Více o knize:

Víte, že jsme byli okradeni o 500 let naší historie? Jak je to možné? A kde sídlili do té doby, kdy podle historiků najednou doslova zaplavili obrovskou oblast Evropy od Baltiku až po Jadran, a na západě až po Rýn?

Odpověď, že asi v bažinatých oblastech ukrajinské Pripjate, je skutečně neuvěřitelná! A tyto širé prostory prý dříve obývaly bojovné kmeny německých Germánů. Uskutečnilo se vůbec takové stěhování národů v 5. – 6. století? Vyměnilo se kompletně obyvatelstvo na ploše asi 2 milionů km2? Skutečně byl prvním vládcem slovanských národů v našich končinách až král Samo počátkem 7. století? A co bylo předtím? Takový model dějin je falešný a zkreslený!

Předkládáme Vám důkazy početné skupiny dějepisců z 18. – 19. století, jakož i od badatelů ze současnosti, že jde jen o účelovou německou lež – pangermanismus, která se uměle udržuje v historiografii až do dnešních dnů. Poctivý výzkum ukazuje, že původní Germáni – údajně německého původu, byli vlastně Slované. A proto i první století letopočtu v našich krajích nepatří Němcům, ale našim přímým slovanským předkům.

https://torden.sk/produkt/zatajeni-slovania-prvych-st…

Odhalování dějin

?Při hledání PRAVDY se k ní každým dnem přibližujete.?

Všechna tato ELITNÍ jména, která dnes čteme v komentářích nebo v jejich falešných knihách, sahají až do roku J789/1789.

A co se stalo před tím a kde byli?

Nejsou nikde k nalezení.

?Jejich rodokmeny NEEXISTUJÍ!!!

?Jejich ŘÍŠE jsou FIKTIVNÍ

ŘÍMSKÁ ŘÍŠE

BABYLON

OSMANSKÁ ŘÍŠE

RAKOUSKO-UHERSKÉ ŘÍŠE

NĚMECKÉ ŘÍŠE

KRÁLOVSTVÍ

ŘÍŠE

VŠE BYLO VYMYSLENO PO ROKU 1800 .

VZPOMEŇTE NA DOBU TEMNA V CMESKÉ A SLOVENSKÉ HISTORII, kdy se národ během obrození údajně učil svůj jazyk …. To jako vážně ?!

Proč? Proč historici tvrdí, že Slovensko a Slováci před tím neměli historii?

Naše skutečně Dějiny praví něco jiného .

Co mě upoutá, jsou všechna FAKTA PŘED ROKEM 1800, KTERÁ NEMAJÍ SOUVISLOSTI SE SKUTEČNÝMI UDÁLOSTI A ZÁROVEŇ MI UKAZUJÍ, ŽE TOTO ZLO OKUPACE TRVÁ POUZE OD ROKU 1859.

Co to znamená???

TO ZNAMENÁ, ŽE JSME V SYSTÉMU VLASTNICTVÍ OTROKU OD ROKU 1860 a že OKUPANTI spáchali vše po tom roce 1860, 

stejně jako vše, co na ZEMI zničili, bylo UDĚLÁNO ZA POSLEDNÍCH 150 LET.

Tyto CHUNGA LUNGA CHUM, kde používají termíny

Před několika tisíci lety

PŘED NĚKOLIKAMI TIISICEMI LETY

DOBA KAMENNÁ

STŘEDNÍ DOBA KAMENNÁ

DOBA LEDOVÁ

VĚK FEUDÁLŮ

TEMNÝ DOBA STŘEDOVĚKU, 

což je ve skutečnosti PRAVDA a mluví o tom 

TEMNÉM OBDOBÍ POLOVINY 18. STOLETÍ 

Když SE STALA BLÁTOVÁ POTOPA

byla 10 DNÍ tma, ale z toho důvodu, že z NEBE padalo BLÁTO, které bylo zvednuto NITRO BOMBAMI, KTERÉ CHAZAŘI UMÍSTĚLI NA NĚKOLIK MÍST NA ZEMI.

Takže je snadné se dostat k PRAVDĚ, pokud budete sledovat jedno jméno z jejich ELITY.

Na rychlý KONEC TÉ ŘADY vždy narazíme v období kolem roku 1800.

A vždy před rokem 1800  jsou zmíněni FIKTIVÍ ŘÍMANÉ A ŘEKOVÉ , kteří NIKDY DŘÍVE NEEXISTOVALI

před rokem 1865, protože ten rok byl VYMYŠLENÝ.

Takže všichni ARISTOTELÉS A PORFIGENETOVÉ JAKO PLATÓN A KOPERKIK S VESPUCIEM A KOLUMBEM jsou dílem DISNEYLANDU s bratry

Mickey Mousem

Kačerem Donaldem

Plutem

myškou Minnie

Rychlý Gonzalez

Bugs Bunnym

Všechno LEVNÉ FAKE STROJ STORY, které nemá nic společného s MOZKEM.

To je pro Víkendové hledání  vše ?

Jen k zamyšlení, KOLIK LŽÍ NÁM BYLIO PODSUNUTO a jak malý kousek pravdy je někde ukryt, si téměř nevšimneme.

Dok tražiš ISTINU dolaziš svakim danom bliže do nje.

Sva ova imena ELITE koja danas čitamo po komentarima iliti u njihovim lažnim knjigama dosežu samo do godine J789/1789.

A šta je PRE TOGA BILO I GDE SU ONI BILI?

Nema ih nigde.

Njihova porodična stabla NE POSTOJE!!!

Njihove IMPERIJE su IZMIŠLJENE 

ROMEJSKA IMPERIJA

VAVILONI

OTOMANSKO CARSTVO

AUSTRO UGARSKO CARSTVO

GERMANSKO CARSTVO

KRALJEVINE

CAREVINE

SVE JE IZMISLJENO POSLE 1800 Godine.

Ono sto mi upada u oko jesu sve ČINJENICE PRE 1800 Godine KOJE NEMAJU NIKAKVE POVEZANOSTI SA REALNIM DOGADJAJIMA A UJEDNO MI POKAZUJE DA OVO ZLO OD OKUPACIJE TRAJE TEK OD 1859 Godine.

Šta to ZNACI???

To ZNACI DA SMO U ROBOVLASNIČKOM SISTEMU OD TE 1860 Godine, i da su OKUPATORI sve počinili posle te 1860 Godine kao i sve sto su Uništili na ZEMLJI UČINJENO JE ZA OVIH ZADNJIH 150 Godina.

Ove CHUNGA LUNGA ŽVAKE gde oni koriste termine 

Pre nekoliko HILJADA GODINA

PRE NEKOLIKO MILENIJUMA

KAMENO DOBA

SREDNJE KAMENO DOBA

LEDENO DOBA

DOBA FEUDALACA

MRAČNO DOBA SREDNJEG VEKA, koje u stvari jeste ISTINA i govori o 

MRAČNOM PERIODU sredine 18 veka Kada se desio MULJNI POTOP gde je 10 DANA bilo mraka ali iz razloga sto je padao MULJ SA NEBA kojeg je podigla NITROBOMBA koju su HAZARI POSTAVILI NA NEKOLIKO MESTA ZEMLJE.

Dakle lako se dolazi do ISTINE ako se prati jedno ime iz njihove ELITE.

Uvek naidjemo na brzi KRAJ TE LOZE u periodu oko 1800 Godine.

I uvek se pre 1800 Godine pominju IZMIŠLJENI RIMLJANI I GRCI koji nikada NISU POSTOJALI PRE 

1865 Godine jer te godine su IZMIŠLJENI.

Dakle svi ARISTOTELI I PORFIGENITI KAO PLATONI I KOPERNIKUSI UZ VESPUCIJA I KOLUMBA su delo DISNEYLANDA sa braćom

Miki Maus 

Paja Patak

Pluton

Mini Maus

Brzi Gonzales

Duško Dugouško 

Sve jedna JEFTINA LAŽNA MAŠINERIJA koja veze sa MOZGOM NEMA.

Eto toliko za NEDELJNO POPODNE ?

ČLOVĚK neboli ZÁZRAK

aneb 3,5 BILIONÚ VOLTŮ

VAROVÁNÍ

Článek je pro hloubavé Tvůrce. Nehodí se pro rychločetlíky. 

Mám pocit, že nejznámějším obrazem současného lidstva je rozkročený a rozpažený člověk od génia Leonarda Da Vinciho, tzv. Vitruviánský člověk.

Da Vinci tímto obrazem vystihl nejhlubší podstatu zázračné tajemné lidské esence, tzv páté esence (kvintesence).

A čím se mu to podařilo? Da Vinci byl geniálním pozorovatelem a např. jeho učební metody malování berou dech. Obrazem rozpaženého a rozkročeného člověka vystihl hned několik principů najednou. Jednak člověk je skutečně rozkročený na cestě svého vývoje. Do obrazu je také šikovně zakomponovaný Zlatý řez, což je jeden ze základních principů Tvoření ve Vesmíru. Je tu však ještě něco dalšího a podstatného. Namaloval člověka jakožto PENTAGRAM. 

VÝZNAM PENTAGRAMU

Původní význam pentagramu byl takový, že „něco“ pátého, dokáže ovládnout čtyři živly. Keltský, Pohanský, Druidský, Slovanský … systém chápání světa rozděluje základní síly světa na 4 elementy. A člověk má v sobě „něco“ pátého, co dokáže tyto základní živly ovládat. Toto je hlavní zprávou obrazu člověka od Da Vinciho. Asi proto na nás jeho obraz tak silně podprahově působí. 

PÁTÝ ELEMENT, PÁTÁ ESENCE

Co je však to „páté“, na tom se mudrci dávnověku nedokázali shodnout. Někdo říkal, že to je Láska. Jiní zase, že je to Vůle, jiní zase, že to je Boží jiskra, a jiní zase, že je to Éter. Pátý element či pátá esence, je prostě záhada, je tajemstvím a je určitě Božím Zázrakem.

Nejstarší Hermetické texty popisují Tvoření Lidské Duše Stvořitelem. Výslovně se tam uvádí, že když Stvořitel tvořil Duši, tak si dal záležet na tom, aby nikdo a nikdy nemohl odhalit její podstatu. Má to prostě zůstat tajemstvím pro všechny a na věky. 

Hmm, vidím, že dnešní úvod k mé hlavní myšlence, proč to celé píši, je skoro delší než samotné hlavní sdělení. 

Tím hlavním sdělením má být uvědomění si, že jsme Tvůrci, a to mnohem větší, než naše rozumová mysl vůbec dokáže vůbec připustit. Inspiroval mě k tomu úžasný Gregg Braden, jednou ze svých přednášek. Je to prostě potřeba neustále si to připomínat. 

ELEKTROMAGNETICKÝ PRINCIP.

Lidské Tělo pracuje na elektromagnetické bázi. Každá buňka těla pracuje s elektromagnetickými toky. Každý nervový vzruch je elektrickým tokem vyvolaným změnou elektrického potenciálu o zdánlivě nepatrné velikosti a to pouze 72 milivoltů (sedm setin voltu). 

Buňky těla obecně pracují s elektrickým potenciálem 0,07 Voltu. (mimochodem, jak si vůbec může někdo myslet, že energetická pole různých xG vysílačů, nemají na činnost buněk vliv, to mi prostě mozek nebere a nikdy brát nebude, vždyť energie těchto vysílačů převyšují energetické toky jednotlivých buněk, tak je to musí ovlivňovat).

BIOFOTONY

Relativně nedávno německý kvantový fyzik doktor Fritz Albert Popp objevil a prokázal, že všechny živé buňky vyzařují ze svého nitra zvláštní koherentní světlo. Částečky tohoto světla nazval Biofotony a v jeho laboratořích probíhá intenzivní výzkum měření vyzařování Biofotonů živých buněk za nejrůznějších podmínek. Studují jej i největší počítačové laboratoře. Toto dokonale koherentní světlo je totiž dokonalým médiem pro přenášení informací. Zdá se, že se buňky v našich tělech mezi sebou navzájem dorozumívají právě pomocí světla.

FOTONY UTVÁŘÍ VŠECHNY ATOMY

Co jsou Fotony? Je to světlo? Nejstarší texty dávnověku hovoří o tom, že VŠE JE SVĚTLO a že VŠE SE DO SVĚTLA NAVRACÍ. Jak tomu máme rozumět? Myslím, že to plně asi nepochopíme, protože Fotony jsou nositelé informací a přitom se chovají jak nehmotně tak také i hmotně. A to není zdaleka všechno. Fotony utvářejí samotné Atomy, tedy základní stavebnici hmotného světa. Elektrony jsou k atomovému jádru vázány elektromagnetickou silou zprostředkovávanou právě fotony.

Lidská buňka pracuje jako dokonalý elektromagnetický technologický organický prvek nějakého organického „stroje“. Lidská buňka totiž funguje jako Tranzistor, Rezistor, Kondenzátor, Anténa, i Přijímač. Dokáže tedy energie a informace, zadržovat a regulovat. Stejně jako to dělá např. počítač.

Jenže oproti počítači je lidská buňka neuvěřitelně odolnější, a navíc dokáže sebe sama opravovat.

Kdo však řídí tuto inteligentní regulaci energií a informačních toků? To bude zdá se součástí oné tajemné „páté“ esence, neboli námi nedořešeného ZÁZRAKU ukrytého někde v člověku, nejspíše v jeho Duši. 

ELEKTROMAGNETICKÁ BÁZE

Bylo prokázáno, že pokud je míra elektromagnetického pole přicházejícího ze Slunce na vyšší úrovni, tak lidé a lidstvo jako celek lépe navzájem spolupracuje. Celý člověk s celým svým tělem (a dokonce i lidstvo jako celek) tedy pracuje na elektromagnetické bázi. 

ELEKTRICKÝ POTENCIÁL CELÉHO TĚLA

Zkusme si nyní jen představit jaký elektrický potenciál má jedno jediné lidské tělo. Podle odhadů mezinárodních vědeckých týmů, je lidské tělo složeno přibližně z celkového počtu 5 × 10na třináctou buněk. Jinými slovy: Lidské tělo se skládá z přibližně 50 bilionů buněk. Přitom každá buňka vytváří elektrický potenciál 0,07 Voltu. Všechny buňky lidského těla, tedy dokáží produkovat potenciál o velikosti 50 bilionů x 0,07 Voltu. A TO JE CELKEM 3,5 BILIONU VOLTŮ. Umí si to vůbec někdo představit? Já tedy ne. 

Říkali jsme si, že Atom je držen silou a informacemi zprostředkovávanými Fotony a Fotony jsou elektromagnetické energie a také jsme si říkali, že buňky vystřelují ze svého nitra Fotony … Už o trošičku víc cítíte ten neskutečný a tajemný TVOŘIVÝ POTENCIÁL UKRYTÝ V LIDSKÉM TĚLE? 

ROZHÝBAT ROZUM

Je to prostě nepředstavitelné pro náš „připrdlý“ rozumek. Ten totiž vychází jen z dosud nabytých zkušeností, a navíc mu vše musí dávat již nějaký zažitý smysl. Proto tak moc neumíme přijímat to, co ještě neznáme. A to je důvod, proč to celé dnes píšu. Aby si o tom náš rozum začal rozumovat a začal to později o trochu více přijímat. Možná potom nebude už tak velkou brzdou pro přijímání faktu, že ČLOVĚK JE ZÁZRAK. Nikoliv nějaký člověk tam někde daleko, ale Vy osobně, a také kdokoliv jiný.

Člověk Hledá, Objevuje a Tvoří proto, aby lépe pochopil Stvoření, NEBOLI SEBE SAMA.

HRANICE NEEXISTUJÍ

Kdyby se nepředstavitelné síly ukryté v buňkách nasměrovaly na léčení a opravy… tak se budou dít velké věci.  

A kdo spouští tyto neskutečné síly? Spouštěčem je Vědomí Duše. Síla záměru a představivosti, a ještě k tomu nesená na vlnách Lásky, Tato pátá esence prostě nezná hranic.

Zde něco o významu „pátého“ 

https://www.centrumserafin.cz/svetlo-cisel-5-jv/

Zde něco o zázračném Vědomí

https://www.centrumserafin.cz/wow-zreni/

Zde něco o krásném a léčivém působení Fotonů, které můžete mít doma u sebe 

https://www.centrumserafin.cz/interaktivni-vitalizacni…

Dnes má každý z nás právo na svoje. “ÁNO” či “NIE”, podľa svojho vlastného vedomia, svedomia, prijatia či neprijatia. Každý z nás má svoj vnútorný hlas, ktorý môže dnes použiť, pretože každý jeden človek a jeho vnútorný hlas má hodnotu. Tu nejde ani tak o jedinca, ale o to, kým v skutočnosti sme a akým sme Národom.  Želám vám, priatelia moji pokojný deň. Nech brat pozná brata a ľudia nech opäť  držia ľudskosť a prívetivosť v náručí. Lusi ❤

Představ si , že by existovala technologie…která dokáže opravit vše poškozené v našem těle. (pokud zde není genetická odchylka od mala). 

Naše těla mají zakodovanou sekvenci v dna(od našich tvůrců) údaje o životě, o regenraci, o délce života…je to kod dle kterého se těla koriguje. 

Dříve zde byly lidi, co byly obři, byly zde lidi, co žily stovky let.

Dnešním lidem toto bylo upraveno, délka života stanovena na 120 let max. 

Pokud bychom skrze DNA přeprogramovaly sekvenci regenerace bunek, žily bychom také stovky let. 

A ted si představ zařízení, které by spouštělo procesy obnovy organismu. Nemusel bys jíst chemii, co vedlejšími účinky ničí zase věci další… ale skrze frekvenci bys léčil tělo, a tělo samo by se opravilo do původního stavu. 

Rakoviny, nádory, a všechny tyto moderní choroby by byly minulost….

 

—————–

Multivlnový oscilátor!

To, co Lakhovsky objevil, bylo prostě ohromující: 

Lakhovsky byl první, kdo předpověděl existenci dvojité šroubovice, kterou nyní známe jako DNA. 

Předpokládal, že všechny živé buňky (rostliny, lidé, bakterie, paraziti atd.) mají vlastnosti, které jsou normálně spojovány s oscilujícími elektrickými obvody. 

Tyto buněčné atributy zahrnují:

odpor, 

kapacitu 

a indukčnost. 

Tyto 3 elektrické vlastnosti, pokud jsou správně nakonfigurovány, způsobí oscilaci vysokofrekvenčních sinusových vln, když jsou podporovány malým, stálým přísunem vnější energie správné frekvence. 

V elektronice mohou být obvody, které generují tyto opakující se sinusové vlny, nazývány elektromagnetickými rezonátory, ale častěji jsou označovány jako oscilátory. 

Lakhovsky nám říká, že nejen že všechny živé buňky produkují a vyzařují oscilace velmi vysokých frekvencí, ale také přijímají a reagují na oscilace, které jim jsou vystaveny z vnějších zdrojů. 

Tento vnější zdroj záření nebo oscilací je způsoben kosmickým zářením, které nepřetržitě bombarduje Zemi, stejně jako moderními zdroji, jako jsou televize, rádia, počítače, mobilní telefony a bezpočet dalších…

Lakhovsky věřil, že každá buňka v těle má svou vlastní rychlost vnitřní vibrace. 

Nemoc nebo nemoc považoval za bitvu vibrací mezi buňkami těla a viry a bakteriemi. 

Pokud by patogenní organismy vyhrály tuto vibrační soutěž, buňky by se energeticky oslabily a byly by náchylnější k nemocem.

————

Psal jsem že vše v těle má svou energii/vibraci. 

čakry také, stárnutí je efekt zpomalení energetických vírů…a tak člověk i stárne.

——–

Toto je jeden z vynálezů co byl zabaven, odráží se trochu od Tesly. 

Spousta vynálezů skončila v trezoru vlády/soukromého sektoru. 

To se přece nehodí…

POkud jste to dočetly až sem , měli by jste věnovat pozornost dalšímu příspěvku, kterej bude odpoledne….zatím !

https://t.me/srdcemprovlast_zive/1238