Pro všechny, kteří ovládají němčinu, doporučuji. Poslechněte si co se odehrává mezi politiky a honesou, která je tím posledním hnojem mezi lidstvem, dá-li se vůbec hnojem nazvat.

***** **** ***** ****

Tohle bude velké. Nechutnosti začínají vycházet na povrch. ^Merkels Kinder-Sex-Sklave packt aus! Anzeige gegen Merkel^! Merkelová a mnoho jiných politiků z EU mají děti jako sexuální otroky. Dotyčný dal trestní oznámení na MERKELOVOU. Jeden z nich vystoupil. Říká že jich muselo být přes 600-700 dětí. Nejedná se jenom o jeden náhodný případ. Přes 600-700 ukradených dětí, které zneužívali politici z celé EU!

Zatím vystoupil jeden. Tak to je teda síla. Všichni politici jsou otrokáři a pedofilové!!!! Tak to vypadá, když lidé věří politikům. Fuj fuj fuj. Hnus.

https://t.me/DUMBSandUnderground/16208

Od věku malého dítěte byl zneužíván.

Takto vypadal 1989

a zde z roku 1994

 

Dle jeho výpovědi: Vzpomíná si na sex praktiky politiků, hlavně MERKELOVÉ, kdy pili moč malých dětí a jedli jejich fekálie.

Posílá Merkelové jeden velký vzkaz. Kandelábrů je po německu dostatek. Kvůli očkovacím machinacím….

Zdroj:

https://tadesco.org/odhalovani-zacina-booooom-politici-maji-deti-jako-sexualni-otroky-trestni-oznameni-na-merkelovou-s-otrok-ktery-vypovida-a-otevira-lidem-oci/