RAZANTNÍ POKLES POPULACE V MNOHA ZEMÍCH – V USA ZAHYNE AŽ 70% OBYVATELSTVA!!! CO ONI VĚDÍ A MY NE?!? (V tabulce najdete i ČR a SR)

O tzv. „Deagelových“ předpovědích jste si zde již před časem mohli přečíst. V poslední době se k nim stále někdo vrací – a to zejména s tím, jak se blíží rok 2025, ve kterém by podle tehdejších předpovědí mělo vymřít asi 70% Američanů a podobný počet Britů či Němců.

Zajímavé je, že do té doby většina předpovědí přírůstku nebo úbytku populace velmi slušně vycházela, přičemž poslední předpovědi byly na rok 2017, kdy byl úbytek či přírůstek populace podobný jako roky předtím – a předpovědi Deagelu byly velmi přesné.

Ale co se má stát do roku 2025, kdy by měla vymřít zejména populace západního světa? Jsou tyto předpovědi, které v roce 2021 ze stránek zmizely, jen hloupým vtipem? Nebo snad autor myslel uvedená čísla vážně?

Všechny globalistické politiky za poslední tři roky směřují k jedné věci: masovému vylidňování. Ano, chtějí nás zabít. Dokud to nepochopíte, nikdy nepochopíte, co se děje. Nikdy vám to nebude dávat smysl.

Ti, kteří žijí v popírání, budou opět podvedeni.

Nyní se vrátíme k analýze, kterou provedla společnost Deagel Corp. v roce 2014, a která předpovídá masivní pokles globální populace do roku 2025, zejména v západních zemích.

https://cz24.news/neuprosna-depopulacni-prognoza-deagelu-predpovida-do-roku-2025-razantni-pokles-populace-v-mnoha-zemich-v-usa-zahyne-az-70-obyvatelstva-co-oni-vedi-a-my-ne-v-tabulce-najdete-i-cr-a-sr/

ZDROJ

Zpracoval: Slovanka/Necenzurovaná Pravda