Námořní pěchota zatkla bývalého náčelníka štábu Bílého domu Johna Kellyho

Bývalý náčelník štábu Bílého domu John Kelly byl včera večer zatčen americkou námořní pěchotou kvůli obvinění z vlastizrady ve svém domě na venkově Pensylvánie, což je zdroj z okruhu generála Erica. Kancelář M. Smithe to řekla zpravodajské stanici Real Raw News. Řekl, že elitní průzkumná/odstřelovací četa obklíčila Kellyho čtyřakrový ranč a vtrhla na něj poté, co Kelly odmítl rozkaz vyjít ven, neozbrojen, s rukama nad hlavou.

Kelly je americký mariňák, který vstoupil na politické kolbiště v roce 2017, působil jako pátý ředitel vnitřní bezpečnosti Spojených států a později jako náčelník štábu mezi 31. červencem 2017 a 2. lednem 2019. Předtím sloužil jako velitel amerického jižního velení pod Barackem Husseinem Obamou, známým také jako Barry Soetoro. Kelly je vyznamenaný mariňák; během války ve Vietnamu vstoupil do sboru a rychle stoupal v řadách, nakonec sloužil jako čtyřhvězdičkový generál ve své poslední vojenské funkci v letech 2012 až 2016.

Kellyho zatčení včera přišlo krátce poté, co během telefonického rozhovoru s Jakem Tapperem ze CNN znevážil prezidenta Donalda J. Trumpa, právoplatného vrchního velitele.

„Co mohu dodat, co již nebylo řečeno? Je to osoba, která si myslí, že ti, kdo brání svou zemi v uniformě, nebo jsou sestřeleni nebo vážně zraněni v boji, nebo tráví roky mučením jako váleční zajatci, jsou všichni ‚hlupáci‘, protože ‚z toho nic neměli‘. Osoba, která nechtěla být viděna v přítomnosti vojenských amputací, protože ‚to pro něj nevypadalo dobře‘. Osoba, která během kampaně v roce 2016 projevila v televizi otevřené pohrdání rodinou Gold Star – všemi rodinami Gold Star – a vykřikuje, že naši nejcennější hrdinové, kteří položili své životy při americké obraně, jsou ‚ztroskotanci‘ a nenavštívil by jejich hroby ve Francii,“ řekl Kelly o prezidentu Trumpovi.

„Osoba, která nemluví pravdu o svém postoji k ochraně nenarozeného života, k ženám, menšinám, k evangelickým křesťanům, k Židům, k pracujícím mužům a ženám,“ pokračoval Kelly. „Osoba, která nemá ponětí, co Amerika znamená, a nemá ponětí, o čem Amerika vlastně je. Osoba, která kavalírsky naznačuje, že nezištný válečník, který sloužil své zemi 40 let v době míru a války, by měl přijít o život za zradu – v očekávání, že někdo podnikne nějakou akci. Osoba, která obdivuje autokraty a vražedné diktátory. Osoba, která nemá nic jiného než pohrdání našimi demokratickými institucemi. Víc se říci nedá.“

„Trump je vzbouřenec. Víc se říci nedá. Bůh nám pomáhej,“ uzavřel Kelly…

Náš zdroj trval na tom, že načasování Kellyho zatčení a komentáře pro Tappera byly náhodné, protože příslušníci americké námořní pěchoty už byli v Pensylvánii a chystali se Kellyho zadržet před jeho nechutnými poznámkami. Kromě toho Kellyho pohrdání bývalým zaměstnavatelem není nic nového; když Kelly pracoval v Bílém domě, označil ho, Bílý dům, za hrozné místo na práci a Donalda Trumpa za „hrozného člověka na práci“. V četných rozhovorech házel stín na prezidenta Trumpa a Michaela Pence označil za skutečného amerického hrdinu a Trumpa za zkaženou lidskou bytost.

„Prezident Trump a generál Smith, pokud vím, o Kellym nemluvili. Prezident Trump nebyl o operaci předem konzultován ani informován,“ odpověděl náš zdroj na otázky ohledně načasování. „Jako mnoho zrádců byl Kelly na našem seznamu velmi dlouho. A pracovali jsme na seznamu, jak nejlépe jsme mohli. Byla to náhoda a Kellyho zatčení bylo založeno na důkazech o zradě a ne na jeho citech k prezidentu Trumpovi.“

Náš zdroj řekl, že převážná část důkazů bude zveřejněna u Kellyho soudu, a zmínil se, že se týkají toho, že Kelly pracoval po boku Deep State, aby prosadil spojenectví Bidenova režimu se zločincem Volodymyrem Zelenskym.

„Jeho zločiny jsou velezradné a hrozí, že podkopou základy americké společnosti. To je vše, co teď mohu říct,“ uvedl zdroj.

Navzdory Kellyho údajné velezradě měl generál Smith údajně silný neklid ze zatčení důstojníka námořní pěchoty, jehož chrabrost zachránila životy v dobách války a jehož vlastenectví bude zaznamenáno v análech amerických dějin.

„Chystáme se zatknout bratra,“ řekl generál Smith četě. „Chystáme se zatknout generála Kellyho.“

Podle zprávy po akci, kterou přezkoumal RRN, četa obklíčila Kellyho pozemek v jedenáct hodin večer. V pondělí. Velitel čety, druhý poručík, zakřičel do megafonu a přikázal Kellymu, aby vyšel z domu s rukama vysoko nad hlavou, ale Kelly, známý svým drsným chováním, vykřikl otevřeným oknem: „Takže to došlo až sem. Poslali vás Trump a ten zrádce generál Smith, že? No, jestli mě chtějí, budete si pro mě muset přijít. Jsem víc mariňák než vy všichni.“

Kelly namířil ústí pušky z okna a vypálil varovné výstřely. Námořní pěchota držela palbu. Poručík řekl, že má zákonný zatykač podepsaný viceadmirálem Darsem E. Crandallem a že je oprávněn použít „jakoukoli a veškerou sílu nezbytnou“ k tomu, aby byl Kelly postaven před soud. Oznámil zneuctěnému generálovi, že mariňáci jsou v přesile 32 ku 1 a že zablokovali přístupy mobilních telefonů, aby zabránil Kellymu kontaktovat své spojence z Hlubinného státu. Nebylo úniku, řekl poručík.

Kelly vypálil do vzduchu ještě několik ran. Jeden z nažhavených mariňáků vyrazil vpřed a vyhodil částečně otevřeným oknem kapsle se slzným plynem. Současně se ze skrytých pozic objevili námořní pěchota, hodili do domu granáty a rozbili Kellyho domovní dveře beranidlem. Pokud Kelly vlastnil plynovou masku, zapomněl ji mít u sebe. Když mariňáci vstoupili do obývacího pokoje, Kelly ležel bezvládně na podlaze, lapal po dechu a protíral si oči palci.

Bez dalších incidentů byl zadržen a odvezen do zpracovatelského centra k výslechu.

„Je opravdu škoda, že se tihle vyznamenaní důstojníci zaprodali Deep State,“ řekl náš zdroj. „Nezáleží na tom, že to kdysi byli hrdinové. Teď jsou to zrádci a budou čelit soudu jako zrádci.“

NIH Honcho Alfred Johnson oběšen poté, co dostal kanadský žertík ve stylu Whitmerové od mariňáků

Bývalý náměstek ředitele NIH Alfred Johnson byl oběšen ve středu v táboře Blaz, ale až poté, co eskorta námořní pěchoty věrně napodobila žert, který v červnu vytáhli poslanci GITMO na Gretchen Whitmerovou – oklamali ji, aby uvěřila, že admirál Crandall našel osvobozující důkazy, které ji očišťují od všech obvinění, a nařídil její okamžité propuštění.

Zdá se, že se to rozkřikne, roznese se to na nějaké éterické vojenské lodi.

V devět hodin ráno. Ve středu námořní pěchota vytáhla z cely opuštěného Johnsona a sdělila mu, že pResident Biden a ředitelka NIH Monica M. Bertagnolliová zorganizovali jeho návrat na kontinent Spojených států. Johnsonovi sdělili, že jsou součástí rozsáhlejší exfiltrační operace se skifem v docích, připraveným ke startu. Námořní pěchota navíc tvrdila, že Biden zařídil, aby Johnsona domů dopravil torpédoborec námořnictva. Skif ho prý dopraví k torpédoborci.

Námořní pěchota Johnsonovi sdělila, že čas hraje zásadní roli, protože brzy dorazí „skuteční mariňáci“, aby ho nahnali na šibenici.

„To udělali kvůli mně?“ Johnson nevěřil vlastním uším. „Bylo mi řečeno, že jsem postradatelný. Asi mě opravdu potřebují. Tak to bychom si měli pospíšit.“

Johnson ještě jednou zaváhal, když mu námořní pěchota zavázala oči. „Jak mám vidět, kam jdu?“

„Povedeme vás. Musíme vám zavázat oči, abychom se vyhnuli podezření. Jestli chcete žít, jdeme hned,“ řekli Johnsonovi.

Johnson neviděl, že půl tuctu dalších námořních pěšáků stálo po obou stranách chodby cely a snažilo se zadržet smích, když ho jejich kolegové naváděli ven k naprázdno běžícímu hummeru.

„Jsem rád, že jste dorazili. Co vám tak dlouho trvalo?“ Johnson řekl.

„Držte hubu. Jsme placeni za to, abychom vás odsud dostali, ne za řeči,“ řekl jeden z námořních pěšáků.

Po několika minutách jízdy se jeden mariňák zeptal druhého, jestli si myslí, že je někdo sleduje.

„Ne, jsme z toho venku,“ řekl mariňák na sedadle spolujezdce. „Hele, Johnsone, je pravda, co se říká? Dělal jste na lidech pokusy s biologickou zbraní? Ne že by nám to nějak vadilo.“

„Bezdomovci nejsou lidi,“ řekl Johnson.

„Člověče, to je chladnokrevné. Už tam skoro jsme,“ řekl řidič.

Hummer zastavil. Mariňáci Johnsonovi sundali pásku z očí. Před ním se tyčila šibenice a zdálo se, že je ohnutý.

„Do pr***,“ řekl Johnson, když se mariňáci zasmáli.

Po vystoupení z vozidla Johnson informoval kontradmirála Wilsona, maestra popravy, že ho „prolhaní“ mariňáci napálili, a proto by měl být propuštěn.

„S nimi si to vyřídíme později, ale vy jste na to skočil. Na inteligenty z Deep State to moc nevypovídá,“ řekl admirál.

Poprava pokračovala podle plánu. Johnson odmítl Last Rites. Jeho poslední slova – „Za tohle zaplatíte“ – mu sotva unikla ze rtů, když se pod ním propadla podlaha.

Zdroj z Guamu řekl Realu Raw News, že šprýmaři pravděpodobně dostanou jen formální důtku a šedesát dní latrínové služby za to, že se chovají dětinsky.

„My to neschvalujeme. Od mariňáka je to nevhodné a nedisciplinované. Ale jsou to taky lidi; naštvou se, pokazí úsudek. Asi si řekli, že ať už jim přijde jakýkoliv trest, bude to jen malá cena za to, že napálili opravdu hrozného jedince. Neoficiálně řečeno, stejně by ho pověsili, tak co je na tom špatného?“

https://realrawnews.com/2024/01/nih-honcho-alfred-johnson-hanged-after-getting-pranked-whitmer-style-by-marines/