Falešný americký prezident Biden při své nedávné žebravé cestě na Blízký východ nezískal ropu. To znamená, že začalo odpočítávání imploze Spojených států a západní Evropy. Revoluce je ve vzduchu a nebude cesty zpět, shoduje se více zdrojů.

Bidenovi poradci doufali, že Írán využijí jako „nepřítele“, aby ospravedlnili masivní prodej zbraní výměnou za ropu. Saudská velvyslankyně ve Washingtonu Remma bint Bandar Al Saud shrnula myšlení regionu, když odmítla paradigma „ropa za bezpečnost“ jako „zastaralé a redukcionistické“. Žádné zbraně za ropu znamenají žádnou ropu pro USA a jejich klientské státy. Žádná ropa znamená žádnou hospodářskou činnost.

Chazarská mafie mezitím jako umírající šelma vyvolává strach, chrlí biologické zbraně a vyhrožuje válkou v zoufalé snaze odvrátit nevyhnutelné. Jejich lékařská mafie je však systematicky pronásledována a zabíjena.

Podívejme se nyní na skutečný význam Bidenovy návštěvy na Blízkém východě. Jeho neúspěch při hledání další ropy zdarma výměnou za peníze vytištěné z ničeho bude mít důsledky daleko za hranicemi Spojených států. Bude to znamenat konec Banky pro mezinárodní vyrovnání (BIS), OSN, EU a možná i papežství.

Abychom pochopili, proč tomu tak je, musíme si projít trochu základního materiálu. Za prvé, BIS neboli centrální banka centrálních bank byla založena v roce 1930 s použitím asijského zlata. Toto zlato bylo zapůjčeno Němcům, aby jim pomohlo splatit závazky vyplývající z Versailleské smlouvy podepsané na konci první světové války. Výměnou za to bylo Asiatům slíbeno, že bude zřízena Organizace spojených národů jako světový parlament, v jehož pozadí budou působit starobylé královské rody Východu a Západu (rodina draka).

Na konci druhé světové války však vítězní spojenci nedodrželi svůj slib, že zlato, které jim bylo zapůjčeno, použijí na rozvoj celé planety. Místo toho Marshallův plán rozvíjel pouze země, které ovládali (dnes známé jako G7).

Na oplátku jim Asiaté odřízli další přístup ke svému zlatu. Když USA došly zásoby zlata, zažili jsme v roce 1971 „Nixonův šok“. Tehdy došlo k oddělení dolaru od zlata (zrušení zlatého standardu). Místo toho musely země světa používat dolary k nákupu ropy.

Pro USA to byl obrovský cukr – vzpruha. Země světa musely mít s USA obchodní přebytek, aby mohly nakupovat ropu. To vedlo k silnému dolaru a volným penězům pro Američany. Výsledkem však bylo, že americký průmysl ztratil konkurenceschopnost a více než 50 let obchodních deficitů učinilo z USA nejzadluženější zemi v dějinách světa.

V roce 2008 se pak zbytek světa rozhodl přestat USA půjčovat peníze, což vedlo k „šoku banky Lehman“.

Američané tehdy získali čas tím, že slíbili, že do funkce prezidenta dosadí černošského komunistu. V tuto chvíli by čtenáři měli vědět, že komunismus byl vytvořen Vatikánem, nebo lépe řečeno zednáři z lóže P2, kteří ovládají Vatikán, a že Obama byl (je) jejich domácím otrokem.

V každém případě Obamova lest přesvědčila Asiaty, aby předali 700 tun zlata Radě federálních rezerv pod vedením Alana Greenspana. To bylo více než tisícinásobně využito k vytvoření 23 bilionů dolarů, které udržely KORPORACI SPOJENÝCH STÁTŮ AMERICKÝCH v chodu až do roku 2020.

Když v lednu 2020 došly peníze, Západ ovládaný chazarskou mafií reagoval masivním útokem biologickými zbraněmi a vakcínami. Doufali, že vyvraždí dostatek lidí, aby se mohli udržet u moci. Tato snaha selhala.

Podařilo se jim také získat nějaké finanční prostředky pro americkou KORPORACI tím, že slíbili, že přivedou zpět Baracka Obamu a Joe Bidena, který bude působit jako jeho frontman.

V důsledku všeobecného znechucení nad výstřelky falešného Bidenova režimu byly tyto peníze odříznuty. To je pozadí skutečně historických událostí, které se odehrávají před našima očima.

Ve zprávách se to projevuje pádem několika vlád a izolací skupiny G7 od zbytku světové ekonomiky.

O situaci jsme hovořili se zástupcem dračí rodiny. Řekl, že minulý týden proběhla ve Švýcarsku řada mimořádných schůzek mezi zástupci Vatikánu a dračí rodiny. V důsledku toho bylo veškeré zlato ve švýcarských bankovních trezorech vráceno asijským královským rodinám, které ho mají ve vlastnictví, říká zdroj. „Zlato je nyní v Hongkongu,“ poznamenává. Jednalo se o zlato, které bylo zapůjčeno na založení BIS, a další související zlato, například zlato ukradené královské rodině Čchingů, říká dále zdroj.

Papež se měl minulý týden ve Švýcarsku setkat se zástupcem rodiny draka a hovořit s ním o situaci, ale na poslední chvíli byl odvolán kvůli pádu Draghiho vlády v Itálii, uvedl. Nyní se očekává, že se papež setká se zástupcem dračí rodiny v Kanadě, až tam příští týden poletí, pokračuje. „Papež brzy dostane nové rozkazy“.

Další věc, kterou měl zástupce dračí rodiny říct, byla, že všechny přísně tajné finanční kódy budou změněny a všichni lidé, kteří nové kódy nedostanou, „budou zabiti jako zrádci“, slibuje zdroj.

Hledali jsme nezávislé potvrzení, že legendární švýcarské zlaté trezory jsou prázdné, a našli jsme toto částečné potvrzení:

Švýcarská centrální banka skladuje své zlato, zlato zahraničních centrálních bank a Banky pro mezinárodní vyrovnání především na náměstí Bundesplatz 1 v hlavním městě Bernu.

Tento trezor může být jedním z největších na světě. Kvůli rekonstrukci je však nyní prázdný. Kov byl dočasně přemístěn do federálního bunkru poblíž Kanderstegu hluboko ve švýcarských horách.

Tomuto autorovi to připadá jako záminka, jak vysvětlit obchodníkům s fyzickým zlatem, proč jsou trezory prázdné.

Zjistili jsme také, že plán rakouské centrální banky přesunout 50 tun svého zlata z Londýna do Švýcarska oznámený v roce 2015 se neuskutečnil. Rakouská centrální banka to vysvětluje takto:

Můžeme potvrdit, že stěhování bylo odloženo. Nemůžeme však zveřejnit žádné podrobnosti, abychom dodrželi smluvní závazky týkající se zachování obchodního tajemství zúčastněných externích partnerů.

Existuje spousta otevřených zdrojů, které potvrzují, že BIS, OSN, MMF, Světové bance a jejich KORPORACI SPOJENÉ STÁTY AMERICKÉ došly peníze. Proto peníze, které MMF slíbil místům, jako je Pákistán a Srí Lanka, nikdy nedostanou.

Pak vidíme, jak euro, japonský jen a další měny klesají vůči americkému dolaru takovým tempem, jaké jsme neviděli více než 20 let. Na první pohled by to mohlo být znamení, jak by si přála korporátní propagandistická média, že USA jsou silné.

Ve skutečnosti však jde o to, že americká Federální rezervní banka nemůže tisknout nové dolary, protože je zbytek světa nepřijímá. Přijímány jsou pouze dolary, které v minulosti vydělaly země, jež měly s USA obchodní přebytky. To znamená, že je k dispozici omezené množství dolarů, a proto dolar posílil.

Americké korporátní klientské státy jako Japonsko a EU pumpují jeny a eura, aby se pokusily udržet svého pána nad vodou. Výsledkem všeho tohoto pumpování peněz je však propad hodnoty těchto měn, který nyní pozorujeme.

USA mohou stále pumpovat fiat peníze do domácí ekonomiky, a proto reálná míra inflace podle stínových statistik dosáhla v červnu 17,4 %. A to v zemi s reálnou mírou nezaměstnanosti 24,3 %. Situace je tak špatná, že i lidé s plným pracovním úvazkem jsou inflací nuceni chodit do potravinových bank.

Mezitím se americká vláda pod vedením falešného Bidena chová jako feťák, který bere vše, co má doma, do zastavárny, aby mohl pokračovat v cestě. Proto Biden prodává ropu ze strategických ropných rezerv Číně. To je také důvod, proč se zásoby amerických zbraní prodávají na černých trzích po celém světě pod záminkou, že se „posílají na Ukrajinu“.

Jak potvrzují tyto obrázky skutečného i falešného Bílého domu, celá takzvaná vláda USA pod Bidenovým vedením je v tuto chvíli obrovskou psychologickou operací.

Byla nám zaslána fotografie Nostradamovy předpovědi těchto událostí, jak je vidět níže:

Mluvil Nostradamus o nás?

Nostradamovo mrazivé proroctví:

„Na svět dopadne pohroma. Poté bude západnímu světu vládnout slabý muž s Jezábel. Lidé budou poškozeni a podrobeni hloupým vládcem. Velký orel bude trpět a padne.“

(Jezábel, uctívačka Baala, pozn. př.)

V Nostradamových dílech, která jsme si prošli na internetu, jsme to sice nenašli, ale i tak to velmi dobře odráží současnou situaci.

Průzkumy veřejného mínění ukazují, že „průměrná důvěra ve všechny instituce v USA je na novém minimu 27 %. Nejnižší z nejnižších Kongres s podporou pouhých sedmi procent.“

V Evropě již dochází k pádu režimů. Ve Spojeném království byl odvolán Boris Johnson. V Itálii byl odvolán bývalý šéf centrální banky EU Mario Draghi a v Estonsku odešla premiérka.

Nyní přichází tato zpráva z Francie: Macron má rezignovat, francouzský prezident čelí naléhavému vyšetřování poté, co „zradil Francii“.

Francouzský parlament také odmítl Macronův plán na zavedení očkovacích pasů, který má celou zemi proměnit ve zvířecí farmu.

Nedostatek energie brzdí evropské ekonomiky.

Vedoucí komunálních služeb v Chemnitzu Roland Warner uvedl, že roční účty za plyn ve výši 1 500 euro by se v říjnu mohly zvýšit na 4 700 euro. „Pokud dojde k sociálním nepokojům, stát to nebude schopen zvládnout.“

„Čelíme největší krizi, jakou kdy země zažila. Musíme být upřímní a říct: V první řadě ztratíme prosperitu, kterou jsme měli po celá léta,“ varoval Rainer Dulger, šéf Konfederace německých zaměstnavatelských svazů.

Francie je mezitím nucena v noci vypínat pouliční osvětlení, protože její energetická síť selhává. Francouzské jaderné reaktory, které vyrábějí 25 % veškeré energie v západní Evropě, pracují pouze na 46 % kapacity. Minulý týden ceny elektřiny vyskočily o 18 % na 500 euro za megawatthodinu, což je nejvyšší týdenní cena v historii.

Podobná situace je v Itálii, Maďarsku a dalších zemích.

Zkrachovalé západní země používají falešné ekologické předpisy, aby zakryly skutečnost, že si již nemohou dovolit platit za hnojiva. To způsobuje, že se zemědělci v Argentině, Itálii, Španělsku, Polsku a dalších zemích připojují k nizozemským farmářům v masových celosvětových protestech.

Krize v Evropě ovlivňuje zbytek světa, protože zoufalí Evropané převyšují nabídky rozvojových zemí na hnojiva a energie.

Od začátku roku do poloviny června se dovoz LNG do Evropy zvýšil o 49 %, dovoz do Pákistánu ve stejném období klesl o 15 %, do Indie o 16 % a dovoz LNG do Číny se snížil o více než pětinu.

To vede k sociální nestabilitě v mnoha zemích od Srí Lanky přes Pákistán a Panamu až po Čínu.

V Číně vede imploze trhu s nemovitostmi k občanům vynucenému jubileu nebo zrušení dluhů. Proto kupci domů ve více než 50 městech přestali splácet hypotéky na více než 100 projektů po celé Číně.

V této době svět usilovně buduje BRICS jako alternativu k institucím ovládaným Západem, jako je G7 a OSN. Bylo již oznámeno, že o členství v uskupení BRICS požádaly Argentina, Egypt, Saudská Arábie a Turecko. Náš zdroj tvrdí, že nyní je „na palubě“ také Indonésie.

V Japonsku se mezitím zdá být pád poválečného otrokářského režimu nevyhnutelný. Když minulý týden japonská vláda uspořádala pohřeb „zavražděného“ otrokářského premiéra Šinzo Abeho, nedostavil se ani jeden světový vůdce. To znamená, že svět ví, že to nebyl skutečný vůdce, ale jen otrok. Také nám volal někdo z Abeho blízkého okolí a řekl nám, že skutečný Abe zemřel před dvěma lety. Tento zdroj potvrdil, že „atentát“ byl pouličním divadlem, jehož cílem bylo zmanipulovat veřejné mínění.

Když už mluvíme o pouličním divadle, uveďme na závěr nejnovější optiku projektu Bluebeam. Některé z nich vypadají jako představení, která hrají běžné drony. Mnohé z toho však zůstává tajemné. Jak je u takových věcí obvyklé, i když nás fascinují, stále nemají vliv na reálné životy tady a teď.

Zdroj: benjaminfulford.net

Převzato: https://tadesco.org/po-neuspechu-bidenovy-cesty-na-blizky-vychod-zacina-odpocitavani-k-rozpadu-usa/

Bývalý lékař Bílého domu říká, že „Biden své funkční období nedokončí“

Bývalý lékař Bílého domu Ronny Jackson tvrdí, že Joe Biden „nedokončí své funkční období“, protože „jeho mysl je příliš rozhozená“.

Jackson, který v polovině roku 2000 působil v lékařském týmu Bílého domu a byl osobním lékařem Baracka Obamy i Donalda Trumpa, to uvedl na Twitteru.

„Biden nedokončí své funkční období. KAŽDÝ ví, že je pro tuto funkci nezpůsobilý. Jeho mysl je příliš rozhozená. Takhle už to dál nejde. Musí ODSTOUPIT!“ napsal Jackson na Twitteru.

 

Bývalý lékař, který je nyní texaským kongresmanem, se vyjádřil poté, co vyšlo najevo, že Barack Obama poslal Jacksonovi e-mail, v němž ho pokáral za to, že zpochybnil Bidenovy rozumové schopnosti.

„Musím vyjádřit své zklamání nad laciným výstřelem, který jste si prostřednictvím Twitteru dovolil na Joea Bidena,“ napsal Obama a dodal: „Bylo to neprofesionální a pod úroveň úřadu, který jste kdysi zastával. Bylo to také neuctivé vůči mně a mnoha přátelům, které jste měl v naší administrativě.“

„Byl jste osobním lékařem prezidenta Spojených států a také admirálem amerického námořnictva,“ poznamenal Obama a ujistil: „Očekávám něco lepšího a po zralé úvaze doufám, že od sebe budete v budoucnu očekávat víc.“

Jackson na e-mail dále reagoval během vystoupení v pořadu Seana Hannityho na stanici Fox News.

Poukázal na naprosté pokrytectví levice, která neustále zpochybňuje rozumové schopnosti Donalda Trumpa, přestože snadno prošel testem, a zároveň napadá každého, kdo se odváží vyjádřit pochybnosti o Bidenově zjevném zhoršení rozumových schopností.

Jackson také prozradil, že ho rozčílil Obamův e-mail, ale pak mu Dan Bongino řekl: „Ronny, tomu chlapovi nic nedlužíš,“ a poukázal na to, že Obama neudělal nic, aby Jacksona bránil, když byl politicky napadán.

Hannity navrhl, aby Jackson požadoval po Obamovi omluvu vzhledem ke zdrcujícím důkazům, že má obrovské potíže s chápáním a dokonce počínající demenci.

Jackson řekl, že si všímá, jak „každým dnem“ Biden vykazuje další známky zhoršování svých schopností vnímat, a tvrdil: „Potřebuje důkladné posouzení kognitivních funkcí, a pokud to nebude chtít udělat, já mu ten test udělám, udělám ho… ten člověk je čím dál horší a je to ostuda.“

Bývalý lékař upozornil na další trapný incident během Bidenovy návštěvy Izraele, kdy se zdálo, že je zmatený, co má dělat, a později se dopustil absurdního slovního přehmatu o holocaustu.

„Nevzbuzuje v nikom důvěru a je to nebezpečná doba, když máme právě teď vrchního velitele a hlavu státu, jako je tento muž,“ uzavřel Jackson.

Jak dokumentujeme na videu níže, Bidenův stav se podle všeho zhoršuje a začíná být docela smutné, že je stále nucen vystupovat na světové scéně, přičemž demokraté nyní začínají panikařit ohledně roku 2024.

VIDEO

Zdroj: summit.news

Převzato: https://tadesco.org/byvaly-lekar-bileho-domu-rika-ze-biden-sve-funkcni-obdobi-nedokonci/