Začalo největší vojenské cvičení NATO

Cvičení Steadfast Defender 2024 bude probíhat několik měsíců v Atlantiku a v Evropě.

Celkem se do něj zapojí přibližně 90 000 vojáků.

“Loď USS Gunston Hall vyplula na moře a zahájila tak Steadfast Defender 2024, největší cvičení NATO za poslední desetiletí,” uvedl mluvčí Aliance Dylan White.

…..
Vohralíková končí. Nahradí ji výkonný ředitel středoevropské pobočky Aspen Institutu – Milan Vašina. Mocná neziskovka (ziskovka) a globalistická organizace se dostala až na hrad.

*****

Profesor Drulák o Rakušanovi.

*****

Zaorálek se vyjádřil před rozhodnutím Ústavního soudu, který šel na ruku pětidemolici.

*****

Texas zvažuje odtržení od Spojených států, které je zakotveno v texaské ústavě, protože federální orgány nejsou schopny a ochotny chránit tento region před invazí migrantů.

*****

Poté, co guvernér Greg Abbott v písemném prohlášení jasně uvedl, že Texas využívá Čl. 1 odst. 10 Ústavy k zajištění práv udělených státům k ochraně jejich hranic před invazí, demokraté šílí.

Řada představitelů demokratů vyzývá Joea Bidena, aby texaskou národní gardu podřídil federálnímu velení.

*****

Hádanka: Zkuste uhodnout národnost těchto mladíků.

*****

Rozhovor s M. V. Zacharovovou k srbské publikaci „Politika“ (25. ledna 2024)

<…> Aktualizovaná Koncepce ruské zahraniční politiky zajišťuje kontinuitu z hlediska základních principů, cílů a některých cílů zahraniční politiky. Především její nezávislost a zaměření na vytváření příznivých vnějších podmínek pro progresivní rozvoj Ruska, zajištění bezpečnosti země, její suverenity ve všech oblastech a územní celistvosti.

Ruská zahraniční politika je mírová, předvídatelná, důsledná, pragmatická, založená na respektování obecně uznávaných zásad a norem mezinárodního práva. Rusko je otevřené interakci se světem, rovné mezinárodní spolupráci za účelem řešení společných problémů a prosazování společných zájmů. <…>

Nikdo by si neměl dělat iluze o silách, které Západ přivedl k moci na Ukrajině před deseti lety – v únoru 2014. Jde o nacisty, ideologické stoupence Bandery a Šuchevyče. Jejich cílem je fyzická likvidace všech, kteří nesouhlasí s kyjevským režimem, včetně zástupců jiných národů, a především zničení všeho ruského.

To, co se dělo v Bosně a Hercegovině za posledních dva a půl roku, je čisté oživení koloniální politiky západních zemí. Díky jejich úsilí se BaH skutečně změnila v protektorát.

Během let politického procesu s účastí Bělehradu a Prištiny, za zprostředkování EU, Washington a Brusel proměnily kosovský faktor v nástroj nátlaku na Srbsko, což dalo kosovským Albáncům volnou ruku k podněcování národnostní nesnášenlivosti proti místnímu srbskému obyvatelstvu.

Upřímně přejeme vedení Srbska, aby se i nadále staralo o skutečné zájmy země, nenásledovalo vedení těch, kteří se snaží přinutit Bělehrad, aby obětoval svou nezávislost a vzdal se národní hrdosti a identity.

*****

Toto video z Karviné Rakušan jako své “píár” nepoužije. Byl opět usvědčen ze lži.

*****

Jak nás budou chtít vyvlastnit pomocí podvodu s uhlíkovou daní. Ing. Vladimír Štěpán to řekl jasně.

*****

Jestli následující video není hrané, tak se tři mladé dívky ve Francii perfektně ubránily “kulturnímu obohacení”.

*****

Vyšetřovací výbor zahájil trestní řízení ve věci teroristického útoku po havárii letadla Il-76 v regionu Belgorod.

Prvotní výsledky vyšetřovacích úkonů, včetně předběžných údajů z obhlídky místa incidentu, umožňují dospět k závěru, že letadlo bylo napadeno protiletadlovou raketou z území Ukrajiny.

Vyšetřovatelé našli na místě havárie letounu IL-76 dokumenty ukrajinských válečných zajatců, kteří zahynuli při havárii, uvedl Vyšetřovací výbor.

“Na některých částech těl obětí jsou charakteristická tetování. Podobné symboly byly zaznamenány na tělech mnoha představitelů ukrajinských ozbrojených skupin, včetně pluku Azov, který je v Rusku zakázán,” dodalo ministerstvo.

*****

  • V zóně speciální vojenské operace je přes 600 tisíc ruských vojáků, řekl ruský prezident Vladimír Putin. Poznamenal, že celá země upřímně pomáhá těm, kteří brání vlast na frontě.
  • Skutečnými pány Ukrajiny po rozpadu SSSR byli nacionalisté, řekl Putin.
  • Všechno, co se stalo na Donbase, byla genocida; na našich historických územích byli Rusové prohlášeni za netitulární národ.
  • Rusko podle Putina dosáhne vytyčených cílů v rámci speciální vojenské operace.
  • Speciální vojenská operace je pokus zastavit válku.

*****

Mezinárodní soudní dvůr (ICJ) dnes předběžným opatřením nařídil Izraeli, aby přijal veškeré kroky, které zabrání genocidě a zlepší humanitární situaci v Pásmu Gazy.Soud, který zasedal na podnět Jihoafrické republiky, zároveň žádá, aby ho Tel Aviv do měsíce informoval, co učinil pro naplnění nařízení. Předběžné opatření ovšem nevyhovělo jihoafrickému požadavku, aby soud nařídil zastavit válečné operace v Gaze.

*****

Vyjádření slovenské ministryně kultury Martiny Šimkovičové k petici za její odstoupení. Podala trestní oznámení, poněvadž je podezření, že petici vyplňují také boti / roboti. Petici údajně vyplnila i Pamela Anderson a Michael Jackson.

Začína to byť naozaj dobré, vážení. Psychopati sú vystrašení. Ako to vieme? Sme nad terčom a odhaľujeme ich tajomstvá a fakty, ktoré dlho skrývali.

Ako ukážeme svetu, že všetko je zmanipulované? Voľby, vojny, súťaže, lotérie, pandémie, návštevy v nemocnici… šport.

No toto je trápne. Ako už vedia, kto hrá? odkaz

Európania sú odhodlaní ukončiť EÚ a vrátiť sa k svojej individualite. K ich taktike patrí príklad kanadských kamionistov a ich masívnej, celonárodnej kolóny do Ottawy v roku 2022, ktorá sa tiahla takmer celými provinciami, keď sa zhromaždili na TransCanada Highway.

Neuveriteľné. Francúzski poľnohospodári už tretí deň po sebe zablokovali diaľnicu A64 pri Toulouse.

A zdá sa, že im ide o veľa, pretože si na diaľnici zriadili kemp s vybavením, ako sú toalety, stály prísun potravín, nádrže s vodou a generátor.

🚨🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿 Škótsko – Škótski farmári sa mobilizujú!

Viete prečo – z rovnakých dôvodov, aké vidíte všade v Európe.

Štát ich chce nechať zbankrotovať na oltári šialenej politiky Net Zero

🚨🇩🇪Berlin, Nemecko

Včera sa v hlavnom meste zhromaždil neuveriteľný dav ľudí, aby protestoval proti svojej fašistickej radikálnej globalistickej vláde

Nemecko je v hlbokej kríze, ľudia sa prebúdzajú, protestujú, zastavujú hospodárstvo a významné osobnosti sú na očiach verejnosti. Minulý týždeň Clayton Morris z Redacted robil živú reportáž z Berlína a teraz sú Elon Musk a Jack Posobiec v Osvienčime. Po ich príchode sa na veľkoplošnej obrazovke premietali historické zábery z koncentračného tábora.

Nie že by si Elon nebol plne vedomý pravdy, je jedným z bielych klobúkov upozorňujúcich na pravdu a ohavné zločiny proti ľudskosti, ktorých sa stále dopúšťa chazarská mafia. Masové vraždy sa už nedajú utajiť.

Elon Musk drží slovo. Minulý rok súhlasil, že navštívi Osvienčim v rámci programu 𝕏 Space. Musela to byť srdcervúca návšteva 💔💔 odkaz

Jednou zo smutných tém bola matka Melanie Trumpovej, ktorá, ako si možno spomínate, nedávno zomrela. Nie je to potvrdené, ale bola to oprávnená otázka, či bola cieľom deep state. Ako vieme, tí často nejdú priamo po svojich oponentoch, ale dostávajú sa k nim prostredníctvom ich rodinných príslušníkov a domácich zvierat. Tento príspevok bol veľmi smutný.

V mene svojej rodiny by som vám chcela vyjadriť hlbokú vďaku za lásku a podporu, ktorú ste nám prejavovali počas tejto cesty straty a smútku. Budeme si vážiť krásne spomienky na moju milovanú mamu a navždy si uchováme jej svetlo v našich srdciach.

  • MELANIA TRUMP (@MELANIATRUMP) 21. januára 2024

V Európe naďalej vrie hnev a rozhorčenie nad tým, ako globalisti zaobchádzajú s ľuďmi.

Francúzski poľnohospodári teraz na protest striekajú hnojivo na vládne budovy. Protest farmárov sa šíri po celej Európe

Médiá vám to neukazujú 🚜🚜🚜odkaz

  • PeterSweden (@PeterSweden7) 23. januára 2024

Toto je ďalší dobrý nižšie od Petra Sweden. Ak si spomínate, jeho rodná krajina Švédsko odmietla lockdowny Covid, maskovanie atď. Boli “kontrolnou skupinou” a na stabilnom zdraví Švédov sme mohli vidieť, že žiadna z iniciatív, ktoré WHO, CDC, Fauci atď. presadzovali a tvrdili, že “vyrovnajú krivku”, kontrolujú šírenie, zabránia prenosu atď. nebola účinná.

Švédske ženy boli roky terorizované monštrami z nútenej imigrácie so šokujúcimi štatistikami znásilnení a násilie a škody v ich mestách sú znepokojujúce. Sme teraz nadšení za Švédov a dúfame, že sa ich svet dramaticky a rýchlo zlepší. Opäť nastavujú latku pre ostatné národy.

Nová pravicová vláda vo Švédsku 🇸🇪

▪️škrtla ciele v oblasti obnoviteľných zdrojov energie.

▪️škrtla ciele Agendy 2030 zo smerníc.

▪️škrtla klimatické dane z nafty a benzínu.

▪️teraz TLAČIA PROTI bezhotovostnej agende.

Podporujete Švédsko?

  • PeterSweden (@PeterSweden7) 23. januára 2024

Poľský premiér hovorí, že vojna na Ukrajine je bojom medzi dobrom a zlom

Keď Q povedal: “Máme všetko”, myslel tým VŠETKO. V týchto operáciách nevynechali ani jeden trik. Odkaz na Telegram.

Wow. Uniknuté zvukové nahrávky Kari Lakeovej ukazujú, že sa ju snažili podplatiť tým, že ju podpísali na obchodnú zmluvu vo vedľajšej spoločnosti, priznali, že kartely pôsobia hlboko v každom štáte našej krajiny, chcú zabíjať ľudí, ktorí sa im postavia do cesty, a urobia všetko, čo je v ich silách, aby zastavili každého, kto nepatrí do ich klubu. Ak toto nie je červená pilulka, tak čo to potom je?

Presne o tom sme ľuďom hovorili, aká je bažina v skutočnosti, a teraz uniknuté zvukové záznamy ukazujú, ako ďaleko zájdu, aby umlčali a podplatili každého, koho sa boja. To je dôvod, prečo tak nenávidia Trumpa s takou nenávisťou. Nedá sa kúpiť. Nie je súčasťou ich klubu.

Poznámka na okraj:
Kto to nahral? Nahrávala ich tajne Kari Lakeová? odkaz

Boj o záchranu detí je nekonečný.

Zakladateľ sirotinca na Haiti, ktorý v minulosti čelil obvineniam zo zneužívania chlapcov vo svojej starostlivosti, čelí v USA obvineniam z trestného činu po tom, ako vyšetrovanie odhalilo, že cestoval do karibskej krajiny, aby sexuálne zneužíval maloletých. odkaz

Kyvadlo sa teda otáča na druhú stranu. Súd potvrdzuje to, čo sme my, konšpirační analytici, tvrdili už dávno.

Súd rozhodol, že použitie zákona o mimoriadnych udalostiach liberálmi bolo neopodstatnené a nerozumné

Minister pre trestnú činnosť Justin Turdeau sa odvolal na tento zákon po protestoch proti konvojom nákladných vozidiel v centre Ottawy vo februári 2022.

Každý musí pocítiť, že ho to páli až do špiku kostí, kým sa preberie z otupenosti a začne požadovať zmenu. Musí to byť také nepríjemné, že to už jednoducho nevydržia. odkaz

Teraz preskúmajme mandáty. Preskúmajme zákonnosť prebiehajúcej demokratovraždy;
Preskúmajme nevedecké 6 stôp od seba a okultné bezpečné a účinné;
Kriminálne vyšetrime covid protokoly, ktoré spôsobili vraždenie…
Najväčšie a najsilnejšie revolúcie sa často začínajú veľmi potichu, skryté v tieni. Pamätajte na to.
Richelle Mead

Najdôležitejším druhom slobody je byť tým, čím naozaj ste. Svoju realitu vymeníte za rolu. Vymeníte svoj zmysel za hru. Vzdávate sa svojej schopnosti cítiť a výmenou za to si nasadzujete masku. K žiadnej rozsiahlej revolúcii nemôže dôjsť, kým sa neuskutoční osobná revolúcia na individuálnej úrovni. Najskôr sa musí odohrať vo vnútri. – Jim MORRISON

Tucker Carlson sa pokúša objasniť hroznú situáciu vo Veľkom bielom gulagu.

Ep. 68 Čo sa stalo s kamionistami, ktorí sa odvážili protestovať proti Justinovi Trudeauovi? Niektorí z nich sú aj po rokoch stále vo väzení. Kamionista Gord Magill vysvetľuje, ako sa na Kanadu zniesla tma. odkaz

  • Tucker Carlson (@TuckerCarlson) 24. januára 2024 Zdroj

Prevrat vs. prevrat

Príprava na vojnu o zatýkanie
11.3 vojnové zákony – koniec okupácie
(zatýkanie zahraničných a domácich protivníkov vrátane korporácií, podnikov a subjektov, ktorí sa všetci podieľali/spoluorganizovali/spikli/spolupracovali na vojenskom prevrate a obsadili územie USA, vládne sektory a vojenské zložky prostredníctvom súdržnosti a nátlaku vzbury a vlastizrady. )
Všetky vojnové zákony a protokoly v oddiele 11 uvádzajú vojnové právo, vojenské protokoly na zatýkanie a rýchle súdy

Čo sa deje teraz?
Pripravuje sa vojenská scéna. Táto udalosť prináša temné [deep state] operácie americkej armády do otvorených operácií.
(Americká armáda a spravodajské služby chránili sprisahancov. DNC a temné elity s protiústavnými vojenskými operáciami riadenými CIA a skompromitovanými vedúcimi predstaviteľmi Pentagónu a trojpísmenkových agentúr).

Armáda USA vs. armáda DS USA
Štátny prevrat vs. štátny prevrat

Vojenské udalosti operácií 11.3 sa teraz približujú, pretože DNC (Obama, Biden, Clintonová CIA atď.) tlačia na verejný vojenský prevrat.
Deep state CIA a DS Military sú v panike, pretože sa blížia operácie búrky ( vojny zatýkania. 11.3) a v tejto panike DS Military generáli žiadajú Demokratický národný výbor (DNC), aby po zvolení Donalda J. Trumpa odobral vojenskú kontrolu a zachoval si plnú verejnú moc.
Generál Milley, generál Austin ( servilní ďalší generáli, koloniáli + ) a systém vojensko-priemyselného komplexu už dlho stoja za plánmi pomôcť DNC v nepretržitom vojenskom prevrate proti právoplatnej vojenskej vernosti Trumpovi.

Všetko, čo sa teraz deje, sa musí stať<

🎥 sledujete mocné nastavenie a skutočné odhalenie rozdelenia vojenských zložiek a velení USA.
Toto odhalenie vedie ku kompromitácii veliteľov a šéfov v spravodajských agentúrach.
Tento dôležitý moment súvisí s odhalením vojenského prevratu, ktorý spája zasahovanie do volieb, a spravodajské agentúry spolupracujúce s domácimi a zahraničnými mocnosťami ( un. Davos. Izrael).
Odhalenie Epstein 2024 sa týka operácií prania špinavých peňazí, ktoré pomohli uľahčiť vojenský prevrat
Epstein, Izrael výrazne zapojený do korupcie demokratickej strany, republikánskej strany, senátu a kongresu

Už dávno som vám hovoril, že všetky tieto udalosti sa stanú, a teraz sa to deje… Vojenský prevrat sa stáva otvorenou operáciou na oboch stranách,… Keďže biele aj čierne klobúky inscenujú vojenský zásah a DNC CIA chce mať plnú kontrolu nad armádou.

Veľa vecí sa stane, keď v roku 2024 príde k vojenským únikom a pred letom zasiahne USA obrovský korupčný škandál, ktorý ukáže vojenský prevrat, ktorý sa stal nad Trumpovou administratívou v roku 2020.

Ešte o tom neviete.
Ale vo viac ako 40 hlavných krajinách sa všetci pripravujú na svoj prevrat. Vs. prevrat

odhalenie úmrtí na vakcíny a svetové údaje spojené s vojenskými a priamo vládnymi systémami zasiahne globálna búrka.
Epsteinova sága a prepojenie na svetové banky chystá zasiahnuť globálnu búrku
vytvorenie vírusu v zisku funkcie vojenských/vládnych operácií zasiahne svetovú búrku

big tech pomoc pri všetkých týchto krycích akciách a úloha big tech deep state vo vojensko-priemyselných cenzúrnych operáciách ( prevrat) zasiahne_ svetovú búrku <<<

Už dlho vám hovorím, že všetky tieto udalosti sa stanú.

Poznámka* na trhu je vždy obrovská bublina predtým, ako sa zrúti zdroj

V Kyjeve kde podľa progresívcov zúri strašná vojna, padajú bomby a ulice su plné mrtvol, tak presne v tom Kyjeve sa v klube Atlas koná festival POHODA. zdroj

Analýza: Přeprava plynu přes oceán produkuje až stonásobek emisí oproti uhlí zdroj

Arcibiskup Vigano – Falošná pandémia a zavedenie falošnej vakcíny. Kriminálny plán svetovej depopulácie zdroj

Šéf WHO propadá panice kvůli odporu proti pandemické smlouvě (VIDEO)

Europoslanec Uhrík varuje: WHO straší pandémiou choroby X, vraj nebezpečnejšou ako Covid. Čo na nás chystajú?! zdroj

Protesty v Polsku nabírají na síle. Polští zemědělci zablokovali silnice ve 200 sídlech v zemi. Podle místních médií jede směrem na Varšavu asi 200 traktorů. Na místních silnicích slouží policisté, kteří zajišťují bezpečnost. zdroj

Vlastenecké a euroskeptické strany jsou v Evropě na vzestupu. V některých zemích by dokonce mohli zvítězit. Ve Francii kupříkladu v průzkumech jasně vede Národní sdružení (RN) Marine Le Penové. V Nizozemsku ukázala Strana pro svobodu (PVV) Geerta Wilderse svou sílu už v listopadových volbách. Růst vlivu nacionalistů může mít dopad na evropskou politiku, zejména v oblasti imigrace a zelené transformace, upozornil server E15. Hnutí SPD je členem silné vlastenecké frakce, v níže je Národní sdružení Marine Le Penové, PVV Geerta Wilderse, rakouští Svobodní, německá AfD či Liga Mattea Salviniho. Máme šanci uspět v eurovolbách a blokovat diktát Bruselu, imigraci a Green Deal!

Lednová celoevropská projekce serveru Euractiv naznačuje, že skupina Identita a Demokracie (ID), která v europarlamentu sdružuje nacionalistické a euroskeptické politické strany, by ve volbách skončila na třetím místě. Ze 720 míst by jich obsadila 93, přitom ještě před necelým půlrokem jí průzkum přisoudil o dvacet postů méně.

Osobně se domnívám, že můžeme získat křesel mnohem více a zatřást Bruselem. Lidé si totiž stále více uvědomují hrozbu islamizace, začínají odmítat diktát Bruselu a vidí obrovsky škodlivé dopady Green Dealu. Podpořte nás prosím a společně s našimi spojenci budeme bránit Evropu svobodných národů!

~ Tomio Okamura

Protestujúci farmári v utorok zablokovali cesty po celom Francúzsku.

PANI Z ÚRADU PRÁCE DOSTALA PÄŤ ROKOV ZA ZELENINU, VEĽKOZLODEJ IMRECZE ZA 200-TISÍCOVÝ ÚPLATOK LEN PODMIENKU. TOTO JE PRIMERANÉ?!

Poškodeným najviac záleží na náhrade vzniknutej škody. Ak páchateľ vráti ukradnuté a dostane aj primeraný trest, je to v prospech celej spoločnosti. Je mýtus, že podmienečný trest je nič. Je to rovnako vážny trest a páchateľ žije niekoľko rokov pod hrozbou väzenia.

V Nemecku, Rakúsku či v Česku sú tresty výrazne nižšie, ale aj tam majú sudcovia možnosť výberu podľa okolností spáchania trestného činu. Nemôžeme hneď nasadiť brachiálny trest a čakať, že to odstraší potenciálnych páchateľov. Tí neštudujú trestný zákon.

Právna ochrana slobody, zdravia a života sa musí dostať vyššie, ako majetková, či finančná ujma poškodených. Všetko, čo zníži drakonické tresty, je vítané. zdroj

ÚŠP je jediný orgán štátu, ktorý nemá právnu subjektivitu a zároveň je nekontrolovateľný. Špeciálni prokurátori sa vypracovali na špecialistov v prenasledovaní opozície a v zametaní káuz nominantov vládnej koalície pod koberec.

Systém na ÚŠP je taký “vynikajúci”, že kasta beztrestných nemá žiadne obavy pred zákonom. V kalných vodách chaosu a rozvratu právneho systému si vytvorili svoj štát v štáte.

Obavy začínajú mať až pod tlakom nevyvrátiteľných podozrení, ktoré však bude musieť vyšetriť nezávislá autorita. Preto ženú do ulíc dezinformovaných ľudí a šíria hoaxy najhrubšieho zrna.

Ivan Gašparovič: Opozícii sa úspešne darí klamať ľudí

Dynastia Rockefellerovcov: O krok vpred pred svetovými udalosťami?

Globálna stratégia Davida Rockefellera bola kedysi zhrnutá takto: „Ak ovládnete ropu, ovládnete celé národy; ak ovládnete potraviny, ovládnete ľudí; ak ovládnete peniaze, ovládnete celý svet.“ Pohľad do histórie ukazuje, o čom tento citát je.

Mrazivé Karpaty 🇸🇰🇸🇰🇸🇰🇸🇰🇸🇰🇸🇰 zdroj


Motto: Buďme v neustálom pohybe a napredovaní 🙂

Je dôležité byť v neustálom pohybe, ako telesne, tak i duševne a pokiaľ sa hýbeme, niet si čo vyčítať.

Stále si buďme vedomí svojej ceny a nestrácajme ju hlavne sami pred sebou, nemajme na seba až príliš veľké nároky, ktoré nás potom okrádajú o radosť v prítomnosti.

Uvedomujme si svoju silu i to, ako a kde ju používame a kde by sme ju chceli, ale hlavne mali použiť.

Ak sme nesplnili vlastné očakávania v danej chvíli, uvedomme si koľké očakávania iných plníme a ani si to neuvedomujeme, lebo je to pre nás samozrejmosť.

Nie, nie je to samozrejmosť.

Tak hore hlavu a buďme si vedomí seba, nech výsledok je v danej chvíli akýkoľvek, my poznáme svoje úmysly.

https://vitazstvosvetla.org/spravy-26-01-2024/