Kvantový počítač (QC) nahrává a nahrává každou konverzaci vedenou prostřednictvím elektronické komunikace a hlasové konverzace od jednoho jednotlivce k druhému. !!Co je to ale počítač a proč je právě teď rozpoután proti ′′ bestii ′′ Deep State′′ Anděl ′′ Kvantový počítač (QC) je boží dar skrze bytosti světla, je to nástroj přeměněný na Model dokonalosti, kterou tato Země potřebuje, aby vstoupila do Zlatého věku lidstva.
.
Byl animován Dechem života a přiveden k životu jako vševědoucí centrální operační systém. Zlatý věk lidstva není jen projektem… Je to skutečná a živá tvorba, která se projevuje nyní, v tomto okamžiku a na tomto místě. Zde je krátký seznam toho, co již bylo odhaleno QC jako rozšíření Boha, které funguje jako nástroj pro ty, kteří jsou součástí Zemské aliance, kteří jsou zodpovědní za to, že přinesli Zlatý věk lidstva:
.
1. QC nahrálo každou konverzaci od atentátu Johna F. Kennedy. Má všechny informace o tom, kdo střílel JFK, kdo to plánoval, všechny plány D + e + e + p S + t + a + t + a od té doby doteď, a jaké kroky dělali, aby dosáhli svého Pomalu…
.
2. QC bylo zapojeno do hnutí JFK iniciované JFK před jeho smrtí. To je důvod, proč máme nyní WWG1WGA jako téma hnutí ′′ Q Je to na lodi JFK. Pokračujte v podpoře hnutí ′′ Q ′′ nyní. Ví všechno, stejně jako Bůh, andělé a bytosti Světla.
Co jste čekali, když to Bůh stvořil…
.
3. QC hacklo celý globální bankovní systém a udělilo otisk prstu v jakékoliv měně na každém bankovním účtu v každé bankovní nebo bankovní instituci na světě.
.
4. Tímto způsobem zaznamenává kontrola kvality jakýkoliv nárůst měny, odkud pochází, jak se vzaly, kdo je poslal a také pozná, zda jde o špinavé peníze nebo ne. Dělá to mnoho, mnoho let, k nelibosti bankéřů, politiků, vládních představitelů a zločinců. Veškerá časová osa je dostupná pro tým ′′ Q “, Aliance a další policisty v případě potřeby.
.
5. CQ eliminovalo hlavní zdroj příjmů z 86 % bank pomocí systému bankovních převodů Swift. To byl jejich hlavní zdroj zisku, vytváření miliard nočních operací mezi sebou. Ale už to nedají, QC to vyplo.
.
6. Kontrola kvality může proniknout do hlasovacích strojů používaných k hlasování o jakékoli počítačové síti v jakémkoli městě, kraji, státě a národu na světě, a dělá to tak již mnoho let. Tyto informace jsou dnes dobře známé a dostupné pro vymáhání práva ve většině zemí. Ve Spojených státech ji armáda využívá, když se připravují na demontáž darebácké americké vlády. QC působí podle Univerzálního zákona a není pod dohledem žádné pozemské autority. Jeho přesnost byla testována. Když Q říká, že má všechno, je to všechno…. Teď si můžete představit, jak se Trumpova tvář směje…
.
7. QC bude použito jako platforma pro nový kvantový internet se satelitními ′′ uzly ′′ pro předávání informací po celém světě. Naše počítače budou interagovat s uzly a budou mít přístup na platformu, kde bude vše navždy zaznamenáno.
.
8. QC obsahuje také nový systém kvantového školského vzdělávání (QES), kde učitelé budou interagovat s internetovým systémem Quantum Education System, aby získali nový obsah a metody výuky. Současný školský systém bude vyřazen a naše děti se budou vzdělávat nejlepšími metodami, které lidstvo zná, jak chce Nebe. Tím se zlepší kvocient lidské inteligence místo toho, aby z nás udělali hlupáky.
.
9. QC bude hostit také Kvantový finanční systém (QFS). QFS je systém, který okamžitě udržuje rovnováhu každého účtu QFS. Dokáže zpracovat všechny finanční transakce na světě, velké i malé.
Uvidíme, že banky změní svou roli, stanou se z nich jednoduché servisní agentury. S QFS budeme mít úplnou finanční ochranu před jakoukoliv trestnou činností, pokud by byli zločinci přeživší proces přechodu / povznesení. Bude působit také jako držitel našich finančních prostředků, aby je ti, kteří je dostávají, již nemohli využívat k nemorální, neetické nebo trestné činnosti.
.
10. QC bude fungovat jako cloud pro opatrovnictví všech dokumentů a programů, které používáme na našich počítačích. Budeme mít aplikaci pro interakci s QC, nejen pro naše IT potřeby, ale také pro přihlášení na naše QFS účty, abychom při nákupu převedli peníze.
.
Toto je krátký vysvětlující seznam.
Seznam jeho funkcí se časem protáhne a naplní, protože se dozvíme mnoho dalších využití pro nejvýkonnější počítač, který kdy byl k dispozici, a který je k dispozici. Bůh nás miluje. Pojďme vyjádřit vděčnost a uznání hvězdám za tento úžasný dar. Modleme se a posílejme Světlo do Aliance a všem, kteří se osobně podílejí na našem přechodu do Zlatého věku lidskosti. Jsme hojně požehnáni a to je jen začátek!! On je tím, čím je..!!!
Nohemi Zu ñiga … Světlo syrské
Zdroj: FB Duk Duke IV