Vaše narodenie, úmrtie a sériové číslo Všetko zaznamenané vo Vatikáne. Narodili sme sa do dlhového otroctva. $Y$TEM či tomu veríte alebo nie, toto je pravda..

——————————————————–

Preklad: Zuzka Sukalova

? Pořídit otisk nohy novorozence, připojit jej k souboru “dosud narozené entity”, aby jej bylo možné doručit poštou do vatikánského archivu a vygenerovat pořadové číslo. Stejný postup v případě odchodu. “Úmrtní list” jde s peněžní platbou do vatikánského archivu. Peníze však plynou pouze v případě, že k odchodu dojde před dosažením věku 75 let. Otisk nyní navždy slouží jako symbolická pečeť a překrývá poštovní známku v hodnotě 1 libry šterlinků. Uvnitř těchto archivů existuje vatikánská složka každého žijícího i zemřelého člověka za několik tisíc let zpět v čase, jsou jich biliony. Vše na faktografickém papíře. Obsahuje vaše zákonné jméno, otisky pat, suchou placentu, datum narození a úmrtí a mnoho dalšího….. Všechny vaše předchozí inkarnace, jejich právní jména a tak dále jsou uloženy a zpracovány uvnitř vatikánských zdí. V současné době již moderní high-tech-data centra řídí zpracování všech těchto údajů o nás a naší existenci zde na zemi.

Pořadové číslo na vašem “ještě narozeném listě” (lidé mu říkají “rodný list”) se používá po celý život jako dluhopis na celosvětové burze. Hodnota, množství peněz, se odhaduje podle vašeho věku a povolání. Zemřete nešťastnou náhodou, nemocí nebo vojákem, Vatikán obdrží odstupné od strany, která je zodpovědná za váš odchod. Jste-li duší jakéhokoli zájmu, provozovatelé jsou schopni vyhledat vaše jména a polohu zpětně v čase. Vaše legální jméno a poloha samozřejmě mohou vést k vašim příbuzným, manželům a potomkům. Pro minulost nebo současnost. Podle Cestui que act anno 1666 jste vždy majetkem vatikánské korporace. Stejně jako nyní!!! Všechna připravovaná suverénní hnutí a akce těchto odvážných lidí to nemohou změnit. Všechna fakta budou ignorována. Dokud se účastníte pouze jedné smlouvy, jako je řidičský průkaz, bankovní účet, pojištění, zaměstnání atd. atd. jste spravováni jako mrtvá entita a váš pot bude jejich! Na každé dveře, které kdy v životě otevřete, číhají úskoky a pasti. Vstoupíte do lékárny, do veřejné budovy, do přístavu nebo na policejní stanici… do soudní budovy nebo do vládní budovy, jste balíček s pořadovým číslem. Už nejste člověk. Jediný možný způsob, jak legálně zůstat naživu, je provozovat svou lidskou loď jako legální vlastník uvnitř námořního práva. Mořského práva! Změnit vlastnictví na vaši duši, která vede vaše tělo, není snadné. Musíte mít odvahu a technologii.

Všechny instituce jsou zrušeny. Takže pokud je myšleno, že člověk je ještě stále občanem či osobou není již pravda. 

Sranda je, že ovečkám se ještě v tomto zrušeném systému líbí či o (korporativnosti) soukromé institucí neví. 

Právě takoví jsou živitelé zrušeného (zabaveného) systému. Jde jen o kinetickou energii, kdy se vše posléze zhroutí a nastane nová éra svobody živých bytostí. 

Genetická injekční modifikace DNA je jen selekce nemoudrých. 

Konstruktivnímu Tvoření zachovávajícímu si vlastní frekvenční tvořivost, Díky. ??

https://t.me/srdcemprovlast_zive/1210