Video „Sweetest Pie“ je plné symbolismu, který z této „sexy písně“ dělá znepokojivou oslavu satanismu a toxického feminismu elity. Podívejte se na původ a význam symbolů v tomto bizarním videu.

Naposledy, když jsem psal o hřebci Megan Thee, bylo to v článku o videu WAP. V případě, že jste to nevěděli, WAP znamená „mokrá prdel p*ssy“. Nyní hřebec vypustil do světa Sweetest Pie – píseň s názvem, která je také soustředěna kolem ženských genitálií. Rozhodně je hřebec fontánou kreativních nápadů na písničky. 
https://vigilantcitizen.com/musicbusiness/the-true-disturbing-meaning-of-wap-by-cardi-b/

Zatímco texty WAP i Sweetest Pie se zaměřují na všestrannou thothery, jejich videa posouvají věci na úplně jinou úroveň. A v Sweetest Pie je symbolika dosti silná. Opravdu, skrze letitou symboliku se video napojuje na hluboce zakořeněné archetypy vztahující se k sexualitě a temné duchovnosti a zároveň vytváří v divácích pocit nepohodlí tím, že využívá jejich přirozené averze ke konkrétním obrazům. Jo, to jsou velká slova pro popis videa, které obsahuje zeď z vajglů.

V Sweetest Pie hrají Megan Thee hřebec a Dua Lipa roli kanibalských čarodějnic, které lákají muže do svého doupěte, aby je snědli. Video je silně inspirováno Jeníčkem a Mařenkou, prastarou pohádkou, která je dodnes velmi aktuální.

Jeníček a Mařenka

hansel e1647892255786 The Powerful Symbolism in "Sweetest Pie" by Megan Thee Stallion and Dua Lipa

Klasické zobrazení Jeníčka a Mařenky, jak jsou vlákáni do čarodějčina perníkového domku.

Aby člověk pochopil plný význam Nejsladšího koláče, musí se nejprve seznámit s Jeníčkem a Mařenkou. Legendy a pohádky často obsahují prvky, které se průměrnému člověku jeví jako čirá fantazie. Avšak pro ty, kdo jsou zběhlí v okultismu, se tyto příběhy stávají mnohem skutečnějšími.

Zde je stručné shrnutí této německé pohádky, která se poprvé objevila ve středověku:

Jeníček a Mařenka jsou děti chudého dřevorubce. Když se nad zemí usadí hladomor, druhá žena dřevorubce ho přesvědčí, aby nechal děti v lese, aby se vyhnul hladu. Poté, co si Jeníček a Mařenka uvědomí, že je jejich zlá macecha opravdu nenávidí, bloudí po lese, aby nakonec objevili velký domek vyrobený z perníku, sušenek, koláčů a cukroví.

Když hladové děti jedí střechu domu, vynoří se stará žena a láká je dovnitř s příslibem měkkých postelí a lahodných jídel. Vstoupí, aniž by si uvědomili, že jejich hostitelka je ve skutečnosti kanibalská čarodějnice, která postavila dům, aby přilákala děti, aby je mohla sníst. Čarodějnice zavře Jeníčka do klece a pravidelně ho krmí, aby ho vykrmila. Mezitím je Mařenka nucena stát se čarodějčinou otrokyní.

Jednoho dne si Mařenka uvědomí, že si čarodějnice ohřívá troubu a plánuje ji sníst. Pomocí chytré lsti strčí Mařenka čarodějnici do horké trouby, zavře dveře a nechá „bezbožnou čarodějnici shořet v popelu“. Děti pak utečou a vrátí se domů ke svému otci. Jako bonus si uvědomí, že jejich zlá macecha je mrtvá a žijí šťastně až do smrti.

Z tohoto příběhu si můžeme odnést několik věcí. Za prvé se zabývá třemi oblíbenými posedlostmi okultní elity: čarodějnictvím, kanibalismem a lovením dětí. Ti, kdo praktikují „temné umění“ (alias černou magii), jsou od nepaměti přesvědčeni, že konzumace lidského masa a krve poskytuje jakousi životní sílu a/nebo okultní moc. A věří se, že děti jsou plné čehokoliv, po čem jdou.

Takže tento příběh o čarodějnici, která chytá děti, aby je snědla, není jen čirou fantazií. Je založen na historických svědectvích o skutečně zlých lidech, kteří v minulosti spáchali ohavné věci.

V Nejsladším koláči hrají roli čarodějnice Megan Thee Stallion a Dua Lipa. Samozřejmě. Co ještě očekáváte od bavičů, kteří jsou pěšáky okultní elity?

Nejsladší koláč

Nejsladší koláč je převyprávění Jeníčka a Mařenky, ale s toxickým nádechem. Pointa: Čarodějnice vítězí.

sweetestpie1 The Powerful Symbolism in "Sweetest Pie" by Megan Thee Stallion and Dua Lipa

Video začíná dvěma chlápky, kteří bloudí lesem a něco hledají. Asi WAP.

sweetestpie2 The Powerful Symbolism in "Sweetest Pie" by Megan Thee Stallion and Dua Lipa

Jeníček a Jeníček II. najdou tajemný dům, kde na ně čeká Megan Thee Hřebec a Dua Lipa.

To není perníková chaloupka, to je vagínový domeček a byl postaven, aby nalákal žíznivé muže. Má to však háček. Vchod má „zuby“ (které jsou ve skutečnosti vyrobeny z lidských nohou). Tento obrázek je odkazem na starověký a archetypální (což znamená „vložený do kolektivního nevědomí“) symbol známý jako „vagina dentata“.

Dentáta, nalezená v lidových pověstech různých kultur, představuje nebezpečí kopulace se špatnými ženami, která může vést k vykleštění a kastraci.

Okultní elita tento symbol miluje, protože dokonale reprezentuje jejich značku toxického feminismu. Například video Miley Cyrus Matka dcera (které náhodou obsahuje hromadu toxických poselství) je soustředěno také kolem tohoto symbolu.

leadmotherdaughter1 e1647959499591 The Powerful Symbolism in "Sweetest Pie" by Megan Thee Stallion and Dua Lipa

Miley Cyrus s vagínou dentatou v Dceři matky.

Ve svém článku o Dceři matky vysvětluji:

“Kromě lidových pověstí představuje dentata výstižně důležitý aspekt dnešní agendy masmédií: Zbrojení ženskosti. Jde o využití „feminismu“ (jeho zkreslené verze) pro sociální inženýrství. Jde o obrácení ženského těla (se všemi jeho hřejivými, vnímavými a výchovnými vlastnostmi) proti vlastní přirozenosti. Jde o radikalizaci pohlaví a pěstování nenávisti mezi muži a ženami.”

Navzdory tomu všemu Jeníček a Jeníček II. vstupují do domu.

sweetestpie3 The Powerful Symbolism in "Sweetest Pie" by Megan Thee Stallion and Dua Lipa

Uvnitř si chlapci nacpou pusu dortem.

Na obrázku výše si všimněte „stolů“. Jsou to ve skutečnosti ženy v sexy oblečcích s igelitem omotaným kolem hlavy. Děti: Nedělejte to. Je to skvělý způsob, jak se udusit. „Stoly“ naplno ukazují pokrytectví pseudo-feministického poselství videa. Tyto dvě ženy jsou odlidštěny, podrobeny mučení a proměněny v lidský nábytek. To svědčí o tom, že oběma čarodějnicím nezáleží na rovnosti ani na důstojnosti žen. Záleží jim jen na tom, aby využívaly své síly k ovládání, ovládání a prosazování svých zlých skutků. Jako je pojídání lidí.

sweetestpie4 The Powerful Symbolism in "Sweetest Pie" by Megan Thee Stallion and Dua Lipa

Ti dva týpci jsou hozeni do vařící vody.

Masová média opět oslavují kanibalismus. Elita neustále vystavuje mladé lidi tomuto konceptu, protože ho chce normalizovat. A co je důležitější, chtějí, aby lidé přestali věřit, že je to odporná praktika, která jde proti naší samotné přirozenosti.

sweetestpie5 The Powerful Symbolism in "Sweetest Pie" by Megan Thee Stallion and Dua Lipa

Pokud se dostanete přes stěnu z vajglů (doufám, že nepropouštějí plyn), všimněte si, že bublající kotel je uprostřed motivu bludiště.

Přítomnost tohoto bludiště silně naznačuje konkrétní myšlenku: Konzumace lidského masa není pouze o jídle, je součástí okultního rituálu.

„Labyrinty a bludiště byly oblíbenými místy zasvěcení mezi mnoha starověkými kulty. (…) Slavný krétský labyrint, v němž se toulal býčí hlava Minotaur, byl bezesporu místem zasvěcení do krétských záhad.“
– Manly P. Hall, Tajné učení všech věků

cretelabyrinth The Powerful Symbolism in "Sweetest Pie" by Megan Thee Stallion and Dua Lipa

Bludiště v Nejsladším koláči vypadá, jako by bylo vytvořeno podle klasických vyobrazení labyrintu Kréty.

Zatímco se chlapi vaří, Megan tančí kolem s démony.

sweetestpie7 The Powerful Symbolism in "Sweetest Pie" by Megan Thee Stallion and Dua Lipa

Rohatí démoni s bílýma očima naznačují, že se zde odehrává satanský rituál.

Po tomto okultním šílenství se situace ještě zhoršuje. Diváci jsou zasaženi několika znepokojivými obrazy, které jsou na zakázku vytvořeny tak, aby vyvolávaly pocity nepohodlí.

sweetestpie8 The Powerful Symbolism in "Sweetest Pie" by Megan Thee Stallion and Dua Lipa

Při scéně, která netrvá ani vteřinu, je jeden z frajerů nahý a bezmocný, když na něj ukazuje spirála prstů. Demonstrace nenávisti k mužům, chtějí je trápit.

sweetestpie9 The Powerful Symbolism in "Sweetest Pie" by Megan Thee Stallion and Dua Lipa

Dua Lipa si vytáhne z obličeje kousek koláče. Scény jsou každou vteřinou méně sexy a více znepokojující.

Tváří v tvář byť bezmocně se muži na videu vzbouří a povstanou proti čarodějnicím.

sweetestpie10 The Powerful Symbolism in "Sweetest Pie" by Megan Thee Stallion and Dua Lipa

Parta frajerů sváže čarodějnice a upálí je na hranici.

Ve scéně nahoře je toho hodně k vybalení. Za prvé, všechny struktury v této scéně jsou neomylně falické. To by mohlo být symbolické znázornění „patriarchátu“, kde muži utlačují ženy, zejména ubohou Megan Stallionovou a Dua Lipu.

Za druhé, proč muži a ženy žijí v oddělených světech? Věřte nebo ne, muži a ženy žijí ve stejném světě. Sdílíme stejné útrapy a ve skutečnosti se navzájem doplňujeme. Ale tyto hezké myšlenky se příliš neslučují s toxickou agendou elity nenávisti a rozdělení.

A konečně, všichni muži v této scéně mají na sobě manželské košile. Nenápadně naznačují, že všichni muži bijí své ženy? Způsob, jak zobecnit asi 4 miliardy lidí. Ať je tomu jakkoli, tato scéna vyzařuje nenávist vůči mužům.

sweetestpie11 The Powerful Symbolism in "Sweetest Pie" by Megan Thee Stallion and Dua Lipa

V této znepokojivé scéně vyjadřují Meganiny oči čirou nenávist.

Takže tohle video končí jako v Jeníčkovi a Mařence? Upálí se bezbožné čarodějnice na popel? Ne.

sweetestpie12 The Powerful Symbolism in "Sweetest Pie" by Megan Thee Stallion and Dua Lipa

Bezbožné čarodějnice používají svou moc k tomu, aby spálily celý falický svět na popel. Muži padají z nebe a jsou pohřbeni v zemi. To jim ukáže. Jak se opovažují odmítat být snědeni?

Takže poté, co lákají muže, mučí je a pokoušejí se je sníst, čarodějnice spálí celý jejich svět. Jinými slovy, na tom koláči není nic sladkého. Je to velmi zlý koláč. Abyste se ujistili, že rozumíte tomuto bodu, video končí podivnou, ale vysoce symbolickou scénou.

sweetestpie13 The Powerful Symbolism in "Sweetest Pie" by Megan Thee Stallion and Dua Lipa

Megan levituje, zatímco čelí hadovi.

Opět je tu hodně věcí k vybalení. Za prvé, Megan a had jsou uprostřed bludiště, což naznačuje, že scéna má rituální rozměr. Za druhé, Megan levituje. V celé historii byla levitace spojována s okultními rituály a posedlostí démony. Za třetí, Megan je pod vlivem kouzla obřího hada. V knize Genesis ďábel přebírá podobu hada a přesvědčí Evu, aby si ukousla z příslovečného jablka. Tady se nezdá, že by se Megan na hada zlobila. Ve skutečnosti se zdá, že se baví … velmi dobře.

sweetestpie14 The Powerful Symbolism in "Sweetest Pie" by Megan Thee Stallion and Dua Lipa

Když se na scénu podíváme z jiného úhlu, věci se vyjasní: Had dělá ukojení Megan … svým špičatým, jedovatým jazykem.

Tak, video končí plazem představujícím ďábla, který v rituálním prostředí líže Megan.  Cílová skupina tohoto videa: třináctileté dívky.

ZÁVĚR

Nejsladší koláč je součástí programu vymývání mozků, který byl na této stránce identifikován již před lety. Cíl: Vytvořit novou formu „feminismu“ založenou na toxické kombinaci nenávisti a čarodějnictví. Cílem není rovnost, je to podřízení se elitě a samotnému Satanovi (viz poslední scénu videa). Video navíc trénuje mladé lidi v přesvědčení, že podílet se na zvrácených posedlostech elity (jako je kanibalismus) je zatraceně cool. Chci říct, že to dělá i Dua Lipa.

Tento program je však poháněn velkým pokrytectvím. Jak jsme viděli na scéně s lidskými stoly, s některými ženami ve videu se zachází jako s nelidskými otrokyněmi. Těmto lidem nezáleží na průměrné ženě. Jsou to ti samí lidé, kteří se v současnosti pokoušejí vymazat slovo „žena“ z našeho slovníku, aby ho nahradili odlidšťujícími výrazy jako „těla s vagínami“.

Jejich verze „zmocnění“ je past a vede k úplnému opaku: k zotročení. Jinými slovy, následování jejich doktríny z vás neudělá mocnou čarodějnici. Změní vás v lidský stůl dusící se v plastu.

Zdroj:

https://vigilantcitizen.com/musicbusiness/the-toxic-messages-in-sweetest-pie-by-megan-thee-stallion-and-dua-lipa/