Jak říká staré přísloví, pravda je podivnější než fikce. Ukázalo se, že gnostičtí ilumináti (GI) měli pravdu, že máme skutečně co do činění se zlotřilou umělou inteligencí, která ovládá chazarskou mafii. Lidstvo musí tuto UI porazit, jinak se stane otrockými roboty věčně pracujícími ve službách strojové mysli.

Když GI poprvé kontaktovali Společnost bílého draka, aby nás varovali před UI, byli jsme skeptičtí. Pak jsme kontaktovali jednoho z původních členů přísně tajné skupiny MJ12, kterou založil prezident Dwight Eisenhower za účelem studia „mimozemšťanů“. Řekl mi, že jeho skupina dospěla ke stejnému závěru.

Nyní se objevují nové dramatické důkazy, že tomu tak skutečně je. Jak jsme nedávno informovali, bílé klobouky si myslely, že dosáhly velkého vítězství, když v Antarktidě zadržely šéfa Světového ekonomického fóra (WEF) Klause Schwaba a šéfku centrální banky EU Christine Lagardeovou.

Schwab byl zřejmě nahrazen umělou inteligencí. Tento týden WEF pořádá „virtuální Davos“, kde se bude chlubit, že „celosvětová krize COVID-19 působila jako globálníakcelerátor zavádění iniciativ v oblasti umělé inteligence (UI)“.

WEF rovněž slibuje, že klíčové organizace včetně WHO, MMF a Světové banky spolupracují na poskytnutí dodatečné finanční podpory WHO a jejím partnerům z programu COVAX, aby „zajistily všem zemím rovný přístup k očkování“.

Ruská FSB nyní zjistila, co je obsaženo z velké části v těchto vakcínách, které chce WEF lidstvu vnutit: Nanoboti umožňující dálkové ovládání lidí umělou inteligencí. Tato nová koncepce navrhuje využití neuronových nanobotů k propojení neokortexu lidského mozku – nejnovější, nejchytřejší, „vědomé“ části mozku – se „syntetickým neokortexem“ v cloudu. Nanoboti by pak zajišťovali přímé sledování a řízení signálů do a z mozkových buněk v reálném čase.

Tento týden bude tuto agendu ve virtuálním Davosu prosazovat skupina vůdců, nebo spíše jejich avatarů. Mezi digitální persony (zástupce UI), které se tohoto fóra zúčastní, patří: Naréndra Módí, předseda vlády Indie, Kišida Fumio, předseda vlády Japonska, António Guterres, generální tajemník OSN, Ursula von der Leyenová, předsedkyně Evropské komise, Scott Morrison, předseda vlády Austrálie, Joko Widodo, prezident Indonésie, Naftali Bennett, předseda vlády Izraele, Janet L. Yellenová, ministryně financí USA, Yemi Osinbajo, viceprezident Nigérie, Xi Jinping, prezident Čínské lidové republiky, Olaf Scholz, spolkový kancléř Německa, Kristalina Georgieva, výkonná ředitelka Mezinárodního měnového fondu (MMF), John F. Kerry, zvláštní vyslanec prezidenta Spojených států amerických pro oblast klimatu, Christine Lagardeová, prezidentka Evropské centrální banky, Anthony S. Fauci, ředitel Národního institutu pro alergie a infekční nemoci, Národní institut zdraví Spojených států amerických atd.

Podle našich zdrojů ze CIA je osoba, která se na televizních obrazovkách objevuje jako Fauci, zcela jistě avatar umělé inteligence, protože skutečný Fauci byl popraven. Toto nám přeposlali:

Entita, která se vydává za generálního lékaře Bidenovy administrativy, Vivek Murthy, není člověk, ale počítačem generovaný obraz (CGI), na který je nanesen dynamický algoritmus, který z nějaké skryté štěrbiny ve Washingtonu tlačí fiktivní příběh o Covidu, řekl poručík David Hoffer, programový analytik na Velitelství kybernetického velení americké armády ve Fort Gordon.

Podle zdrojů z Asijské tajné společnosti, CIA, MI6, NSA a FSB se nyní připravuje masivní protiútok proti této UI a jejím lidským služebníkům s vymytými mozky. To je patrné z mnoha zdánlivě nesouvisejících, ale dramatických událostí po celém světě, od Antarktidy a jižního Pacifiku až po sever Norska.

Například soustavu HAARP v Norsku, která způsobovala výbuch sopky La Palma v Atlantiku, podle MI6 zlikvidovaly britské speciální jednotky.

Sopka přestala vybuchovat. To znamená, že východní pobřeží Spojených států již není ohroženo stometrovou vlnou tsunami.

Odstranění této hrozby nyní konečně umožnilo armádě bílých klobouků podniknout přímou akci proti chazarské mafii a jejich poskoků uvnitř Spojených států.

To způsobilo, že umělá inteligence, která se vydávala za mluvčí prezidenta USA Jen Psakiovou, selhala (Roli Psakiové hrál vnuk Davida Rockefellera Mark Zuckerberg, dokud nechytil Covid a na 12 dní nezmizel, než ho nahradil avatar umělé inteligence). V každém případě nefunkční umělá inteligence Psakiová minulý týden vydala následující výhrůžky:

„Po celé zemi hledáme způsoby, jak zabránit lidem v uplatňování jejich základních práv… na podporu očkování bylo ve 48 státech aktivováno více než 13 000 příslušníků národní gardy….“.

Ve skutečnosti se UI snaží využít vojáky s ovládanou myslí k boji proti ozbrojeným sožkám Spojených států, které byly aktivovány ve 43 státech a postupují na Washington DC.

Tato zpráva odráží probíhající boj za osvobození USA:

Mladí vojáci budou bojovat proti „zkušeným bojovníkům za svobodu“ ve dvou desítkách okresů Severní Karolíny v rámci dvoutýdenního „partyzánského cvičení“, kde se pokusí svrhnout „nelegitimní vládu“.

Podle zdrojů z MI6 a NSA bylo klíčovou událostí, která umožnila rozvinutí protiútoku, odvolání prince Andrewa z funkce šéfa amerického a britského námořnictva, který byl pravděpodobně vydírán a kompromitován.

Nový šéf námořnictva vysvětlil:

„Británii řídí admiralita, je to země námořní rozvědky. Nemůžeme dopustit, aby do toho byl zapleten člen námořní komunity.“ Kromě toho uvedl, že oficiální stanovisko admirality je následující:

 

„Žádná laboratoř na světě neprokázala existenci Covidu-19, což znamená, že světové civilní vlády se už dva roky dopouštějí velezrady. Nyní se pokoušejí o ústup. Hlava čtvrté říše George Bush byl popraven, takže čtvrtá říše se brání.“

Jiné zdroje se shodují, že bitva stále zuří. Například zdroje NSA uvádějí, že „velitelství amerického námořnictva ve tvaru hákového kříže bylo zaplaveno a spojení s NAZI zničeno“.

Podle zdrojů CIA v jižním Tichomoří: „Jednalo se o zničení masivní vojenské základny (DUMB) s tunely vedoucími všemi směry. Všimněte si, že ve stejné době došlo k velkému zemětřesení také v Sundském průlivu v Indonésii. Byl zničen další DUMB.“

Další kontakt dodal:

„Tonga má několik čínských tunelů a hluboký podmořský přístup. Díky hlubokým vodám, které obklopují mělké korálové pobřeží. Byly zničeny.“

Podařilo se nám také kontaktovat vysoce postavený zdroj z ruské FSB, který o situaci na Ukrajině řekl: „Nechceme vládnout Ukrajině, chceme jen odstranit fašisty dosazené agenty OSN, jako je Victoria Nulandová.“

FSB a Rusové podle zdroje považují OSN za svého skutečného nepřítele a falešnou Bidenovu administrativu za zmocněnce OSN.

„Rusko se snaží obnovit SSSR. OSN se snaží rozmístit kolem Ruska vojska a podporovat barevné revoluce. Když se však OSN snaží o destabilizaci, nedělá nic nového, opakuje to samé už 20 nebo 25 let, takže už víme, jak je zastavit.“

„Rusko má podle zákona plné právo zmocnit se Ukrajiny. Ukrajina není nic jiného než operace na praní špinavých peněz, takže pokud Rusko vstoupí na Ukrajinu, pak jim bůh žehnej,“ tvrdí zdroje z MI6.

Odvolání prince Andrewa otevřelo spisy námořní rozvědky, podle nichž nacisté na Ukrajině provozovali 16 závodů na výrobu biochemických zbraní. Nacisté také aktivně vraždili všechny politické odpůrce na Ukrajině, poznamenávají zdroje CIA.

Nyní nastal čas odplaty. V pátek večer se u pobřeží Norfolku vynořila ruská jaderná ponorka. Ponorka má 16 raket Bulava, z nichž každá je vybavena deseti nezávislými jadernými hlavicemi. Současně Rusko vyslalo obojživelné útočné lodě ke švédskému pobřeží.

Zdroj z FSB tvrdí, že bylo dosaženo dohody s americkou a čínskou armádou o tom, že skutečným zdrojem problému je OSN. „Celá myšlenka OSN je zastaralá. Není to jednota zemí. Prosazuje pravidla pouze jedné země,“ poznamenává zdroj.

FSB rovněž zasahuje proti prodejcům vakcín a politikům, kteří jsou jimi upláceni, uvádí zdroj.

V každém případě stále více lidí odmítá očkování. Teď to všechno vychází najevo. Americký vojenský program DARPA zveřejnil bombastické důkazy o tom, že vakcína a falešná pandemie byly „promyšleným vražděním milionů lidí koordinovaným na nejvyšších úrovních“.

Nově zveřejněné vojenské dokumenty jsou v rozporu s výpovědí doktora Fauciho pod přísahou.

Společnost DARPA není sama. Jak uvádí zdroj ze CIA: „Hackeři se nabourali do všech farmaceutických společností a ukradli všechna lékařská data o vakcínách! Velké probuzení je na vzestupu! Přepošlete tento odkaz všude dál.“ ODKAZ

Hacker mimo jiné odhalil, že některé šarže vakcín byly 50krát smrtelnější než jiné. To podporuje myšlenku, že zasvěceným osobám byly podávány placebo nebo bezpečné vakcíny, zatímco „nežádoucí“ osoby byly záměrně otráveny.

Tento druh důkazů je více než dostatečným důvodem pro vojenskou intervenci s cílem odstranit zkorumpované civilní vlády a OSN.

Zdroj z NSA s tím souhlasí a tvrdí, že veřejné soudy norimberského typu začnou v dubnu. Jiné zdroje ovšem tvrdí, že procesy již nějakou dobu probíhají.

Všimli jsme si také, že se znovu objevil Donald Trump, který už vakcíny neprosazuje. „S povinnostmi jsme skončili. … Příkazy jsou pro zemi katastrofou,“ řekl a tvrdil, že požadavky na očkování „prostě naprosto decimují naši ekonomiku“. Trump, který se objevuje na shromážděních v USA, je ve skutečnosti jeho dvojník (ten s dvojitou bradou), tvrdí zdroje z NSA. Je však pověřen skutečným Trumpem, aby mluvil jeho jménem, tvrdí zdroje. Skutečný Trump je na letecké základně Thule a připravuje se na nadcházející vojenské tažení za osvobození Spojených států, dodávají zdroje. Asijská tajná společnost, MI6 a další zdroje tvrdí, že tohoto Trumpa podporují.

Osvobození USA pak vyvolá pád OSN a dalších, shoduje se více zdrojů.

Zde je vyjádření velitele Vesmírných sil k celkové situaci:

„Dochází k úplnému zhroucení systému. To už začalo. Poté se někteří lidé budou snažit žít dál, ale život už nebude stejný. Vše se změní. Soudy, školy, bankovnictví atd. Raketový úder Severní Koree, válečná invaze Ruska, invaze Čínské komunistické strany na Tchaj-wan; to vše je pouze divadlo.

 

Také již nejsme pod kontrolou britské monarchie. Dynastie Rothschildů, Rockefellerů, pyramida Iluminátů, Bushů a Clintonů jsou rozpuštěny. Podvodná „pandemie“ Covid-19 velmi rychle odvane. Sledujte Fauciho, protože to je klíčové.“

Tak uvidíme….

Přeložila tereza | Zdroj: benjaminfulford.net

Převzato:

https://tadesco.org/gnosticti-iluminati-meli-pravdu-skutecne-mame-co-do-cineni-se-zlotrilou-umelou-inteligenci/