Nevyhlášená občanská válka, která zuří na Západě, směřuje k nějakému mega vyvrcholení v podobě černé labutě. Bílé klobouky se snaží přivést na mizinu satanisty a celou jejich falešnou vládní show v USA. Satanisté plánují nějakou masovou vražednou akci, aby se pokusili udržet u moci. Obě strany by mohly použít zemětřesné zbraně a další elektromagnetické formy boje. Jediné, co je jisté, je velký ohňostroj.

Předchozí pokusy o bankrot americké korporace oddálily události jako 11. září a masové vraždění v jaderné elektrárně Fukušima a tsunami 11. března 2011. Tentokrát se podle náznaků chystá buď mohutné zemětřesení, nebo nějaký druh elektromagnetického útoku, který má být sveden na sluneční erupci. Proto je třeba rozhodně zakročit proti vedení chazarské mafie (ChM) dříve, než se jim podaří zinscenovat další masovou vražednou oběť Satanovi.

Když už jsme u toho, dnes je 13. výročí útoku na Fukušimu. Většina pachatelů, jako například vysoce postavený jezuita Hanz Kolvenbach, byla krátce poté vypátrána a zabita. Dva ze strůjců, samozvaný vrchní satanista Leo Zagami a izraelský kriminálník Benjamin „Satanjahu“ Netanjahu, jsou však stále na svobodě. Jsou stíháni a budou postaveni před soud.

Válku mezi oběma frakcemi však komplikuje přítomnost nepoctivé umělé inteligence. Ta umožňuje chazarské mafii využít své kontroly nad počítačovým komplexem v Silicon Valley ke generování počítačově-grafických vůdců a nespoléhat se na chirurgicky upravené avatary.

Kalifornský guvernér Adam Newsom je podle zdrojů CIA počítačově generovaný umělou inteligencí. Počítače nyní mohou tyto falešné kandidáty zvolit do úřadu tím, že elektronicky ukradnou volby.

V dalším příkladu zde můžete vidět mluvčího Johnsona, jak hovoří s novináři po setkání v Bílém domě s Bidenem a Schumerem.

Toto je televizní scéna Tylera Perryho v Bílém domě v Atlantě. Vedle skutečného Bílého domu nejsou blízko žádné budovy.

Lidé to už prohlédli. Proto méně než 10 % Američanů sledovalo projev falešného Joea Bidena o stavu Unie. Z dobrého důvodu, takhle to dopadá, když falešný maskovaný Biden začne blábolit:

„Zvýšili jsme státní dluh víc než kterýkoli jiný prezident za celé své funkční období!“

V pozadí je falešná Kamala Harrisová v gumové masce. Můžete vidět, že to vypadá, jako by maska doslova dýchala sama (viz video).

Nejzářnějším příkladem zneužití umělé inteligence je existence dvou Donaldů Trumpů. Ten falešný, o kterého se stará Leo Zagami v Mar a Largo, se chlubí očkováním Američanů a propaguje Bud Light. Ten skutečný se nachází v podzemní vojenské základně v hoře Cheyenne v Coloradu a vede vojenské tažení proti satanistům.

Zde se můžete podívat na video, na kterém se falešný Trump setkal s maďarským vůdcem Viktorem Orbánem. Podle všeho nyní přišli také s falešnou Melanií. Jedná se o herce Trumpa, který se objevuje na všech falešných soudních procesech.

Naopak skutečný Trump to říká zcela jasně:

„Rychlé procesy s dealery fentanylu, obchodníky s dětmi a vlastizrádci, po nichž následuje okamžitá poprava (říká se tomu vojenský tribunál).“

To se stalo Victorii Nulandové, faktické prezidentce Ukrajiny. Podle oficiálních oznámení odstoupila, ale naše zdroje ze CIA tvrdí, že byla popravena spolu se svým manželem Robertem Kaganem, architektem války v Iráku.

Vladimíra Zelenského možná také sundala raketa v Oděse, ale bez ohledu na to je s ním konec a všichni to vědí.

Ve chvíli, kdy jsem tento report chystal vydat, kontaktovali Společnost Bílého draka francouzští generálové s tím, že se chystá vojenský převrat proti francouzskému prezidentovi Emannuelli Macron Rothschildovi. Ten byl spuštěn, když Macron nařídil armádě, aby začala střílet do civilistů a vyslala vojáky na Ukrajinu.

Zde se můžete podívat, jak generál André Coustou označil Macrona za nepřítele země. (ODKAZ)

Macron pak Coustouovi pohrozil infarktovým přístrojem. Zabití Coustoua by však nic nezměnilo, protože žádní francouzští generálové Macrona neposlouchají; jsou na straně zemědělců a francouzského lidu. Pád Macrona ukončí vládu Rothschildů ve Francii.

Ať se děje, co se děje, celé falešné americké prezidentské a evropské politické divadlo bude brzy uzavřeno.

Náznakem toho bylo, když nová finanční zpráva vlády Spojených států (únor 2024) přiznala, že sociální a zdravotní pojištění jsou podfinancovány o 175 bilionů dolarů! Když to připočtete k dluhu ve výši 34 bilionů dolarů, zjistíte, že vláda USA je pod vodou s částkou 209 bilionů dolarů.

Toto číslo již dříve uvedli soukromí ekonomové a americký Fed v St. Louis. Důležité je, že ministerstvo financí oficiálně přiznává, že korporace THE USA de facto zbankrotovala.

V kombinaci se skutečností, že tento měsíc končí záchranný program pro banky ze strany Fedu. Všimněte si také, že kroky k udržení chodu americké vlády trvají pouze do poloviny tohoto měsíce. Pak přidejte, že všichni miliardáři prodávají své akcie a nakupují podzemní kryty. Z toho lze odvodit, že se blíží nějaké zásadní finanční oznámení.

Naše vlastní zdroje z japonské královské rodiny tvrdí, že finanční černá labuť je naplánována na 15. března. Zdroje z rodiny Rothschildů tvrdí, že všechny bankovní účty budou vynulovány, přičemž každá osoba dostane jednorázový vklad ve výši 500 000 dolarů. Miliardáři a milionáři přijdou o peníze, ale pro 90 % lidí to bude skvělé.

Taková akce je nutná, protože příjem potřebný k tomu, aby si člověk mohl dovolit bydlení, se v USA od roku 2020 zvýšil o 80 %. Kupující domů dnes musí vydělávat více než 106 000 dolarů ročně, což je o 47 000 dolarů více než v roce 2020, přičemž tato změna je způsobena zejména vyššími cenami a náklady na půjčky. Je to jen další potvrzení toho, že současný finanční systém přestal fungovat a je třeba ho resetovat.

Nejsme si však jisti, že Rothschildové jsou schopni takovou akci zorganizovat. Zdroje z japonské královské rodiny uvádějí, že když princezna Mako opustila královskou rodinu, dostala šek na odstupné, který podepsal David Rothschild, jenž zemřel před 15-ti lety. Tvůrce finančního systému Quantum prohlásil: „Někdo se pokouší o podvod na mém majetku.“ V tomto případě se jedná o podvod.

Je zřejmé, že stále probíhá boj o to, kdo bude kontrolovat finanční systém. Jediné, co víme jistě, je, že Spojené státy nemohou pokračovat v současném stavu.

K vyřešení tohoto problému bude pravděpodobně zapotřebí vojenské akce. Na této frontě máme důkazy, že se plánuje masivní útok na Silicon Valley. Gnostičtí ilumináti tvrdí, že nemají jinou možnost, než zničit počítačové propojení v Silicon Valley mohutným zemětřesením, které ho potopí do oceánu.

Není pochyb o tom, že Silicon Valley je napadáno. V poslední době tam dochází k zemětřesením a také k neobvyklým mohutným vlnám, které zasahují kalifornské pobřeží.

Došlo také k masivním výpadkům internetu, které postihly celé západní pobřeží USA, zejména Meta (Facebook), Instagram a Messenger Marka Zuckerberga Rockefellera.

Společnost Bílého draka tvrdí, že vyslání speciálních jednotek k obsazení sídel společností Google, Apple, Microsoft atd. by mělo mnohem menší vedlejší škody než použití zemětřesení nebo elektromagnetických zbraní.

Existuje také možnost vypnutí celého internetu a řeči o „masivní sluneční erupci“ ukazují, že se to plánuje, jak říká tento titulek:

NASA se připravuje na „internetovou apokalypsu“, protože do roku 2025 by Zemi mohla zasáhnout obrovská sluneční bouře

Chtějí tím říct, že z výpadku elektrické sítě obviní sluneční bouři.

ChM také najímá zahraniční žoldáky, aby se pokusila zabránit americkému lidu ve vzpouře.

Náznak toho se objevil v poslední zprávě o zaměstnanosti v USA. Jak uvádí Zerohedge: Dnes ráno totiž Bidenovo ministerstvo propagandy (alias BLS) zveřejnilo únorovou zprávu o pracovních místech, a to bylo sakra něco jiného. I Goebbels by se červenal.

Nejdůležitějším poznatkem pro mě bylo, že jen za poslední tři měsíce přišlo o práci téměř rekordních 2,4 milionu rodilých pracovníků. Zároveň jen v únoru přibylo rekordních 1,2 milionu (převážně nelegálních) pracovníků z řad přistěhovalců.Můžete si být jisti, že většina z nich byla zaměstnána vládou jako žoldáci najatí k boji proti americkému lidu.

Právě takové lidi najímají: „Bratr migranta obviněného z vraždy studentky ošetřovatelství Laken Rileyové stanul před soudem za držení falešného průkazu totožnosti a… má vazby na krutý venezuelský gang, který stojí za děsivou vlnou násilí…“

Vypadá to, že najímají i děvky. Floridský šerif Grady Judd nám řekl, že nelegální sexuální pracovnice dostávají od ministerstva vnitřní bezpečnosti průkazy a papíry, které jim umožňují létat po USA zdarma za peníze daňových poplatníků. Jediné, co musí udělat, je zaplatit svým pasákům z ministerstva vnitřní bezpečnosti týdenní poplatek ve výši 3000 dolarů.

Alex Jones předpovídá: „Plánují zapálit zemi, až bude Trump zvolen prezidentem, ještě předtím, než nastoupí, a pokusí se všechny zastrašit… Takže Black Lives Matter a Antifa a všechny ty protesty Hizballáhu, Hamásu… zapálit zemi… Myslí si, že během toho období mohou terorizovat americký lid a establishment, aby Trumpa nějak odstranili.“

USA se utápějí v beztrestnosti, korupci a občanských nepokojích. Nekonečné proudy migrantů se valí k jižním hranicím Spojených států. A mnozí z nich vůbec nejsou Latinoameričané; pocházejí z regionů, které se staly obětí neoimperialistických válek rozpoutaných Washingtonem.

Stejně jako tomu bylo na hostině v domě babylonského krále Belšasara: „Bůh spočítal tvé království a zakončil je. Byl jsi zvážen na vahách a shledán nepotřebným.“ (Daniel 5, 25-27) říká generálporučík ruské FSB L. Rešetnikov.

A dodává: „Rozkvět rozmanitosti světa je nahrazen konfliktem dvou modelů vládnutí, které existují pouze v amerických fantaziích.“

Šéf MI6 souhlasí s tím, že společným cílem Rusů a Angličanů je „konečná porážka světového fašismu (vlády ovládané korporacemi) a nastolení svrchovanosti lidu“.

Ruské ministerstvo zahraničí si ve čtvrtek předvolalo velvyslankyni USA v Moskvě Lynne Tracyovou, která uvedla, že „pokusy o vměšování do vnitřních záležitostí Ruska, včetně sabotáží a šíření dezinformací… budou tvrdě potlačeny“.

Škoda, že nepožadovali, aby totéž udělali pro USA. Jak říká polní maršál Douglas MacGregor:

„Když poslouchám komentáře, které zaznívají ze Senátu nebo ze Sněmovny reprezentantů, natož z Bílého domu, připomíná mi to slavný výrok z Vietnamu: „Abychom zachránili vesnici, museli jsme ji zničit.“ Mám dojem, že ve Washingtonu je v plánu: „Musíme zničit zemi, abychom ji zachránili.“

ChM se také usilovně snaží nás všechny vyhladovět k smrti nebo alespoň k podřízenosti.

EU právě potvrdila tvrzení bývalého předsedy Římského klubu Calina Georgesca, že ChM plánuje potravinovou krizi na rok 2025. Minulý měsíc se sešlo asi 60 úředníků Evropské unie a vlád, odborníků na potravinovou bezpečnost, zástupců průmyslu a několik novinářů, aby se postavili čelem k možnosti, o které se před několika lety sotva mluvilo: k plnohodnotné potravinové krizi„. Konference předpokládá nedostatek potravin v Evropě v letech 2024 až 2025.

Vzpomeňte si, že podobná cvičení proběhla těsně před pandemií v roce 2020. Jinými slovy, snaží se přivést zemědělce v Evropě na mizinu, aby zinscenovali potravinovou krizi.

V USA zničil útok energetickou zbraní v Texasu 80 % pastvin pro dobytek.

Společnost Xcel Energy nyní tvrdí, že její zařízení se zřejmě podílela na vzniku rozsáhlého požáru v texaském Panhandlu, který se rozrostl do největšího požáru v historii státu.

Podívejte se, kdo vlastní společnost Xcel: BlackRock, State Street a Vanguard. Obvyklí podezřelí.

Dokument další z jejich dceřiných společností, OSN, vysvětluje, proč nás chtějí vyhladovět:

„Hladovění je pro ekonomiku nezbytné, protože vytváří levnou pracovní sílu,“ píše se v článku OSN z roku 2008 nazvaném „Výhody hladu ve světě“. „Nikdo nepracuje tvrději než hladoví lidé,“ uvádí se ve zprávě.

To evropští zemědělci nedopustí. Zde je nejnovější zpráva z jejich války proti satanistům z WEF:

Čeští zemědělci kydají hnůj před úřady.

Rusko také zajistí dostatek potravin. Prezident Vladimir Putin říká, že „potravinou budoucností v Rusku nejsou brouci a moli jako na Západě“.

Bílé klobouky také likvidují další agenty ChM. Zde je několik příkladů:

Rapper pedofil Diddy je nyní obviněn z obchodování se sexem podobného Jeffreymu Epsteinovi, získávání nezletilých sexuálních pracovnic, vydírání RICO a navádění mužů k sexu. Oběťmi se mohli stát Britney Spears a Justin Bieber.

Bývalý newyorský guvernér Andrew Cuomo je kvůli úmrtím v pečovatelských domech stíhán, aby mohl zpívat jako kanárek a usvědčit své loutkovodiče z ChM.

Australský premiér Anthony Albanese se stal „prvním představitelem západní země, který byl předán Mezinárodnímu trestnímu tribunálu podle článku 15 Římského statutu“ jako „spoluviník genocidy“ v palestinské enklávě Gaza.

„Tohle je opravdová záležitost,“ tvrdí zdroje z Pentagonu.

Kanadská policie se konečně pustila i do Justina Trudeaua. Poslední kapkou bylo toto:

Projekt Brisa vedl ke 182 obviněním, 20 zatčením a zabavení drog v odhadované hodnotě zhruba 61 milionů dolarů. Podle kanadských zpravodajských zdrojů však Trudeau nařídil gangstery propustit a drogy jim vrátit.

Všimli jsme si také, že Bílé klobouky nyní zřejmě ovládají maskovaného avatara, který se vydává za papeže Františka. Tento „papež“ vyvolal hysterickou reakci loutkových politiků ChM (kteří se sami identifikovali tím, že vyzývali k pokračování války), když vyzval Ukrajinu, aby „měla odvahu vyvěsit bílou vlajku“.

V britském parlamentu se také bouří antiglobalisté a poslanec Andrew Bridgen se ptá:

„Proč Spojené království předává svrchované pravomoci nevolené, nezodpovědné a diplomaticky imunní organizaci; generální ředitel WHO byl jmenován z nesvaté aliance Billa Gatese a Komunistické strany Číny… Petici vyzývající k debatě o této otázce nebylo vyhověno, přestože snadno dosáhla hranice 100 000 podpisů.“

Marjorie Taylor Greeneová splnila svůj úkol, když poslala moderátorku zpravodajství BBC Emily Maitlisovou „do prdele“ poté, co se ji pokusila označit za konspirační teoretičku. A byla to BBC, kdo zmínil „židovské vesmírné lasery“.

Domníváme se také, že nejvyšší satanistický generál Netanjahu brzy opustí tento svět.

Francouzský novinář Thierry Meyssan píše: „Netanjahu, syn osobního tajemníka Vladimíra Jabotinského, neváhal přirovnat Palestince ke starověkým Amálekům. Z toho vyplývá, že musí být všichni vyhlazeni.“

Jabotinského revizionističtí sionisté jsou těmi, kdo si nárokují svrchovanost nad všemi územími od „Nilu po Eufrat“.

Netanjahua rozzlobila cesta ministra válečného kabinetu Bennyho Gantze do Washingtonu, který mu řekl, že „premiér je jen jeden“.

„Jejda, avatar Bibi je opravdu nervózní. Vypadá to, že se chystá dohoda s ChM Deep State ve Washingtonu, která ho hodí přes palubu. Cítím rozkol v izraelských řadách,“ komentuje to zdroj z Mossadu.

Zbytek světa si vynucuje akci. Čínský ministr zahraničí Wang Yi označil válku v Gaze za „ostudu civilizace“.

Mluvil na velkém každoročním čínském politickém shromáždění. Na potvrzení toho, že Čína vyčistila ChM ze své politiky, si všimněte, že na rozdíl od předchozího shromáždění nikdo nenosí masky.

Po odstranění agenta ChM ajatolláha Chamejního také Írán zaujímá účinný postoj a nesnaží se podporovat Armageddon.

Šéf íránské justice Gholamhossein Mohseni-Ejei vyzval muslimské země, aby přerušily své vztahy s Izraelem a zažalovaly okupační režim u mezinárodních soudů za jeho zločiny proti Palestincům.

Toto je příklad válečného zločince, který bude potrestán trestem smrti:

Rabín Elijahu Mali, ředitel náboženské školy Ješiva Širat Moše v okupovaném městě Jaffa, vyzval izraelskou armádu, aby zabila všechny v Gaze, včetně dětí.

ChM samozřejmě stále bojuje až do hořkého konce. Například se stále snaží nás všechny zaočkovat k smrti.

„Potřebujeme, aby se všichni nechali očkovat proti chřipce a očkovali se aktualizovanou vakcínou Covid,“ říká loutková ředitelka CDC ChM Mandy Cohenová, zatímco šíří atmosféru strachu, aby podpořila otravu vakcínami.

Snaží se také potlačit svobodu slova. Eduard Pröls, ředitel německé organizace CitizenGO, byl shledán vinným za sdílení tohoto obrázku na své stránce na Facebooku.

Nyní má záznam v trestním rejstříku a byla mu uložena pokuta ve výši 6 000 eur. Je to soudce, kdo v tomto případě musí jít do vězení, a v pravý čas to udělá.

Zdá se také, že ChM se nyní snaží využít Moldavsko k zahájení své dlouho plánované třetí světové války.

Moldavsko podepsalo s Francií dohodu o obranné spolupráci. Právě v této době nás polská rozvědka informovala, že „proruští povstalci v moldavském separatistickém regionu Podněstří se ve středu obrátili na Rusko s žádostí o „ochranu“ v obavě, že by se území mohlo stát novým ohniskem konfliktu Moskvy se sousední Ukrajinou,“.

Na jedné z narážek falešný Biden přirovnal současnou situaci ohledně války na Ukrajině k roku 1941 a sebe k Franklinu Rooseveltovi. Roosevelt samozřejmě přivedl do druhé světové války neochotné obyvatelstvo USA.

Jak nám sdělila polská rozvědka:

„V polské vládě je velmi málo Poláků a v ruské vládě nejsou žádní Rusové. Fakta jsou fakta.“ Mohli dodat, že v americké korporátní vládě nejsou žádní Američané.

Zdá se, že Němci už toho mají dost. Stalo se tak poté, co bylo nedávné cvičení NATO „pevných obránců“ podle německých zpravodajských zdrojů doslova ochromeno, protože Rusové vyřadili všechny jejich špičkové zbraně řízené GPS.

Informují nás:

Německá vláda učinila radikální rozhodnutí týkající se výroby energie v Německu. Vodíkové elektrárny se nyní zapíší do historie a konečně vyřeší problém vysokých nákladů na elektřinu a nedostatečné bezpečnosti dodávek. Pokud se tento gigantický plán podaří, bude Německo schopno vyrábět a dokonce vyvážet elektřinu za centové sazby, a to i bez zemního plynu, uhlí a jaderné energie! Pak by již nebylo závislé na dodávkách elektřiny z jiných zemí. Připravovaná technologie vodíkových elektráren je v celosvětovém měřítku unikátní. Německo je považováno za světového průkopníka a hybnou sílu inovací v této oblasti. Nová technologie je schopná základního zatížení, šetrná k životnímu prostředí, flexibilní, kontrolovatelná, nevyčerpatelná a levná. Ideální řešení pro naši elektrickou síť.

Pokud Němci uvolní vodíkový pohon, bude to znamenat konec ekologicky škodlivých elektromobilů.

Německý časopis „Stern“ uvádí, že od března 2023 byla Tesla již pětkrát varována, že překračuje povolené množství odpadních vod vypouštěných do životního prostředí.

Přechod na vodík by také výrazně narušil čínské plány na monopolizaci baterií nezbytných pro elektromobily.

Na ostrově Sulawesi pracuje v čínském těžebním průmyslu 70 tisíc dělníků. Čína toto odvětví ovládá. Vzhledem k tomu, že nikl je nezbytný pro výrobu baterií, znamená to, že Čína brzy získá úplnou kontrolu nad všemi bateriemi používanými v elektromobilech atd.

Japonsko by se však spolu s Německem mohlo smát jako poslední. Poslechněte si, proč Toyota nevěří, že elektromobily zachrání životní prostředí.

Toyota také disponuje všemi technologiemi potřebnými k nastartování vodíkového věku.

Na závěr uveřejníme anonymní prohlášení, které nám bylo zasláno:

„Dnes nám nezbývá než se podívat pravdě do očí…

že naše vlády lžou

že naše vzdělání je indoktrinované

že naši lékaři jsou špatně informováni

že naše viry jsou patentované

že naše nemoci jsou stvořeny

že naše léky jsou jedy

že naše média jsou propaganda

že naše volby jsou zmanipulované

že naše voda je toxická

že naše banky jsou nepoctivé

že naše daně jsou nezákonné

že naše války jsou předem naplánované

že naše státy jsou korporace

že naše historie byla skrytá

že naše náboženství jsou pokrytecká

že naše děti byly obětovány

že naše rozdělení je podněcováno

že naše názory jsou manipulovány

že naše rakoviny lze vyléčit

že můžeme mít volnou energii

Že všechno v našem vnějším světě není takové, jak nám bylo řečeno…. proto jsme odhodláni najít pravdu, což děláme každý den a budeme v tom pokračovat, dokud nebude odhalena.“

Pravda nás osvobodí.