Minulý měsíc Real Raw News informoval o šokujícím incidentu v Pentagonu, sídle americké armády: Muž, který si říká prezident, Joseph R. Biden navštívil Pentagon pod záminkou provedení prezidentské inspekce. Jeho skutečným podnětem bylo zjistit, zda je pravdivá povídačka o tom, že Donald J. Trump byl na tajné schůzce s generálem námořní pěchoty Davidem H. Bergerem, což by mohlo vysvětlit, proč mu pentagonská policie odepřela přístup na pozemek. Zatímco RRNews nemohla potvrdit Trumpovu přítomnost v Pentagonu, nyní můžeme předchozí zprávy, které poukazovaly na dramatický přesun moci v nejzabezpečenější struktuře národa, ověřit.

Dne 14. dubna, dva dny předtím, než se obranné síly Pentagonu k šokovanému a zmatenému Bidenovi odvrátili zády, předseda sboru náčelníků štábů generál Mark A. Milley – podle důvěrného zdroje informací zapojeného do Trumpovy mise eliminovat agenty Deep State v celé zemi – povolal do Pentagonu dalších 7 hlavních náčelníků.

Generál Milley, jak uvedl náš zdroj, kritizoval své kolegy za to, že dovolili vysoce postaveným důstojníkům ze všech složek amerických ozbrojených sil podkopat Bidenovo prezidentství. Generál Milley uvedl, že Biden byl demokraticky zvoleným prezidentem Spojených států a že veškerý personál ozbrojených sil, od nejnižšího soukromého až po nejvyššího generála, má vlasteneckou povinnost podporovat a chránit demokracii, Josepha Bidena a Kamalu Harrisovou.

 

Celý článek ZDE:

https://tadesco.org/prevrat-v-pentagonu-nacelnici-svrzeni/