Dearmanovi jsou děti z Anglie. Během několika oficiálních výslechů na policii a před běžícími kamerami informovali o tom, kdo je týral, mimo jiné o jejich vlastním otci. Zde je malá část původního citátu od Gabriela: „strkají to dole“ Tazatel: „Kdo ti něco vkládá do zad?“ „Tati, Richie, sociální služby, všichni! Prostě všichni“ „Kdo, kdo?“ „Každý!“ „Dělá to i tvoje matka?“ Oba současně: „Ne!“ Udělám to? „Ne!“ „Kdo to tedy dělá?“ „Tati, pane Hollinsi, škola!“ „Řekni mi víc lidí?“ Chlapec: „Rodina mého otce, rodiče, policisté.“ „A kdo z učitelů se na tom podílí nejvíce?“ „Tati, pane Hollinsi, paní Wolsteinová.“ „Kdo je paní Wolsteinová?“ „Paní Wolsteinová je ředitelkou naší školy.“ „A co se děje v kostele?“ „Obětujeme děti a jíme je.“ „Co tím myslíš, obětovat děti a jíst je?“ „Zabijeme to dítě, sníme ho a pijeme jeho krev.“ „Je to pravda, Gabrieli?“ „Ano! A tančíme kolem dětských lebek.“

 

Ella Draper, matka Alisy a Gabriela, vypověděla, že její bývalý manžel Ricky Dearman byl vůdcem satanské skupiny v Hampsteadu. Zjistila, že se zapletl do krutého mučení a zabíjení dětí, natočil o tom filmy a prodal je na Dark-net.

Didier Cazet, francouzský novinář uvádí, že taková videa se nazývají „snuff videa“. Děti jsou na těchto videích týrány a mučeny, dokud nezemřou před běžícími kamerami. Bohatí lidé za to, aby viděli umírat dítě, platí od 25 000 dolarů až po jeden milion eur. Kdo má v kapse milion eur na zaplacení takového videa? Více o tom za chvíli od dalších obětí.

Michaela Huber, psychoterapeutka z Německa, která pracuje s oběťmi rituálního zneužívání, říká, že čím jsou oběti mladší, tím více uvidíte jejich obličej na videu Snuff, čím sadističtější (krutější) jsou zobrazené scény, tím více peněz takový film stojí.

Jessie Marsson z Německa uvádí, že od dětství byl prodáván pedofilním zákazníkům, kteří ho sexuálně zneužívali a mučili. Vypráví stejné děsivé příběhy o zneužívání a mučení jako všichni ostatní. Někdy byl zamluven jen proto, aby byl bit, byl svázán a bit hodinu. Později své trýznitele poznal na volebních plakátech nebo v televizi a poznal jejich jména. On i všechny ostatní oběti dosvědčují, že jde o velmi bohaté a vlivné lidi.

Richard Kerr z Irska hlásí, jak byli on a další děti týráni v Kincora Boys Home v Belfastu (Irsko), poté byli převezeni do Anglie, kde je mnoho let zneužívali mocní lidé a politici na náměstí Dolphin Square (to je blízko Houses of Parliament) a ElmGuest House (bordel). Říká, že ke zneužívání došlo ve velkém měřítku. Jeho výroky se shodují s výroky „Nicka“, který také dosvědčil, že několik dětí bylo zabito nejbrutálnějším způsobem. Policie klasifikovala jeho svědeckou zprávu jako „věrohodnou a pravdivou“.

Ronald Bernard z Nizozemska, dlouholetý úspěšný podnikatel a finanční manažer, měl přímý vhled do nejvyšší úrovně finanční elity jako málokdo. Vypověděl, že po určité době ho mocné kruhy požádaly, aby obětoval bezbranné děti na rituálních mších jejich „bohu“ Luciferovi (Satanovi), ale on to nedokázal. Podle jeho prohlášení tento satanský kult takové dětské oběti praktikuje již tisíce let. Je to běžný a účinný prostředek k vydírání kariérně smýšlejících zaměstnanců, aby byli v souladu.

Robert David Steele, bývalý vysoce postavený americký důstojník CIA, to potvrzuje. Řekl, že pedofilie je neodmyslitelnou součástí nelegitimní mocenské elity. Účast na zneužívání dětí, včetně jejich obětování, podle Steela často slouží jako určitý druh iniciace a rituálu do vyšších kruhů moci. Zaznamenaná zvěrstva slouží jako materiál k vydírání.

Toos Nijenhuis se narodil do rodiny, která praktikovala satanské rituální zneužívání. Toos byla mučena v oblasti genitálií elektrickými šoky a musela sledovat, jak stoupenci satanského kultu sexuálně napadají mrtvé. Podle jejích zpráv organizovali tito služebníci Satana lovy, při kterých byli Toos a další děti pronásledováni se psy temnými lesy, naprosto vyděšení k smrti. Po lovu bylo zabito poměrně dost dětí. Toos oznámil, že nizozemský princ Bernard a kardinál Alfrink byli přítomni při honech na děti.

Fiona Barnett z Austrálie říká, že byla znásilněna od 6 let několika politiky a dalšími vysokými australskými a americkými osobnostmi. Jmenuje tehdejšího premiéra Gougha Whitlama, generálního prokurátora Lionela Murphyho, generálního guvernéra Johna Kerra, pozdějšího premiéra Boba Hawkea, bývalého prezidenta USA Richarda Nixona a mediálního magnáta Teda Turnera. Byla také svědkem rituálních vražd. Napsala o tom knihu s názvem „Oči dokořán.“ Jakmile Fiona své zážitky zveřejnila, kontaktovalo ji několik stovek dalších obětí.

Antje B. z Německa hlásí, že své dítě musela porodit bez pomoci. Poté byla oblečena do hábitu a byla nucena zabít své dítě, zatímco probíhalo rytmické zpívání. Nůž, který držela v ruce, pohnul velekněz. Poté musela srdce vyříznout a každý, kdo stál kolem oltáře, včetně jí samé, z něj musel kousek sníst.

Lízu z Německa oplodnili satanisté a po 3 až 4 měsících porod vyvolali. Když dítě vyšlo mrtvé během velmi bolestivého porodu, musela ho přinést k oltáři, ačkoli stále silně krvácelo a téměř nemohlo chodit. Tam pak musela mrtvý plod společně s veleknězem rozřezat. Lisa také musela kus sníst a vypít krev.

Janett Seemann z Německa, která zkoumá pohřešované děti, spolupracovala s francouzským aktivistou Stanem Maillaudem. Již v roce 2008 adresovala videoposelství papeži Benediktovi a jedno bývalé kancléřce Angele Merkelové, ve kterém naznačila, že v Evropě chybí nespočet dětí. Byli prodáváni, týráni, mučeni a zabíjeni v rozsáhlé pedofilní zločinecké síti.

Seemann a Maillaud zveřejnili dokument o tom, jak spolupracují kroužky pro obtěžování dětí, organizace na ochranu dětí, policie, soudnictví a politika. Došli ke skandálnímu závěru, že justice a politika chrání kroužky proti obtěžování dětí! Seemann a Maillaud byli pronásledováni, někdy dokonce vězněni a odsouzeni na základě falešných obvinění.

Alisha Owens ze Spojených států říká, že byla rituálně zneužívána jako dítě a že byla svědkem nejděsivějších mrzačení. Byla u toho, když byly mučeny a zabíjeny další děti. Ostatky se často jedly, zvláště důležité byly oči. Alisha byla také nucena z něj jíst. Říká, že to byly satanské rituály, jejichž prostřednictvím chtěli zúčastnění získat duchovní síly.

Audrey také vypráví stejný příběh. Byla přítomna dětským obětem. Řekla, že žena v černém rouchu položila na oltář živé dítě. Kněz rozřízl dítěti hrdlo, nalil krev do kalicha a vypil ji.

Heidemarie Cammans z Německa vysvětluje, proč se tyto dětské oběti provádějí: „Toto je satanský obřad černé mše. Tento rituál slouží k uctívání Satana. Satan chce oběti, Satan chce krvavé oběti, Satan chce další a další krvavé oběti a nejlepší věcí pro Satana je novorozené dítě.“

V dojemném videu z 2. dubna 2020 známý zpěvák Xavier Naidoo plačící v slzách vyzývá diváky, aby se postavili tomuto tématu: „Právě jsem sledoval nějaké věci, které mají co do činění s adrenochromemJen jsem plakal. Je to tak strašné. 2012 Xavier se silnými slovy vyjádřil k rituálnímu zneužívání dětí, které se zjevně provádí ve vysokých společenských kruzích v písni s názvem „Kde jsou teď?“ Politická a mediální perzekuce zpěvačky začala bezprostředně poté.

David Rodriguez, americký boxer v těžké váze, prohlásil: „Musíte pochopit, že existují dětské oběti, kde lidé skutečně pijí adrenochrom, kde dítě tolik děsí a je těžké to spolknout. To je těžké vůbec pochopit. Je to vlastně starodávný rituál, který má specificky děsit děti, protože jsou čistější. Děsí je do té míry, že nemohou dýchat, kde se tak bojí a pumpují tolik adrenalinu, jsou tak vyděšení a pak je nakonec zabijete a vypijete jejich krev. Toto zlo je skutečné a já nevyprávím konspirační teorie. Znám lidi v tomto oboru, kteří mi to říkají.“

Vím, že je to těžká věc, ale v tomto bodě bych rád citoval Renate Rennebach, bývalou členku německého Bundestagu a zakladatelku „Nadace pro oběti rituálního zneužívání“, říká a cituji: „Dokud si společnost nepřipustí, že jsou to pánové v bílých vestách, kteří jsou do toho zapojeni a že oni mají síť, nic se nezmění.“

Brice Taylor v USA svědčila, že zažila sexuální zneužívání od raného věku a byla vycvičena brutálním mučením, aby se stala sexuální otrokyní pro vysoce postavené osoby, zejména pro americké politiky. Řekla, že ji zneužili mimo jiné John F. Kennedy, Lyndon B. Johnson, Richard Nixon a Ronald Reagan. Musela se také účastnit satanských mší a byla svědkem ceremoniálních vražd a kanibalismu.

Ted Gunderson, který pracoval 27 let v USA jako zvláštní agent FBI, potvrdil, že výpovědi obětí jsou pravdivé, včetně výpovědi Brice Taylora, kterou jsme právě viděli. K těmto satanským obětem a hrubým rituálům dodává: „Mám také kontakty v rámci americké zpravodajské komunity. Mám informace z různých zdrojů, že soudci, orgány činné v trestním řízení, státní zástupci, právníci, lékaři a mnoho významných osobností, včetně herců, hereček, profesionálních fotbalistů a hráčů baseballu, jsou zapojeni do těchto aktivit.“

Linda Wiegand hlásí, že její dva chlapci, Ben a Jon, se stali oběťmi satanského rituálního násilí. 25 lidí z kanceláře státního zastupitelství vyšetřovalo a poskytlo důkazy o rituálním zneužívání. Ale když to Linda začala odhalovat, byl jí zabaven dům a auto, stejně jako její příjem a majetek. Všechno, co vlastnila, jí bylo odebráno. Od té doby bojuje za své děti a dostává dopisy z celých USA, dopisy od lidí, kteří procházejí stejnou zkušeností a prosí o pomoc. Také referuje o 8letém chlapci, který byl ukřižován zaživa ve sklepě poté, co byl stažen z kůže. „Když děti mučí, způsobí to fyzickou reakci endorfinů v jejich tělech, která se kvůli hrůze a bolesti zvýší. Takže když satanisté pijí krev, dostanou chemickou horečku z krve mučené oběti. A tento malý chlapec byl nalezen ve sklepě, mrtvý, bez krve, zaživa stažen z kůže a ukřižován.“

Mel Gibson je jednou z nejslavnějších hvězd Hollywoodu, v neoficiálním prohlášení označil elity zábavního průmyslu za „nepřátele lidstva, kteří si pochutnávají na krvi dětí. Jedí jejich maso. Pokud dítě před smrtí fyzicky i psychicky trpělo, věří, že mu to dá další životní sílu. Hodují na bolesti a strachu a čím mladší, tím lepší.“ Gibson vysvětlil, jak byl v roce 2006 zařazen na černou listinu hollywoodských oligarchů za to, že se vyjádřil k tomuto odvětví.

Hvězda Pána prstenů Elijah Wood prozradil, že Hollywood má velký problém s pedofilií.

Slavný herec Ricky Gervais také označil elitu celebrit jako pedofily na slavnostním předávání cen.

Corey Feldman, známý americký herec, uvádí, že byl léta zneužíván v Hollywoodu. Říká, že on a jeho nejlepší kamarád dětský herec Corey Haim byli zneužiti, když jim bylo 14 let, a že trauma z tohoto zneužívání hrálo roli ve smrti jeho přítele. Citace: „Mohu vám říci, že problémem číslo jedna v Hollywoodu byla, je a vždy bude pedofilie. To je největší problém pro děti v tomto odvětví.“

Alison Carey, sestra popové zpěvačky Mariah Carey vysvětluje, že ji matka opakovaně prodávala pro satanské obřady. Tam se musela dívat, jak jsou děti nejen sexuálně zneužívány, ale také mučeny k smrti.

Isaac Kappy mluvil o svém znásilnění hercem Tomem Hanksem, obvinil také režiséra a scenáristu Stevena Spielberga z obtěžování. Do záznamu uvedl, že nemyslí na sebevraždu. Přesto byl nalezen mrtvý a úřady rozhodly, že šlo o sebevraždu.

Chris Cornell z AudioSlave a Sound Garden, stejně jako Chester Bennington z Linkin Park se pokusili odhalit tyto zločiny a oba údajně spáchali sebevraždu. Zdá se, že mrtví svědci a záhadná úmrtí mezi odpadlíky „satanského kultu“ jsou společnou nití ve zprávách svědků souvisejících s tímto satanským kultem.

Jean-Marc Houdmont jeden z nejméně 27 mrtvých svědků, kteří byli zapojeni do případu zneužívání kolem Belgičana Marca Dutrouxe. Houdmont byl filmař a zabýval se pornografií. Jednoho dne zavolal policii, protože chtěl vypovídat, cestou na policii narazil autem do zdi domu. Zajímavé je, že dokument o těchto záhadných 27 mrtvých očitých svědcích na německé televizní stanici ZDF byl na YouTube zcela smazán.

Liz Crokin, americká novinářka řekla, že lidé, kteří upozorňují na elitní pedofily, často umírají záhadně. Stejně tak sexuální delikvent Jeffrey Epstein, který byl zapojen do prominentního kroužku obchodování se sexem. Podle Liz existovalo pravděpodobně 50 velmi důležitých lidí, kteří mohli mít motiv zabít Epsteina, protože kvůli němu měli velké potíže. Epstein hostil některé z nejvyšších, nejslavnějších a nejmocnějších lidí na světě a jejich aktivity natáčel na video. Podle jejích prohlášení byli zapojeni členové královské rodiny, princ Andrew, modelky jako Naomi Campbell, slavní herci jako KevinSpacey a politici jako Bill a Hillary Clintonovi.

Mandy Kopp vypověděla, že jako dívka byla držena v zajetí v nezletilém nevěstinci v Německu, kde byla znásilněna a zneužívána soudci, právníky a realitními makléři. Podle jejích vyjádření bylo účelem vyvinout tlak na politické činitele. Tehdejší saský ministr vnitra de Maizière mařil vyšetřování a nakonec ho úplně zastavil. Poté byl povýšen do úřadu německého spolkového ministra vnitra. Mandy Kopp nahlásila dva vysoce postavené právníky jako násilníky a následně byla těmito právníky žalována za pomluvu.

Cathy O’Brien z USA. Autorka ve své knize „Trance Formation of America“ popisuje, jak byly ona a její dcera jako nezletilé ohavně sexuálně zneužívány americkými politickými elitami, jako jsou Ford, Reagan, Bush, Cheney a Clintonovi. Doufala, že prostřednictvím podrobností zveřejněných ve své knize zahájí trestní stíhání svých trýznitelů, ale bylo to marné. Přes dostatek důkazů byly případy z důvodů „národní bezpečnosti“ vyřazeny.

Anneke Lucas z Belgie byla prodána jako 6letá do satanistické sítě, která zahrnovala velmi bohaté lidi, kteří rádi zabíjejí děti. Po letech týrání byla v 11 letech připoutána k řeznickému bloku, který byl potřísněn krví všech dětí obětovaných na tomto bloku před ní. Přežila, protože se nad ní slitoval člen satanského kultu a osvobodil ji. Její zachránce za to musel zaplatit životem.

Jak elity a satanský kult chrání svá tajemství.

Byl tam satanský kultovní odpadlík, byl zabit, stažen z kůže a uvržen do bažiny. „Viděl jsi to?“ „Ano ano.“ Jon Wedger je bývalý důstojník Scotland Yardu, který během svého působení objevil organizovanou pedofilii v nejméně 34 případech v Anglii. Nebyly to ojedinělé případy, ale příklady se hromadily. „Jedna věc, která se neustále objevovala, bylo satanské, rituální zneužívání.“ Bylo mu vyhrožováno, několikrát se ho pokusili zavřít a odebrat mu děti, tři roky nedostával výplatu a málem přišel o příjem. Navzdory tomu pokračoval ve vyšetřování, které odhalilo pedofilní zločineckou síť, do které byl zapojen i populární moderátor BBC Jimmy Savile. Tato vyšetřování však neměla pro Jimmyho Savilea žádné právní důsledky, navzdory všem prokázaným nehoráznostem. BBC ho zakryla a královnou Alžbětou byl dokonce pasován na rytíře.

Paul Bonacci z USA popisuje nespočet krutých popisů satanského rituálního zneužívání, mluvil o obětování chlapce. Všichni zpívali při každoročním rituálu v době Kristova narození, aby převrátili Kristovu krev. Podle Paula rozsekali chlapce dýkami, naplnili pohár jeho krví, namíchali do něj moč a donutili jej a ostatní, aby se z poháru napili, a zpívali: „Satan je Pán, Lucifer, náš král. Království temnoty pojď nyní a zmocni nás svými otroky.“

John Ramirez byl po mnoho let přesvědčeným satanistou. Vypráví o satanistických vraždách, rituálech a hrozných věcech. Říká, že mnoho lidí nevěří, že ďábel skutečně existuje, ale Ramirez má zkušenosti s temnými silami, před kterými důrazně varuje. Satan je skutečný, říká, a jeho moc je destruktivní. Halloween podle Ramireze není neškodný děsivý svátek, ale mezi satanisty a v čarodějnických kruzích je Halloween stále nejvyšším svátkem, oslavou hrůzy a smrti. V tomto ročním období podle něj mizí nejvíce dětí.

Kevin Annett z Kanady, bývalý ministr v Sjednocené kanadské církvi, uvádí, že mu lidé domorodého původu ukazovali masové hroby domorodých dětí, které zemřely v církevních domech. Svědci vypověděli, že docházelo ke zneužívání a obětování. Byli zapojeni vysoce postavení jednotlivci, jako Stephen Harper (předseda vlády Kanady v letech 2006 až 2015), papež Benedikt XVI., královna Alžběta a mnoho dalších. I v tomto případě svědci po výpovědi zemřeli.

Republikánský politik John Decamp z USA napsal knihu o případu zneužívání Franklin Cover-up, ve kterém vysoce postavení politici a další významné osobnosti veřejného života zneužívali děti. Bylo prokázáno, že 76 dětí bylo obětí tohoto dětského sexuálního kroužku. Děti byly zabíjeny nejkrutějšími způsoby před běžícími kamerami. Videa se pak prodávala za obrovské částky. Mimo jiné šlo o to, aby byli politici zranitelní vůči vydírání. Podle výpovědí svědků se případu týkali bývalí američtí prezidenti Ronald Reagan a George Bush, bývalý ředitel CIA William E. Colby a Warren Buffet, jeden z nejbohatších lidí Ameriky. Než mohl John Decamp rozbít kroužek pro obtěžování dětí, zahynul při letecké havárii. Gary Caradori, soukromý detektiv snažící se odhalit Franklinův skandál také zemřel při letecké havárii.

Polský filmař Patryk Vega vedl rozhovory pro svůj film „Eyes of The Devil“ s obchodníkem s dětmi. Uvedl, že ke zneužívání docházelo v izolovaných budovách a že „zákazníci“ byli velmi bohatí a že děti, kterým jsou často jen 3 nebo 4 roky, těžká zranění a škody způsobené zneužíváním obvykle nepřežijí. Po smrti dětí byly k dispozici lékařské týmy, které orgány odebraly. S orgány by se daly vydělat horentní sumy. Na otázku, jací lidé zneužívají děti k smrti, obchodník s dětmi uvedl, že tito lidé se často hlásí k satanské ideologii.

Satanské rituální zneužívání je celosvětová síť, další pyramida propojujících skupin, mezi nimiž jsou nejvyšší a mocní lidé ze společnosti, nejvyšší politici, vládní úředníci, bankéři, obchodní vůdci, právníci, soudci, lékaři, koroneři, vydavatelé, redaktoři a novináři. Všichni lidé, které ve skutečnosti potřebujete k provádění a zakrývání vašich rituálů a zločinů proti lidskosti.

Není to tak, že bychom viděli satanisty všude. Jejich poměr na vedoucích pozicích je velmi vysoký, protože to tak má být. Satanské sítě kontrolují systém, a tak zajišťují, že v mocenských pozicích je mnohem, mnohem, vyšší poměr satanistů, než je v běžné populaci. Čím výše stoupáte po pyramidách, tím více satanistů najdete. Většina ne-satanistů je odfiltrována dříve, než dosáhnou těchto úrovní.

Výsledek toho všeho pro zúčastněné děti je mimo představivost každého, kdo nezažil takovou míru traumatu, kterou musí utrpět. To, co mi oběti řekly, by bylo téměř neuvěřitelné, kdyby to nepocházelo z tolika různých, vzájemně nepropojených zdrojů a kdyby příběhy z celého světa nevyprávěly stejný základní příběh, dokonce i do detailů rituálů a technik programování mysli.

Děti a traumatizovaní dospělí, kterými se stanou, se nemají kam obrátit. Jejich příběhy jsou tak ohromující, že jim málokdo věří a bojí se jít na policii, protože vědí, že satanská síť zahrnuje nejvyšší policisty, soudce, státní úředníky, lidi z médií, politiky a mnoho dalších, kteří ovládají naši společnost.

Tyto oběti a miliony nevinných dětí každý den, které jsou znásilňovány, mučeny, vražděny, odebírány orgány, rituálně obětovány a adrenochromovány, potřebují naši zoufalou pomoc v boji proti této zlé satanské elitní pedofilní síti, která ovládá náš svět.

Všichni se musíme postavit a bojovat proti tomuto zlu. Tito přeživší a svědci obětovali vše, aby nám přinesli tuto děsivou pravdu. Nemůžeme se bát sdílet tuto pravdu. Nemůžeme se bát jmenovat zúčastněné osoby. Musíme mít odvahu bojovat proti tomuto zlu, než pohltí celé lidstvo. Musíme ji zničit a odstranit z našeho světa, abychom ochránili naše nevinné děti pro další generace.

Sound of Freedom: Boží děti nejsou na prodej.

Film natočený podle neuvěřitelně skutečného příběhu osvětluje i ta nejtemnější místa. Po záchraně mladého chlapce před nelítostnými obchodníky s dětmi se federální agent (James Caviezel) dozví, že chlapcova sestra je stále v zajetí, a rozhodne se vydat na nebezpečnou misi, aby ji zachránil. Když se mu krátí čas, dává v práci výpověď a vydává se hluboko do kolumbijské džungle, nasazuje svůj život, aby ji osvobodil od osudu horšího než smrt.

Myšlenka filmu je zjevně upřímná. Pokud by něco takového měla stvořit CIA nebo samotní pedofilní správci systému, jak – k autorově velkému překvapení a částečnému zármutku – píší i některé „autority“ světa disentu, pak by si tvůrce z řad deep state musel pořídit srdce a duši. Protože tyto dvě složky lidství z filmu jen čiší.

Už v úvodních titulcích uvidíme autentické kamerové záznamy únosů dětí. Dítě jde po chodníku, přijede motorka se dvěma osobami a spolujezdec si dítě prostě „odchytí“ a odnese, jakoby to byla jeho zásilka, kterou si vyzvedl z pošty.

Ještě předtím však uvidíme situaci, která definuje celou dějovou linii – otec, v dobré víře, poskytne svou dceru a syna na „komparz“ poté, co k němu domu přijde „náborářka“, které se její děti „zalíbily“ a nadšeně mu sdělí, že z nich udělá hvězdy. Naivní otec, namísto aby s díky odmítl a zabouchl za ní dveře, ji pustí dovnitř a na „komparz“ jí děti sám přiveze. Vůbec mu není divné, že ho nepustí dovnitř se slovy „otcům vstup zakázán“… No co už. Rozumnému rodiči se už u téhle scény vaří v žilách krev a chytá se za hlavu.

„Ze zavražděných dětí vyrábějí elity „drogu mládí“. Podílejí se na tom přímo vlády. Denně zemře minimálně 5 tisíc dětí – a věřte mi, je to ještě daleko horší, ta čísla jsou astronomická.“
Jim Caviezel

Třetinu filmu pak budete brečet vzteky, další třetinu dojetím a na závěr si okoušete nehty. Probíhají tam rovněž akce, o kterých se píše na diskreditovaných „konspiračních“ (rozuměj syrovou pravdu píšících) webech typu Real Raw News, jako je transport dětí, natlačených v podpalubí obrovských zaoceánských lodí, či budování pedofilních ostrovů (viz Epstein Island).

Zápletka je celkem jednoduchá, hlavní hrdina, inspirovaný skutečným živým člověkem, Timem Ballardem, který po léta chytá pedofily, si uvědomí, že sice pochytal 288 pederastů, ale nikdy nezachránil jediné dítě. A tím začíná jeho dobrodružství…

Dojem z filmu je velmi syrový a upřímný. V závěrečných titulcích se dokonce objevuje Jim Caviezel, aby divákům dal speciální vzkaz o tom, jak těžká cesta k natočení tohoto filmu byla a že to trvalo celých pět let a byly jim kladeny různé překážky a byla tu obrovská snaha, aby film světlo světa nespatřil. Jeho slzy v průběhu filmu i v závěrečné řeči jsou zcela autentické.

Tento film je noční můrou pedofilních kruhů. A protože elitní Satanisté si libují v inverzi reality – tj. v převracení původního dobrého záměru na to, aby se to hodilo jim, rozjela se neuvěřitelná kampaň ze strany deep state s cílem znevěrohodnit bohulibost cílů tohoto filmu a tím i tématu únosů dětí a jejich zotročení pedofily.

A proto si můžete leckde přečíst, že
– Film natočil sám deep state, aby přinutil rodiče, aby své děti nechali čipovat „pro jejich ochranu“
– Tim Ballard je člen zednářské lóže, protože měl na sobě kravatu se zednářskými trojúhelníčky – vážně, v době CGI a dokonalých fotomontáží?

Tato kampaň Deep State Satanistů a jejich zhypnotizovaných zombie blbečků všude po světě má za cíl poškodit hlavní myšlenku filmu, která je – chraňte své děti tím, že se jim budete věnovat a neodevzdávejte je do rukou neznámých lidí či systému. Elitní jelita vědí, že – za pomoci psychologického principu asociace – pokud se jim podaří znevěrohodnit bohulibost záměru tvůrců filmu tím, že je prohlásí za sebe samé (tj. Deep State), bude tím znevěrohodněna i zpráva, kterou film podává, tj.:
– miliony unesených dětí ročně,
– nejvíce lidských otroků v historii, včetně doby, kdy bylo otroctví legální
– většina z těchto lidských otroků jsou děti

Pokud máte informace, duši a srdce, tak pochopíte, že film je míněn zcela upřímně a čím vším si jeho tvůrci asi museli projít.

Ale stálo to za to! Stejně jako to muselo stát za to Timu Ballardovi, kterému my ostatní můžeme jen tiše závidět.
Měl totiž tu nejlepší práci na světě – odstraňoval zrůdy a zachraňoval děti!

Autor není profesionálním povalečem, který se živí psaním recenzí na filmy. Tento si ji však zaslouží, takže pokud výše uvedený text nesleduje obvyklou strukturu, na kterou jste zvyklí, chce vám říci, že je mu to úplně u… [zdroj]

Skutečný Tim Ballard u Donalda Trumpa.

Obrázek o tomto člověku si udělejte sami. Jeho zaujetí a vášeň pro likvidaci zotročování dětí pro sexuální a pornografické účely z jeho projevu a řeči těla jen čiší.
A pro ty, co se snaží očerňovat film o jeho práci různými přihlouplými konspiračními teoriemi o jeho zednářském pozadí, sáhněte si do svědomí – jakou vášeň a zaujetí projevujete Vy osobně pro likvidaci pedofilních zrůd? Pak si možná vyndáte hlavu z rekta. [zdroj]