Warning: filesize(): stat failed for /data/web/virtuals/141216/virtual/www/wp-content/uploads/wpo/images/wpo_logo_small.png.webp.lossy.webp in /data/web/virtuals/141216/virtual/www/wp-content/plugins/wp-optimize/vendor/rosell-dk/webp-convert/src/Convert/Converters/ConverterTraits/EncodingAutoTrait.php on line 70

Warning: rename(/data/web/virtuals/141216/virtual/www/wp-content/uploads/wpo/images/wpo_logo_small.png.webp.lossy.webp,/data/web/virtuals/141216/virtual/www/wp-content/uploads/wpo/images/wpo_logo_small.png.webp): No such file or directory in /data/web/virtuals/141216/virtual/www/wp-content/plugins/wp-optimize/vendor/rosell-dk/webp-convert/src/Convert/Converters/ConverterTraits/EncodingAutoTrait.php on line 73
Aktuality z 20.1. – KnihyA

Přeji vám, abyste v životě našli Světlo a Pravdu... j.b. (Q) WWG1WGA

Aktuality z 20.1.

Viděli jsme zeď postavenou kolem Kapitolu ve Washingtonu a nyní je jeden i kolem budovy parlamentu v Ottawě. Myslíte si, že se něco děje? Ano. Agent A1 říká…

BQQQQM!!!!
NEJEN KOLEM BUDOVY BÍLÉHO DOMU A HLAVNÍHO MĚSTA SE STÁVAJÍ ZDI, ALE NYNÍ SE TO DĚJE V KANÁDĚ, OBROVSKÁ ZDÍ BYL POSTAVEN KOLEM BUDOVY PARLAMENTU.
PŘIPRAVTE SE…

Viděl jsem to na Telegramu. Odkaz na příspěvek.

VŠECHNY 50 STÁTŮ, DC, Portoriko, Guam a Americké Panenské ostrovy AKTIVOVALI Národní gardu

Je konec. Skončili jsme tady. Finito. Nemůžete mít pandemii ve vybraných zemích a v jiných ne. To dokazuje, že je to čistě politická a tyranská záležitost. Zločiny proti lidskosti a my, lidé, jsme POVINNÍ odstranit tyto despotické vlády, abychom ochránili naše národy.

DEJE SA TO
Británia oznámila, že ruší očkovacie pasy a ľudia už nebudú musieť nosiť masky na tvári. zdroj

Zelený průkaz ve Velké Británii je (prozatím) minulostí a neuspěl!💥
Političtí představitelé / média a soudci v Německu by měli být upozorněni, že se vždy mohou vrátit k právnímu státu. Zlatý most (termín z trestního práva) byl postaven. Nyní je čas ji také překročit, aby se (nadále) nevystavovali trestnímu stíhání.

„Anglie „na konci měsíce zruší průkazy C. a WFH“, protože je „těžké je ospravedlnit“, když Omicron zmírňuje – jediným zbývajícím omezením jsou masky ve vlacích a v obchodech.
Průkazy C. budou tento měsíc zrušeny poté, co Sajid Javid „zabije tuto politiku“.
Ministr zdravotnictví dospěl k závěru, že osvědčení C. již není potřeba.
Vlna Omicron odeznívá, včera se počet denních případů snížil o 40 % za týden.
Ministři chtějí do příštího měsíce uvolnit většinu omezení pro C.“ zdroj

Jeden z největších německých skandálů se zneužíváním sahá až do Braniborska. Jedná se o jeden z největších skandálů zneužívání, který policie v Německu dosud vyšetřovala. Vyšetřovatelé z NRW jsou od roku 2019 na stopě až 30 000 podezřelých, kteří zneužívali děti a sdíleli jejich snímky na internetu. Mezi nimi jsou i Braniborští. zdroj

A my uz vime k cemu slouzi zakryvaci manevr – nalezeni bomby, ze?? 😉
Ve Swisttalu-Odendorfu byly nalezeny čtyři bomby.
Odendorf byl těžce zasažen povodněmi a leží přesně v oblasti, která byla několik týdnů skenována!
Jaká náhoda, že se tam nyní našly také 4 bomby…..
Vzrušující, co opět odhaluje nález bomby v Odendorfu:
Spojení mezi ministerstvem obrany a Mechernichem vede přes Odendorf. Loni 14. července zde byly obrovské záplavy!

Rheinbach je známý svými vojenskými podzemními zařízeními.
Zde hrozilo, že se při povodni v bezprostřední blízkosti zřítí hráz vodní nádrže Steinbach.
Průběh tunelu z Mechernichu směrem na Gemünd-Schleiden!
Schleiden-Gemünd- leží v bezprostřední blízkosti linky Amsterdam-Řím! (široká oranžovo-žlutá čára)
Zakroužkovaná města a vesnice jsou ty, které byly povodní zasaženy nejvíce.
Velký modrý kruh zobrazuje skenovací lety v posledních týdnech!
Oblasti, které byly povodní tak silně zasaženy, jsou přesně tam, kde se nacházejí bunkry a tunely, což je patrné ze spisů Stasi! zdroj

DSTAVENÍ 👉 LETADLA A VLAKY
Dobré. Pojďme.
Hlavní letecké společnosti varují před „katastrofálním narušením“ cestování a přepravy v důsledku zavedení 5G společností Verizon a AT&T, které je naplánováno na středu zdroj

👇👇👇👇👇👇👇👇👇
Princ Andrew je podezřelý z „intimního vztahu“ s Ghislaine Maxwellovou
Paul Page, který působil jako královský ochranář prince Andrewa, tvrdí, že britská společenská smetánka pravidelně navštěvovala vévodu z Yorku. (RT)

Rusko: Zavedeny doživotní tresty pro pedofily odsouzené za závažné trestné činy proti nezletilým jakéhokoli věku. zdroj

Pandemie se blíží ke konci a světoví lídři to nyní přiznávají. DS se nyní snaží zahladit stopy, což se jí nemůže podařit, protože vše, co udělala, nemělo nic společného s vědou, ale s doporučeními doktora Fauciho. Patrioti nyní zahájí ofenzivu. První vlna bude rychlá a účinná. DS tuto zprávu obdrží a lidé uvidí, jak se karta obrátí. (Dirk) zdroj

Nakonec >>> začnou fungovat celosvětové vojenské kooperativy… ALE PRVNÍ…>> Válečný stav…(armáda ve 32 zemích spustí stanné právo proti občanským nepokojům. Nedostatek potravin/nedostatek plynu/příkaz k očkování/, nucené očkování/zavírání budov…. OBČANÉ světa povstanou proti [DS] PLANDEMII…. povstání. Válečný stav bude pro bílé klobouky záminkou k použití armády ve všech velkých zemích. A v těchto dnech, kdy lidé budou mít stanné právo… bude zatčen HLUBOKÝ STÁT/KABALA/ a ti, kteří byli zapojeni do plánu pandemie a bankovních společností a farmaceutických společností a aféry hlubokého státu [NULA HODIN] )+ PÁD KABALY VE VŠECH ZEMÍCH……
Důvěřujte PLÁNU
ARMÁDA JE JEDINÁ CESTA zdroj

Zdá se, že Turecko je v centru dění!
Jen za posledních několik hodin došlo v zemi k pěti zemětřesením! Je to velmi nápadné…..
👉 Masivní výbuch odstaví hlavní ropovod. Výbuch na jihovýchodě Turecka způsobil uzavření významného ropovodu.

👉 Letecké společnosti po celém světě, včetně dálkového dopravce Emirates, ruší nebo mění lety do USA kvůli zavádění bezdrátové technologie 5G, a to i poté, co společnosti AT&T a Verizon uvedly, že ji přesunou do blízkosti některých amerických letišť, uvádí NBC.

👉 5G v USA ještě ani nezačalo fungovat a už hrozí uzavření celých letišť. zdroj

Moje práva nekončia tam, kde začína váš strach. Žiadne mandáty.
SHOWTIME 🥳 👍 To nyní opravdu nabírá na obrátkách a povede to k jejich pádu.
👉 Heidi Klum zapletena do Epstein skandalu

Někteří říkají, že se jim nelíbí Trumpova osobnost. Myslí si, že příliš tweetuje, že se vyjadřuje hrubě. Podle mě je to vítaný odklon od běžných stříbrných ďáblů v politice. A to není pádný důvod být proti němu.

Problémem byli po celou dobu uhlazení a nablýskaní politici s rozvláčnými jazyky a chytlavými frázemi, kteří voličům říkali, co chtěli slyšet, a po zvolení dělali pravý opak.

Osobnost by neměla být hlavním faktorem při výběru voleného představitele. Měla by být až na posledním místě. Měly by se posuzovat podle výkonu a hodnot, které prosazují. Pokud nedělají to, co říkají, jsou to lháři. Proč lidé stále volí lháře a očekávají, že se něco zlepší?

Donald Trump byl zvolen, protože mluvil pravdu. Každé slovo, které řekl v tomto projevu níže, je pravda. U Američanů to silně zarezonovalo a díky tomu ho zvolili – dvakrát.

Muselo to být ošklivé, aby mnozí lidé pochopili poselství, ale nyní vidí světlo. Lidé na celém světě nosí Trumpovy vlajky a nápisy a přejí si, aby za ně bojoval Trump a vysušil jejich bažinu.

Naštěstí, Trump se brzy vrátí, svět se dozví, jak záludný a zlomyslný byl vládnoucí establišment, a celý svět se obrátí a bude mít čestné, pečlivé a zodpovědné zástupce, kteří budou pracovat na zlepšení svých národů a života lidí. Věřím, že jsme už velmi blízko, ale pokrok je proces a víte, co se mluví o těch kolečkách. Otáčejí se pomalu.

Proč tak pomalu? Možná je to kvůli způsobu šíření informací. Zachytili jste to? Právě jsem to zachytila ​​z blogu Simona Parkese. Podívejte se na fotografii na následujícím odkaze.

Často čtu jména dárců na RSBN, ale nevzpomínám si, že bych to viděla. Mnozí očekávali, že Trump na shromáždění odhalí NESARU/GESARA, a myslím, že nepřímo tomu tak také bylo. Velice nenápadně.

Ne všichni se nutně ocitneme v situaci, kdy budeme požádáni, abychom se ukryli na místě a zůstali doma, aby armáda mohla dělat svou práci, ale pokud jste připraveni na několik dní nebo týden, pak si můžete odpočinout. Jsou zde i ty blokády kamionů a nevíme, co každý den přinese.

Pokud znáte nějaké citlivé nebo starší lidi, kteří by mohli být vystrašení, když se jejich televize zmocní, možná je upozorněte nebo je zkontrolujte, když to bude „zajímavé“. Žádný strach.

Co se týče cabaly, hrobník se je ujme. Měli dost času na to, aby se zalekli a kajali, změnili směr, uviděli Světlo a pracovali pro Lidstvo místo proti nám. Uplatnili svou svobodnou vůli a my uděláme totéž.

Takže podle hudby na odchodu z Trumpova shromáždění máme: „Vydržte, už jdu“, komunikátoři americké armády nám říkají, že přicházejí, a Rusko také přichází. To je ale večírek. Myslím, že se to spojuje, přátelé. Držte nám palce, aby tento měsíc konečně nastal „čas jít“.zdroj

Přátelé od minulého týdne mě něco tak sejmulo, že nevím co to je byl jsem dvakrát na pohotovosti v rozestupu dvou dnů. Nikdo neví co to je, je to bolest kloubů, točení hlavy kašel, rýma klasika a neskutečná bolest v krku, ale už to trvá déle jak pět dnů… která nejde vyřešit žádnou normální formou… Proč to píšu psal jsem to jedné paní ke které chodím na léčení frekvencí různých neduhů a hodně mě překvapilo co mi napsala níže… Takže když do nás nemůžou tu šmakuládu dostat jednou cestou, vymysleli si něco jiného… prostě jsme ve válce! ❤️🕉️ Budu rád za Vaše postřehy a názory….

Zdravím vás Mirku,ty stavy mám také a vnímají všichni známý, kteří se věnují duchovnu a nejsou očkovaní. jsou to útoky zvenku nehmotné i spike proteiny z očkovaných lidí. Domnívám se, že na nás i něco sypou v aerosolech. Také jsem měla v minulých týdnech párkrát krátky pocit, že se cosi se mnou točí. Podobné stavy popisují i další citliví lidé.V pátek jsem přišla domu a měla jsem zimnici a příznaky chřipky. Stav se moc nezlepšuje, nezabírají mi léčebné postupy, které standardně zabírají, je to nezvyklé. Pozoruji a studuji co se to s námi vlastně děje 🙂 zdroj

Zpracoval:

https://qanon.sk/spravy-20-01-2022/

1 komentář

  1. Libuse Vyhlasova

    ANO , NĚCO NA NÁS SYPOU, NĚJAKOU CHEMII – URČITĚ — ŽÁDNOU NEMOC JSEM NEMĚLA UŽ ROK – BERU VIT D a C – VYSOKÉ MNOŽSTVÍ A 15. 1. TO ZAČALO – KÝCHÁNÍ- ALE TO BYLY PŘÍMO DETONACE, RÝMA, ZIMNICE — nebo že by to byl útok 5G ? Trvalo to asi týden , Pomáhám si bylinama, laktobacily

Napsat komentář

© 2022 KnihyA

Šablonu vytvořil Anders NorenNahoru ↑