Svět směřuje k historické anomálii, která se opakuje jednou za několik tisíc let. Ačkoli tento proces bude trvat roky, hlavní bod zlomu se očekává někdy v červnu anebo v červenci, shodují se různé zdroje. Tehdy se pravděpodobně bude pád Korporace USA a ruského deep state shodovat s opětovným vznikem islámského chalífátu a mnoha dalšími událostmi.

Začněme četnými zprávami, které ukazují na pád KORPORACE USA.

Nejzřetelnějším potvrzením toho, že něco není v pořádku, je výrok předsedy Sněmovny reprezentantů USA Kevina McCarthyho: Biden je nezvěstný a uvádí veřejnost v omyl.“ „Bohužel, od našeho prvního setkání 1. února se mi Bílý dům neozval.

Abyste pochopili, jak falešná je Bidenova show, podívejte se na obrovskou účast při jeho kandidatuře na prezidenta. Jeho 81 milionů příznivců se musí skrývat někde za těmi stromy.

Tento takzvaný Biden údajně kandiduje i v době, kdy je proti němu vedeno několik kriminálních vyšetřování. „Víme o nejméně osmi členech Bidenovy rodiny, kteří profitovali z… obchodu s lidmi… Je to nechutné a strašné,“ říká republikánský člen sněmovního výboru pro dohled Tim Burchett (Republikán).

Tento projev Glenna Becka odráží hněv Američanů vůči jejich zločinecké vládě. Poznamenává v něm: „Nezáleží na tom, kolik desetiletí odhaluji lidi na Twitteru a našich webových stránkách – vražda jim projde. A kdybychom vy a já udělali jen zlomek z těchto věcí, byli bychom ve vězení.“

Není divu, že se lidé, kteří stojí za falešným Joem Bidenem, skrývají od 31. ledna, kdy americká korporace zbankrotovala a nesplácela svůj zahraniční dluh. Veřejnosti je to prezentováno jako patová situace ohledně zvýšení dluhového stropu USA.

Další potvrzení bankrotu přišlo od japonských diplomatů, kteří nás kontaktovali s tím, že Světová banka a MMF právě ukončily své velké zasedání ve Washingtonu, kde nebyly schopny poskytnout žádné financování, které slíbily zemím jako Pákistán nebo Srí Lanka. Nabídli zvláštní práva čerpání, ale ta se ukázala jako bezcenná, tvrdí zdroje. MI6 potvrzuje, že MMF nemůže zpeněžit svá SDR, protože „SDR je prosté zpětné účetnictví, takže skutečný státní dluh zapsaný proti neexistující měně“. Tou neexistující měnou, na kterou se odvolávají, jsou americké dolary nově vytištěné Fedem. Ty jsou v karanténě odděleny od těch, které drží zbytek světa.

Bývalá šéfka MMF a současná šéfka Evropské centrální banky Christine Lagardeová ve svém projevu připustila, že „fragmentace“ světového řádu založeného na pravidlech „pod hegemonickým vedením Spojených států… může nastat dvěma způsoby: postupně a pak náhle.“ Jinými slovy naznačuje, že pomalá fragmentace, které jsme svědky, se chystá k náhlému kolapsu.

Proto americký prezident Donald Trump říká: „Je to nejhorší krize v dějinách naší země, Spojené státy ji možná nepřežijí.“

Další známkou toho, že se v únoru něco stalo, je, že peněžní zásoba meziročně klesla o „6,6 %“, což je „největší pokles za posledních nejméně 60 let“.Všimněte si, že číslo 666 naznačuje, že tento údaj je falešný a že se děje něco velmi špatného.

Následující graf potvrzuje pokračující run na všechny americké banky a naznačují rostoucí obavy z kolapsu finančního systému.

Je zřejmé, že ztratili důvěru, jinak by se všechny tyto směšné peníze objevily na bankovních vkladech.

Elon Musk, stejně jako mnoho informovaných lidí, říká, že „vzhledem k federálním výdajům je otázkou, kdy, nikoli zda, budeme v platební neschopnosti“.

Pokud jde o otázku kdy, falešná americká ministryně financí Janet Yellenová tvrdí, že USA mohou pokračovat až do června, případně do července, a to za použití „mimořádných opatření“. To znamená okrádání o důchody a sociální zabezpečení, vydírání spojenců a další praktiky.

Podle mexických zdrojů, které nás kontaktovaly v době, kdy se tento report chystal k vydání, mohlo vydírání vést dokonce k vraždě mexického prezidenta Manuela Obradora. Podle nich zrušil všechna svá veřejná vystoupení a mexické prezidentské letadlo bylo prodáno drogovým dealerům z Tádžikistánu.

EU i Rusko požadovaly, aby se Obrador setkal s jejich velvyslanci, ale on se s nimi nemohl setkat, dodávají zdroje. Tyto zdroje nám již dříve sdělily, že Obrador měl mít v Nikaragui tajnou schůzku s ruským ministrem zahraničí Sergejem Lavrovem.

Stalo se tak poté, co Obrador v úterý obvinil Pentagon ze špehování jeho vlády v návaznosti na úniky informací v amerických médiích a prohlásil, že v zájmu ochrany národní bezpečnosti začne utajovat informace z ozbrojených sil.

Nyní se oficiálně uvádí, že „byl pozitivně testován na COVID-19 a bere si několik dní volna“.

„Bude to velmi napjatý týden a my budeme situaci sledovat,“ tvrdí mexické zdroje. Poslali tento obrázek toho, co vypadá jako jeho tělo.

Bez ohledu na to, co se stalo v Mexiku, chazarská mafie nyní útočí všemi směry. Jak uvádí MI6: „Krysy v pasti koušou tvrdě.“

Kromě obvyklých pokusů ChM zavraždit všechny nesouhlasící „vůdce“ se nám dostává i četných výhrůžek totální jadernou válkou. Donald Trump to opakuje stejně jako mnozí další.

Také Warren Buffet prodal celý svůj podíl v tchajwanských polovodičích, protože „hrozí nebezpečí seismické aktivity“. To zní jako výhrůžka Číňanům, že zničí Tchaj-wan zemětřesnými zbraněmi, pokud nebude nadále financovat korporaci USA.

Někdo by jim měl připomenout, že pokud zničí Tchaj-wan, bude na oplátku zničeno Silicon Valley.

V každém případě jsou potíže korporace USA nebo amerického hlubokého státu dobře známé a hojně se o nich píše.

Méně známé je, že se blíží i likvidace ruského hlubokého státu.

Jevgenij Prigožin, zakladatel ruské vojenské společnosti Wagner, tvrdí, že „společenství blízké státní elitě, které působí nezávisle na politickém vedení státu“, aktivně sabotuje válečné úsilí na Ukrajině.

Zdroje ruské FSB, které vyšetřují vakcínu Sputniku v Rusku, nyní zjistily, že Alexandr Ginsburg, který stojí za snahou očkovat všechny Rusy, je vysoce postaveným agentem ChM. Podle nich je napojen na Warburgy, Sassoony, Windsory, Bourbony a další evropské šlechtické rody.

Stejné ruské zdroje, které nám původně tvrdily, že Sputnik je tradiční vakcína proti chřipce vyvinutá v Rusku, nyní tvrdí, že tomu tak není. Vyšetřovatelé analyzovali zakázky na vakcínu a zjistili, že všech 30 různých smluv vedlo k „jedinému dodavateli“ na „desítky milionů“ dávek. Jednotný dodavatel nebyl identifikován, ale FSB poznamenává, že vakcíny byly zaplaceny pomocí zahraniční měny. Dodávají, že všechny kontrakty šly přes ruskou společnost známou jako Gamalea, jejíž „vrcholové vedení je pouze židovského původu“.

FSB rovněž potvrzuje: „Všechny vakcíny Pfizer, AstraZeneca, Moderna, Sputnik V, jsou vyrobeny na stejném principu.“ Říkají, že jde o „vakcíny měnící DNA, které mají modifikovat geny lidí nižší třídy“.

„Nikdo neřekl, že nedostanete COVID, pokud jste očkovaní!“ Opravdu?

Fauci: „Když jsou lidé očkováni, nenakazí se.“

Biden: „Pokud se necháte očkovat, nedostanete COVID.“

Ředitelka CDC Walensky: „Očkovaní lidé virus nepřenášejí a neonemocní.“

Rusové si všímají pokusů o nalezení „božského genu“, které začaly v 70. a 80. letech minulého století s cílem ovládnout radikální muslimské skupiny odstraněním genu, který je nutí věřit v Boha. Cílem bylo učinit muslimy poslušnějšími tím, že se přeruší jejich spojení se stvořitelem, říkají.

Cílem ChM je také zastrašit lidi, aby si nechali aplikovat injekce, a to tak, že se vytvoří zdání pandemie pomocí určitého procenta toxických vakcín. Například údaje zveřejněné 30. března v dánském časopise European Journal of Clinical Investigation ukazují, že 4,2 % šarže vakcíny COVID-19 společnosti Pfizer způsobilo 71 % podezření na nežádoucí účinky (SAE).

„Ano, smrt bude součástí tohoto procesu, ale kdo ví, možná je smrt lepší než život tupého otroka s upravenou DNA,“ komentuje FSB.

Vakcíny měly zřejmě také umožnit ovládání lidí na dálku. Pro potvrzení viz tento patent společnosti Pfizer udělený v roce 2021 na komunikaci s celulární věží s lidmi naočkovanými grafenem po celém světě:

Pfizer – Patent: 11107588b2

Tato patentová přihláška společnosti Pfizer byla schválena 31. srpna 2021 a je vůbec prvním patentem, který se objevuje v seznamu více než 18500 pro účely dálkového sledování kontaktů všech očkovaných lidí na celém světě, kteří budou nebo jsou nyní připojeni k „internetu věcí“ pomocí kvantového spojení pulzujících mikrovlnných frekvencí 2,4 gHz nebo vyšších z mobilních věží a satelitů přímo do oxidu grafenu uloženého v tukových tkáních všech osob, které podstoupily smrtící injekci.

Nejen to, Rusové nyní varují, že vzhledem k celosvětovému odmítání očkování, které nyní probíhá, přišla ChM na způsob, jak využít mléko k podobné modifikaci lidské DNA.

Poslali nám odkaz na tento vědecký článek, který tvrdí, že „mRNA dodávaná exozomy z mléka… může fungovat jako nový systém orálního dodávání mRNA“.

Polské zpravodajské zdroje nám také poslaly mnoho odkazů, které naznačují, že ChM se nyní snaží využít zásobování potravinami k tomu, aby nás geneticky upravila do stavu věčného geneticky podmíněného otroctví.

Stejně jako ChM v Rusku i na Západě spolupracují na změně našich genů, spolupracují i na Ukrajině.

Jak poznamenává Robert F. Kennedy Jr.: „Ukrajinci jsou zabíjeni v poměru 8:1. To, co nám o této speciální operaci říkají, prostě není pravda.“

Cévy se vyčistí okamžitě, tlak se vrátí do normálu! Recept
Dnes přišla velmi smutná zpráva o Janu Revai.

Ukázalo se, že velký „ukrajinský hrdina“ Vladimir Zelenskyj a jeho vláda jsou zástupci ruské ChM a jejich úkolem je vyvraždit co nejvíce neruských Ukrajinců. Žádný rozumný vůdce by nesmyslně neposílal své vojáky, aby je v poměru 8:1 vyvraždil početně silnější protivník, ledaže by šlo o záměrnou genocidu. Zabíjejí muže a zotročují ženy a děti. To jsou některé z věcí, na kterých se podíleli Bidenovi.

Proto podle Wagnera Prigožina ruský hluboký stát záměrně brání ukončení války. Chtějí pokračovat ve vylidňování Ukrajiny, aby z ní udělali domovinu chazarské mafie.

Ruští vlastenci si to nyní uvědomují a spolupracují se západními spojenci na ukončení nesmyslného vraždění na Ukrajině a na novém bezpečnostním uspořádání Evropy, které učiní NATO zastaralým.

Donald J. Trump jr.: „Vím, že Ukrajina je novým náboženstvím levičáků, ale není to náš problém a neměli bychom nechat naši zemi zbankrotovat a oslabit naši armádu, abychom pomohli jedné z nejzkorumpovanějších zemí na světě.“

Může také obnovit Sovětský svaz. V rozhovoru se švýcarským novinářem Dariusem Rochebinem čínský velvyslanec ve Francii Lu Shaye řekl, že „v mezinárodním právu nemají ani tyto bývalé země Sovětského svazu účinný status, protože neexistuje žádná mezinárodní dohoda, která by zhmotnila jejich status suverénní země“.

„Popírá samotnou existenci zemí jako Ukrajina, Litva, Estonsko, Kazachstán atd.,“ napsal na Twitteru Antoine Bondaz, expert na Čínu z pařížského think-tanku Foundation for Strategic Research.

Jinými slovy, všechny tyto loutkové státy vytvořené v rámci projektu obnovy chazarské říše mohou být zrušeny.

Izrael, další chazarský stát, rovněž čelí existenční krizi. „Čelíme nové bezpečnostní éře, v níž je možné reálné ohrožení ze všech sektorů najednou,“ vysvětlil ve čtvrtek ministr obrany Yoav Gallant.

Má na mysli faktické obnovení islámského chalífátu od Pákistánu po Maroko, který nechává Izrael zcela v obklíčení.

Za současného stavu jsou Turecko, Egypt, Írán, Saúdská Arábie a většina dalších islámských zemí sjednoceny. Nyní se k islámskému svazku chystají připojit také Súdán a Pákistán.

Pákistánská vojenská vláda kontrolovaná ChM, která obchoduje s heroinem, bojuje o život. Je to proto, že navzdory tomu, že dělá vše, co jí MMF nařídil, nemůže získat peníze na udržení své ekonomiky v chodu. Koneckonců MMF je v bankrotu.

Pákistánská armáda nyní vyhrožuje válkou s Indií, aby zabránila volbám, které by vrátily Imrana Chána k moci a přivedly Pákistán do chalífátu.

V Súdánu to mezitím vypadá, že se muslimové mstí Západu za to, že si je koncem 19. století podrobila viktoriánská vojska.

Dochází zde k útokům na misi řízenou ChM, která krade zdroje a je známá jako Integrovaná mise OSN pro pomoc při transformaci v Súdánu (UNITAMS).

UNITAMS využíval „přechodnou vládu“ k tomu, aby ukradl bohaté přírodní zdroje Súdánu, včetně zemního plynu, zlata, stříbra, chromitu, manganu, sádrovce, slídy, zinku, železa, olova, uranu, mědi, kaolinu, kobaltu, žuly, niklu, cínu a hliníku.

Velvyslanectví USA v Súdánu bylo evakuováno a američtí občané byli varováni, aby se „až do odvolání ukrývali na místě“. Podle varování byly k dispozici „neúplné informace“ o konvojích, které cestovaly z hlavního města západoafrické země Chartúmu do pobřežního města Port Súdán. „Velvyslanectví není schopno konvojům pomoci. Cestování v jakémkoli konvoji je na vlastní nebezpečí,“ dodává se v něm. Mezinárodní letiště v Chartúmu je v současné době kvůli bojům uzavřeno. Jak komentuje zdroj ze CIA: „Vypadá to, že 16 tisíc amerických občanů bylo v Súdánu opuštěno. Je to opakování toho, co se stalo v Afghánistánu?“

Francouzské ministerstvo zahraničí uvedlo, že „rychlá evakuace“ diplomatického personálu a francouzských občanů ze Súdánu je koordinována s evropskými a spojeneckými partnerskými zeměmi. Nizozemsko, Belgie, Norsko a Německo uvedly, že jsou uprostřed četných operací.“

Súdán je mimochodem třetí největší zemí Afriky.

Izraelská vláda – tváří v tvář vzkříšenému chalífátu a s vědomím, že její tradiční podporovatel USA jde ke dnu – žádá Čínu, aby zasáhla a vyjednala mírovou dohodu mezi ní a jejími sousedy.

Ve snaze uzavřít mír s Íránem pozvali do Jeruzaléma íránského korunního prince Rézu Pahlavího a jeho manželku.

„To nám ukazuje, co se ve skutečnosti děje mezi Izraelem a Íránem. Nevidím tam Netanjahua….“ komentuje zdroj z Mossadu.

Zdroje z Asijských tajných společností tvrdí, že Židé v Izraeli budou chráněni a osvobozeni, ale jejich genocidní vedení ChM se bude muset vzdát.

Celkově čínská vláda uvádí:

Světové společenství stojí před důležitou a naléhavou volbou mezi vizí společné, komplexní, kooperativní a udržitelné bezpečnosti a paradigmatem ve stylu studené války, které zajišťuje pouze hegemonii jednoho a absolutní bezpečnost několika málo osob.

Aby se však ujistily, že toto nové bezpečnostní paradigma je pro Západ spravedlivé, připomínají americké a britské námořnictvo světu, že stále ovládají oceány.

Proto do Baltského moře míří operační skupina Královského námořnictva, která se účastní největšího švédského vojenského cvičení za posledních více než 25 let – Spojené království tak zdůrazňuje svůj závazek k zajištění bezpečnosti v severní Evropě v rámci britských společných expedičních sil, které jsou určeny k reakci na události na mnoha klíčových evropských vodních cestách a kontrolních bodech.

Jen připravují pozici pro jednání o nahrazení NATO tím, že Rusům připomínají, že stále mohou uzavřít Baltské moře. Stejně tak postupují v případě Malackého průlivu. To vše je součástí uzavírání dohod mezi Angličany ovládajícími moře a Šanghajskou organizací pro spolupráci ovládající euroasijskou pevninu.

Již se dohodli, že multipolární svět spřátelených zemí nahradí vizi ChM o centrálně řízené lidské farmě.

Velkou otázkou zůstává, zda zhroucení „světového řádu založeného na pravidlech“ vyplaví skryté technologie, které nastolí nový věk.

Jednou z technologií, která byla rozhodně potlačena, je například vodíková energie. Jako malý příklad se podívejte na toto SUV s dojezdem 800 km poháněné vyjímatelnými vodíkovými kazetami.

Uvolnění prakticky bezplatné vodíkové energie nám všem umožní žít jako milionáři.

V oblasti antigravitace a tajného vesmírného programu je však zatím vše v nejistotě. V náznaku, že můžeme být zklamáni, si musíme položit otázku, proč má NASA, vesmírná agentura, mezi svými zařízeními jedno z největších filmových studií na světě. „Možná proto, že, jak napovídá jejich název, nejsou vesmírnou agenturou (Not A Space Agency), jsou jen filmovým studiem a jediné, co dělají, jsou filmy,“ komentuje to zdroj ze CIA.

V této souvislosti vám přinášíme nejnovější videa projektu Bluebeam.

1. Částečně maskované UFO v mracích:

2. Částečně maskovaná mateřská loď v mracích:

3. Vícedimenzionální UFO nad Argentinou 2020:

4. Plazmová energie UFO nad Stonehenge:

5. UFO natočené v Normandii ve Francii:

Doufáme, že antigravitace a cestování vesmírem jsou skutečné, ale…. pravda nás osvobodí.

Zdroj: benjaminfulford.net

https://tadesco.org/cervnova-velka-udalost-pravdepodobne-polozi-americky-a-rusky-deep-state/