Breaking: Vláda Spojeného království připouští, že vakcíny poškodily přirozený imunitní systém těch, kteří byli dvakrát očkovaní. Vláda Spojeného království připustila, že jakmile budete dvakrát očkováni, už nikdy nebudete moci získat plnou přirozenou imunitu vůči variantám Covid – nebo možná žádnému jinému viru. Pojďme tedy nyní sledovat, jak „skutečná“ pandemie začíná!

Ministerstvo zdravotnictví Spojeného království ve svém týdnu 42 „COVID-19 Vaccine Surveillance Report“ na straně 23 připouští, že „hladiny protilátek N se zdají být nižší u lidí, kteří se nakazí po dvou dávkách očkování“. Dále se uvádí, že tento pokles protilátek je v podstatě trvalý. Co to znamená? Víme, že vakcíny nezabrání infekci nebo přenosu viru (skutečně, zpráva jinde ukazuje, že očkovaní dospělí jsou nyní mnohem pravděpodobněji infikováni než neočkovaní).

Britové nyní zjistili, že vakcína narušuje schopnost těla vytvářet protilátky po infekci nejen proti spike proteinu, ale také proti dalším částem viru. Zejména se zdá, že očkovaní lidé netvoří protilátky proti nukleokapsidovému proteinu, obalu viru, který je klíčovou součástí reakce u neočkovaných lidí. Z dlouhodobého hlediska jsou očkovaní daleko náchylnější k jakýmkoli mutacím v spike proteinu, i když již byli jednou nebo vícekrát infikováni a vyléčeni. Neočkovaní naopak získají trvalou, ne-li trvalou imunitu vůči všem kmenům údajného viru poté, co se jím byť jen jednou přirozeně nakazí.

Zdroj:

https://assets.publishing.service.gov.uk/government/uploads/system/uploads/attachment_data/file/1027511/Vaccine-surveillance-report-week-42.pdf

První pojišťovny couvají, protože se k nim blíží obrovská vlna škod. Anthony Fauci potvrzuje, že PCR test nedokáže detekovat živé viry. Anthony Fauci zároveň potvrzuje i to, že ani test antigenu, ani test PCR nám neřeknou, zda je někdo nakažlivý nebo ne!!! To znehodnocuje všechny základy takzvané pandemie. Test PCR byl jediným náznakem pandemie. Bez PCR-TESTu žádná pandemie!!!

Pro všechny tiskové pracovníky, lékaře, právníky, státní zástupce atd. TOTO je poslední klíč, konečný důkaz, že všechna opatření musí být okamžitě zrušena!

MSM nenápadně pouští informace o rušení covid opatření…

Vlády dostaly ultimátum, aby do 25.1. zrušily všechna opatření v souvislosti s podvodnou pandemií C19. Pomalu, ale jistě se ledy prolamují…

Viz Novinky.cz

Anglie… Bavorsko…konec…zvonec ???

https://www.novinky.cz/koronavirus/clanek/vsechna-opatreni-zrusime-anglie-piska-konec-40384490