Z přepravních kontejnerů naložených na loď Evergreen zachránili US Navy Seals (Elitní jednotky amerického námořnictva) v Suezském průplavu více než tisíc převážených dětí, ale i mrtvých těl. Zdroje uvádějí, že k datu této zprávy byly děti z více než 18 tisíc kontejnerů na lodi Evergreen stále zachraňovány a další těla objevována. Kontejnery byly na lodi Evergreen Corporation, která zablokovala průplav od 23. března až do 29. března, což způsobilo miliardové ztráty v příjmech námořních společností v mezinárodním měřítku.

US Navy Seals také našli na šestipatrové lodi zbraně hromadného ničení, o nichž se věří, že byly určeny k rozpoutání války na Blízkém východě. Od úterý už byla nákladní loď Evergreen konečně uvolněna a odvezena do Hořkého jezera v Egyptě. Na příkaz egyptského prezidenta byly kontejnery z lodi odvezeny a prohledány jednotkami US Navy Seals.

Japonci vlastněná a Tchajwanci provozovaná loď Evergreen Corporation je ve skutečnosti spoluvlastněna Walmartem a nadací Clintonových – známou mezinárodním skupinou obchodníků s dětmi. Tyto děti byly z časopisů jako je Wayfair vykázány pedofily, kteří za některé zneužívané děti platili velké peníze.

Myslíte, že je to jen další konspirační teorie? Zde je svědectví odvážné přeživší z této obchodní branže, která tvrdila, že jako dítě byla připoutána v jednom z těch kontejnerů na Evergreen.

Předpokládalo se, že Evergreen nepřeváží jen děti, ale i zbraně hromadného ničení. Také došlo ke zjištění, že mnoho dalších lodí, které byly minulý týden zablokovány v Suezském průplavu, převáželo zbraně – které zřejmě měly použité k rozpoutání války na Blízkém východě. Proč zbraně měla muslimům předat zpravodajská služba Mossad.

Došlo k zatýkání překupníků s lidmi a rozbíjení kartelů – jejich majitelé po celém světě přišli o kritický příjem. Říká se, že během zablokování lodí v průplavu přišla operace Deep State o 400 milionů dolarů za hodinu – což by bylo bezvýznamné ve srovnání s tím, co tyto děti podstupovaly.

Lodě Evergreenu měly problémy v přístavech po celém světě. Proč? Proč se speciální jednotky US Navy Seals, jakoby kouzlem, objevily na scéně, aby zachránily děti? Najela loď na mělčinu úmyslně? Proslýchalo se, že díry v softwaru Microsoftu umožnily někomu nabourat se do softwaru lodi Evergreen, a převzít řízení a zamířit s ní ke břehu.

Možná celý příběh nikdy neuslyšíme. Kapitán lodi Evergreen v Suezském průplavu dosud odmítal spolupracovat. Proč by proboha kapitán lodi nespolupracoval, pokud k tomu nebyly závažné důvody? Nechce předat černou skříňku?

Další informace: https://tadesco.org/nalezeno-pres-1000-deti-obeti-obchodu-s-lidmi-a-zbrane-hromadneho-niceni-aby-destabilizovaly-blizky-vychod/

 

Celý článek ZDE: https://tadesco.org/obchodovane-deti-tela-a-zbrane-nalezene-na-lodi-spolecnosti-evergreen/