Nedostatek pohonných hmot v USA

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/05/usa-gas-shortages.html

(Q) Storm Rider na Twitteru upozornil na význam nedostatku pohonných hmot v USA. Důsledky jsou obrovské. Nedostatek pohonných hmot – spolu s auditem v Arizoně – by mohlo být první velké domino, které padne. A co se nestalo – minulý měsíc Deep State loutka CNN předpověděla nedostatek pohonných hmot.

 

https://twitter.com/Littleb29872980/status/1392099284477153282

Většina lidí nechápe rozsah nedostatku pohonných hmot = bude mít vliv na nákladní automobily – lodní dopravu, poštu, dodávky dřeva pro podniky, zboží, zásobování podniků v USA = odčerpání pohonných hmot ze západního pobřeží. Toto je jen začátek = Další přijdou příští týden, kybernetické útoky.

.

Připravte se

Problém nedostatku pohonných hmot má potenciál se velmi rychle rozšířit po celém světě. Každý stát na Zemi je závislý na ropných produktech, aby mohla fungovat a vše je vzájemně propojeno. Již zde na Novém Zélandu lidé komentují obrovský nárůst cen stavebních výrobků v důsledku zablokování nákladních lodí v Suezském průplavu. Všechno je na ostří nože a povede to ke zhrouocení.

Deep State ví, že jejich čas vypršel. Zoufale aktivují své „spící“ přisluhovače s ovládanou myslí po celém světě (MK Ultra). Včera v Dunedinu na Novém Zélandu řádil muž, který v supermarketu pobodal a těžce zranil čtyři lidi. Takový incident je na NZ mimořádně vzácný. V Severní Americe došlo nedávno k masové střelbě.

Nedostatek pohonných hmot a incidenty pod falešnou vlajkou mají za cíl přimět lidi, aby „se dívali sem, ne tam“ (odvádění pozornosti). Souhlasím s tímto Anonem na gab.com, který přeposlal příspěvek Major Patriota.

https://gab.com/TheRISEofROD/posts/106217191287219720

Dívejte se sem, ne tam.

Sledujte Audit.

Major Patriot: Volby 3. listopadu a uvolnění biologické zbraně z Wuhanské laboratoře zcela odkryjí pokličku.

Ale jsem si jistý, že všechny ty zmatky s naším potrubím a „spojencem“ Izraelem jsou jen náhoda.

zdroj: https://tadesco.org/zpravy-od-jury-13-5-2q21/

 

B] iden zvrátil všechno, co prezident Trump představil – dokonce se zdá, že ničí těžce vybojovaný mír na Středním východě. Když se katastrofy hromadí v USA a na celém světě, nikdo nemůže vinit prezidenta Trumpa. Možná by si dokonce přáli jeho návrat …? A když řeknu “vypadá to …”, mám na mysli skutečnost, že sledujeme napsaný film řízený Aliancí.
.

Připomínka, že stupňující se válečná atmosféra v Izraeli je ve skutečnosti dobrým znamením. Q vždycky říkal: “Zachraňujeme Izrael poslední.” Znamená to, že konec této fáze války je velmi blízko.
Neoficiální důkazy z vojenských zdrojů v USA ukazují na výrazné zvýšení vojenské aktivity s vysokou úrovní připravenosti. Pokud jsou vysoce připraveni, musíme být připraveni i my, Světlí bojovníci. Na uklidnění lidí v panice kolem nás se brzy může vyžadovat naše klidná uklidňující přítomnost.
.
Jsi připraven? Protože vím, že já jsem připraven. Venku je to šílené. O kolik více musíme vydržet, dokud se tato šaráda skončí a bude venku pravda? Na co čekají? Všechny ukazatele ukazují, že je čas to dokončit. Už žádné otálení.
.

Telegram hraje symfonii s více aktualizacemi zpráv, jak jsem viděl, odkdy se Epstein nezabil:
A, Schumannovy rezonanční výbuchy jsou obrovské. Dnes ráno o páté ráno (v Tichomoří) byla jedna, která zjevně probudila lidí.
.

Civilisté v Myanmaru útočí na vojenské síly Junty a nyní tento nadpis: odkaz na telegram
Špičková kancelář ruského designu ponorek zasažena kybernetickým útokům s čínskými charakteristikami
.

… Slyšel jsem, že budovy, o kterých říkají, že byli dnes na Středním východě bombardovány, byly řízenou demolicí zničeny. Ne všechno je takové, jaké se zdá. Q uvedl, že Bílé klobouky zachrání Izrael jako poslední. Děje se to teď, takže to musí být konec.
.

Myslím, že “třetí světová válka” je už téměř nad námi. Probudí svět, když budeme všichni v lockdowne, zruší lety, budou výpadky internetu, lze výpadky telefonů, zavřené hranice, zákaz vycházení, vojska v ulicích – samozřejmě v závislosti na místě. Odstranění paliva je jedním ze způsobů, jak udržet lidi v klidu, myslím si, a když už je vyhlášen výjimečný stav a dochází ke kybernetickým útokům, není to daleký skok ke ztrátě internetu, moci nebo “stannému právu”. Jaký to bude odlišný svět poté, co masy uslyší špatné zprávy ve smyčkách videa vytvořených pouze pro ně a už vůbec nebudou vysílat jiné kanály.
.

Nevím, jestli dostaneme hodně upozorněni, abychom dokázali vydat rozkaz “všichni do boje”. Možná jste na to sami. Uvidíme, jak se to bude vyvíjet. Někteří tvrdili, že dojde k oznámení prezidenta Trumpa a armáda bude mít na starosti veřejnost. Nevěřím, že je již téměř polovina května. Jsou to skutečně vzrušující časy a máme štěstí, že jsme tady, abychom byli toho svědky z první ruky. Jaké příběhy budeme povídat.
.

Současný fiat dolar finančního systému je založen na benzínu. Proto jsme to nazvali petro dolar. Q uvedl, že si Izrael nechají na konec. Protože nakonec chtěli udělat finanční reset. V poslední době vidíte, že benzín má problémy a že v Izraeli je falešná válka a Sky event – událost na obloze. Takže Q armády jsou tam a přebírají velení a zároveň spouštějí globální finanční reset.

Pokračování zde:

https://qanon.sk/spravy-13-05-2021/