I když běží léto v plném proudu, v jistém slova smyslu rozhodně nemáme „okurkovou sezónu.“ Ba řekl bych přímo, že Aliance a Bílé klobouky makaj na 1000 %. A to nemám na mysli pouze pády vlád či premiérů. Zdá se, že komu „ruka smrt“ Zelenskyj podá ruku, je „na řadě“. Kolik času dáváte Fialkovi?

Dále mě zaujala tato fotka. Je na ní zachycen „postřelený“ Abe a bílý klobouk. Vzkaz….?

Ale proč Vám dnes vlastně píšu. Skomírající hydra se snaží potlačovat (opět) data pro lidi, jak by se mohli uzdravit! K tomu mám dvě zprávy.

To, že na tadesco bylo podáno trestní oznámení, jsme už psali. Někteří z vás (kteří poslali finanční dar), byli na policii podat vysvětlení. Údajně jsme šířili poplašné zprávy o covidu, ale o co se policie nejvíce zajímá, je návod na ochranu proti spike proteinům. Už víme, kdo trestní oznámení podal. Známe jeho jméno, datum narození, bydliště, pracoviště, povolání a rodinné poměry. Toto individuum bude zapsáno na seznam SHAEF pro spáchání zločinu potlačování pravdy a pokusu bránit uzdravení lidí. Podle mých informací ani policie ČR v této věci neodvedla příliš profesionální práci, poněvadž se neobtěžovala zjistit všechna relevantní data o peroxidu vodíku a DMSO. Případ má na starosti v Brně nějaký poručík S. (S. je zde jméno malého ptáčka, nelétá příliš vysoko. A Sokol to opravdu není. smích….)

Další zpráva o potlačování dat a bránění v uzdravení lidí se týká Todikampu. Panu Liškovi z Foxylife.cz napsala Státní zemědělská a potravinářská inspekce, že údajně uvedl na trh potravinu, která obsahuje látky, které nejsou v ČR při výrobě povoleny. Pan Liška musel obeslat všechny klienty, kteří si u něj Todikamp zakoupili a dle opatření SZPI je všechny náležitě „poučit“ o dalším postupu. No prostě buzerace na „entou“.

Pan Liška nechal přeložil skvělé knihy do českého jazyka o léčbě petrolejem. Můžete stahovat ZDE.

Jen krátký úvod z webu: Ani nevíte, jak moc bych si přál, aby se povědomí o zázračných účincích petroleje (kerosinu, parafínu ) rozšířilo mezi ostatní lidi. Moje dlouholeté zkušenosti, studium a praktikování této přírodní léčebné metody mohou jen potvrdit vše, co se píše v níže uvedených knihách. Pokud bych neměl osobní zkušenosti, asi bych se na informace uvedené v těchto knihách díval „tak nějak“ s lehkou nedůvěrou. Nebudu ale čtenáře nijak ovlivňovat, každý si musí svůj názor vytvořit sám. Používat rozum, intuici, studovat apod. Další informace můžete čerpat na mém webu věnovaném terapiích petrolejem lekarenskypetrolej.cz

Na druhé straně máme farmakomafii, která chrlí stovky léků s mnoha vedlejšími účinky (včetně smrti), ale tam je vše „v pořádku“!!!!!

Napsal tm

Zdroj: